Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 22, 2023, 22:39Це повний пипець.
Як я раніше це не помітив, мабуть дописала?

Та твоя "команда" сама, напевно понаєхала "переважно" з села з горада з ПТУ?

Фейспалм.

Претензії до авторів ресурсу. До речі, вони використали словник української мови в 11 томах, і так далі. Можна знайти і інші ресурси, але я цього робити не буду (С).

А щодо ad hominem attacks, то я дійсно народилася і прожила перші роки мого дитинства у селі, як і мої батьки. Але у нас немає і не було "неохайного одягу" і "примітивних звичок".

Тщатєльнєє нада (С).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 22, 2023, 21:54
Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 11:52
Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 20, 2023, 11:40
Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 11:37
Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 20, 2023, 11:34
Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 11:28
Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 20, 2023, 10:44
Цитата: білий хорват від Лютий 20, 2023, 10:35
Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 20, 2023, 10:25
Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 10:21
Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 10:18
Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 10:09Судя по тому, что оно постит Райкина, ему за 60 лет. Маразм подступать стал. Подкрепленный моноидеей насчет мовы.

Кстати, галамага, я вот бегло глянул на все почти твои высеры на этом форуме. И увидел, что ты постоянно употребляешь коверканные русские слова, причем самое прикольное — даже в переписке с теми, кто пишет постоянно на украинском. Ты можешь как-то пояснить этот медицинский феномен? Ну, то есть опять же, напрашивается вывод, что ты либо кацап замаскированный, либо недоученный рагуль, неспособный изъясняться на родном языке. А ты как объяснишь?

ЗЫ. Да у тебя и в украинском постоянно говённый суржик проскакивает. Таки рагуль видно :)))

Нахуй, кацапе.

 ;D  ;D  ;D  Теперь я буду звать тебя рагуль. Рагулинушка ты наша невъебенная!

А все ж таки "рагуль", як і "хохол"—— це кацапські маркери((
Хохол так.
А рагуль не обов'язково.
У нас у Львові селюхів так називають.

Та я знаю про Львів)
Але  тут в контексті виглядає як маркер(
Ніби на цугундері опинився((

Т.е. то, что ты являешься завсегдатаем цугундера — это не маркер? Чья б корова мычала, Сироженька. Рукописи ж не горят! Все мы помним тебя по ФУПу, как ты там ватничал. Ну а я ж, ты знаешь, автор твоего портрета, который вошел в анналы и в аналы. Довел ты тогда форум до сказу, хотя тебя просили очень долго не делать каку.

Про цугундер——а я когда—то скрывал что я там бываю периодически?( до очередного выпиливания всех постов с форума))
Про "портрет"—— хочешь об этом поговорить?))—— душа хочет высказаться?))

нет, не хочу. Я когда его делал (на это ушло 5 мин примерно), был очень зол и сотворил его в состоянии аффекта считай :)). Ну и не думал, что это станет твоим мэмом так надолго. Думал, ветка утонет и про портрет все забудут. Но у тебя столько поклонников, что все пошло не так :))

То есть ты готов на исповедь?))

я уже все рассказал. Добавить нечего.

Да, и кстати! Никакого сговора у меня ни с кем по этому поводу не было. И ни у кого не было. Все эти сказки про какой-то Альянс — это из той же серии, что "Россия воюет со всем Западом". На самом деле все действовали автономно. Ты умудрился мастерски всех настроить против себя. Никто ни с кем не сговаривался. Просто все тебя "любили" хором. Это была никем не организованная оргия :)))


Я всё собирался закончить этот разговор——да работка всё мешала(((
Так вот——
Вроде бы красиво начал про "проступок" свой((—— но так и не смог так же красиво закончить((
Но то такэ((——
По поводу "картинки" той——да как бы и поднасрать было всегда и продолжает так же))
А вот то что ты там еще с десяток "картинок" запиливал про мою семью—— так это ты уже края перешёл((——
И соответственно никак по другому как к пидору я к тебе относиться не могу(( ( ну а тебе и не надо)
Вот и поговорили))

ты меня с кем-то путаешь, я других картинок не делал. Наверное, путаешь меня с медведом или как там его. Он тобой помню был очень увлечен

Букашка

Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 21:53
Цитата: Букашка від Лютий 22, 2023, 21:52піти куди? Шо, вже і чайку не дасте попити..

Я маю на увазі поїхати у буквальному сенсі. Ну в Польщу там, наприклад.
і шо я там буду робить?)) У мене все тут.

