Ксенофобія і Чорна Невдячність Українців

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#221
А я вважаю, що виділене - правильно. Адже ті "жмені", в кого вже був шанс "розбудувати Україну", не справилися з цим за 30 років, а значить, в принципі нездатні :smiley23:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1142035.msg28084989#msg28084989
ЦитатаТі хто виїхали недавно, принаймні років з 10 - ніби щиро переживають

А ті хто ще в 90-х - так це для них цирк безкоштовний, типу футболу.

Можна жерти попкорн та вболівати. І розповідати як треба воювати!

Для них Україна - це щось дуже екзотичне

Мені здається вони думають що тут досі 90-ті чи 00

і як правильно писали - вони підсвідомо хочуть щоб Україна загинула  типу "Який я молодець що зїпався"

Особливо ржачно читати емігів які корчать з себе ортодоксальних націоналістів та мовників.

Відразу нагадується анекдот що справжні українці живуть в Канаді, а в Україні хохли які заважають українцям в Канаді будувати справжню Україну
.

Звісно, що Україна як була корумпованою помийкою, так і залишилися, і стало ще гірше. Грабунок на крові патріотів - це набагато гірше, ніж грабунок на крові бичар та бойовиків.

На мою думку, території важливіші, ніж умовні "жмені". Тому я бажаю перемоги Україні в плані звільнення всіх Богом даних територій включно з Кримом. "Жменів" - у табори перевиховання і працювати, зовнішне фінансування повністю відібрати. Може, і будуть з них люди.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Спохватились, сучечки! А ще пару місяців тому назад як хвацько демонізували емігрантів! А ось вам по морді - ніхто притомний повертатись не буде :smiley14:.

Міністр закордонних справ Андрій Сибіга заявив, що настав час для розробки Європейським Союзом програм повернення українців, і міністерство продовжує активну роботу над розробкою ініціатив, які заохочуватимуть українців повернутися.


Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна, про це міністр заявив на конференції Ялтинської європейської стратегії.

Сибіга повідомив, що міністерство вже працює з європейськими партнерами, щоб створити належні умови для повернення українців, які виїхали за кордон внаслідок повномасштабного вторгнення РФ.

"На часі ставити питання про розробку Європейським Союзом програм повернення українців. Звісно, для цього мають бути створені відповідні умови. Від безпекових умов, медичних послуг, відбудови житла. Це має бути на порядку денному", - наголосив він.

Крім того, міністр додав, що міністерство продовжує активну роботу з Єврокомісією над розробкою ініціатив, які заохочуватимуть українців повернутися на батьківщину.

На його думку, відповідні ініціативи мають насамперед створювати позитивну мотивацію для того, щоб українці, які наразі перебувають за кордоном, робили зважений вибір на користь повернення.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

With great pleasure and satisfaction спостерігаю, як ефективно працює Четвертий Універсальний Закон Венсді :dance3:.

І він стосується не тільки донатів.

Чим більше казяться емігохейтери, тим гірше для них. От хоча би подивитися на ковбасіння цих істот у цій темі. Жожен з них нічого не зробив із свого боку, щоб запобігти показу фільму - наприклад, вийти з протестом перед посольством Канади у Києві.

А емігранти почитали бруд по відношенню до себе у виконанні Але, Бандерівця, дмхз, Баштана та інших, розстібнули джинси і поводили потужним кленовим по губах цих потвор  1& .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

До речі, давно список "цитат" Бандерівця не обновлявся ...
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну звичайно, що це антиукраїнська діяльність. Рада, що інші теж це розуміють :smiley24: .

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1142147.msg28095099#msg28095099
ЦитатаВ целом я расцениваю саму ветку как провокативную, имеющую все признаки ИПСО.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

В укроухилянта зачотнєйша істерика, він "за нас" на дивані воює  :lol:  :lol:  :lol:.

ЦитатаТак, кенгуру і інші еміги, яким так болить за Україну, давайте я вам поясню, як виглядає війна України з Рашкою станом на сьогодні з точки зору України. Не вперше, звісно, може, забули. Отже, зараз Україна вирішує три задачі в порядку пріоритету:
1. Фізичне виживання українського населення.
2. Незалежність української держави з утриманням якомога більшої території.
3. Сталий мир без перспективи повторної війни.

Пріоритет задач саме такий, тому завжди підкреслюю емігам і тим, хто сподівається, що Україна буде воювати з Рашкою та рештою уєбанів до останнього українця, доки ви будете хрумкати чіпсами та гамбургерами та спостерігати за цією виставою по телевізору: не дочекаєтеся, тому що якщо стане очевидно, що Захід зливає Україну або не спроможний допомогти Україні принаймні досягти сталого миру (я вже мовчу про незалежність в існуючих кордонах), то на перше місце вийде фізичне виживання українців, після чого Заходу буде запропоновано вирішувати проблему з Рашкою самостійно, бо Україна не змогла. Так, так, мова про капітуляцію та перехід під протекторат Рашки зі всіма наслідками для держави та населення. Я розумію, що еміги й інша п***а ладні якомога більше відтягувати цей момент, допомагаючи в піпеточному режимі та сподіваючись, що якось воно само розсмокчеться, але ні х**я, доведеться вашим джонні, гансам, п'єрам і янекам таки йти до війська та воювати з Рашкою вже всерйоз. І це якщо США погодяться в цьому брати участь, інакше пестець може наступити дуже швидко й неочікувано.

Так що висновок простий: або допомагайте суттєво або йдіть на х**й, Україна безкінечно довго воювати замість вас не збирається.

Ну то нащо рипались? Треба було відразу здатись, щоб "насолити" клятим емігам  :smiley14:.

Нам взагалі-то пофіг, ніякі кацапи до нас не підуть, тому що їм потрібна тільки Україна.

Це проблема тільки і виключно українців. Але знову чомусь претензії тільки і виключно до емігрантів.

А що Єгнат зробив для перемоги? Може, квартиру продав і задонував гроші на ЗСУ? Може, записався в ряди армії? Може, хоч з плакатиком перед посольством вийшов?

Моя відповідь Єгнату - алаверди, ти теж йди наХХХ!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.