Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 21, 2023, 20:20Ох у Татуся пєрдак рваноуло щодо чорного Дартан'яна. Ото, курва, woke idiot.  ;D

Це демівський бот - не здивуюся, якщо йому та редьку приплачують. Вони з форумів не вилазять - коли вони взагалі працюють? Хоча редько типу пенс і живе за рахунок дружини.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

Ніби вчитель за легендою. Так подумати - оце камуняцьке тупе гімно вчить американських дітей.  :o
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

А я казала, хахахаха! Татусь - як короста. Причепиться - хіба яким мазутом можна вивести  ;D



Ржу до сліз!  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 21, 2023, 20:27Ніби вчитель. Так подумати - оце камуняцьке тупе гімно вчить американських дітей.  :o

Так це, може, і все пояснює. Там всі такі вчителі і тому в Америці (і не тільки) тепер такий комуністичний треш.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

Люди ще сперечаюцця... Воно ж кончене. В мене в ігнорі, просто зараз в бані бачу що воно чудить. Їбанько недороблене.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 21, 2023, 20:33Люди ще сперечаюцця... Воно ж кончене. В мене в ігнорі, просто зараз в бані бачу що воно чудить. Їбанько недороблене.

І мало того, один із п"яти, who is not welcome on this Forum  :) .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

Ага, говорили-балакали і зараз вирішать що ТС - кацап.

От вже де надресировані соросяцькі лемінги. ;D

"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Петро Шаблезуб

Бачте, як би дико нам не кидалося в очі оце їбанаццтво Татуся - він реально скеровує форум вліво і рагулі-вахтьори йому потурають.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Петро Шаблезуб

Татусько це такий собі класичний NPC. Якщо завтра піде мейнстрім що чорних тре палити та забивати палками, він буде першим з піною у рота всіх гноїти хто ще не приніс на форум скальп чорного. Більшість лівацького бидла є отакі.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 21, 2023, 20:42Ага, говорили-балакали і зараз вирішать що ТС - кацап.

От вже де надресировані соросяцькі лемінги. ;D

Алі сам винен. Він показав слабину і тепер татусі його догризають. Якщо ти правий, то пишайся цим і будь послідовним. А він почав вибачатися, хоча нема за що.

Алі також має якусь неприязнь до успішних жінок, вважає, що їм не місце у політиці. А як же Беназір Бхутто, Індіра Ганді, Маргарет Тетчер, Голда Мейр? та більшості сучасних політиків до цих політикинь - як до неба рачки.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 21, 2023, 21:01Татусько це такий собі класичний NPC. Якщо завтра піде мейнстрім що чорних тре палити та забивати палками, він буде першим з піною у рота всіх гноїти хто ще не приніс на форум скальп чорного. Більшість лівацького бидла є отакі.
Таке ж бидло як антиваксери

Wednesday

#691
Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 21, 2023, 20:42Ага, говорили-балакали і зараз вирішать що ТС - кацап.

От вже де надресировані соросяцькі лемінги. ;D

Так це ж СержикА, Слон Номер (який, забула), він же Данінг-Крюгер, один із моїх "поціновувачів". Із "упорством, дастойним лучшего прімєнєнія" (С), двічі "ідентифікував" мене під чужими ніками (звісно, що це була не я) і погрожував вбити (причому катаною (!)) за те, що я трампістка.

Великий connoisseur, за власними словами, жіночої вроди. Довго вираховував вагу колишньої дописувачки по фотці бокала, який вона тримала. Вимагав, щоб будь-який нік, що позиціонується як жінка, подавав йому своє портфоліо, а він визначить, хто достойний там дописувати, а хто ні ;D .

При цьому сам виглядає як дженерик вінні-пух, і фотки його дружини теж бачила... ноу коментс, of course. Вони лише підтвердили, що мій діагноз цьому зарозумілому діку був поставлений правильно.

Ну і він вчергове викрив мене як кацапського агента отут, так як зараз "викриває" Алі. Правда, після моїх донатів закрив свою пащеку (думаю, його Хома про це попросив) і правильно зробив.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 21, 2023, 21:09Таке ж бидло як антиваксери

Антиваксери насправді наукові, а татусі - комуністи. Це різні категорії. А ти теж за ваксерів і комуняк?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

Цитата: Ребе Моше від Лютий 21, 2023, 21:09Таке ж бидло як антиваксери

Ага, дефініція бидла, це коли воно обісране від можливості отримати нежить стоїть в чергах за ширєвом бо йому так сказав телевізор.

So stop projecting.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 21, 2023, 21:21Антиваксери насправді наукові
Сміявсі натурально.

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 21, 2023, 21:21Ага, дефініція бидла, це коли воно обісране від можливості отримати нежить стоїть в чергах за ширєвом бо йому так сказав телевізор.
А ти обісраний на ногах вже не стоїш? Лежиш у цьому всьому?

