Вакцинація від ковіду - шлях у майбутнє!

Попередня тема - Наступна тема

Ребе Моше

Там якась мазня. Дві цифри цікаві:
Вакцинованих - Х
Проблеми - Y

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 20:26Там якась мазня. Дві цифри цікаві:
Вакцинованих - Х
Проблеми - Y

Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 09:41Давали хто? Антивакси?

Журналісти та лікарі Онтаріо - антивакси?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.


Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 20:51X and Y please

Ти все ще продовжуєш стверджувати, що якщо антивакс дає лінк, то інфа відразу фейкова?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 18, 2023, 06:12
Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 20:51X and Y please

Ти все ще продовжуєш стверджувати, що якщо антивакс дає лінк, то інфа відразу фейкова?
Я хочу побачити цифри.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 18, 2023, 08:52Я хочу побачити цифри.

Цифри у статті, стільки-то молодих людей в Онтаріо отримали серцеві проблеми в результаті вакцинації. Якщо тобі треба інші цифри, то спитай у тих дослідників - це питання їх методології.

Бо навіть 1 випадок перикардиту у дитини, яка б перехворіла ковідом у легкій формі - то забагато. Це проблема часто на все життя, і така, що у деяких випадках вимагає заміни серця.

А твій посил, нагадую, був зовсім про інше.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Я бачу цифру у пару сотень. І не факт що без вакцини вони б не захворіли.

Будь яка вакцина має побічні дії, це усім відомо.

Тому антиваксери хочуть перехворіти на все к легкій формі. Поліо наприклад чи тубіком.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 18, 2023, 09:22Я бачу цифру у пару сотень. І не факт що без вакцини вони б не захворіли.

Будь яка вакцина має побічні дії, це усім відомо.

Тому антиваксери хочуть перехворіти на все к легкій формі. Поліо наприклад чи тубіком.

Ти знову змінюєш посили. Ти чудово знаєш, що діти та молоді люди хворіють ковідом у легкій формі, буквально на весь світ можна перерахувати на пальцях дітей, які померли від власне ковіду.

А смерті та хронічні проблеми дітей та молоді від цієї вакцини йдуть на тисячі, якщо не більше. Саме тому для цих категорій ці вакцини заборонили в багатьох країнах.

То далі будеш продовжувати казати, що якщо антивакс щось постить,  то є фейк бай дефолт?

Будь-яка вакцина має побічні дії, але не у таких масштабах. І на це теж порівняльна статистика є.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Я прошу ще раз, а можна мені 2 цифри? Вакциновані X захворіли Y?

Я так зрозумів що на все Онтаріо Y=200 і з них 1 важкий.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 18, 2023, 09:31Я прошу ще раз, а можна мені 2 цифри? Вакциновані X захворіли Y?

Я так зрозумів що на все Онтаріо Y=200 і з них 1 важкий.

Це лише у дітей і юнаків, в результаті вакцинації, по важких було, де пише інтенсів кер юніт.

А ці міокардити не такі, як звичайні, і лікуються погано. Декому треба пересадка серця, щоб вижити.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Ще вони усі пили воду, даю гарантію.

абабагаламага

Цитата: Ребе Моше від Лютий 18, 2023, 09:52Ще вони усі пили воду, даю гарантію.

Що, важко визнати себе, любимого, ідіотом?
Не переймайся так, ти не один такий.   ))))

абабагаламага

Що є найсмішнішим, це те, що такі ось, що вляпалися самі, вимагають і від інших, щоб ті теж вляпалися.
Це як ті ж пияки, що мало не силою наливають непитущим, намагаються змусити випити і питають: "Ти міня уважаєшь?".   )))

абабагаламага

#313
Цитата: Wednesday від Лютий 18, 2023, 09:35Це лише у дітей і юнаків, в результаті вакцинації, по важких було, де пише інтенсів кер юніт.

А ці міокардити не такі, як звичайні, і лікуються погано. Декому треба пересадка серця, щоб вижити.

Це без сенсу пояснювати, вони не зрозуміють, не визнають, це для них психологічний бар'єр, який неможливо перескочити - визнати, що зробив дурницю, що тебе, любимого, поімєлі. Це ніби втратити щось безцінне, душу ))) цнотливість.  )))
Це захисна реакція таких організмів.  )))

Ребе Моше

Цитата: абабагаламага від Лютий 18, 2023, 11:08
Цитата: Ребе Моше від Лютий 18, 2023, 09:52Ще вони усі пили воду, даю гарантію.

Що, важко визнати себе, любимого, ідіотом?
Не переймайся так, ти не один такий.   ))))
Баба бугагага, пий корінь кропиви і прив'язуй жир барсука до чиряка.

абабагаламага

#315
Цитата: Ребе Моше від Лютий 18, 2023, 11:55Баба бугагага, пий корінь кропиви і прив'язуй жир барсука до чиряка.

Та не переймайся ти так, може все це і не станеться, змінена ДНК якось затягнеться шкіркою і не потече.  ;)

Петро Шаблезуб

В Австралії приховували смерті від вакцин серед молоді

"The deceased people listed on the reports are aged 7, 9, 14, 19, 21, 21, 24, 46, 44"

Australia's drug regulator deliberately hid vaccine deaths from the public, concerned that disclosure could undermine public confidence

https://twitter.com/_Janey_J/status/1626923211173527553
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Петро Шаблезуб

#317
Враженим фімозом головного ганглію це може згодитися, але I wouldn't hold my breath.



P.S. При чому ковід-'вакцина' була рік-два, а решта вакцин декілька десятирічь.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Петро Шаблезуб

ФЕМА пропонувала гроші батьку 16 річного хлопця який помер від 'вакцини' щоби списати смерть на ковід.

"FEMA contacted me to ask me to change the cause of death to Covid so that they could help me financially."
~ Ernest Ramirez

His 16 year-old son died 5 days after receiving the Pfizer Covid vaccine.

https://twitter.com/JamesMelville/status/1625053285500567552
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 18, 2023, 11:08Що, важко визнати себе, любимого, ідіотом?
Не переймайся так, ти не один такий.   ))))

В тому-то і справа, що він не ідіот і навіть навпаки.

Але у мене є ще одне пояснення.

Він спеціально робить вигляд, що не розуміє, щоб наша дискусія продовжувалась.

Якщо б ми усі погодилися один з одним, то цю тему можна було б закривати. А так ось уже 16 сторінок.

I am fine with it  ;D  ;D  ;D

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.