Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#3040
А це вже взагалі ні в які рамки  :Sho_za:

ЦитатаИменно благодаря нам, Бегемот открыла для себя возможности ИИ. Сначала ***, что то постная ***, а сейчас музон генерит.

Ніякого відношення моє захоплення Суно не має до їх унилих ШІ-генерованих текстів, які я навіть не читала. Взагалі не цікаві були, не знаю, чого їх так від них перло.

ЦитатаПравда старперское музло, из разряда нафталиновое диско 80-х плюс электроника начала 90-х.

Це від поціновувачів Таривердієва і какофонії на кшалт "Жадана і собаки" :facepalm:. Може, італо і з 80-х, але зараз танцювальна музика в стилі 80-х переживає відродження, тому що вона класна, а не униле лайно останніх десятиріч, яке промоутиться за бабло, а не тому що є високоякісним продуктом.

Мої треки в основному в стилі електронного італо-диско. Я також люблю ще vocal trance і deep house, але поки в цих стилях нічого не робила, тому що алгоритми працюють не так добре, як мені хочеться.

Так що не триндіть про що не в курсі - ваш контент або Пономарьов мейнстрім, або унилий поп типу цього (дівчата гарні, музика - дрек):


ЦитатаЯ не открывал даже музло, там какие-то страшные заставки на них

Кацапів карячить від фоточок воїнів УПА, це і не дивно  :smiley14:.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А взагалі вчергове це показує, які ці істоти дегенерати і чим вони займаються під час війни :smilie9: .

Думають, що "грають в футбол", а самі постійно думають про нас і як нам насолити.

Тому за фактом м"ячі у футболі - вони. Причому скачуть по полю, рухані лише фактом нашого існування  :smiley14:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

У свій час цей юзер гвандів, що я всі свої історії про діамант, Лексус і все інше вигадала. Тепер я розумію, чому він це казав  :lol:  :lol:  :lol:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141912.msg28071807#msg28071807
Цитатав 14-ть вже були здорові пацани
я в 16-ть мав стосунки з вчителькою молодших класів старшою на 4 роки
її з школи вигнали :facepalm:
вийшла заміж і поїхала з чоловіком в росію
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Що, до цього часу не знайшлося жодного андроїд-девелопера айтішника, щоб пояснити натіві, що то ніякі не "гості", а різні індексатори та web crawlers, чиї айпішники відображаються таким чином?

Реальних юзерів там небагато, якщо вони взагалі є.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Бугага! Карма в дії  :lol:. А не треба було по проксях скакати, як блоха під дустом, ось би і не довелось з основного акаунту розлогінюватись  :smiley14: .

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#3045
Які конкретно матюки мала на увазі Шановна Українська ЖінкаТМ під зірочками?

А взагалі полізло антиукраїнське лайно з укроски - не дивно, як я зазначила вище, що в їх кодлі нема жодного етнічного українця. Тому вони так хижо і атакують українців, а особливо якщо вони патріоти і допомагають ЗСУ  :smilie9:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141903.msg28074957#msg28074957
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Укроска хижо атакує українця, патріота, який допомагає ЗСУ:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141903.msg28075208#msg28075208
ЦитатаДо речі.
Тут на ФУПі один дописувач любив приносити оцей самий найпоширеніший продукт російської "культури" - репчик.
Окремі фупчики, часто російськомовні, протистояли цьому як могли. А вас я там не пам'ятаю. Вам було байдуже чи взагалі не помічали , що прямо тут, під самим носом, йшло просування російського продукту? 

По-перше, реп - це американський продукт, а не російський.

По-друге, ця особа мовчала, коли її дружок Плєшивий відкрито постив Пугачову, а волонтер Бандерівець - Газманова чи якогось іншого російського співака, який був занесений в Миротворець. "Пісяй, доню, пісяй" :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#3047
Чергову помиєчку, створену Плєшивим і підтанцьовкою, завалили злі адміни. Впевнена, в них не займе багато часу створити нову. Але і вона теж рано чи пізно буде завалена :smiley24: .

Чимало лайна напродукували покручі по відношенню до своїх "ворогів" навіть за той короткий час, що ця помийка існувала.

Причому, як вони самі безсоромно призналися, вони "генерують контент" на два боки "протистояння", щоб створити ілюзію дискусії і підживити це болото. Я не знаю, для чого це їм, крім як задовольнити свої соціо- чи психопатичні потреби.

Якщо перша ітерація їх лайнофоруму мене дійсно шокувала - наприклад, я не думала, що знайдуться люди, здатні висміювати смерть немовлят та страждання онкохворих, то зараз мене не дивує від цих осіб практично ніщо.

Хоча і цього разу вони видали на гора чергову "іновацію" у своїй ницості.