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 21, 2023, 21:30
Цитата: Wednesday від Лютий 21, 2023, 21:21Антиваксери насправді наукові
Сміявсі натурально.

Ти не хіхі та хаха, and better take it seriously. Тим більше коли нам, твоїм старшим братам та сестрам, зовсім не все одно, що з тобою буде :).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Лівацько-кацапська мерзота Татусь вже не соромиться задирати лапку на воїнів АТО і ЗСУ - і думаєте, його забанять? Ні, вчергове забанять Гео, зуб даю.

ЦитатаRe: Новий британський серіал про Трьох Мушкетерів
Tatus
cьогодні в 21:45
IP/Host: ---.bstnma.fios.verizon.net

Гео на 100% живе в координатах кацапського світу, саме у кацапів "ліберали" - це погано.
А ще кацапи приймають закони проти геїв, і плюс кацапи расисти.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Не витримала душа поета Марсіка ... Відьма із закоченими очима (С) догризла-таки нещасного.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1131270.msg27070384#msg27070384
ЦитатаRe: Та припиніть вже банити Мирославу з найменшого приводу
Marser
cьогодні в 01:09
IP/Host: ---.197.196.178.dynamic.wline.res.cust.swisscom.ch
Нє, якщо ви мене хочете утрммати на форумі викликом, то це не спрацює :)
Я не лишуся тут модерувати лише тому що інакше виглядатиме, наче мене знову вижили юльки :)
І Мирося собі зірочку не повісить, що вона не рік, всі п'ять років за мною бігала (був час, коли я заходив сюди і не міг зрозуміти, що це за шалені атаки, від кого), і зрештою добилася свого.
Я збираюся йти з модераторів, бо свій "мобілізаційний" рік я вже вважайте відпрацював.
Вже навіть світло стабілізувалося, всі можуть модерувати, а мені шукати "баланс" уже тутво.
Тригерюся я на просте - на спроби аргументувати якимись безумними переказами життя моєї сім'ї. Вже були попередження, не згадувати мою дружину. Згадала, як завжди дебільно - що я колись у себе в ФБ про безвіз написав на денчик дружини.
Чудово. Але попереджали і не просто так. В згаданої дружини якраз помер батько.
А Миросі що? А Джонсону що?
Набридло. Ви мені огидні. Знімати то з мене Амід не хоче, та ви й не повірите, що зняв, тому хай буде самобан. На рік.

ЦитатаMarser    Я сам (Марсер). Всім па-па, було цікаво, але мене вже нудить.    22.02.2023    22.02.2024 01:09 
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 02:05Не витримала душа поета Марсіка ... Відьма із закоченими очима (С) догризла-таки нещасного.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1131270.msg27070384#msg27070384
ЦитатаRe: Та припиніть вже банити Мирославу з найменшого приводу
Marser
cьогодні в 01:09
IP/Host: ---.197.196.178.dynamic.wline.res.cust.swisscom.ch
Нє, якщо ви мене хочете утрммати на форумі викликом, то це не спрацює :)
Я не лишуся тут модерувати лише тому що інакше виглядатиме, наче мене знову вижили юльки :)
І Мирося собі зірочку не повісить, що вона не рік, всі п'ять років за мною бігала (був час, коли я заходив сюди і не міг зрозуміти, що це за шалені атаки, від кого), і зрештою добилася свого.
Я збираюся йти з модераторів, бо свій "мобілізаційний" рік я вже вважайте відпрацював.
Вже навіть світло стабілізувалося, всі можуть модерувати, а мені шукати "баланс" уже тутво.
Тригерюся я на просте - на спроби аргументувати якимись безумними переказами життя моєї сім'ї. Вже були попередження, не згадувати мою дружину. Згадала, як завжди дебільно - що я колись у себе в ФБ про безвіз написав на денчик дружини.
Чудово. Але попереджали і не просто так. В згаданої дружини якраз помер батько.
А Миросі що? А Джонсону що?
Набридло. Ви мені огидні. Знімати то з мене Амід не хоче, та ви й не повірите, що зняв, тому хай буде самобан. На рік.

ЦитатаMarser    Я сам (Марсер). Всім па-па, було цікаво, але мене вже нудить.    22.02.2023    22.02.2024 01:09 


100% это съебавшееся в Швейцарию уебище будет теперь писать под другим ником и начнет поучать недолугих хохлов, как надо любить Украину.

Петро Шаблезуб

А я питався де марсік, а ви казали всьо нармальна  ;D

ЦитатаMarser    Я сам (Марсер). Всім па-па, було цікаво, але мене вже нудить.    22.02.2023    22.02.2024 01:09
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"