Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Медведылло

#560
Галамага, а почему ты лайкнул мой самый первый пост на этом форуме? Он и на русском был написан, да и с матюками русскими... Как же ж так? От тебя мой первый лайк был!  ;D

Или это был не ты, а твой товарисч по службе?

ЗЫ. Вот это палево!!! :)))))

Wednesday

#561
Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 01:40І що, пані Середа чи довбойобко Середа, висновки робити будете?
Чи будете й далі відбріхуватися?
І чим же тоді від Альони Притули з її фупом будете відрізнятися?
Нічим?
Черговий пшик?


Давайте відверто. Це Ви вже не вперше тиснете доповідь на інших не тому, що вони щось не так написали, а тому що вони Вам не подобаються. І Ви дійсно першим напали на нік Медведило. Ваш пост дійсно був образливим, провокативним і несправедливим. Медведило своїми постами захищався і ніяк не порушив правила, особливо Пункт 1. Це мої спостереження і моя інтерпретація - можливо, модератор іншої думки.

Вам дали можливість випустити пар, втім, як і Медведилу. До вас обох поставилися абсолютно одинаково.

Вибір за Вами - чи далі педалювати цю ситуацію, чи продовжувати спілкуватися на форумі КОНСТРУКТИВНО, як Ви це робили раніше.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 01:47
Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 01:40І що, пані Середа чи довбойобко Середа, висновки робити будете?
Чи будете й далі відбріхуватися?
І чим же тоді від Альони Притули з її фупом будете відрізнятися?
Нічим?
Черговий пшик?


Давайте відверто. Це Ви вже не вперше тиснете доповідь на інших не тому, що вони щось не так написали, а тому що вони Вам не подобаються. І Ви дійсно першим напали на нік Медведило. Ваш пост дійсно був образливим, провокативним і несправедливим. Медведило своїми постами захищався і ніяк не порушив правила, особливо Пункт 1. Це мої спостереження і моя інтерпретація - можливо, модератор іншої думки.

Вам дали можливість випустити пар, втім, як і Медведилу. До вас обох поставилися абсолютно одинаково.

Вибір за Вами - чи далі педалювати цю ситуацію, чи продовжувати спілкуватися на форумі КОНСТРУКТИВНО, як Ви це робили раніше.




А я відвертий є постійно, на відміну від декого, хто схильний брехати і викручуватися.


То що, будете брехати й далі чи зупинитеся, визнаєте помилку?

Га?


Медведылло

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 01:47
Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 01:40І що, пані Середа чи довбойобко Середа, висновки робити будете?
Чи будете й далі відбріхуватися?
І чим же тоді від Альони Притули з її фупом будете відрізнятися?
Нічим?
Черговий пшик?


Давайте відверто. Це Ви вже не вперше тиснете доповідь на інших не тому, що вони щось не так написали, а тому що вони Вам не подобаються. І Ви дійсно першим напали на нік Медведило. Ваш пост дійсно був образливим, провокативним і несправедливим. Медведило своїми постами захищався і ніяк не порушив правила, особливо Пункт 1. Це мої спостереження і моя інтерпретація - можливо, модератор іншої думки.

Вам дали можливість випустити пар, втім, як і Медведилу. До вас обох поставилися абсолютно одинаково.

Вибір за Вами - чи далі педалювати цю ситуацію, чи продовжувати спілкуватися на форумі КОНСТРУКТИВНО, як Ви це робили раніше.



О, так оно еще и стукач! Господи, умудриться стучать на форуме, где зарегистрировано всего 43 участника — это ж надо каким высокоморальным быть!

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 02:03То що, будете брехати й далі чи зупинитеся, визнаєте помилку?

Га?

Не знаю, хто тут бреше, а я, чесно кажучи, була дещо шокована Вашим постом по відношенню до Медведила. Ще і азерів і молдаван нащось приплели. Ви і їх вважаєте нижчими за українців?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 02:03
Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 01:47
Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 01:40І що, пані Середа чи довбойобко Середа, висновки робити будете?
Чи будете й далі відбріхуватися?
І чим же тоді від Альони Притули з її фупом будете відрізнятися?
Нічим?
Черговий пшик?


Давайте відверто. Це Ви вже не вперше тиснете доповідь на інших не тому, що вони щось не так написали, а тому що вони Вам не подобаються. І Ви дійсно першим напали на нік Медведило. Ваш пост дійсно був образливим, провокативним і несправедливим. Медведило своїми постами захищався і ніяк не порушив правила, особливо Пункт 1. Це мої спостереження і моя інтерпретація - можливо, модератор іншої думки.

