Нудить: Безславність та ганьба українських гнид

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#702
Просто вона не тупа, як пояснює такий самий розпальцьований "успішний" :smiley14:. А ви по копійці на танки і на дрони ...

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Zdenyk



Абсолютно вірно, феєричних покидьків створює Натовп....
Натовп рашистів створив Путіна.
Натовп української вати створив Арестовича.
"Хороші росіяни" народили Латиніну.
Натовпи ухилянтів у тісних футболках і з розгубленими мордами створили тітку з 6 мільйонами доларів на ліжечку) ...
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Wednesday

Цитата: Zdenyk від Жовтень 05, 2024, 11:26Абсолютно вірно, феєричних покидьків створює Натовп....
Натовп рашистів створив Путіна.
Натовп української вати створив Арестовича.
"Хороші росіяни" народили Латиніну.
Натовпи ухилянтів у тісних футболках і з розгубленими мордами створили тітку з 6 мільйонами доларів на ліжечку) ...

В Україні на папері існують хороші і правильні закони. Але суспільство не бажає їх виконувати.

Не втомлююсь наводити приклад "волонтерів" Єрмачки. Одна дама вже третій рік збирає бабло і відмовляється реєструватися. При цьому не платить кошти державі на зібрані гроші, як того вимагає закон.

Коли такі, як я, про це говорять, нас мішають з лайном, а мене забанили ні за що на 6 місяців, хоча я сказала правду і це не я обманюю українську державу, а вона.

Але забанили мене, а виправдовують її.

Це те ж саме, що на картинці, тільки в набагато менших масштабах. Тому що кожен раз, коли ти не виконуєш закон, яким би він не був і які б виправдання ти не надавав і як би не прикривався ЗСУ, закон є закон, а його невиконання - злочин.

І так - ВСЮДИ. І це знають ВСІ  :smilie9:. І у тому числі ЧЕРЕЗ ЦЕ Україна і програє цю війну  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Zdenyk

Посполиті звикли що все можна "парєшать" і не готові в своїй переважній більшості жити по-чесному по закону ....
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Wednesday

Цитата: Zdenyk від Жовтень 05, 2024, 18:45Посполиті звикли що все можна "парєшать" і не готові в своїй переважній більшості жити по-чесному по закону ....

Це практично в генетичному коді  :smilie9:.

І найбільше обурює, що краща частина суспільства віддала і віддає за це життя  :smilie2:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.