Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

Цитата: Медведылло від Лютий 19, 2023, 23:31А ты кстати имеешь какое-то отношение к издательству "Абабагаламага"?

Нахуй це нахуй.
Ось туди й пиздуй.

абабагаламага

Цитата: Медведылло від Лютий 19, 2023, 23:44
Цитата: абабагаламага від Лютий 19, 2023, 23:36
Цитата: Медведылло від Лютий 19, 2023, 23:17Э, да ты реально просто тупой рагуль, дружочек :)) (с) Турчинофф

Нічого дивного, що Олдвуд помилився.
Вся кацапня - на адно ліцо.
Що той, що чуже прізвище взяв собі за нік, що цей - типові кацапи, які хочуть знищити українців, бо ті - не кацапи (рагулі).
Як там, пані Середа, ще не набридло викручуватися і брехати?

Не поводь себе як рагуль — і не будеш рагулем.

Ось мені цікаво: якщо я буду дописувати тут українською, то ти тоді не вважатимеш мене кацапом? Ти хотів тест? Ось тобі тест :))

О, до кацапа нарешті дійшло, що штірліц на грані провала.
Таваріщ майор дав команду через Гугля пропускати чи сам здогадався?
 ;D

Медведылло

#542
Цитата: абабагаламага від Лютий 19, 2023, 23:48
Цитата: Медведылло від Лютий 19, 2023, 23:44
Цитата: абабагаламага від Лютий 19, 2023, 23:36
Цитата: Медведылло від Лютий 19, 2023, 23:17Э, да ты реально просто тупой рагуль, дружочек :)) (с) Турчинофф

Нічого дивного, що Олдвуд помилився.
Вся кацапня - на адно ліцо.
Що той, що чуже прізвище взяв собі за нік, що цей - типові кацапи, які хочуть знищити українців, бо ті - не кацапи (рагулі).
Як там, пані Середа, ще не набридло викручуватися і брехати?

Не поводь себе як рагуль — і не будеш рагулем.

Ось мені цікаво: якщо я буду дописувати тут українською, то ти тоді не вважатимеш мене кацапом? Ти хотів тест? Ось тобі тест :))

О, до кацапа нарешті дійшло, що штірліц на грані провала.
Таваріщ майор дав команду через Гугля пропускати чи сам здогадався?
 ;D

А чого це ти, скотинка, так занервувала? Може це ти сюди через транслейт свій пронос заливаєш?

ЗИ. А на моє питання відповідь буде?

абабагаламага

#543
Цитата: Медведылло від Лютий 19, 2023, 23:55А чого це ти, скотинка, так занервувала? Може це ти сюди через транслейт свій пронос заливаєш?


О, дресирований кацап.

Явлєніє брехливого кацапа народу.

Ти там вже цілий штаб кацапів підключив чишо?

 LOL

    ;D

Медведылло

Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 00:00
Цитата: Медведылло від Лютий 19, 2023, 23:55А чого це ти, скотинка, так занервувала? Може це ти сюди через транслейт свій пронос заливаєш?


О, дресирований кацап.

Явлєніє брехливого кацапа народу.

Ти там вже цілий штаб підключив чишо?


    ;D

Ну все, ти вже я дивлюся виснажився. До речі, ти у нас весь такий україномовний, а матюки у тебе все одно російські. І виходить, ти є або кацап, або рагуль, який погано в школі вчився і тому має маленький словниковий запас.  ;D

абабагаламага

Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 00:06
Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 00:00
Цитата: Медведылло від Лютий 19, 2023, 23:55А чого це ти, скотинка, так занервувала? Може це ти сюди через транслейт свій пронос заливаєш?


О, дресирований кацап.

Явлєніє брехливого кацапа народу.

Ти там вже цілий штаб підключив чишо?


    ;D

Ну все, ти вже я дивлюся виснажився. До речі, ти у нас весь такий україномовний, а матюки у тебе все одно російські. І виходить, ти є або кацап, або рагуль, який погано в школі вчився і тому має маленький словниковий запас.  ;D

Кацапе,  тебе ідентифіковано і знешкоджено.
Міняй прикид і роби новий захід, бо цей вже спалений.    ;D

Wednesday

Ну що тут?

Пофехтували і, сподіваюсь, виснажилися?  ;D

Медведило, Вам дуже пасує українська мова! І дуже хороша українська мова.

абабагаламага, так, у нас війна. Але громадяни України, хоч і російськомовні - такі ж самі, як і ми. Те, що Медведило чи Ви не на фронті, так це ще, на жаль, поки :(. Ви ще можете бути поряд один з одним у окопах :(. І якщо не на фронті, то це не означає, що ні Ви, ні він не працюєте на перемогу чим можете.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 00:22
Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 00:06
Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 00:00
Цитата: Медведылло від Лютий 19, 2023, 23:55А чого це ти, скотинка, так занервувала? Може це ти сюди через транслейт свій пронос заливаєш?




О, дресирований кацап.

Явлєніє брехливого кацапа народу.

Ти там вже цілий штаб підключив чишо?


    ;D

Ну все, ти вже я дивлюся виснажився. До речі, ти у нас весь такий україномовний, а матюки у тебе все одно російські. І виходить, ти є або кацап, або рагуль, який погано в школі вчився і тому має маленький словниковий запас.  ;D

Кацапе,  тебе ідентифіковано і знешкоджено.
Міняй прикид і роби новий захід, бо цей вже спалений.    ;D

У тебе там прутнями макитра твоя тупа не поросла, поки ти мене "знешкоджував", тупа рагуляча потвора?