Wednesday

#763
Цитата: Медведылло від Лютий 22, 2023, 22:58ты меня с кем-то путаешь, я других картинок не делал. Наверное, путаешь меня с медведом или как там его. Он тобой помню был очень увлечен

Так, це був не Медведило, а мерзота під ніком Патріотт (з Харкова), яка опустилася до того, що брала фотки його родини, пропускала через голий фільтр і постила на форумі.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1108715.msg25802412#msg25802412

А мудвед вже після того почав їх тягати.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 23:35
Цитата: Медведылло від Лютий 22, 2023, 22:58ты меня с кем-то путаешь, я других картинок не делал. Наверное, путаешь меня с медведом или как там его. Он тобой помню был очень увлечен

Так, це був не Медведило, а мерзота під ніком Патріотт (з Харкова), яка опустилася до того, що брала фотки його родини, пропускала через голий фільтр і постила на форумі.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1108715.msg25802412#msg25802412

А мудвед вже після того почав їх тягати.





Да прямо трагедия! Все знали, что это фильтр, все перед этим видели эти фотки без фильтра. Так шо не надо делать из мухи слона. И не надо было засерать форум своими распальцованными фотками и видосиками. И тем более постить фотки членов семьи. Его просили, ругали, в конце концов стали клин клином вышибать

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 23:35
Цитата: Медведылло від Лютий 22, 2023, 22:58ты меня с кем-то путаешь, я других картинок не делал. Наверное, путаешь меня с медведом или как там его. Он тобой помню был очень увлечен

Так, це був не Медведило, а мерзота під ніком Патріотт (з Харкова), яка опустилася до того, що брала фотки його родини, пропускала через голий фільтр і постила на форумі.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1108715.msg25802412#msg25802412

А мудвед вже після того почав їх тягати.





Дякую))
пс. Я вже іх не розбираю(((

Сергій Чернівці

#766
Цитата: Медведылло від Лютий 22, 2023, 23:52
Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 23:35
Цитата: Медведылло від Лютий 22, 2023, 22:58ты меня с кем-то путаешь, я других картинок не делал. Наверное, путаешь меня с медведом или как там его. Он тобой помню был очень увлечен

Так, це був не Медведило, а мерзота під ніком Патріотт (з Харкова), яка опустилася до того, що брала фотки його родини, пропускала через голий фільтр і постила на форумі.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1108715.msg25802412#msg25802412

А мудвед вже після того почав їх тягати.





Да прямо трагедия! Все знали, что это фильтр, все перед этим видели эти фотки без фильтра. Так шо не надо делать из мухи слона. И не надо было засерать форум своими распальцованными фотками и видосиками. И тем более постить фотки членов семьи. Его просили, ругали, в конце концов стали клин клином вышибать

Я извиняюсь перед тобой за необоснованное подозрение((
Забыл уже всех этих пидоров одномоментных((
пс.Но и какого—то "расположения" к тебе тоже не присутствует((
( но тебе и не нужно)

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 22, 2023, 23:52Да прямо трагедия! Все знали, что это фильтр, все перед этим видели эти фотки без фильтра. Так шо не надо делать из мухи слона. И не надо было засерать форум своими распальцованными фотками и видосиками. И тем более постить фотки членов семьи. Его просили, ругали, в конце концов стали клин клином вышибать

І те, і те було жорстоко і невиправдано. Сергій не порушував ніяких правил і не робив нічого, що б у принципі відрізнялося від діяльності деяких інших, які постили теми про особисте життя, подорожі, круїзи і так далі. Одне діло тролити, а друге булити (друге відрізняється навмисним наміром принизити, нанести моральну шкоду, образити і навіть перейти в реал).

Мало того, самі модери потім визнали, що теми Сергія були найпопулярнішими і приносили велику кількість проглядів. Тому все це і не зупинялося (а могли б, якби хотіли, адже у володарки форуму знайшовся час і бажання, коли треба було випиляти Пшеницю назавжди і забанити ВК за пропаганду гітлеризму і антисемітизму).

А якби це Ваші фотки модифікували та Вашої дружини чи дитини пропускали через такий фільтр? Навряд чи це було б Вам приємно.

Я взагалі ніде не постила своїх фоток, але одна зациклена на мені скотина полізла у мій лінкедін і звідти не вилазила (поки його не забанили), і потім поширювала цю інфу у приватах на фупі, а одна дамиця - на СУП і мудведу. І це ще до того, як туди дістався наш спільний знайомий - але він хоча б за це вибачився.