Якщо на моєму віртуальному тілі майже не залишилося живого місця від їх каміння і я давно десентизована до їх атак щодо мене особисто, то на цей раз мене шокувало, що вони брудно образили інших людей, які в практичному сенсі продемонстрували свій патріотизм. Вони назвали цих людей ... щурами, тому що вони колись дописували на цьому ресурсі і задонували на ЗСУ! :smilie9:


Як ви пам"ятаєте, у перший рік існування цього форуму ми святкували щомісячний "ювілей" і розігрували різні "призи" - невеличкі суми грошей. Так, частково щоб розвивати форум, і в цьому нічого поганого нема, а частково щоб креативно збирати гроші на потреби ЗСУ.

Так ось, практично ВСІ юзери, що отримали ці призи за останній рік, передали ці гроші на збори на 54-у на ФУПі. Тобто практично всі "призи" пішли на "волонтерів" ФУП і відповідно на потреби 54-ї бригади.

Винятки:

1) у першу ітерацію два юзери не забрали свої призи (Koala і Дон-бас)

2) у одну ітерацію Бандерівець попросив переслати його приз на Стерненка

3) декілька призів пішли на допомогу онкологічно хворій Ренаті

4) галамага не взяв один із своїх призів

5) Хорват та Франчук отримали певні призи, але не донували їх на 54-у (принаймі мені це невідомо).

Мерзота обізвала всіх цих людей "щурами" тільки тому, що вони в різний час отримали "призи", які потім в більшості задонували на ЗСУ чи на інші благочинні потреби: :smilie9:.

  • Darina
  • білий хорват
  • Ребе Моше
  • Uki
  • Петро Шаблезуб
  • Медведылло
  • MareK
  • Золотий карась
  • Рената
  • абабагаламага
  • Сергій Чернівці
  • Franchuk
  • вело.

Двоє із цих "щурів" - "волонтери" Єрмачки Бандерівець і "те", що я після такої несправедливості і такого бруду навіть ЛТП не можу назвати :smilie2:. Я не помітила, щоб там скакав Бандерівець - якщо він дійсно утримувався, мій йому респект :smiley24:.

А що "те" там дописувало і поливало все підряд своїм лайном, то в мене сумнівів нема. Потім буде скавчати - я того не писав :bluet: .

Писав, був, стояв поряд. Я не знаю, як в людині може бути стільки злоби та ненависті, що навіть логіка та міркування загального блага відходять на другий план  :smilie9:.


ПС. Якщо ті гроші, ті тисячі доларів, які я задонувала, це "отрута", то я із задоволенням прийму їх назад, адже "клієнти" незадоволені! :smiley14:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#3048
Скотомогильна сучара пхає своє немите рило не в свої справи і поширює наклеп  :smilie9:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141604.msg28075933#msg28075933
Цитатаще й кабса шахраєм обробила і вимагає гроші взад...та куди б він їх не потратив - він потратив їх на війну. Чи у тебе є інша інформація? 

Але якщо інші прочитають, то, ні, я не знаю, що Кабс зробив з цими грошима, які він попросив КОНКРЕТНО НА АВТО ось тут:



https://ukrpatriots.com/forum/index.php?msg=14352

Я задала це питання як мінімум тричі на різних форумах і відповіді не отримала.

Я ніде не називала його шахраєм і не вимагала гроші назад. Але як донор маю право на відповідь з приводу застосування цих грошей, ні?

І якщо він не використав їх на покупку авто і якщо в інших є потреби, а Кабс не проти, то я теж не проти, щоб він передав цим людям ті гроші. І в цьому була суть мого допису.

Але це між ними і я до цього відношення не маю і не бажаю мати. Ніяких більше ділових відносин з єрмачківцями  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141604.msg28075944#msg28075944
Цитатачергову порцію марень психічно неповносправної істоти

Якийсь цікавий феномен.  "Психічно хворі" донували тисячами доларів, а "психічно здорові" типу скотомогильника та ВІЗОТМ так "надонували", що гілка про збори аж на другій сторінці  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну звичайно! Ще й поржала у темі про "Тупий і ще тупіший" :laugh:.


Єрмачку треба було назвати Тупячкою. Просто чорная тріада тупості, бугага! :lol:  :lol:  :lol:

1) ЛампоГаз реєструє нік, в якому вказує своє ім"я та прізвище :Sho_za:
2) Бджілка вивалює в паблік його імейл :facepalm1:
3) Модер не тільки сказав їй обговорювати все в паблік, а і сам вивалив старий нік, де вказано ім"я та прізвище Лампогаза :facepalm:

ПС. Можна додати ще два додаткових пункти тупості:

4) ЛампоГаз зв"язався з Бджілкою (чий рівень інтелекту ми регулярно "святкуємо" у відповідній темі, ЛОЛ!), що саме по собі тупість (desperate times need desperate measures, if you know what I mean, ЛОЛ!)

5) Вело, щоб щось зафіксувати, потрібно спочатку це знати, нє?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Таки день тупізму на Єрмачці :smilie9:.

