Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Darina

#460
Цитата: Wednesday від Лютий 10, 2023, 21:05
ЦитатаУ серіалі вона менш похмура, хоча дуже любить розводити павуків.

На фотці у мене в руці - справжнісінький живий тарантул.

Це ми з екс ходили на місцеву spider party. У нашому місті була жіночка, яка розводила цих всіх creepy crawlers. Десь була стаття про неї, але зараз не знайду.

Для мене найбільшим відкриттям було, що у цих тарантулів назвичайно м"якеньке пухнасте черевце. Я знаю, бо погладила особисто :).
павук не надто симпатичний, а тримає його в руці супер-красуня, причому краса поєднана з порядністю і доброю душею, це видно по виразу обличчя і головне по очах.

Wednesday

Цитата: Darina від Лютий 10, 2023, 21:14павук не надто симпатичний, а тримає його в руці супер-красуня, причому краса поєднана з порядністю і доброю душею, це видно по виразу обличчя і головне по очах.

Дякую за теплі слова. Але Ви упереджені  :-* .

Треба ще білий комірець і косички, і була б майже Венсді (я не знала, що вона любить павуків).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Вперше побачив Венсді "вживу"))——
Моі компліменти))
Приємна зовнішність плюс Інтелект))——
Куди там тим всім "астям"))

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 10, 2023, 21:30Вперше побачив Венсді "вживу"))——
Моі компліменти))
Приємна зовнішність плюс Інтелект))——
Куди там тим всім "астям"))

Це було 20+ рочків назад. Але ми працюємо над собою, хехе.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 10, 2023, 21:05На фотці у мене в руці - справжнісінький живий тарантул.

В мене щось з тирнетом або з зором. На якій фотці?   :o

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 12, 2023, 03:02
Цитата: Wednesday від Лютий 10, 2023, 21:05На фотці у мене в руці - справжнісінький живий тарантул.

В мене щось з тирнетом або з зором. На якій фотці?   :o

Фотку майже відразу видалила.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 12, 2023, 03:09
Цитата: абабагаламага від Лютий 12, 2023, 03:02
Цитата: Wednesday від Лютий 10, 2023, 21:05На фотці у мене в руці - справжнісінький живий тарантул.

В мене щось з тирнетом або з зором. На якій фотці?   :o

Фотку майже відразу видалила.


 :'(  :'(  :'(

Wednesday

Думаю, автор приколовся, створивши цю тему, а оскільки обговорення все одно переважно про фуп, має сенс об"єднати.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Це лише мені здається, м"яко кажучи, дивним, що під час війни і конкретно у період можливої ескалації найбільш популярною темою на фупі є тема про електричні авто?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#469
Це скоріше підходить у цю тему. Хоч у когось знайшлись гонади (це вже друга жінка за сьогодні) сказати боягузам в обличчя, що вони боягузи. Читаю це і мене аж зло бере, що мого малолітнього родича майже не вбили, коли він країну захищав, а вони в нього за спиною ховалися (хоча повинні були б з першого дня бути у воєнкоматі, а не хвойд трахати, поки цвіт нації у трунах потоком йде)  :(







Ага, хай малолітній син Найтлі йде воювати за ОЦЕ.



Фу, яка гидота  >:(
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

В Найтлі і прутень, і горішки якраз є. То у вас їх немає. Випиляти б вас за кацапське іпсо, але ж "валантьори"!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Не буде ніякої країни. Буде кацапстан. А ухилянти виживуть і проживуть до старості, колаборуючи з кацапами. А як було у 20-му сторіччі? Ось так і буде.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Лол, добре Найтлі вмазала цьому перестаркуватому Дон Жуану:



Злізь з к**ви на лівому березі, у воєнкомат іди.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я такого боягузства та деградації ще не бачила. Якби у мене був такий негідний чоловік, кинула б як ганчірку. Та, власне, з ганчірки більше користі.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 05:59Це лише мені здається, м"яко кажучи, дивним, що під час війни і конкретно у період можливої ескалації найбільш популярною темою на фупі є тема про електричні авто?



Це - те, чим вони займаються, - пир під час війни.

Медведылло

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 05:59Це лише мені здається, м"яко кажучи, дивним, що під час війни і конкретно у період можливої ескалації найбільш популярною темою на фупі є тема про електричні авто?



ну, там хорошо видно, что этот топик держится на плаву исключительно благодаря "колбасникам", которым та Украина триста раз всралась на самом деле, и которые все наши невзгоды используют исключительно для того, чтоб поднять собственную самооценку, давая нам "добрые" советы.

Медведылло

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 06:19Це скоріше підходить у цю тему. Хоч у когось знайшлись гонади (це вже друга жінка за сьогодні) сказати боягузам в обличчя, що вони боягузи. Читаю це і мене аж зло бере, що мого малолітнього родича майже не вбили, коли він країну захищав, а вони в нього за спиною ховалися (хоча повинні були б з першого дня бути у воєнкоматі, а не хвойд трахати, поки цвіт нації у трунах потоком йде)  :(







Ага, хай малолітній син Найтлі йде воювати за ОЦЕ.



Фу, яка гидота  >:(


В этой ветке про военкомат омерзительны почти все ее участники. Там народец четко разделился на 2 части. 1 — могут быть мобилизованы, сцатся этого и придумывают разные отмазки, что де мобилизация проводится как-то не так. 2 — имеют бронь сами, либо их детки, или же имеют негодность к боевой по возрасту или здоровью, сами воевать конечно не хотят и берегут своих деток и родню от этого, но понимают, что если воевать не пойдут "ухылянты", то дойдет очередь и до них. Поэтому эта вторая группа сидит и чмырит там сцущуюся первую группу, так как хочет отправить их на фронт для защиты себя любимых. Выглядит это все просто тошнотворно и шито белыми нитками.

При этом те, кто сейчас воюет, там практически и не пишет ничего.

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 17, 2023, 10:43В этой ветке про военкомат омерзительны почти все ее участники. Там народец четко разделился на 2 части. 1 — могут быть мобилизованы, сцатся этого и придумывают разные отмазки, что де мобилизация проводится как-то не так. 2 — имеют бронь сами, либо их детки, или же имеют негодность к боевой по возрасту или здоровью, сами воевать конечно не хотят и берегут своих деток и родню от этого, но понимают, что если воевать не пойдут "ухылянты", то дойдет очередь и до них. Поэтому эта вторая группа сидит и чмырит там сцущуюся первую группу, так как хочет отправить их на фронт для защиты себя любимых. Выглядит это все просто тошнотворно и шито белыми нитками.

При этом те, кто сейчас воюет, там практически и не пишет ничего.

Якщо так піде і далі, то воювати будуть ті, кому за 60, і студенти.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

На фупе очередной антипаникерский рейд: тема — в Предбанник, ТС и того, кто успел с ним согласиться — в бан. За перепост ФБ бойца ЗСУ, который написал немного окопной правды.

Мне вот интересно, эта фуповская охота на ведьм инспирирована СБУ, Генштабом, или это результат голодного детства имбицильного торговца чебуреками на районном базаре и его шестерок?

Так же на менее интересно, как долго фуповские бараны будут это терпеть? Они разве не видят, что их загнали в стойло?

Wednesday

Цікава дискусія про еміграцію, але її треба продовжити у відповідній темі.

Ця тема про фуп та його перформанс.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.