Вакцинація від ковіду - шлях у майбутнє!

Попередня тема - Наступна тема

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 18, 2023, 17:49
Цитата: Ребе Моше від Лютий 18, 2023, 17:44
Цитата: Wednesday від Лютий 18, 2023, 17:40Але їх кількість суттєво підвищилася після вакцинації у певних вікових категоріях і це зараз науковий факт.
Так де цихри? Де ота кількість міокардів на півлітру пфайзеру???

То ж вище Шаблезуб дав!!
Шо він там дав? Дуба? Я не бачу :(

Петро Шаблезуб

Фімозний ганглій не в змозі визнати що його жосско наїбали.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Ребе Моше

Ти часом не хочеш перевірити чи є у мене фімоз у реалі?

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 18, 2023, 18:02Шо він там дав? Дуба? Я не бачу :(

Краще так не жартувати.

А з даних ось тобі від мене, найсвіжіше - дані по Флоридушці:

https://www.floridahealth.gov/newsroom/2023/02/20230215-updated-health-alert.pr.html

"In Florida alone, there was a 1,700% increase in VAERS reports after the release of the COVID-19 vaccine, compared to an increase of 400% in overall vaccine administration for the same time period (See figure below)," according to the release.

"The reporting of life-threatening conditions increased over 4,400%. This is a novel increase and was not seen during the 2009 H1N1 vaccination campaign. There is a need for additional unbiased research to better understand the COVID-19 vaccines' short- and long-term effects."



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

Цитата: Ребе Моше від Лютий 18, 2023, 18:12Ти часом не хочеш перевірити чи є у мене фімоз у реалі?

Навіщо, якщо це видно по твоїм дописам?  ;D
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Ребе Моше

According to a study, exit disclaimer iconFraiman J et al, Vaccine. 2022, mRNA COVID-19 vaccines were associated with an excess risk of serious adverse events, including coagulation disorders, acute cardiac injuries, Bell's palsy, and encephalitis. This risk was 1 in 550 individuals, which is much higher than other vaccines.

1 на 550 ризик. Але мач хає це хау мач вотч?

Ребе Моше

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 18, 2023, 18:16
Цитата: Ребе Моше від Лютий 18, 2023, 18:12Ти часом не хочеш перевірити чи є у мене фімоз у реалі?

Навіщо, якщо це видно по твоїм дописам?  ;D
Злився, шлімазл старий. Іди у фольгу вмотайсі і мрій проінспектувати мене на фімоз.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 18, 2023, 18:17This risk was 1 in 550 individuals, which is much higher than other vaccines.

1 на 550 ризик. Але мач хає це хау мач вотч?

Так це ж височенний рівень ризику.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 18, 2023, 18:20Злився, шлімазл старий. Іди у фольгу вмотайсі і мрій проінспектувати мене на фімоз.

Звідки ти знаєш? Може, він молодший за тебе. За рівнем інтелекту там дуже agile особа.

ПС. "Фімоз мозжечку головного мозку" взагалі мій копірайт circa December 2020, ЛОЛ!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 18, 2023, 18:38
Цитата: Ребе Моше від Лютий 18, 2023, 18:17This risk was 1 in 550 individuals, which is much higher than other vaccines.

1 на 550 ризик. Але мач хає це хау мач вотч?

Так це ж височенний рівень ризику.
усе відносно.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 18, 2023, 18:40
Цитата: Ребе Моше від Лютий 18, 2023, 18:20Злився, шлімазл старий. Іди у фольгу вмотайсі і мрій проінспектувати мене на фімоз.

Звідки ти знаєш? Може, він молодший за тебе. За рівнем інтелекту там дуже agile особа.

ПС. "Фімоз мозжечку головного мозку" взагалі мій копірайт circa December 2020, ЛОЛ!
Я цей копірайт читав у інеті ще років 20 тому.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 18, 2023, 18:40усе відносно.

ОК, ще раз. Рівень смертності від ковіду у вікових категоріях, де підвищений ризик міо- і перикардиту від вакцин (діти і молодь) дорівнює нулю.

То нащо їм ці вакцини і такий ризик - або вмерти, або бути назавжди скаліченими?

Ну реально?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 18, 2023, 18:41Я цей копірайт читав у інеті ще років 20 тому.

А я до нього дійшла самостійно  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 18, 2023, 18:40дуже agile особа

Далеко не всі старі пердуни маразмом страждають, є багато винятків.  )))

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 18, 2023, 18:56Далеко не всі старі пердуни маразмом страждають, є багато винятків.  )))

В контексті нашого спілкування молодість наших мізків - це єдине, що має значення.

Наприклад, як троль я дуже immature  ;D .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 18, 2023, 18:42
Цитата: Ребе Моше від Лютий 18, 2023, 18:40усе відносно.

ОК, ще раз. Рівень смертності від ковіду у вікових категоріях, де підвищений ризик міо- і перикардиту від вакцин (діти і молодь) дорівнює нулю.

То нащо їм ці вакцини і такий ризик - або вмерти, або бути назавжди скаліченими?

Ну реально?
Щоб не розносити, звичайно.

Ребе Моше

Цитата: абабагаламага від Лютий 18, 2023, 18:56
Цитата: Wednesday від Лютий 18, 2023, 18:40дуже agile особа

Далеко не всі старі пердуни маразмом страждають, є багато винятків.  )))
Agile = маразм

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 18, 2023, 20:38Щоб не розносити, звичайно.

 ;D  ;D  ;D

Vaccines do nothing to prevent the spread of infection.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.