Вакцинація від ковіду - шлях у майбутнє!

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Як яких лемінгів не повипилюють ковідними вакцинами, то повипилюють грипозними і т.д. Хом"ячки ж не будуть в курсі, що це тепер мрна шмурдяк. Мде ...

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 19, 2023, 08:04Як яких лемінгів не повипилюють ковідними вакцинами, то повипилюють грипозними і т.д. Хом"ячки ж не будуть в курсі, що це тепер мрна шмурдяк. Мде ...


О, вже і від грипу вакцина не така! Є чуйка фольга у дефіциті.

абабагаламага

#383
Цитата: Wednesday від Лютий 19, 2023, 06:18скільки померло від турбораку.

Он воно що.
Турборак.

В мене на роботі помер працівник, з яким не стикався, бо він далеко географічно знаходився, раптово помер, питаю, що з ним таке, кажуть рак. Я здивувався, кажу що напевно він мучився довго, болі були? Кажуть ні, він спортсмен, до останнього працював, дуже енергійний. Дивуюся як це так, який ще рак, це напевно помилка...
А тепер ясно який.

абабагаламага

Цитата: Ребе Моше від Лютий 19, 2023, 08:47Є чуйка фольга у дефіциті.

Запасайся фольгою, скоро серед пфайзернутих баранів почнеться паніка, ціна на фольгу сильно зросте, зробиш бізнес!    ;D

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 19, 2023, 08:47О, вже і від грипу вакцина не така! Є чуйка фольга у дефіциті.

Різниця в тому, що це все раніше були звичайні вакцини, а зараз все буде на основі мрна.

І ця різниця критична.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 19, 2023, 10:30Он воно що.
Турборак.

В мене на роботі помер працівник, з яким не стикався, бо він далеко географічно знаходився, раптово помер, питаю, що з ним таке, кажуть рак. Я здивувався, кажу що напевно він мучився довго, болі були? Кажуть ні, він спортсмен, до останнього працював, дуже енергійний. Дивуюся як це так, який ще рак, це напевно помилка...
А тепер ясно який.

Турборак - це дуже швидкий рак. Який раніше міг протікати роками, люди хоч пролікуватися могли, а це згоряли за декілька місяців, Причому часто дуже молоді люди, і від дуже рідкісних пухлин. В Канаді лікарів змушували отримати 4 уколи шмурдяка.

А що Ваш співробітник довго працював, то при правильному обезболенні у багатьох нема всіх тих болів і страждань. Просто вражені органи перестають функціонувати.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 19, 2023, 18:16
Цитата: Ребе Моше від Лютий 19, 2023, 08:47О, вже і від грипу вакцина не така! Є чуйка фольга у дефіциті.

Різниця в тому, що це все раніше були звичайні вакцини, а зараз все буде на основі мрна.

І ця різниця критична.
Щось відпадає чи відростає? Я роблю щороку.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 19, 2023, 18:45Щось відпадає чи відростає? Я роблю щороку.

Тому що це звичайна вакцина (хоча і все одно лише в кращому випадку ефективна лише на 50 відсотків).

А це буде як ковідна, з летальним механізмом дії і відповідними наслідками. І для бебіс теж буде мрна, щоб вбити їх відразу, а не через роки.

Вже зараз бачимо цей феномен у вагітних вакцинованих та новонароджених - що у них зросли кардіозахворювання. Нормалізують месидж, як ото реклама на автобусах, що у малих дітей теж бувають інсульти.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Петро Шаблезуб

"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Шановні, так а шо там є чіп чи нема?

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 21, 2023, 21:39Шановні, так а шо там є чіп чи нема?

Чіп не головне. Головне імунні реакції, які призводять до раку, тромбів та запальних процесів серцевого м"яза і не тільки. І це те, що ми знаємо лише на сьогоднішній день.

Лонгітюдних даних взагалі нема, бо ці вакцини ніхто не досліджував.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Питання про чіп. Є чи нема? Тромб - факт.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 21, 2023, 23:19Питання про чіп. Є чи нема? Тромб - факт.

Шаблезубе! Я очам своїм не вірю! Ребе визнав, що ковідний шмурдяк спричиняє тромби.

Осанна! наші зусилля не були марними!!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 21, 2023, 23:24
Цитата: Ребе Моше від Лютий 21, 2023, 23:19Питання про чіп. Є чи нема? Тромб - факт.

Шаблезубе! Я очам своїм не вірю! Ребе визнав, що ковідний шмурдяк спричиняє тромби.

Осанна! наші зусилля не були марними!!
У 0.000000001%   юзерів. А сдохнуть 0.00001%

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 22, 2023, 00:39
Цитата: Wednesday від Лютий 21, 2023, 23:24
Цитата: Ребе Моше від Лютий 21, 2023, 23:19Питання про чіп. Є чи нема? Тромб - факт.

Шаблезубе! Я очам своїм не вірю! Ребе визнав, що ковідний шмурдяк спричиняє тромби.

Осанна! наші зусилля не були марними!!
У 0.000000001%   юзерів. А сдохнуть 0.00001%

Ти ж сам вище писав, що у кожного 500-го буде запалення серцевого м"яза. Навіть одна здорова людина, яка скалічена шмурдяком назавжди, не варта цього, бо від ковіду вона б не померла.

Іди спатки вже. Тобі треба берегти свою імунну систему  :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

LAS VEGAS — Authorities in Las Vegas are investigating the death of a 20-year-old UNLV football player from Chicago who was found unresponsive in bed in a studio apartment, officials said Tuesday.

The Clark County coroner said a cause and manner of Rebels defensive lineman Ryan Keeler's death was pending after his death Monday. Medical examiner blood toxicology test results can take several weeks.

https://www.chicagotribune.com/sports/college/ct-ryan-keeler-dies-unlv-football-20230221-ynnqgrlvgvftnixwmnhc7fleki-story.html
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"