"Вело - один із модераторів" :facepalm: - і це віщає сама колишня модераторша Моллі П.!

Такий модератор, що аж у чи вічний, чи річний бан загримів не так давно :facepalm1:.

Правда, розбанили його теж супершвидко, але то таке.

Пінкертони с**ні! :lol:  :lol:  :lol:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Блін, медведа штирить не по дитячому! :facepalm:

Хочеш моєї уваги, C-man? Ну то на тобі моєї уваги :smiley14:.

А що таку худу модель підібрав? Давай уже так кг на 500 для пущєго ефекту, як там скотомогильник колись постив :lol: .

І чого ці лузери до мене причепились, їм своїх бабів не вистачає? Іди харась Кекса з Колготочною, хай натирають на тебе, а я - пас  :bluet:.

ПС. У нього якась дивна неприязнь до Кабса, WTF? :smilie10:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#3053
Мерзенна потвора вчергове бреше :smilie9:.

Ми такими непотребностями ніколи не займалися і наш ресурс ніколи до такого не опускався. І бреше, бо чудово знає, про що йде мова, тому що вона там сама була.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141921.msg28077327#msg28077327

"Жарти" про Ренату та "морозилку" пише Лампогаз, це навіть не обговорюється. І ще якась поки що анонімна сучка, яка косить під нього і, за її власними словами (якщо це взагалі жінка), накатала 30 відсотків "контенту" там від імені різних персонажів.

Старожили Єрмачки і інших форумів, хто раніше таким займався за вашої пам"яті, пишучи пости "під когось"?

Кадру та ЧоткоПатріотку не пропонувати, я не думаю, що вони б опустилися до такого. Ця істота така ж f**cked in the head, як і решта того соціопатичного кодла.

Ще один нюанс - вона безпосередньо якшається з Камшотом, тому що прислала мені лінк на останню ітерацію помийки до того, як її запостив на Єрмачці сам Камшот.

Чок Кекс спілкується з Плєшивим по приватах, вона сама на це натякала. І в неї з цією істотою є одне спільне дуже специфічне слово. Вона також соціопатка, якщо врахувати ту маячню, що вона городила про "опороситися" і що вона бажала смерті доньці Сергія  :smilie9:. Це пояснює, чому вона одна, а казочки про "чайлд фрі" - то "легенда прикриття".

Медвед, як я завжди стверджувала, вона чудова для тебе пара  :smiley14:.

Проте я не думаю, що вона має лінгвістичні навички, щоб копіювати когось так, що більшість тих ідіотів вірила  :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Вересень 04, 2024, 00:39соціопати

Хороші новини в тому, що соціопати ненавидять не тільки норміз, а і один одного. Тому Лампогаз хейтить Камшота, а Камшот юзає його, медведа, Кекс і решту тих придурків. Медвед таємно хейтить "це", Камшота і Лампогаза. І Лампогаз хейтить Кексиху, пишучи, що вона знайшла собі безногого інваліда на 10 років молодше  :weep:.

Чим би ці психи не тішились, аби не вішались  :lol:  :lol:  :lol:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141921.msg28077340#msg28077340
Цитататож твої намагання чергової дрібної помсти - огидні.

Про яку ще помсту верзе ця соціопатка? То модер з дурепою бджілкою, виваливши його ім"я та імейл, мстилися йому? :weep:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А де довічний бан для Колготочної, Бульки, "цього", Камшота і ще цілої купи інших, які шарили приватну інфу?

От жеж дволична наволоч! Таки був правий Авіатор, вона закінчить погано :smilie9: . До речі, на попередній помийці вони так само ржали над тою Свєтлай, яка теж померла від раку. Фіча у них така.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141921.msg28077357#msg28077357
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А хтось шушу помічав за підроблянням чужого стилю? Asking for a friend :smilie7:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141921.msg28077357#msg28077357
ЦитатаТвої інші розбірки деінде взагалі не цікавлять.

Впевнена, що вона звідти не вилазила.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Найсмішніше, що вони лякають Сергія нібито порушенням правил, а пост модера з ім"ям та прізвищем Лампогаза як був, так і залишився.

Треба назавжди забанити модератора  :lol:  :lol:  :lol:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141921.msg28077358#msg28077358
ЦитатаХм...як вони дізналися про твою подругу з Чернівців? Царствіє їй небесне, наскільки я розумію.

Ніби ця дволична с**ка не в курсі, хто така Рената, що вона була активною дописувачкою тут, поки могла, і що ця нечисть 24х7 жила на нашому ресурсі, копіюючи і потім обсмоктуючи у себе кожне наше слово  :smilie9:.

І що ми передавали Ренаті "призи" (та і вона сама їх раніше вигравала).

Мерзенні бридкі істоти, їм ніколи нічого не докажеш. Мало того, вони це все і смакують і завдяки таким, як вони, ця нечисть все ще скаче  :smiley23:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.