Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 02:47Але приниження і зневажання української мови ви навіщо в правила записували, для галочки?

Цитату в студію, де Медведило це зробив.

ЦитатаОтже доведеться виконувати власні ж правила, інакше підете разом з медведилами у відомому вам напрямку.

I don't take kindly to threats, but whatever.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 01:47Вам дали можливість випустити пар, втім, як і Медведилу. До вас обох поставилися абсолютно одинаково.

Вибір за Вами - чи далі педалювати цю ситуацію, чи продовжувати спілкуватися на форумі КОНСТРУКТИВНО, як Ви це робили раніше.

Припадаю до ваших імператорських ніг за таке щастя - випустити "пар"! 
 ::)

Так, вибір за мною.
Чи послати вас чи плюнути?

За мною вибір, бо у вас вибору вже не залишилося. Який може бути вибір у банкрута повного?   ::)

Медведылло

Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 02:47Далі.
Брехня #3

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 01:47Медведило своїми постами захищався і ніяк не порушив правила, особливо Пункт 1.

Ну, добре, обзивання довбойобами це нехай вже вам буде не порушення, як ви собі довбоєбічно бажаєте.

Але приниження і зневажання української мови ви навіщо в правила записували, для галочки?
Отже доведеться виконувати власні ж правила, інакше підете разом з медведилами у відомому вам напрямку.

Брехня — это у тебя, дружочек! Покажи, где я зневажав и унижал украинську мову? Я не уважаю дятлов, которые возводят языковой вопрос в абсолют — это да! А мова не виновата, и не надо отождествлять себя с ней!

Wednesday

#583
Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 02:59Припадаю до ваших імператорських ніг за таке щастя - випустити "пар"! 
 ::)

Так, вибір за мною.
Чи послати вас чи плюнути?

За мною вибір, бо у вас вибору вже не залишилося. Який може бути вибір у банкрута повного?  ::)


Не знаю, хто тут банкрут. Чому Ви вирішили, що можете нападати на інших юзерів, ображати їх на підставі їх національності та мови спілкування, провокувати їх і ще й потім тиснути на них кнопку?

Я такого не робила і Медведило теж.

Нагадаю:

ЦитатаМедведило, а ти вопше хто?

Він має Вам звітувати? А Вас хтось тут питав, хто Ви такий?

ЦитатаТи москаль чи рускаязикий українець чи може азер якийсь, молдован?

Якщо це не образа, то що це? Тільки на підставі того, що дописувач російськомовний (нагадую, правилами форуму це не заборонено).

В чому була мета такого interrogation?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 02:21Та дописувачка не порушила взагалі ніяких правил, але доповідь отримала. Було? Було.

Ще раз.
Не було доповіді.
Я переоцінив твої здібності, каюся.
Це було просто повідомлення.
А яким чином воно було відправлене чи через голубину пошту чи шляхом натискання кнопки Скарга не має значення.
Тепер дійшло нарешті?  ::) 

Wednesday

#585
Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 03:07Не було доповіді.
Я переоцінив твої здібності, каюся.
Це було просто повідомлення.
А яким чином воно було відправлене чи через голубину пошту чи шляхом натискання кнопки Скарга не має значення.
Тепер дійшло нарешті?  ::)

ОК, навіть якщо Ви не мали на мету поскаржитися, це прийшло як скарга. Але Ви її тим не менш написали.

Просто повідомлення пишеться не шляхом натискання кнопки "Скарга", а у приватні повідомлення, і Ви це чудово знаєте.

Moving on. Яка наступна претензія?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 03:04
Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 02:59Припадаю до ваших імператорських ніг за таке щастя - випустити "пар"! 
 ::)

Так, вибір за мною.
Чи послати вас чи плюнути?

За мною вибір, бо у вас вибору вже не залишилося. Який може бути вибір у банкрута повного?  ::)


Не знаю, хто тут банкрут. Чому Ви вирішили, що можете нападати на інших юзерів, ображати їх на підставі їх національності та мови спілкування, провокувати їх і ще й потім тиснути на них кнопку?

Я такого не робила і Медведило теж.

Нагадаю:

ЦитатаМедведило, а ти вопше хто?

Він має Вам звітувати? А Вас хтось тут питав, хто Ви такий?

ЦитатаТи москаль чи рускаязикий українець чи може азер якийсь, молдован?

Якщо це не образа, то що це? Тільки на підставі того, що дописувач російськомовний (нагадую, правилами форуму це не заборонено).

В чому була мета такого interrogation?


А я тобі маю звітуватися?
Ти в цьому впевнена?

Що я йому написав він прекрасно зрозумів. На відміну від тебе.

Жодних образ з мого боку не було, це у тебе галюніки.
Дарма ти взялася не за свою справу, тепер мені це ясно, що нічого доброго тут не буде, на жаль.

Медведылло


Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 03:13А я тобі маю звітуватися?
Ти в цьому впевнена?

За образи та претензії треба відповідати.

ЦитатаЩо я йому написав він прекрасно зрозумів. На відміну від тебе.

Та всі все зрозуміли. Ви змішали з лайном російськомовного дописувача. Я б на його місці відреагувала б ще сильніше за таке.