Вам дали можливість випустити пар, втім, як і Медведилу. До вас обох поставилися абсолютно одинаково.

Вибір за Вами - чи далі педалювати цю ситуацію, чи продовжувати спілкуватися на форумі КОНСТРУКТИВНО, як Ви це робили раніше.




А я відвертий є постійно, на відміну від декого, хто схильний брехати і викручуватися.


То що, будете брехати й далі чи зупинитеся, визнаєте помилку?

Га?



Ти б краще свою "відвертість" приховував, бо у тебе вона від нестачі розуму. Краще промовч, здаватимешся більш розумним :))

абабагаламага

#566
Так.
Виводимо на чисту воду брехливу Венсді, вона ж Середа, вона ж Інанна і т.д.  )))

Брехня #1:

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 01:47Це Ви вже не вперше тиснете доповідь на інших не тому, що вони щось не так написали, а тому що вони Вам не подобаються.

На кого це я ще доповідь тиснув крім цього Медведила?

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 02:03О, так оно еще и стукач! Господи, умудриться стучать на форуме, где зарегистрировано всего 43 участника — это ж надо каким высокоморальным быть!

Натиснув доповіді на двох осіб. Але має право  :)

Реально, люди добрі, тут нікого банити, і відверто кажучи, за півтора місяці нема за що.

А якщо ви шукаєте собі форумну mommy, яка вас буде розбороняти, витирати сльозки та прочищати сопливий носик, то мене така роль не цікавить.

Мені цікаво обговорювати різні теми з mature and intelligent men and women у якості звичайного юзера, і я з усіх сил буду відбиватися від спроб перетягнути мене на ту чи іншу сторону.

Подобається вам це чи ні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 02:10Так.
Виводимо на чисту воду брехливу Венсді, вона ж Середа, вона ж Інанна і т.д.   )))

Брехня #1:

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 01:47Це Ви вже не вперше тиснете доповідь на інших не тому, що вони щось не так написали, а тому що вони Вам не подобаються.

На кого це я ще доповідь тиснув крім цього Медведила?

На одну користувачку, яка зараз тут не пише. Було? Було.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Брехня #2:

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 01:47Це Ви вже не вперше тиснете доповідь на інших не тому, що вони щось не так написали, а тому що вони Вам не подобаються.

Вони, медведили, якраз не так написали, а саме - порушили ваші ж правила. Допомогти знайти порушення чи самі впораєтеся?

абабагаламага

#570
Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 02:12
Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 02:10Так.
Виводимо на чисту воду брехливу Венсді, вона ж Середа, вона ж Інанна і т.д.   )))

Брехня #1:

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 01:47Це Ви вже не вперше тиснете доповідь на інших не тому, що вони щось не так написали, а тому що вони Вам не подобаються.

На кого це я ще доповідь тиснув крім цього Медведила?

На одну користувачку, яка зараз тут не пише. Було? Було.

Що?

Це капєц повний.

Це я тобі повідомлення послав, а не доповідь.   
Можеш його оприлюднити. Не заперечую.

LOL

Таки бачу, що копія ФУПа вимальовується. Мама дарагая. (Де смайл рука-ліцо?)

Медведылло

Господи, вот же ж засрал ветку. Но под тему про двойные стандарты подходит: оно мне так и не ответило на вопрос, считал ли бы он меня кацапом и украиножером, если б я все, что я писал, писал на украинском.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 02:15Брехня #2:

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 01:47Це Ви вже не вперше тиснете доповідь на інших не тому, що вони щось не так написали, а тому що вони Вам не подобаються.

Вони, медведили, якраз не так написали, а саме - порушили ваші ж правила. Допомогти знайти порушення чи самі впораєтеся?

Та дописувачка не порушила взагалі ніяких правил, але доповідь отримала. Було? Було.

Давайте зробимо так. Не знаю, чи Ви помітили, але Медведило уже декілька раз простягнув Вам руку. Чому б вам не зробити зусилля і не побачити в ньому якщо не fellow patriot, Вашого брата по країні, який так само любить свою країну, як і Ви, хоч і спілкується російською, то хоча б учасника форуму, який має такі ж права, як і усі.

Ви обоє - цікаві, розумні, харизматичні дописувачі і обоє патріоти, яким не все одно, що буде з Україною. І я особисто у чомусь з обома вами погоджуюсь, а у чомусь - ні.

І я сподіваюсь, що всі розуміють, що не погоджуватися у всьому - це абсолютно нормально. Як і погиркатися час від часу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 02:19Що?

Це капєц повний.

Це я тобі повідомлення послав, а не доповідь.   LOL

Таки бачу, що копія ФУПа вимальовується. Мама дарагая. (Де смайл рука-ліцо?)

