Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Anton

Цитата: Wednesday від Жовтень 04, 2024, 17:34Щодо пана Антона та пані Дарки, поки вони мені дуже подобаються (навіть якщо і видають себе за когось 1& ).
І це - головне! :smiley14:
Wednesday, я видаю себе за балабола  :dance3:
і я це тобі вже десь писав, чому ж не забанила ?!   :dance3: 
Ну дивність якась...
два дні на форумі вже очі комусь десь мусолю   :dance3:
ох, який я все таки розумний і красивий!   :dance3:

Anton

Цитата: Darka від Жовтень 04, 2024, 17:42Охохо, прочитала я весь текст і сидю регочу на всю кімнату!!! Антон мене точно зрозуміє чому! :gigi:
:dance3:  :super:
Цитата: Darka від Жовтень 04, 2024, 17:42Колись на початках, як ми здибались з Антоном в Інтернеті, то у нас був такий прикол: Антон мені писав, а може він не людина, а робот🤖! І от так досконало він запрограмований, що я вірю, що то людина зі мною спілкується а не робот! :lol:
А чому це ти зараз віриш, що я не робот, а ?!  :lol:

Wednesday, а ти зв'язок з ними маєш ?!   :lol: "відколи" щось їм будь що, на все даю дозвіл...  :lol:
Ну скажи їм наприклад, "та я знаю, що Антон,це гібрід робота, інопланетяна і людини да і чупакабри теж! Во!  :lol:  Гулять так гулять!  :lol: може ще що додаш від себе...  :lol:
Ох "люблю" я таких дибилів...
так тягне на подібне, щось "відкалувати" у відповідь!  :dance3: 

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Жовтень 04, 2024, 17:28Стара відьма бреше, як завжди  :smilie9:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139806.msg28117483#msg28117483

Та ми знаємо, які вони "психічно здорові" і як їм "абсолютно пофіг" :smilie9:.

Сергій ще не встиг в готель заселитися, а їм було настільки пофіг, що вони вирахували не тільки зірковість, а і скільки метрів до пляжу :Sho_za:.




Хочете знати, хто тут психічно хворий? Старша майже 70-річна жінка, яка займається груповим булінгом і вважає, що хтось має заздрити оцьому:


Не дивно, що її власна донька відмовилась взяти її до себе в дім і виселила на німецький соціал :laugh: .

Бо яка притомна людина буде змушувати інших заздрити ситуації, коли троє малих дітей мусять їсти з однієї миски?? :smilie10: Це ж негігієнічно! :smilie9:
про готель та про відстань до моря- брешуть як завжди)

Darka

ЦитатаНічо не зрозумів ?!?!? :smilie1:
А де це, а хто це !??! :smilie1:
І я теж не зрозуміла, де це нас з Антоном обговорюють, бо ми тільки позавчора тут вперше з'явились :smilie1:
Дивина та й годі 1&

ЦитатаЩодо пана Антона та пані Дарки, поки вони мені дуже подобаються (навіть якщо і видають себе за когось 1& ).
І це - головне! :smiley14:
Дякую на добрім слові!😇

Anton

Дар'я а Дар'я ...
Так все таки...
За кого ти там себе видаєш і не видаєш ?  :gigi:
( о, блін... звучить наче заміж це "видаєш" )
Ох, який привід потролити один одного..  :gigi:
А ще, - ЗЕМЛЯ ПЛОСКА! ВО!  :dance3:

Wednesday

Зараз не маю багато часу, але у двох словах, це довга історія  :laugh:.

Скажу лише, що умовна купка хейтерів відстежує цей ресурс з першого дня, вичитує кожне слово і кожну літеру і потім все це обсмоктує в різних місцях типу Єрмачки чи оцього бложика (лінк давала десь вище).

Ваша поява внесла страшний дисонанс у їх наративи та концепти і це, безперечно, мега-подія для них у цьому контексті  :gigi:.

Ми не можемо зупинити їх читати наш ресурс. Все, що ми можемо, це робити свою справу and continue to have fun! :dance3:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darka

Цитата: Wednesday від Жовтень 04, 2024, 19:06Зараз не маю багато часу, але у двох словах, це довга історія  :laugh:.

Скажу лише, що умовна купка хейтерів відстежує цей ресурс з першого дня, вичитує кожне слово і кожну літеру і потім все це обсмоктує в різних місцях типу Єрмачки чи оцього бложика (лінк давала десь вище).

