Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Петро Шаблезуб

На упячці зараз така кондова сталіністська комуна засіла що огого.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Петро Шаблезуб

Мені здаєцця там зараз рагуль з Дредом залишилися.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 22, 2023, 14:54Мені здаєцця там зараз рагуль з Дредом залишилися.

Йож там адмін, а Слав, Амід, Марсер (formerly) модери. За моїми спостереженнями, Джадж Дред - це технічний акаунт, якими користуються різні особи (наприклад, для перенесення тем).

Можливо, місце Марсера зайняв хтось новий, що видно по безграмотному оформленні банів росинки і United Nations.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

О, там сьогодні такі камінг-аути, що ця тема просто не встигає поповнюватися новими перлами про подвійні стандарти  ;D

Але спочатку дам відповіді у інших темах, а потім прийду сюди  ;)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#704
Виявляється, Люстрація харасила дописувачів по приватах, щоб вони донували на ЗСУ.

І ні, фінансові потреби 54-ї бригади не були її primary driver, і ми це знаємо  ;).

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1131290.msg27070875#msg27070875

ЦитатаRe: Marser
Лусьтрація
cьогодні в 12:57
IP/Host: ---.dip0.t-ipconnect.de
Це той Марсер, якому я написала в приват - допоможіть зібрати гроші 54-ій..
З усіх , кому я написала, радо відгукнувся той, від кого я найменше очікувала - Серьога з Кельну! З тих пір я вважаю, що попри всі свої недоліки Сергій таки має право на певну повагу, і може, нехай і мало, а щось робить для перемоги.
Але Марсер - почав ображатися дико : чого це якщо я в Швейцарії, то мушу давати гроші?? Мені й досі дивна і незрозуміла така позиція.

А тут за Марсера рвуть дупу порохоботи саме за те, що він - порохобот.
А так він - сцикло.

Люстраша, всі нормальні люди давно знали, що Сергій - один із найкращих і найпорядніших людей на фупі. Це раз.

По-друге, чому ти вирішила, що маєш право вимагати ці гроші у інших? Піди і зароби сама. І не ний, що німці тебе без мови на роботу не пускають. Для роботи пуцфрау, наприклад, вільне знання німецької не потрібне.

Гроші Сергія на ЗСУ у тому числі йдуть з платні його дружини, над якою ви всі (а ти така ж членкиня ганебного Альянсу, як і всі інші) насміхалися.

То піди помий унітази та і заробиш на гарненький донат для ЗСУ САМА, а не харась Сергія по приватах.

І якщо вже когось харасити, то спробуй цих (хоча вони тебе просто зразу грубо пошлють):

  • Турчинофф (нагадую, Плєшивая Радость зажала 3К для ЗСУ)
  • Трололо (на Гаваї гроші має)
  • Мирослава (похвалялася дочкиним БМW, хай продасть і дасть мамаші на ЗСУ)
  • Татусь (вчителям в США добре платять)
  • СлавРедко (бабло є на форумі сидіти 24х7)
  • ВВВ_ВВВ (те, що він на соціалі - це брехня)
  • Медвед (лайсензд Оракл кіпер, і може вже, архітект)

Бо якщо стара притрушена законтачена  безробітна психічно хвора, ще раз - ПСИХІЧНО ХВОРА на пігулках "кліматичка", з багатою фантазією, яка все вигадала і у якої навіть посудомийки нема (С) змогла задонувати на сьогодні вже біля 8К, то і вони можуть.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 16:10ж там адмін, а Слав, Амід, Марсер (former

Так марсік пішов бо якась ваґіна його заманала. Там всьо нє проста! Дред це якась серйозна соросяцька ТП. imho
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Ребе Моше

Запросив Марсера сюди


Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 22, 2023, 18:03
Цитата: Ребе Моше від Лютий 22, 2023, 17:58Запросив Марсера сюди

Лол

А що тут такого? Я не проти. Хай зійдеться з нами у чесному двобої - ми його за це не забанимо  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 22, 2023, 17:21
Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 16:10ж там адмін, а Слав, Амід, Марсер (former

Так марсік пішов бо якась ваґіна його заманала. Там всьо нє проста! Дред це якась серйозна соросяцька ТП. imho


Якась вагіна? Відьма із закоченими очима (С) - ось її їм"я. Вона ж не тільки його вигризала з форуму - он я цитатки навела.