Мені прийшло як доповідь. Я навіть не змогла зрозуміти, у чому проблема.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

#574
Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 02:21
Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 02:15Брехня #2:

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 01:47Це Ви вже не вперше тиснете доповідь на інших не тому, що вони щось не так написали, а тому що вони Вам не подобаються.

Вони, медведили, якраз не так написали, а саме - порушили ваші ж правила. Допомогти знайти порушення чи самі впораєтеся?

Та дописувачка не порушила взагалі ніяких правил, але доповідь отримала. Було? Було.

Давайте зробимо так. Не знаю, чи Ви помітили, але Медведило уже декілька раз простягнув Вам руку. Чому б вам не зробити зусилля і не побачити в ньому якщо не fellow patriot, Вашого брата по країні, який так само любить свою країну, як і Ви, хоч і спілкується російською, то хоча б учасника форуму, який має такі ж права, як і усі.

Ви обоє - цікаві, розумні, харизматичні дописувачі і обоє патріоти, яким не все одно, що буде з Україною. І я особисто у чомусь з обома вами погоджуюсь, а у чомусь - ні.

І я сподіваюсь, що всі розуміють, що не погоджуватися у всьому - це абсолютно нормально. Як і погиркатися час від часу.

я уже сто раз засомневался за ту руку, но да черт с ним. Для понимания и снисхождения к такому клиенту мне не хватает его более подробного профайла. Пока я вижу, что чувак несет пургу и часто использует штампы, которые мне кое-что напоминают...

пойду ка я спать уже! Завтра ж этот ипучий понедельник и неделя обстрелов, как нас пугают наши керманичи.

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 02:27я уже сто раз засомневался за ту руку, но да черт с ним. Для понимания и снисхождения к такому клиенту мне не хватает его более подробного профайла. Пока я вижу, что чувак несет пургу и часто использует штампы, которые мне кое-что напоминают...

Nobody is perfect, включаючи мене. А так мені абабагаламага дуже подобається як дописувач - і за цінностями у нас майже повне співпадіння, з того, що я бачила. Тому я була досить здивована його постом у Вашу сторону.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#576
Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 02:06
Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 02:03То що, будете брехати й далі чи зупинитеся, визнаєте помилку?

Га?

Не знаю, хто тут бреше, а я, чесно кажучи, була дещо шокована Вашим постом по відношенню до Медведила. Ще і азерів і молдаван нащось приплели. Ви і їх вважаєте нижчими за українців?

Кожен судить в міру власної зіпсованості, тобто, - по собі.
Пояснювати?
Мабуть таки треба... Боже, елементарні речі треба пояснювати цьому дитячому садочку.
Отже, у мене немає ані до азерів ані до молдаван жодних упереджень.
НА ВІДМІНУ ВІД ВАС!!!
Бо ви висловили власну думку, власну підозру, висмоктану з ВЛАСНОГО пальця, не з мого, а з власного.
То що, отже, будемо думати про вас?

Далі.
Брехня чи не брехня, чи зайоп #2а.
Що таке має означати те "і", що я виділив червоним?
Відповідай.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 02:22
Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 02:19Що?

Це капєц повний.

Це я тобі повідомлення послав, а не доповідь.   LOL

Таки бачу, що копія ФУПа вимальовується. Мама дарагая. (Де смайл рука-ліцо?)

Мені прийшло як доповідь. Я навіть не змогла зрозуміти, у чому проблема.

То треба перепитувати, уточнювати, якщо не розумієш.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 02:31Кожен судить в міру власної зіпсованості, тобто, - по собі.
Пояснювати?
Мабуть таки треба... Боже, елементарні речі треба пояснювати цьому дитячому садочку.
Отже, у мене немає ані до азерів ані до молдаван жодних упереджень.
НА ВІДМІНУ ВІД ВАС!!!
Бо ви висловили власну думку, власну підозру, висмоктану з ВЛАСНОГО пальця, не з мого, а з власного.
То що, отже, будемо думати про вас?

Ну, не знаю. Але тут не про мене, а про Вас з Медведилом.

Обніміться, брати мої ... і далі по тексту.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Далі.
Брехня #3

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 01:47Медведило своїми постами захищався і ніяк не порушив правила, особливо Пункт 1.

Ну, добре, обзивання довбойобами це нехай вже вам буде не порушення, як ви собі довбоєбічно бажаєте.

Але приниження і зневажання української мови ви навіщо в правила записували, для галочки?
Отже доведеться виконувати власні ж правила, інакше підете разом з медведилами у відомому вам напрямку.