Вакцинація від ковіду - шлях у майбутнє!

Попередня тема - Наступна тема

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 03:01
Цитата: Ребе Моше від Лютий 16, 2023, 20:05Я не знаю жодного хто вмер від вакцини. Я знав невакинованих що врізали дуба у 40.

Та ти тролиш. Не може бути, щоб ти так дійсно думав.

А ті, що померли від ковід в 40, померли б від нього і вакцинованими. Всі смерті від ковіду зараз у повністю вакцинованих і перевакцинованих осіб.
Або не померли.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 08:51Або не померли.

То не той випадок, де можна собі дозволити бути a contrarian. Це дуже серйозно і я відмовляюсь вірити, що ти відмовляєшся вірити фактам.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Фактам вірю. Вакциновані не мруть. У нас вакцинованих багато а молодь так на 99%

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 09:01Фактам вірю. Вакциновані не мруть. У нас вакцинованих багато а молодь так на 99%

Подивись статистику. До цього часу вмирають повністю вакциновані старенькі люди від ковіду. І молоді вакциновані від кардіо, інсультів і т.д.

Давати офіційні дані щодо міо- і перикардитів, спричинених вакцинами, чи сам знайдеш? Ну як такий, як ти, може це заперечувати?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Старі помирають завжди це не секрет. Так само як іноді молодь від кардіо і т д. В мене знайомий років у 25 вмер від кардіо приколів, це було років за 10 до корони.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 09:06Старі помирають завжди це не секрет. Так само як іноді молодь від кардіо і т д. В мене знайомий років у 25 вмер від кардіо приколів, це було років за 10 до корони.

Якби вакцини захищали, ці старенькі б не померли від ковіду. Також, тут давали статс по смертності у молоді, вона надзвичайно перевищує типові роки до вакцинації. Це доконаний факт.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#286
Ці пфайзернуті чисто підсвідомо не можуть визнати, що здуру зробили над собою експеримент без жодної гарантії. Ну, не може людина визнати що їх поімєлі. Це психологічно важко.
Тому до останнього вони будуть впиратися. Це - самозахист організму і з цим ніц не вдієш.
Стокгольмські Синдромники. Ранені. Контужені.
Краще їх не чіпати.   )))
П.С. А дехто ще й хабаря давав, щоб саме пфайзер йому вжарили, а не щось інше. (Де смайлик фейспалм, я спрасюю? ))))

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 09:08
Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 09:06Старі помирають завжди це не секрет. Так само як іноді молодь від кардіо і т д. В мене знайомий років у 25 вмер від кардіо приколів, це було років за 10 до корони.

Якби вакцини захищали, ці старенькі б не померли від ковіду. Також, тут давали статс по смертності у молоді, вона надзвичайно перевищує типові роки до вакцинації. Це доконаний факт.
Давали хто? Антивакси?

Петро Шаблезуб

The Incidence of Myocarditis and Pericarditis in Post COVID-19 Unvaccinated Patients-A Large Population-Based Study

Ortal Tuvali, Sagi Tshori, Estela Derazne, Rebecca Regina Hannuna, Arnon Afek, Dan Haberman, Gal Sella, Jacob George  PMID: 35456309 PMCID: PMC9025013 DOI: 10.3390/jcm11082219

"We did not observe an increased incidence of neither pericarditis nor myocarditis in adult patients recovering from COVID-19 infection."

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/35456309/
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 09:41Давали хто? Антивакси?

Тобто якщо антивакс запостить об"єктивний факт, це перестає бути об"єктивним фактом?

Wow.

Ну ось я запощую оце. Ти скажеш, що це фейк, тому що я це запостила? Всі дані офіційні.

https://torontosun.com/news/provincial/over-100-ontario-youth-have-been-sent-to-hospital-for-vaccine-related-heart-problems

More than 100 Ontario youth sent to hospital for vaccine-related heart problems: Report

There have in total been 202 emergency room visits across all age groups for such issues following vaccination, with 146 leading to hospitalization. Three of these have led to ICU admission.

Це все фейк, never happened?

І це дані станом на 2021 рік!!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше


Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 16:29The sun  ;D Таблоїд???

Торонто Сан не тільки не є таблоїдом, а подало лінк на власне, офіційний звіт від Public Health Ontario.

Якби ти сходив за посиланням, то б зміг цей звіт прочитати просто внизу статті.

Myocarditis and pericarditis following vaccination with COVID-19 mRNA vaccines in Ontario
ENHANCED EPIDEMIOLOGICAL SUMMARY
Myocarditis and Pericarditis Following Vaccination with COVID-19 mRNA Vaccines in Ontario: December 13, 2020 to August 7, 2021
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

While PHO initially worked with reports of 314 such incidents, upon further investigation they narrowed that number down to just over 200.

Ок, 200 з якої виборки?

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 16:42While PHO initially worked with reports of 314 such incidents, upon further investigation they narrowed that number down to just over 200.

Ок, 200 з якої виборки?

Там написано, з якої вибірки. Ти піддаєш сумніву дані від міністерства охорони здоров"я Онтаріо тільки тому, що антивакс запостила цей лінк?

Ну за твоєю логікою.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше


Петро Шаблезуб

Вколотоупоротим конформістам тіпу Фомки щось може довести тіко Біл Ґєйц з телевізора. Інакше просто ніяк.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Ребе Моше

Шаблезуб, шапку з фольги натягни глибше, а то застудишся.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 17:01Вкажи цифру якщо не складно

 Myocarditis and pericarditis following vaccination with COVID-19 mRNA vaccines in Ontario 2Highlights� Since the start of the COVID-19 immunization program in Ontario, there have been 314 reportsof myocarditis or pericarditis following receipt of COVID-19 mRNA vaccines in Ontario.� Of those, 204 reports of myocarditis/pericarditis met the Brighton Collaboration case definitionlevels of diagnostic certainty 1, 2 or 3 for myocarditis or pericarditis and are subsequentlyincluded in the remainder of the analysis.5,6 � Among the 204 reports, 79.9% occurred in males and 69.6% occurred following seconddose.� The reporting rate of myocarditis/pericarditis was higher following the second dose of mRNAvaccine than after the first dose, particularly for those receiving the Moderna vaccine as thesecond dose of the series (regardless of the product received for the first dose).� The reporting rate for the Pfizer-BioNTech vaccine was 6.4 per million doses administeredfollowing first dose and 8.7 per million doses administered following second dose, for allage groups and genders combined.� The reporting rate for the Moderna vaccine was 6.6 per million doses administeredfollowing first dose and 28.2 per million doses administered following second dose, for allage groups and genders combined.� The highest reporting rate of myocarditis/pericarditis was observed in males aged 18-24 yearsfollowing second dose.� The reporting rate in this group following the Pfizer-BioNTech vaccine as second dose was37.4 per million doses and was 263.2 per million following the Moderna vaccine as seconddose.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Але питання не у методології чи sample size, а у тому, що ти сказав, що якщо я запостила цей лінк, то дані у ньому не відповідають дійсності.

Дані зібрані не мною, а міністерством охорони здоров"я Онтаріо.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"