Ваша поява внесла страшний дисонанс у їх наративи та концепти і це, безперечно, мега-подія для них у цьому контексті  :gigi:.

Ми не можемо зупинити їх читати наш ресурс. Все, що ми можемо, це робити свою справу and continue to have fun! :dance3:

О, дякую за роз'яснення! Щодо "вичитує кожне слово", то це якраз про мене!😜 Бо недаремно я пропонувала Антону редагувати його дописи на цьому форумі, якщо що! :dance3:
Звісно це все жарти, однак якщо цей пан "медвед" (перепрошую, якщо помилилась) ото сидить тільки і вичитує все на цьому форумі, то для мене це означає, що людина не може знайти для себе якоїсь кращої справи в Інтернеті і це прикро насправді...

Wednesday

#3467
Цитата: Darka від Жовтень 04, 2024, 19:13О, дякую за роз'яснення! Щодо "вичитує кожне слово", то це якраз про мене!😜 Бо недаремно я пропонувала Антону редагувати його дописи на цьому форумі, якщо що! :dance3:
Звісно це все жарти, однак якщо цей пан "медвед" (перепрошую, якщо помилилась) ото сидить тільки і вичитує все на цьому форумі, то для мене це означає, що людина не може знайти для себе якоїсь кращої справи в Інтернеті і це прикро насправді...

Ми його неодноразово запрошували приєднатися, але він постійно ставить якісь умови типу вдарити когось ножом в спину :facepalm1: і тоді він подумає  :lol:  :lol:  :lol:.

А у автора "бложика" з чорним бекграундом (символічно, чи не так?) тут аж 4 (!) ніки ... І це теж довга, складна історія ...
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Anton

#3468
Цитата: Wednesday від Жовтень 04, 2024, 19:06Зараз не маю багато часу, але у двох словах, це довга історія  :laugh:.

Скажу лише, що умовна купка хейтерів відстежує цей ресурс з першого дня, вичитує кожне слово і кожну літеру і потім все це обсмоктує в різних місцях типу Єрмачки чи оцього бложика (лінк давала десь вище).
Ну давай, "колись"..     чим ти їм так "насолила" ?  :smiley25:
Є підозри, що ти їм в борщ насцяла...  :dance3:  :dance3:  :dance3: 

Цитата: Wednesday від Жовтень 04, 2024, 19:06Ваша поява внесла страшний дисонанс у їх наративи та концепти і це, безперечно, мега-подія для них у цьому контексті  :gigi:.
мега-подія кажеш... :dance3:
тобто - З*явився Антон-піз*бол-звичайний на твоєму форумі ?!
Це точно подія ?! :gigi:.

Цитата: Wednesday від Жовтень 04, 2024, 19:06Ми не можемо зупинити їх читати наш ресурс. Все, що ми можемо, це робити свою справу and continue to have fun! :dance3:
А й не треба їх зупиняти! Буде над чим поржати, реально! :gigi:
Не те що, якісь там - картинки веселі, тут цілі страсті-мордасті! :gigi:

Anton

Добре! Зізнаюсь! Насправді, я крутий блогер, -
WatsonDestTheBestM12++
Хто не знає, полізьте в інтернет, пошукайте!

Wednesday

Хай спитає, скільки задонували на 54-у лівацько-демівські ніки Трололо, Славредько і Татусь. Відповідь - 0 цілих, 0 десятих  :smiley14:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141988.msg28117751#msg28117751
ЦитатаНатіві може розраховувати що хоч пару відсотків  прибутку від зростання  фондового ринку ( з 21 року це чи не 50% зростання) пришлеш на нові пікапи?

Це ж тисяч багато баксів має бути.

Щодо "натіві", то жоден меценат, який поважає закон, не буде донувати незареєстрованій волонтерці, яка обходить українське законодавство, не сплачуючи в казну податок на зібрані кошти  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#3471
Ця істота була настільки фізично неприваблива та нікому нецікава, що після РОКІВ життя в Чехії - однієї із країн із найбільшою кількістю вродливих жінок (причому з великою українських) він мусив виписувати собі "наречену у посилці" із рідного села :facepalm1:.

І навіть вона його ні за що не ставить - описував, як вона чморила, матюкала і виганяла його на мороз і він мусив шукати собі підножний корм  :smilie10:.

І навіть після такої зневаги він не здатний знайти в собі самоповагу і розлучитися :smilie10: .