Докотилась до того, що казала, нібито я не маю посудомийки. І що я похвалялась своїм Лексусом. То я хоча би заробила на нього. А вона яким чином до бімера своєї дочки дотична, яким вона ДІЙСНО похвалялась?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Почитала, що ці хвойди писали про мене, and got really worked up. Піду кави зроблю.

А про шушенцію і її подвійні стандарти ще натисну, особливо як вона до люстри вчепилась, хоча сама брехала за моєю спиною, чудово знаючи, що я не можу відповісти.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 18:10
Цитата: абабагаламага від Лютий 22, 2023, 18:03
Цитата: Ребе Моше від Лютий 22, 2023, 17:58Запросив Марсера сюди

Лол

А що тут такого? Я не проти. Хай зійдеться з нами у чесному двобої - ми його за це не забанимо  ;D


На заміну Юкі хіба що?
Бо двох таких Болівар не подужає.

Лол

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 22, 2023, 18:16На заміну Юкі хіба що?
Бо двох таких Болівар не подужає.

Лол

З Юкі я відразу викидаю руки у повітря і білий прапор, ЛОЛ!

Марсік більш притомний, але дуже нечіткий у своїх висловлюваннях. Я від айтішників чекаю добре структурованих фраз, конкретних посилів і так далі, а там якийсь потік свідомості. Мені важко то дешифрувати і чесно, не цікаво.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 18:18Марсік більш притомний, але дуже нечіткий у своїх висловлюваннях. Я від айтішників чекаю добре структурованих фраз, конкретних посилів і так далі, а там якийсь потік свідомості. Мені важко то дешифрувати і чесно, не цікаво.


Хворумні айтішники це птушники.
Нулі.

Ребе Моше

Цитата: абабагаламага від Лютий 22, 2023, 18:34
Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 18:18Марсік більш притомний, але дуже нечіткий у своїх висловлюваннях. Я від айтішників чекаю добре структурованих фраз, конкретних посилів і так далі, а там якийсь потік свідомості. Мені важко то дешифрувати і чесно, не цікаво.


Хворумні айтішники це птушники.
Нулі.
Самі кашерні специ - пенси з села, які довіряють лише попу з МП і газеті бабушка, бгг

Ребе Моше

Цитата: Ребе Моше від Лютий 22, 2023, 18:38
Цитата: абабагаламага від Лютий 22, 2023, 18:34
Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 18:18Марсік більш притомний, але дуже нечіткий у своїх висловлюваннях. Я від айтішників чекаю добре структурованих фраз, конкретних посилів і так далі, а там якийсь потік свідомості. Мені важко то дешифрувати і чесно, не цікаво.


Хворумні айтішники це птушники.
Нулі.
Самі кашерні специ - пенси з села, які довіряють лише попу з МП і газеті бабушка, бгг

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 22, 2023, 18:34Хворумні айтішники це птушники.
Нулі.

Ну я б не сказала. В контексті обговорення більшість з них висловлюються чітко і навіть креативно. Ось Ребе наш цікавий дописувач. Той же Алі, Вуйко, Шаблезуб (теж ай-ті, здається). Та і Ви (хоча не знаю, яка Ваша професія).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 18:45хоча не знаю, яка Ваша професія
Алкоголік на пів ставки

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 22, 2023, 18:53
Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 18:45хоча не знаю, яка Ваша професія
Алкоголік на пів ставки

Я не думаю, що алкоголік. Мій лінгвістичний аналіз на це не вказав. Наприклад, я зразу бачу, коли Марек пише тверезим, а коли ні, так само, наприклад, як Булька чи Найтлі.

А тут паттерн не такий, хоча нещодавно дійсно був епізод, де пан показав себе дещо more passionate than usual  :). Рівень матюкливості теж був підвищений, але в принципі нема прямої кореляції між цим та статусом спожиття - люди просто можуть стати більш емоційними і без алкоголю.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 18:59А тут паттерн не такий
Бугагага підтримує промілє у крові, тому завжди однаково бухучий і дурний