Ребе Моше

Кашерний срач, як на хвупі.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 00:36Ну що тут?

Пофехтували і, сподіваюсь, виснажилися?  ;D

Медведило, Вам дуже пасує українська мова! І дуже хороша українська мова.

абабагаламага, так, у нас війна. Але громадяни України, хоч і російськомовні - такі ж самі, як і ми. Те, що Медведило чи Ви не на фронті, так це ще, на жаль, поки :(. Ви ще можете бути поряд один з одним у окопах :(. І якщо не на фронті, то це не означає, що ні Ви, ні він не працюєте на перемогу чим можете.

Продовжуємо викручуватися, відбріхуватися, грати вар'ята?
Ну-ну. 

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 20, 2023, 00:38Кашерний срач, як на хвупі.

І головне, ні той, ні другий за це не підуть в бан.

Wow, that's beautiful (C) Мій улюблений президент самі знаєте хто ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#551
Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 00:37У тебе там прутнями макитра твоя тупа не поросла, поки ти мене "знешкоджував", тупа рагуляча потвора?


Штірліц шол па карідору.

Пизда тобі, кацапе.

;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 00:43
Цитата: Ребе Моше від Лютий 20, 2023, 00:38Кашерний срач, як на хвупі.

І головне, ні той, ні другий за це не підуть в бан.

Wow, that's beautiful (C) Мій улюблений президент самі знаєте хто ;D

А за те, що довбойобка Середа лоханулася теж бану не буде?

Лол

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 00:47А за те, що довбойобка Середа лоханулася теж бану не буде?

Лол

То лише Ваша інтерпретація. Маєте право (С)

 ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 00:45
Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 00:37У тебе там прутнями макитра твоя тупа не поросла, поки ти мене "знешкоджував", тупа рагуляча потвора?


Штірліц шол па каридору.

Пизда тобі, кацапе.

;D

Оце канонічно-кацапське "пизда тобі"... Та ні, дружочок, ти чудово зрозумів, що пизда насправді тобі. Бо ти виявилося тупим упоротим рагулем. Без почуття гумору, без ніякого креативу, цілком нездібним до дискусії. Так шо піди ото відсмокчи сам собі тихесенько, та й не чіпай мене більше. Ти ганьбиш українську мову своїм рагулізмом.

абабагаламага

Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 00:55
Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 00:45
Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 00:37У тебе там прутнями макитра твоя тупа не поросла, поки ти мене "знешкоджував", тупа рагуляча потвора?


Штірліц шол па каридору.

Пизда тобі, кацапе.

;D

Оце канонічно-кацапське "пизда тобі"... Та ні, дружочок, ти чудово зрозумів, що пизда насправді тобі. Бо ти виявилося тупим упоротим рагулем. Без почуття гумору, без ніякого креативу, цілком нездібним до дискусії. Так шо піди ото відсмокчи сам собі тихесенько, та й не чіпай мене більше. Ти ганьбиш українську мову своїм рагулізмом.

Кацапе, обісрався ти, яку ще дискусію ти вимагати вирішив, який креатив?
Довбойобка Середа вирішила чомусь тебе терпіти, але на мене її бздети не розповсюджуються.
Тому кацапе просто мовчки йди за вказаною тобі адресою і не огризайся.

Медведылло

А на других форумах это галамага под какими никами, кто-то может намекнуть? Можно в личку :)))

Просто оно настолько тупое, что я его наверное раньше и не замечал там, где юзеров побольше пишет. А тут оно звиздой решило стать на безрыбьи.

абабагаламага

Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 01:11А на других форумах это галамага под какими никами, кто-то может намекнуть? Можно в личку :)))

Просто оно настолько тупое, что я его наверное раньше и не замечал там, где юзеров побольше пишет. А тут оно звиздой решило стать на безрыбьи.

Нахуй, нахуй кацапиздилло, йди, не затримуйся. Тут й так після тебе провітрювати треба буде довго.
Не воняй ще більше.

Медведылло

#558
Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 01:20
Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 01:11А на других форумах это галамага под какими никами, кто-то может намекнуть? Можно в личку :)))

Просто оно настолько тупое, что я его наверное раньше и не замечал там, где юзеров побольше пишет. А тут оно звиздой решило стать на безрыбьи.

Нахуй, нахуй кацапиздилло, йди, не затримуйся. Тут й так після тебе провітрювати треба буде довго.
Не воняй ще більше.

Та то може ти просто всрався від мозкового напруження? Перевір підгузника, потворко смердюча!

До речі, тварино, зверни увагу, як пишеться кацапське слово "вонять" українською!

абабагаламага

Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 01:25
Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 01:20
Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 01:11А на других форумах это галамага под какими никами, кто-то может намекнуть? Можно в личку :)))

Просто оно настолько тупое, что я его наверное раньше и не замечал там, где юзеров побольше пишет. А тут оно звиздой решило стать на безрыбьи.

Нахуй, нахуй кацапиздилло, йди, не затримуйся. Тут й так після тебе провітрювати треба буде довго.
Не воняй ще більше.

Та то може ти просто всрався від мозкового напруження? Перевір підгузника, потворко смердюча!

До речі, тварино, зверни увагу, як пишеться кацапське слово "вонять" українською!

Кацап не українською воняє, телепню, а саме кацапською ВОННЮ.

І що, пані Середа чи довбойобко Середа, висновки робити будете?
Чи будете й далі відбріхуватися?
І чим же тоді від Альони Притули з її фупом будете відрізнятися?
Нічим?
Черговий пшик?