Сподіваюся, всі причетні зробили з цього уроки і більше таким займатися не будуть.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 22:57
Цитата: абабагаламага від Лютий 22, 2023, 22:39Це повний пипець.
Як я раніше це не помітив, мабуть дописала?

Та твоя "команда" сама, напевно понаєхала "переважно" з села з горада з ПТУ?

Фейспалм.

Претензії до авторів ресурсу. До речі, вони використали словник української мови в 11 томах, і так далі. Можна знайти і інші ресурси, але я цього робити не буду (С).

А щодо ad hominem attacks, то я дійсно народилася і прожила перші роки мого дитинства у селі, як і мої батьки. Але у нас немає і не було "неохайного одягу" і "примітивних звичок".

Тщатєльнєє нада (С).


Ну, то навіщо ти тягнеш ті птушні креольсько-підліткові і савєцкі "словники"?
Ще Матеріали 26 с'єзда КПСС почни цитувати як аргументи.
Або бота того нового запитай.

абабагаламага

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 23, 2023, 00:02Я извиняюсь перед тобой за необоснованное подозрение((

Ну, так, ще перед всіма іншими "підарами" повибачайся.
Їм таке сподобається і надихне на нові "креативи".

LOL

абабагаламага

Як я вже казав вище, всі ці булінги і інше неподобство творилися і творяться там й далі за потурання і прямої участі адміно-модерів.
Тому люди, які себе поважають, не можуть мовчати і брати участь добровільну в тих "політичних баталіях".

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 23, 2023, 00:51
Цитата: Медведылло від Лютий 22, 2023, 23:52Да прямо трагедия! Все знали, что это фильтр, все перед этим видели эти фотки без фильтра. Так шо не надо делать из мухи слона. И не надо было засерать форум своими распальцованными фотками и видосиками. И тем более постить фотки членов семьи. Его просили, ругали, в конце концов стали клин клином вышибать

І те, і те було жорстоко і невиправдано. Сергій не порушував ніяких правил і не робив нічого, що б у принципі відрізнялося від діяльності деяких інших, які постили теми про особисте життя, подорожі, круїзи і так далі. Одне діло тролити, а друге булити (друге відрізняється навмисним наміром принизити, нанести моральну шкоду, образити і навіть перейти в реал).

Мало того, самі модери потім визнали, що теми Сергія були найпопулярнішими і приносили велику кількість проглядів. Тому все це і не зупинялося (а могли б, якби хотіли, адже у володарки форуму знайшовся час і бажання, коли треба було випиляти Пшеницю назавжди і забанити ВК за пропаганду гітлеризму і антисемітизму).

А якби це Ваші фотки модифікували та Вашої дружини чи дитини пропускали через такий фільтр? Навряд чи це було б Вам приємно.

Я взагалі ніде не постила своїх фоток, але одна зациклена на мені скотина полізла у мій лінкедін і звідти не вилазила (поки його не забанили), і потім поширювала цю інфу у приватах на фупі, а одна дамиця - на СУП і мудведу. І це ще до того, як туди дістався наш спільний знайомий - але він хоча б за це вибачився.

Сподіваюся, всі причетні зробили з цього уроки і більше таким займатися не будуть.
Сміявсі. Але зараз його теми і двох сторінок не мають. Питання чому?

Сергій Чернівці

Цитата: Ребе Моше від Лютий 23, 2023, 09:11
Цитата: Wednesday від Лютий 23, 2023, 00:51
Цитата: Медведылло від Лютий 22, 2023, 23:52Да прямо трагедия! Все знали, что это фильтр, все перед этим видели эти фотки без фильтра. Так шо не надо делать из мухи слона. И не надо было засерать форум своими распальцованными фотками и видосиками. И тем более постить фотки членов семьи. Его просили, ругали, в конце концов стали клин клином вышибать

І те, і те було жорстоко і невиправдано. Сергій не порушував ніяких правил і не робив нічого, що б у принципі відрізнялося від діяльності деяких інших, які постили теми про особисте життя, подорожі, круїзи і так далі. Одне діло тролити, а друге булити (друге відрізняється навмисним наміром принизити, нанести моральну шкоду, образити і навіть перейти в реал).

Мало того, самі модери потім визнали, що теми Сергія були найпопулярнішими і приносили велику кількість проглядів. Тому все це і не зупинялося (а могли б, якби хотіли, адже у володарки форуму знайшовся час і бажання, коли треба було випиляти Пшеницю назавжди і забанити ВК за пропаганду гітлеризму і антисемітизму).