ЦитатаЖодних образ з мого боку не було, це у тебе галюніки.

Denial, а "галюники" - газлайтинг.

ЦитатаДарма ти взялася не за свою справу, тепер мені це ясно, що нічого доброго тут не буде, на жаль.

Можливо. Time will tell, але хотілося як краще.

ПС. Якщо Ви любите міряти черепи, то це дійсно форум не для вас і вам подібних.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 03:10Moving on. Яка наступна претензія?

Знову  фейспалм.

Це в мене до тебе чи навпаки - у тебе до мене претензії???

Я тільки твої брехні констатую,
а претензій нема в мене. Я вам не акціонер і прибутків не вимагаю. )))


Медведылло

Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 03:13
Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 03:04
Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 02:59Припадаю до ваших імператорських ніг за таке щастя - випустити "пар"! 
 ::)

Так, вибір за мною.
Чи послати вас чи плюнути?

За мною вибір, бо у вас вибору вже не залишилося. Який може бути вибір у банкрута повного?  ::)


Не знаю, хто тут банкрут. Чому Ви вирішили, що можете нападати на інших юзерів, ображати їх на підставі їх національності та мови спілкування, провокувати їх і ще й потім тиснути на них кнопку?

Я такого не робила і Медведило теж.

Нагадаю:

ЦитатаМедведило, а ти вопше хто?

Він має Вам звітувати? А Вас хтось тут питав, хто Ви такий?

ЦитатаТи москаль чи рускаязикий українець чи може азер якийсь, молдован?

Якщо це не образа, то що це? Тільки на підставі того, що дописувач російськомовний (нагадую, правилами форуму це не заборонено).

В чому була мета такого interrogation?


А я тобі маю звітуватися?
Ти в цьому впевнена?

Що я йому написав він прекрасно зрозумів. На відміну від тебе.

Жодних образ з мого боку не було, це у тебе галюніки.
Дарма ти взялася не за свою справу, тепер мені це ясно, що нічого доброго тут не буде, на жаль.

Та да, я понял, что ты слегка недоразвит, о чем тебе и написал. Но при чем тут мова?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 03:18Я тільки твої брехні констатую,
а претензій нема в мене. Я вам не акціонер і прибутків не вимагаю. )))


Брехня існує виключно у Вашій уяві.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 03:17ПС. Якщо Ви любите міряти черепи, то це дійсно форум не для вас і вам подібних.

Ну, чого ти власні галюніки, власну зіпсованість приписуєш іншим?
Невже так важко???
Айяйяй.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 03:21
Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 03:17ПС. Якщо Ви любите міряти черепи, то це дійсно форум не для вас і вам подібних.

Ну, чого ти власні галюніки, власну зіпсованість приписуєш іншим?
Невже так важко???
Айяйяй.

Тому що це Ви, а не я, підняли питання про російськомовність Медведила і почали до нього доколупуватися.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Галамага, тебя не тошнит еще от того, что ты сам же и затеял? Ты уже сидишь весь в собственном дерьме, может хватит уже?

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 03:20Та да, я понял, что ты слегка недоразвит, о чем тебе и написал. Но при чем тут мова?

Тупориле, тобі дорогу я вказав вище.
Мова тут ні до чого, ти є гандон будь-якою мовою.
Тому - нахуй.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 03:23
Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 03:21
Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 03:17ПС. Якщо Ви любите міряти черепи, то це дійсно форум не для вас і вам подібних.

Ну, чого ти власні галюніки, власну зіпсованість приписуєш іншим?
Невже так важко???
Айяйяй.

Тому що це Ви, а не я, підняли питання про російськомовність Медведила і почали до нього доколупуватися.

Це моє право, дурненька.
А тебе воно не стосується.
Бо ти таки дійсно дурочка, як про тебе на фупі хтось казав.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 03:31Це моє право, дурненька.
А тебе воно не стосується.
Бо ти таки дійсно дурочка, як про тебе на фупі хтось казав.

Взагалі-то доколупування та образи людини на підставі мови, якою він тут пише у повній відповідності з Правилами цього форуму - не є ок. І таких прав немає.

Ви уже декілька годин підряд намагаєтесь мною маніпулювати. Так, я дурочка, тому що не ведусь на ці дешеві маніпуляшки, хіхі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 03:29
Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 03:20Та да, я понял, что ты слегка недоразвит, о чем тебе и написал. Но при чем тут мова?

Тупориле, тобі дорогу я вказав вище.
Мова тут ні до чого, ти є гандон будь-якою мовою.
Тому - нахуй.

О нихрена себе уже и мова ни до чого! А что тогда до чого? То, что ты выперся на меня как тыць-пыздыць, и понял, что не на того нарвался? А теперь от бессилия бьешься в падучей тут и зубками скрежещешь? Так ты ж сам и виноват в этом. Вот же ж дурак!

Wednesday

Джентльмени, йдіть уже спати :) ці всі розбірки нічого не варті у порівнянні з тим, що відбувається.

Подумайте про своє фізичне і психічне здоров"я, що  найголовніше.

А у мене завтра вихідний - канадський День Родини. Так що матиму час і натхнення  ;)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.