Вакцинація від ковіду - шлях у майбутнє!

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#420
Цитата: Ребе Моше від Лютий 22, 2023, 18:34У мене математика гамор беседер, це ти і так знаєш.
 

Та плавали, знаєм. Мій простенький шифр так і залишився нерозшифрованим  :(

ЦитатаТому мухлювання статистикою мене не бере.

Так нема статистики, даних - нема.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 22, 2023, 18:35Я знаю що є ідіоти,
Є клінічні ідіоти
І окремо йдуть антивакси, бгг

Оскільки очевидно, що тебе не можна занести до категорії антиваксів, уточни, в якій із двох перших категорій знаходишся сам  :P

До речі, а звідки взялося оце бгг, що всі пишуть? це з якихось домейнстрімових чатів чи що?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Математика і медицина (побутова)  ;D це речі несумісні.

На вступних екзаменах до медінститутів колись не було такого предмету як математика, принаймні тоді, коли я був абітурою. Думаю, що й зараз нічого не змінилося.
Просто не могло змінитися.
Якщо їм забивати голови математикою, то вони не зможуть "лікувати".

Лол

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 18:37Та плавали, знаєм. Мій простенький шифр так і залишився нерозшифрованим  :(
Ой

Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 18:37Так нема статистики, даних - нема.
Я якраз дав зі статистикою

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 18:39
Цитата: Ребе Моше від Лютий 22, 2023, 18:35Я знаю що є ідіоти,
Є клінічні ідіоти
І окремо йдуть антивакси, бгг

Оскільки очевидно, що тебе не можна занести до категорії антиваксів, уточни, в якій із двох перших категорій знаходишся сам  :P

До речі, а звідки взялося оце бгг, що всі пишуть? це з якихось домейнстрімових чатів чи що?
lol це англійською, а кирилиця просить бугага = бгг

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 18:39До речі, а звідки взялося оце бгг, що всі пишуть? це з якихось домейнстрімових чатів чи що?

Це БУ-ГА-ГА,
але їм лінь писати повністю.
Це той, так званий, падонковскій жаргон.

Ребе Моше

Цитата: абабагаламага від Лютий 22, 2023, 18:54
Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 18:39До речі, а звідки взялося оце бгг, що всі пишуть? це з якихось домейнстрімових чатів чи що?

Це БУ-ГА-ГА,
але їм лінь писати повністю.
Це той, так званий, падонковскій жаргон.
Так, ви виросли на удаф.ком і скотство.орг (вже здохло)

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 18:39Оскільки очевидно, що тебе не можна занести до категорії антиваксів, уточни, в якій із двох перших категорій знаходишся сам  :P

Категорія - птушник. Вони - поза конкуренцією, пардон, - статистикою.  ;D

абабагаламага

Цитата: Ребе Моше від Лютий 22, 2023, 18:58
Цитата: абабагаламага від Лютий 22, 2023, 18:54
Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 18:39До речі, а звідки взялося оце бгг, що всі пишуть? це з якихось домейнстрімових чатів чи що?

Це БУ-ГА-ГА,
але їм лінь писати повністю.
Це той, так званий, падонковскій жаргон.
Так, ви виросли на удаф.ком і скотство.орг (вже здохло)

Ні, я завжди обминаю такі діагнози, в їхні палати не заходжу, максимум - можу коридором проскочити.   :-\

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 22, 2023, 18:52Я якраз дав зі статистикою

Ця статистика - гарбидж, тому що ніхто не знає, скільки людей 1) мало дійсно ковід (тести були неточні і це давно визнано) і б) скільки вмерло дійсно від ковіду (у ковідні записували тих, у кого був позитивний тест, але хто вмер від купи різних причин - від раку до простої старості).

Це як той літак, що звалився у океан, тому що замерз датчик і показувало неправильну швидкість. І пілоти його тупо завалили у штопор.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 19:02Ця статистика - гарбидж, тому що ніхто не знає, скільки людей 1) мало дійсно ковід (тести були неточні і це давно визнано) і б) скільки вмерло дійсно від ковіду (у ковідні записували тих, у кого був позитивний тест, але хто вмер від купи різних причин - від раку до простої старості).
Статистика каже - вакциновано Х, з них отримали тромбоз - Y

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 22, 2023, 18:50Математика і медицина (побутова)  ;D це речі несумісні.

На вступних екзаменах до медінститутів колись не було такого предмету як математика, принаймні тоді, коли я був абітурою. Думаю, що й зараз нічого не змінилося.
Просто не могло змінитися.
Якщо їм забивати голови математикою, то вони не зможуть "лікувати".

Лол


То Ви - лікар за професією?

Тут треба вчити точні науки - science - щоб мати можливість стати лікарем на старших курсах.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше


абабагаламага



абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 19:04Тут треба вчити точні науки - science - щоб мати можливість стати лікарем на старших курсах.


Щось слабо віриться.
Та й - нелогічно.
Для чого цим "терапевтам" точні науки, якщо достатньо просто знати анатомію і вміти виписати кілька рецептів за "протоколами лікування"?
Весь курс медінституту можна пройти на бойні плюс ПТУ. (Як айтішникам).  ;D Тут вони дуже схожі, можна сказати - споріднені професії.  ;D

А хірургам навіть писати вміти не треба, бери пилку/ніж і пиляй/ріж.
Правда ще голку з ниткою мусять освоїти. Ось така точна наука.  ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 22, 2023, 19:38
Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 19:04Тут треба вчити точні науки - science - щоб мати можливість стати лікарем на старших курсах.


Щось слабо віриться.
Та й - нелогічно.
Для чого цим "терапевтам" точні науки, якщо достатньо просто знати анатомію і вміти виписати кілька рецептів за "протоколами лікування"?
Весь курс медінституту можна пройти на бойні плюс ПТУ. (Як айтішникам).  ;D Тут вони дуже схожі, можна сказати - споріднені професії.  ;D

А хірургам навіть писати вміти не треба, бери пилку/ніж і пиляй/ріж.
Правда ще голку з ниткою мусять освоїти. Ось така точна наука.  ;D

Життя бентежне (С) одна дамиця.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 22, 2023, 19:03
Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 19:02Ця статистика - гарбидж, тому що ніхто не знає, скільки людей 1) мало дійсно ковід (тести були неточні і це давно визнано) і б) скільки вмерло дійсно від ковіду (у ковідні записували тих, у кого був позитивний тест, але хто вмер від купи різних причин - від раку до простої старості).
Статистика каже - вакциновано Х, з них отримали тромбоз - Y

Ну тож стаття, яку я навела, пише, скільки було вакциновано і скільки отримали перикардит чи міокардит.

А тромбози самі по собі не рахують. Це по результату і інсульти, і інфаркти.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Нарешті почали говорити правду  :)  Вуді Харельсон - герой! Уявляю, як лускають ліберастичні попочки  ;)

Харрельсон заявив у своєму вступному монолозі: «Найбільші наркокартелі в світі збираються разом і скуповують усі засоби масової інформації та всіх політиків і змушують усіх людей у світі залишатися замкненими у своїх домівках, і люди можуть вийти, лише якщо вони приймати наркотики картелю і продовжувати приймати їх знову і знову».

https://twitter.com/bennyjohnson/status/1629748625390686209

А тут повний монолог:

https://twitter.com/nbcsnl/status/1629708620752453634



Звісно, ж ковідомедіа відразу вирячилися на Вуді:



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЛОЛ, ми з Валентином на фупі майже одночасно це запостили  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.