Захисники, медики, вчителі, науковці. А решта - 2 сорт.

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

Зайшов у Дію, там є програма від президента. Єоселя називається.
Перелічені категорії можуть кредитуватися.
А чому решта - другий сорт?
Згадалися совєти з очєрєдями на квартири, - пєрвочєрєднікі, внєочєрєднікі і "фонд дірєктора".
Коли ви вже виздихаєте, совєти, бюрократи, злодії? Га?

https://eoselia.diia.gov.ua/

Петро Шаблезуб


Спершу побачив 'Соселя'  :D

Але думаю що так воно і буде.

Всі державні програми працюють за схемою "рупь за вхід і два за вихід".
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

абабагаламага

Не знаю як буде, може й так, якась частина скористається...

Але я маю на увазі саму "філософію" тих чинуш, які це придумують.
Захисники, вчителі, медики і науковці там згадуються для "галочки", а решті "неважливих" професій навіть той вхід зачинено, не кажучи вже про вихід.
Чому вони плюють так нагло на нас?
Бо ми їм це дозволяємо, ось чому.

Wednesday

Ця Дія - це один із чинників, які працюють проти України в плані кацапської пропаганди.

Справа в тому, що зелені впевнено імплементували глобалістичну адженду через примусову вакцинацію і диджиталізацію.

А пуйло типу "бореться в Україні з соросом".

Хоча насправді пуйло робило те ж саме і в набагато гірших масштабах.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

magistr

підкажіть, будь-ласка, як запхпти в дію номальний паспорт-книжку

абабагаламага

#5
Цитата: magistr від Лютий 16, 2023, 16:41підкажіть, будь-ласка, як запхпти в дію номальний паспорт-книжку

А ти вже оновив в себе ондроїд хоча б до 7.1.2?  ;)

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 16, 2023, 04:04Ця Дія - це один із чинників, які працюють проти України в плані кацапської пропаганди.

Справа в тому, що зелені впевнено імплементували глобалістичну адженду через примусову вакцинацію і диджиталізацію.

А пуйло типу "бореться в Україні з соросом".

Хоча насправді пуйло робило те ж саме і в набагато гірших масштабах.
Дія це шикарна штука. Усі хто проти дії - постіть на хворум з телетайпа.

абабагаламага

Цитата: Ребе Моше від Лютий 16, 2023, 20:21Дія це шикарна штука.

Так, а ще шикарнішою штукою буде вживлений в тім`ячко чіп з імплементованими сервісами гугля і з вбудованим gps-трекером.   ;D

Ребе Моше

Цитата: абабагаламага від Лютий 16, 2023, 21:56
Цитата: Ребе Моше від Лютий 16, 2023, 20:21Дія це шикарна штука.

Так, а ще шикарнішою штукою буде вживлений в тім`ячко чіп з імплементованими сервісами гугля і з вбудованим gps-трекером.   ;D

Продам шапочку з фольги. Дорого.

абабагаламага

Цитата: Ребе Моше від Лютий 16, 2023, 23:06
Цитата: абабагаламага від Лютий 16, 2023, 21:56
Цитата: Ребе Моше від Лютий 16, 2023, 20:21Дія це шикарна штука.

Так, а ще шикарнішою штукою буде вживлений в тім`ячко чіп з імплементованими сервісами гугля і з вбудованим gps-трекером.   ;D

Продам шапочку з фольги. Дорого.

Тримай. Буде дорожчати.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 16, 2023, 20:21Дія це шикарна штука. Усі хто проти дії - постіть на хворум з телетайпа.

Я так розумію, ти за цифровий контроль, як в Китаї, і за social credit system?

Ти дійсно хочеш таке майбутнє для своїх дітей і внуків?

А Дія для того і створена.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Я проти паперового маразму. А цифровий контроль буде шо так шо так. Він вже є.

Букашка

Цитата: magistr від Лютий 16, 2023, 16:41підкажіть, будь-ласка, як запхати в дію номальний паспорт-книжку
а содержание? Ой, пардон, змист? Или ты хочешь, хотя бы в дии запечатлеть себя любимого 25-летней давности? Ведь от книжного паспорта инфа в дии отличается только отсутствием твоей мордочки 18-25-45лет. А все остальное там есть. Ради чего запихивать его туда? Ну, можешь запихнуть во вкладку "свидетельство о рождении", если тебе это что-то даст.

Сергій Чернівці

Наскільки той ваш " ребе" душний чел, і незважаючи на нащі з ним " тьорки"—— мушу в деяких питаннях з ним погодитися((——
В мене думки про електронний формат всіх документів почалися  десь років з 5 тому——
Почав фотографувати— сканувати всілякі доки своі.Ніби на той час це все було зайве—— але та ж " Дія" і прийшла до такого формату зараз .
Тобто рано чи пізно весь цей паперовий обіг буде переведений в електронний стан.

пс. До речі "Діі" в мене немає((—— продовжую фоткати документи.( як мінімум на випадок втрати((—— буде легше поновити)
ппс. І на рахунок "тотального контролю"——— ще раз наполегливо рекомендую подивитись невеличкий серіал "the capture"(2019 рік)

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 09:51Я проти паперового маразму. А цифровий контроль буде шо так шо так. Він вже є.

Ну, не знаю, як хто, а я відмовляюсь бути рабом. Я на китай не підписувалася, коли сюди приїхала.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 15:26
Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 09:51Я проти паперового маразму. А цифровий контроль буде шо так шо так. Він вже є.

Ну, не знаю, як хто, а я відмовляюсь бути рабом. Я на китай не підписувалася, коли сюди приїхала.
А тебе питати ніхто не буде. Ще скажи що у тебе нема смарт мітера і банківської карти.

абабагаламага

Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 17:44
Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 15:26
Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 09:51Я проти паперового маразму. А цифровий контроль буде шо так шо так. Він вже є.

Ну, не знаю, як хто, а я відмовляюсь бути рабом. Я на китай не підписувалася, коли сюди приїхала.
А тебе питати ніхто не буде. Ще скажи що у тебе нема смарт мітера і банківської карти.

Ось це - правда, ніхто питати не буде.
Більше того - і резервацій, пардон, виключень, вони не передбачають.
Залишається об'єднуватися і захоплювати острів в окіяні. )()

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 17:44А тебе питати ніхто не буде. Ще скажи що у тебе нема смарт мітера і банківської карти.

Це - інше. А коли твоє життя буде регулюватися та відслідковуватися урядом в залежності від твоєї поведінки, це називається Гулаг. Тільки цифровий.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

Отак буде виглядати загін на бойню тупого бидла, пардон, Иліти.

"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Петро Шаблезуб

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 19:26
Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 17:44А тебе питати ніхто не буде. Ще скажи що у тебе нема смарт мітера і банківської карти.

Це - інше. А коли твоє життя буде регулюватися та відслідковуватися урядом в залежності від твоєї поведінки, це називається Гулаг. Тільки цифровий.

Біоцифровий. Ви дивилися фільм Ґаттака?
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"