А якби це Ваші фотки модифікували та Вашої дружини чи дитини пропускали через такий фільтр? Навряд чи це було б Вам приємно.

Я взагалі ніде не постила своїх фоток, але одна зациклена на мені скотина полізла у мій лінкедін і звідти не вилазила (поки його не забанили), і потім поширювала цю інфу у приватах на фупі, а одна дамиця - на СУП і мудведу. І це ще до того, як туди дістався наш спільний знайомий - але він хоча б за це вибачився.

Сподіваюся, всі причетні зробили з цього уроки і більше таким займатися не будуть.
Сміявсі. Але зараз його теми і двох сторінок не мають. Питання чому?

Тому що зараз не пишу такі теми((
Не на часі((

Ребе Моше

Тому що зараз нема срачу. Ніхто не постить фотожаби, не обговорюють жерді і футболочки.

А сам відос із якимось лисим вагнерівцем нікому не цікавий.

білий хорват

Цитата: Ребе Моше від Лютий 23, 2023, 09:11
Цитата: Wednesday від Лютий 23, 2023, 00:51
Цитата: Медведылло від Лютий 22, 2023, 23:52Да прямо трагедия! Все знали, что это фильтр, все перед этим видели эти фотки без фильтра. Так шо не надо делать из мухи слона. И не надо было засерать форум своими распальцованными фотками и видосиками. И тем более постить фотки членов семьи. Его просили, ругали, в конце концов стали клин клином вышибать

І те, і те було жорстоко і невиправдано. Сергій не порушував ніяких правил і не робив нічого, що б у принципі відрізнялося від діяльності деяких інших, які постили теми про особисте життя, подорожі, круїзи і так далі. Одне діло тролити, а друге булити (друге відрізняється навмисним наміром принизити, нанести моральну шкоду, образити і навіть перейти в реал).

Мало того, самі модери потім визнали, що теми Сергія були найпопулярнішими і приносили велику кількість проглядів. Тому все це і не зупинялося (а могли б, якби хотіли, адже у володарки форуму знайшовся час і бажання, коли треба було випиляти Пшеницю назавжди і забанити ВК за пропаганду гітлеризму і антисемітизму).

А якби це Ваші фотки модифікували та Вашої дружини чи дитини пропускали через такий фільтр? Навряд чи це було б Вам приємно.

Я взагалі ніде не постила своїх фоток, але одна зациклена на мені скотина полізла у мій лінкедін і звідти не вилазила (поки його не забанили), і потім поширювала цю інфу у приватах на фупі, а одна дамиця - на СУП і мудведу. І це ще до того, як туди дістався наш спільний знайомий - але він хоча б за це вибачився.

Сподіваюся, всі причетні зробили з цього уроки і більше таким займатися не будуть.
Сміявсі. Але зараз його теми і двох сторінок не мають. Питання чому?
Відповідь, тому що зараз реагують адекватно, не подобається, не цікаво, не заходять, не коментують. І так повинні були реагувати на ФУПі, і тема би потонула вниз.

Я сто раз казав, що ви самі піднімаєте його теми вверх, значить вам цікаво, значить вам подобається, без Сергійових тем вам було скучно.

білий хорват

Цитата: абабагаламага від Лютий 23, 2023, 08:20Як я вже казав вище, всі ці булінги і інше неподобство творилися і творяться там й далі за потурання і прямої участі адміно-модерів.
Тому люди, які себе поважають, не можуть мовчати і брати участь добровільну в тих "політичних баталіях".
А ти був тоді на ФУПі, в той час?

Ребе Моше

Шо там було цікавого? Шоггти? Стрибки? Перекошена мармиза? Кухня у 6 квадратів без вікна?

абабагаламага

Цитата: Букашка від Лютий 22, 2023, 21:50з мобілки херово це робити))

Тримай відео, як це легко і просто:

https://fex.net/s/s93mmk8

абабагаламага

#778
Цитата: білий хорват від Лютий 23, 2023, 09:27А ти був тоді на ФУПі, в той час?

Та був. І казав ушльопкам, що вони - ушльопки. Але не допомагало.  )))

абабагаламага

Цитата: Ребе Моше від Лютий 23, 2023, 09:29Шо там було цікавого? Шоггти? Стрибки? Перекошена мармиза? Кухня у 6 квадратів без вікна?

Нормальні люди трохи би потролили і заспокоїлися, а ушльопки образливі фотожаби почали робити. Та шкода часу...
Кожен має право власну мармизу ліпити куди хоче, а модер чи адмін  зобов'язаний перемістити куди слід. За умови, що йому не насрати.