Вакцинація від ковіду - шлях у майбутнє!

Попередня тема - Наступна тема

Петро Шаблезуб

Алєніца також вжарилася після народження дитини і була рада що її рептилоїди пообіцяли що вакцина перейде дитині з молоком. Дитина померла через 8 днів.

https://twitter.com/JamaicanPattee/status/1627212992415948801
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Петро Шаблезуб

"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Петро Шаблезуб

Колись постив це на упячці, але хай тут також полежить. Все що треба знати як виводили корону

https://twitter.com/369magicman/status/1574104506111250432

Спочатку розробка спайк протеїну, а потім його приєднання до одного з коронавірусів.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 00:47
Цитата: Ребе Моше від Лютий 22, 2023, 00:39
Цитата: Wednesday від Лютий 21, 2023, 23:24
Цитата: Ребе Моше від Лютий 21, 2023, 23:19Питання про чіп. Є чи нема? Тромб - факт.

Шаблезубе! Я очам своїм не вірю! Ребе визнав, що ковідний шмурдяк спричиняє тромби.

Осанна! наші зусилля не були марними!!
У 0.000000001%   юзерів. А сдохнуть 0.00001%

Ти ж сам вище писав, що у кожного 500-го буде запалення серцевого м"яза. Навіть одна здорова людина, яка скалічена шмурдяком назавжди, не варта цього, бо від ковіду вона б не померла.

Іди спатки вже. Тобі треба берегти свою імунну систему  :)
Я просив X and Y але не отримав

Ребе Моше

In this study of over 500,000 COVID-19 patients, CVT occurred in 39 in a million patients.

Як вам така цифра?

Петро Шаблезуб

"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Ребе Моше


Петро Шаблезуб

"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Петро Шаблезуб

132 Canadian doctors have died suddenly since the introduction of the vaccine.

https://twitter.com/wopizza/status/1628253535833067521
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

абабагаламага

Цитата: Ребе Моше від Лютий 22, 2023, 08:44Я просив X and Y але не отримав

Справа не в цифрах.
Справа в тому, що людині з, так званої, групи ризику, друзі і знайомі однолітки якої вже померли, не все одно чи вона помре своєю смертю чи їй допоможуть до них приєднатися.
А молоді "оптимісти" з запасом дурі про це не думають, бо дурі ще досить багато в них і друзів і знайомих їхніх померло... ще не так багато.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 22, 2023, 15:24Справа не в цифрах.
Справа в тому, що людині з, так званої, групи ризику, друзі і знайомі однолітки якої вже померли, не все одно чи вона помре своєю смертю чи їй допоможуть до них приєднатися.

Та навіть і не тільки з групи ризику. Як вже неодноразово зазначалося, ризик померти від ковіду у більшості населення і особливо у дітей та молоді нульовий.

Навіщо шпигувати їх непотрібними і неефективними вакцинами, якщо вони можуть від неї або померти, або бути назавжди скаліченими (ці міокардити не такі, як звичайні, погано лікуються і у певних випадках вимагають пересадки серця).

Щоб що?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#412
Цитата: Ребе Моше від Лютий 22, 2023, 10:15In this study of over 500,000 COVID-19 patients, CVT occurred in 39 in a million patients.

Як вам така цифра?

Посилання?

А в мене на сьогоднішній ранок інша статистика.

https://ec.europa.eu/eurostat/statistics-explained/index.php?title=Excess_mortality_-_statistics&utm_source=substack&utm_medium=email



  • Excess mortality in the EU rose sharply in December 2022, compared with the previous month, and stood at 19.0 %.
  • In December 2022, excess mortality continued to vary across the EU. Bulgaria and Romania recorded little or no excess deaths. The most affected EU country, Germany, recorded an excess mortality rate of 37.3 %.
  • Between March 2020 and December 2022, the EU recorded four distinct waves of excess mortality, with peaks in April 2020 (25.2 %), November 2020 (40.0 %, the highest), April 2021 (20.9 %) and November 2021 (26.5 %).

Аналіз:

Although there are some deaths caused by COVID-19, the numbers are not nearly as high as they were in 2020 and 2021. Therefore, the excess deaths currently being observed in the EU are not solely due to COVID-19.

Does anyone have any idea what's causing it? Doctors are baffled. The media is in hyperdrive producing article after article saying it's anything but the vax. A recent article published by NBC acknowledges the 30% rise in cardiac arrests in people aged 25-44 and gives many theories - from not masking enough to the virus's impact on the cardiovascular system - but neglects to mention the elephant in the room.

Remember the two countries - Bulgaria and Romania - that recorded little or no excess deaths? They are also the least mRNA vaccinated European countries. However, Germany, the excess death leader, is one of the most mRNA vaccinated European Countries.

This is worse than any point in the pandemic. Think these deaths are COVID? COVID is not causing these deaths.

Although there are some deaths caused by COVID-19, the numbers are not nearly as high as they were in 2020 and 2021. Therefore, the excess deaths currently being observed in the EU are not solely due to COVID-19.

Does anyone have any idea what's causing it? Doctors are baffled. The media is in hyperdrive producing article after article saying it's anything but the vax. A recent article published by NBC acknowledges the 30% rise in cardiac arrests in people aged 25-44 and gives many theories - from not masking enough to the virus's impact on the cardiovascular system - but neglects to mention the elephant in the room.

Remember the two countries - Bulgaria and Romania - that recorded little or no excess deaths? They are also the least mRNA vaccinated European countries. However, Germany, the excess death leader, is one of the most mRNA vaccinated European Countries.

A reanalysis of Pfizer & Moderna's clinical trials - the trials that lead to EUA approval - found you are more likely to suffer a severe adverse event if you took the vaccine then you were to be hospitalized with COVID. 1 serious adverse event (hospitalization, disability, death, etc) per 800 doses. Which is likely an underestimate due to the fact the trial was only 2 months long.

We have evidence from studies, randomized control trials, autopsy data and clinical data that show a majority of these excess deaths are cardiovascular related. We must conclude, until proven otherwise, the primary cause of these excess deaths are from the mRNA vaccines.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

Цитата: абабагаламага від Лютий 22, 2023, 15:24
Цитата: Ребе Моше від Лютий 22, 2023, 08:44Я просив X and Y але не отримав

Справа не в цифрах.
Справа в тому, що людині з, так званої, групи ризику, друзі і знайомі однолітки якої вже померли, не все одно чи вона помре своєю смертю чи їй допоможуть до них приєднатися.
А молоді "оптимісти" з запасом дурі про це не думають, бо дурі ще досить багато в них і друзів і знайомих їхніх померло... ще не так багато.


Все набагато страшніше.

Ще два роки тому вакцинаторська мантра (справжні вакцини!) була: 'ми не можемо вакцинувати людей зі слабким імунітетом (бо можливі негативні наслідкі від спражніх вакцин!), тому всім треба вакцинуватися'


А тепер слабких кидають в нетестовані топки першими. Це ніяк інакше ніж сатанізм назвати не можна.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

абабагаламага

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 22, 2023, 16:46Все набагато страшніше.

Ще два роки тому вакцинаторська мантра (справжні вакцини!) була: 'ми не можемо вакцинувати людей зі слабким імунітетом (бо можливі негативні наслідкі від спражніх вакцин!), тому всім треба вакцинуватися'


А тепер слабких кидають в нетестовані топки першими. Це ніяк інакше ніж сатанізм назвати не можна.

Мене найбільше добиває те, що знайомі старі так легко йдуть на той шмурдяк, так вірять. Один знайомий старий 82-літній, але бадьорий, працюючий! захворів і помер після вакцинації, причому йому зовсім не потрібні були ані та робота, де вимагали вакцинуватися,  ані та вакцина. Другий, якому під 80, перехворів важко, видряпався і вакцинувався. Коли він мені це розповідав і радив вакцинуватися мені аж погано стало, я дивився на нього як на мерця... слава Богу ще живий... десь пів року тому розмова була ... Третій... 63-літній, теж бадьорий, працюючий прийняв дозу, через якийсь час захворів і впав в поліклініці, більше не встав. Ну, цей завжди був нарваний...   ::)

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 16:20
Цитата: Ребе Моше від Лютий 22, 2023, 08:44Я просив X and Y але не отримав

По якому колу ти вже ганяєш ці аргУменти?

X and Y are methodologically irrelevant. До того ж, немає точної статистики для аналізу.
Є статистика, я навів. Тромб у 0.0000000001% от і все

абабагаламага

Цитата: Ребе Моше від Лютий 22, 2023, 17:52Є статистика, я навів. Тромб у 0.0000000001% от і все

А по серцевій недостатності є статистика?
От жив собі і вмер, серце зупинилося.
Або інсульт з інфарктом.
Просто собі вмерли.
Статистика є?

А ти чув, що існує три види брехні: брехня, нахабна брехня й статистика?
Ніколи не чув?

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 22, 2023, 17:52Є статистика, я навів. Тромб у 0.0000000001% от і все

Та нема статистики, Ребе. Я вже пояснювала, як робили ту статистику.

Дивись на підвищену смертність, особливо серед молодих людей, і спитай себе як математика та аналітика - what the X%(+?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 18:09
Цитата: Ребе Моше від Лютий 22, 2023, 17:52Є статистика, я навів. Тромб у 0.0000000001% от і все

Та нема статистики, Ребе. Я вже пояснювала, як робили ту статистику.

Дивись на підвищену смертність, особливо серед молодих людей, і спитай себе як математика та аналітика - what the X%(+?
У мене математика гамор беседер, це ти і так знаєш. Тому мухлювання статистикою мене не бере.

Ребе Моше

Цитата: абабагаламага від Лютий 22, 2023, 18:00
Цитата: Ребе Моше від Лютий 22, 2023, 17:52Є статистика, я навів. Тромб у 0.0000000001% от і все

А по серцевій недостатності є статистика?
От жив собі і вмер, серце зупинилося.
Або інсульт з інфарктом.
Просто собі вмерли.
Статистика є?

А ти чув, що існує три види брехні: брехня, нахабна брехня й статистика?
Ніколи не чув?

Я знаю що є ідіоти,
Є клінічні ідіоти
І окремо йдуть антивакси, бгг