Тому що дуже добре знає і розуміє, що більше нікому не буде потрібний :smiley24:.

Ось і залишається, заливши горлянку пивом, чіплятися до більш успішних, більш привабливих та більш харизматичних. Підгавкувати ницою шавкою Табакі поміж ніг єрмачківських Шерханів  :bluet:.

На достойних людей, яких люблять і поважають і члени родини, і друзі, і багато інших.

На відміну від нього  :smiley14:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А та, хто порушує - це "видатна волонтерка".

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1142358.msg28117897#msg28117897

А та, хто констатує факт порушення закону - це "ворог народу" і "дискредитаторка українського волонтерського руху". Незважаючи на те, що вона особисто задонувала ЗСУ лише за минулий рік більше, скільки "видатна волонтерка" - за все своє життя  :smilie9:.

Головне - не переплутати!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#3473
Ну ти подивися!



1) Не виліз би ти із свого нужника і не ліз би брудно до Сергія, ніхто б тебе не коментував :smiley23: .

2) Ти наш бложик читаєш, а нам Єрмачку не можна?

3) Ні, я коментую лише булінгуючих шавок типу тебе  :smiley14:

4) Бегемотовна в тебе у ліжку :icon_cool:. У будь-якому випадку, я вибирала собі чоловіків сама і мене не виписували у посилці як кота в мішку :smiley14:.

5) Під спідницею? Wishful thinking! :smiley14: Таких убожищ, як ти, я в свій час і на 100 км до себе не підпускала :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Жовтень 04, 2024, 22:45Ну ти подивися!



1) Не виліз би ти із свого нужника і не ліз би брудно до Сергія, ніхто б тебе не коментував :smiley23: .

2) Ти наш бложик читаєш, а нам Єрмачку не можна?

3) Ні, я коментую лише булінгуючих шавок типу тебе  :smiley14:

4) Бегемотовна в тебе у ліжку :icon_cool:. У будь-якому випадку, я вибирала собі чоловіків сама і мене не виписували у посилці як кота в мішку :smiley14:.

5) Під спідницею? Wishful thinking! :smiley14: Таких убожищ, як ти, я в свій час і на 100 км до себе не підпускала :bluet:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139806.msg28117945#msg28117945
Цитатаякий я імпотент

Ото проколовся! Вже свідомо самодіагностується, ЛОЛ! Адже, зазначте, я ніде такого не написала :laugh:.

Втім, з опису його ситуації це випливає імпліцитно.

Якщо чоловік здатний забезпечувати яскраві фейєрверки, if you know what I mean, яка жінка буде принижувати такого чоловіка подібною поведінкою?

 :smilie2:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139806.msg28117945#msg28117945
Цитатати гірша самка, дивишся за своїми дітьми і своїми дітьми.

Бачу, впевнено крокує по стопах іншої шавки, любителя Бахуса. Пальчики і думки заплітаються, що сказати хтів, і сам не знає :Sho_za: .

Ти НІХТО, щоб критикувати Сергія, зрозумів? І я тут взагалі ні до чого. Я просто констатую цей безперечний факт  :smiley14:.

ПС. Самка - то знову-ж таки в тебе під боком. А я - ЛЮДИНА :smiley14:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сподіваюсь, твоя самка бегемота наступного разу will really mean it, вижене тебе назавжди і знайде собі когось нормального.

Тому що навіть твоя дружина заслуговує на щось набагато краще, ніж ти  :smiley14:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Anton

Wednesday, у мене до вас питання. Не один раз від вас, чув слова "ярмачка", "на ярмачці", наскільки я зрозумів, це означає форум "Українська правда" ? А чому ?

Zdenyk

Цитата: Anton від Сьогодні в 12:10Wednesday, у мене до вас питання. Не один раз від вас, чув слова "ярмачка", "на ярмачці", наскільки я зрозумів, це означає форум "Українська правда" ? А чому ?


Може завести тут окрему гілку-словник ? Щоб новеньким було зрозуміло
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Anton

Цитата: Zdenyk від Сьогодні в 12:57Може завести тут окрему гілку-словник ? Щоб новеньким було зрозуміло
як по мені, то це вже _до_смішного_ ... :lol:
по всяким вибл*кам словники... :lol:
Нехай краще Wednesday забуде тих вибл*ків напроч!

Ну нічого, нічого...
Я думаю у неї, це пройде.
Правда, Wednesday ?!  :smiley25:  :smiley25:  :smiley25: