Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

До Хелоуіна ще місяць, а на Сергія, як на святу воду, повилазили всі вурдалаки, хоч перепис роби (їх володар зараз у бані, але керує з-за куліс).

А ютубчики з нелегального каналу яким чином до "клійонки"?

Чи яким чином ЧИСТА виделка на скатертині, адже саме так сервірується стіл у будь-якому ресторані, а серветку кладуть на коліна, а не під виделку?

І це під час війни, і майже всі із "вурдалаків" або взагалі нічого, або майже нічого не донатять  :smiley23:.

ПС. Сергій, якщо маєш час і натхнення, чекаємо окрему гілочку про твій відпочинок і побільше фото, пліз! :dance3:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну, зараз отвори "чоловіків" "Альянсу" (в лапках, бо тих істот чоловіками не назвеш, звісно  :bluet:) запалають не на жарт! :hot:

А пану Полковнику - чуєте, опариші альянсівські, ПОЛКОВНИКУ :smiley14: - респект! :smiley15:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Жовтень 02, 2024, 21:52Ну, зараз отвори "чоловіків" "Альянсу" (в лапках, бо тих істот чоловіками не назвеш, звісно  :bluet:) запалають не на жарт! :hot:

А пану Полковнику - чуєте, опариші альянсівські, ПОЛКОВНИКУ :smiley14: - респект! :smiley15:

оце да))
там зараз сяйво буде з палаючих срак ухилянтів)

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#3444
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139806.msg28115333#msg28115333
Цитатасидить увечері компашка підлітків на лавці у парку з гітарою.

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Наймолодшим "підліткам" в їх "компашці" - 40+ років. Це вік of a middle life crisis, облисіння та імпотенції (хоч в деяких вона почалась набагато раніше, ЛОЛ!).

А найстарші "підлітки" пушать 7-й десяток і виглядають на 90 :smilie10:.

А ось рівень інтелекту та зрілості там навіть не на підлітковому рівні, а десь на рівні 2-3-річного тодлера :facepalm1: .

Така ж здатність "керувати емоціями"- єслі шото пішло не так, як захотів тодлер, кидатися на землю, качатися, верещати та битися головою об бетон :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ох Петро Шаблезуб запалює вогні! :smiley24:  :dance3:  :super:  :hot:

Мій другий найбільш улюблений дописувач Єрмачки після Naturei Karta (на жаль, після початку повномасштабки не дописує, скучаю по ньому  :smilie2:).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Невже з румунського?? :smilie10:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139806.msg28115409#msg28115409
ЦитатаПриїхав з кордону. Пригнав авто на військо.

 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday


Можна подумати, ніби Юкі не в курсі, як спілкуються Шановні Українські ЖінкиТМ :facepalm1:. Ось наприклад:


Як то кажуть, I rest my case, ladies and gentlemen. Кацапці з відео Юкі до ШУЖ Карови та Бячки ще скакати та скакати на ХХХ, весело хохоча (С). :smilie10:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darka

Тож поскільки в цій темі є слово "флуд" і я приблизно розумію значення цього слова (а "флейм" не знаю, що то таке), то тримайте віршик від відомого українського поета Артема Полежаки, який був ним сьогодні опублікований у Фейсбуці з поміткою 18+

Цей трапунок случився у Лаврі,
Там служив молодий панотець,
Зранку в храмі махав він кадилом,
Вечорами бухав, шо капець.

Над Печерськом дощило пів тижні,
То й зібравсь панотець по гриби,
Подзвонив у Москву патріарху:
"Ваше святосте, благослови!"

Патріарх елеґантно накинув
Зверху кителя єпистрахиль,
На ікону Дзержинського глянув
І знаменням себе осінив.

І сказав патріарх панотцеві:
"Не ходи по столиці гулять -
Там лютують цинічні бандери,
Не висовуйся йоб твою мать!"

Панотець не послухав Кіріла
І пішов в Гідропарк по гриби,
Там зустрів молоденьку черницю
І вночі її цноту згубив.

Цілувались всю ніч без упину
І кохались з кондомом і без...
А на ранок він ковдру відкинув,
А там Паша лежить Мерседес.

Зрозумівши, що церкву московську
Він у дупу їбав і у рот,
Мерседеса кадилом упиздив
І пішов добровольцем на фронт.

Zdenyk

Цитата: Darka від Жовтень 04, 2024, 10:16Тож поскільки в цій темі є слово "флуд" і я приблизно розумію значення цього слова (а "флейм" не знаю, що то таке), то тримайте віршик від відомого українського поета Артема Полежаки, який був ним сьогодні опублікований у Фейсбуці з поміткою 18+

Цей трапунок случився у Лаврі,
Там служив молодий панотець,
Зранку в храмі махав він кадилом,
Вечорами бухав, шо капець.

Над Печерськом дощило пів тижні,
То й зібравсь панотець по гриби,
Подзвонив у Москву патріарху:
"Ваше святосте, благослови!"

Патріарх елеґантно накинув
Зверху кителя єпистрахиль,
На ікону Дзержинського глянув
І знаменням себе осінив.

І сказав патріарх панотцеві:
"Не ходи по столиці гулять -
Там лютують цинічні бандери,
Не висовуйся йоб твою мать!"

Панотець не послухав Кіріла
І пішов в Гідропарк по гриби,
Там зустрів молоденьку черницю
І вночі її цноту згубив.

Цілувались всю ніч без упину
І кохались з кондомом і без...
А на ранок він ковдру відкинув,
А там Паша лежить Мерседес.

Зрозумівши, що церкву московську
Він у дупу їбав і у рот,
Мерседеса кадилом упиздив
І пішов добровольцем на фронт.

Дякую, посміхнуло ...

Але щодо РПЦ-УПЦ-ФСБ-МП  то тут бачу велику проблему котру Україні ще тільки доведеться вирішувати. Але це тема для окремої гіляки, може потім видам нагорА
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Anton

ЦитатаВ мережі: 212 Гостей, 5 Користувачів
212 Гостей!!!
Ну й написал б "привіт"...

Zdenyk

Цитата: Anton від Жовтень 04, 2024, 12:02212 Гостей!!!
Ну й написал б "привіт"...

Я так розумію гості без реєстрації писати не можуть  :smiley16:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Anton

Цитата: Zdenyk від Жовтень 04, 2024, 12:38Я так розумію гості без реєстрації писати не можуть  :smiley16:
А, ну так! Забув!
Хоча це дивлячись від налаштувань форума, може бути щось і відрито для гостей!

Wednesday

Цитата: Zdenyk від Жовтень 04, 2024, 12:38Я так розумію гості без реєстрації писати не можуть  :smiley16:

Більша частина цих "гостей" - не реальні відвідувачі, а різні автоматичні роботи від Майкрософт, Амазон і так далі, які просісують інтернет, індексують сторінки, тощо. Тут більш детально.

Останніми тижнями їх чогось забагато. Треба спитати у техадмінів, чи варто щось з цим робити.

І так, тут можна дописувати лише зареєстрованим користувачам. Чмтати можуть всі, але певні розділи і підрозділи теж доступні лише зареєстрованим користувачам.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#3454
Стара відьма бреше, як завжди  :smilie9:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139806.msg28117483#msg28117483
Цитатапсихічноздоровим людям в інтернеті (зокрема, на форумах) абсолютно пофіг, в скількохзіркових готелях Туреччини (або деінде) ти відпочиваєш.


Та ми знаємо, які вони "психічно здорові" і як їм "абсолютно пофіг" :smilie9:.

Сергій ще не встиг в готель заселитися, а їм було настільки пофіг, що вони вирахували не тільки зірковість, а і скільки метрів до пляжу :Sho_za:.




Хочете знати, хто тут психічно хворий? Старша майже 70-річна жінка, яка займається груповим булінгом і вважає, що хтось має заздрити оцьому:


Не дивно, що її власна донька відмовилась взяти її до себе в дім і виселила на німецький соціал :laugh: .

Бо яка притомна людина буде змушувати інших заздрити ситуації, коли троє малих дітей мусять їсти з однієї миски?? :smilie10: Це ж негігієнічно! :smilie9:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#3455
Нові юзери, ви теж вже на радарі притрушених хейтерів, ЛОЛ! :dance3:


Може, і Зденик теж не той, за кого себе видає?  :hot:

Пан Зденик, Ви повинні знати істоту, яка це написала. Це сумновідомий на просторах Укрнету нік medved, який "прославився" своєю платонічною (хоча це не точно) любов"ю до кота Тимофія і складанням списків на 200+ позицій з ніків тих, кого він хейтить (простіше було б скласти список з тих, кого він НЕ хейтить, він був би набагато коротшим :laugh: ).

Медведка, я чудово знаю, під яким ніком писав на СУПі і Єрмачці нік Рекс. І він видає себе тільки і виключно за себе :facepalm1: .

Щодо пана Антона та пані Дарки, поки вони мені дуже подобаються (навіть якщо і видають себе за когось 1& ).

І це - головне! :smiley14:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darka

ЦитатаНові юзери, ви теж вже на радарі притрушених хейтерів, ЛОЛ!
Охохо, прочитала я весь текст і сидю регочу на всю кімнату!!! Антон мене точно зрозуміє чому! :gigi:

Колись на початках, як ми здибались з Антоном в Інтернеті, то у нас був такий прикол: Антон мені писав, а може він не людина, а робот🤖! І от так досконало він запрограмований, що я вірю, що то людина зі мною спілкується а не робот! :lol:

Zdenyk

Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Wednesday

Цитата: Darka від Жовтень 04, 2024, 17:42Охохо, прочитала я весь текст і сидю регочу на всю кімнату!!! Антон мене точно зрозуміє чому! :gigi:

Колись на початках, як ми здибались з Антоном в Інтернеті, то у нас був такий прикол: Антон мені писав, а може він не людина, а робот🤖! І от так досконало він запрограмований, що я вірю, що то людина зі мною спілкується а не робот! :lol:

Цей чувак медвед - дуже цікавий тип. Він взагалі-то досить розумний, але в 50+ років поводиться як прищавий підліток з усіма цими "скачками"  :Sho_za: . Один із моїх найулюбленіших персонажів в розумінні "експонат паноптикуму", ЛОЛ!

Так ось, у нього є одна особливість. Він, хоч і не дурний, постійно провалюється в "ідентифікації" інших і жорстко помилявся по відношенню до багатьох ніків.

Так само і тут :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Anton

Цитата: Wednesday від Жовтень 04, 2024, 17:34Щодо пана Антона та пані Дарки, поки вони мені дуже подобаються (навіть якщо і видають себе за когось 1& ).
І це - головне! :smiley14:
Нічо не зрозумів ?!?!? :smilie1:
А де це, а хто це !??! :smilie1:
Так я наче ні за кого себе не видавав від слова _зовсім_!
Я наче не казав, що я є Зеленській під_прикриттям!  :smilie1:  :smiley25:  :dance3: