Україна і Ізраїль, Українці і Євреї в Історично-Державницькому Контексті

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Чому таємно? Історія з паном Гунькою дуже показова.

Мало того, якщо їм щось не подобається, відразу пишуть доноси на українців і зводять наклепи, as it turns out.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А Центр Візеншталя та "українці" Єрмачки з Лондона та Брно вважають, що це нацисти, український Хамас, і вже здали юзера у Шабак за антисемітизм, I bet.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Будемо відслідковувати, чи погодиться Ізраїль, щоб 8 Патріотів пішли Україні?

Кого вони послухають - Вашингтон чи пуйло, яке буде робити все можливе, щоб цього не сталося?

Фіксуємо момент.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

antik

#24
Роздуми про євреїв:
...А скрізь на славній Україні
Людей у ярма запрягли
Пани лукаві... Гинуть! Гинуть!
У ярмах лицарські сини,
А препоганії пани
Жидам, братам своїм хорошим,
Остатні продають штани... (Т.Г.Шевченко.)
Колись я підзаробляв халтурою - клеїв шпалери у квартирах людей заможних. (Прості трудяги самі в квартирах ремонти робили) Цікаво було працювати у помешканнях євреїв. Помічав: усі євреї міста знають один одного й їхнє товариство являє собою єдину сім'ю. Взаємовиручка була нормою: одному пощастить зайняти прибуткове місце - усіх своїх до себе притягне. Та ж історія була з дефіцитними товарами: один отримає доступ - усі будуть мати. Недостойний же вчинок одного єврея по відношенню до іншого викликав загальний осуд. Я розумів: іншого виходу у них немає - лише таким чином можна зберегти свій етнос, самобутність. І ще цікавинка: вони дуже-дуже різко одружуються на не своїх.
В одній сім'ї мені недоплатили й я розповів про це при виконані роботи в наступній єврейській квартирі. На мій подив ніяких дій, щоб присоромити безсоромних скнар не послідувало. З цього факту я зробив висновок: одурити не свого у них злочином не вважається.
Якось розговорився з сусідом про наш спосіб мислення та людей інших національностей. Той розповів неймовірну для нас бувальщину: "Маю знайомого єврея. Якось їхав й побачив його на зупинці із портфелем в руках. Зупинився. Той мені довірливо:"Оце дізнався, що в меблевому магазині, котрим керує мій співвітчизник, виявлено недостачу 7000 карбованців. Скоріше всього то не його провина, а підстава підлеглих. Я не знайомий із тим чоловіком але він, як і я, є євреєм отож я зобов'язаний його врятувати. Ось привезу гроші, він внесе їх в касу й уникне найстрашнішого. Знаю: згодом співвітчизник поверне мені борг – я ж його неабияк виручив!"
Це так і є: євреї на відміну від нас дружні та розумні. (У стосунках із чужими хитрі та підлі). От тому то й вони всюди процвітають.
Навіщо я відкрив цю тему? А зараз тільки й мови про план зробити в Україні великий Ізраїль. Політологи переконують, що приїзд до нас великого
числа багатих євреїв є неабияким благом – вони ж привезуть з собою великі гроші, новітні технології, обладнання, знання тощо. Україна розквітне!
Насправді це тільки спочатку буде ілюзія щастя. Суспільство наше напрочуд корумповане – усі хлібні посади у нас купуються. Не встигнете навіть оком моргнути а вже усі владні кабінети окуповані євреями. (Наша ВР яскравий тому приклад)  :facepalm1:
Євреї неперебірливі у засобах для досягнення успіху. Давайте я поясню вам ситуйовину на пальцях. Уявімо що Ви мажте кафе чи ресторан. Єврей скоро відкриє поблизу подібний заклад і... переманить до себе вашого талановитого кухаря, чемних офіціантів тощо.
Серед іншого Ви купуєте на гуртовнях вино й продаєте на розлив по 50гр/склянка. Ваш конкурент прочухає ситуйовину і... поїде на винзавод й складе договір на оптові поставки вина бочками. (Вам то в банках видадуть кредит під високі відсотки а йому соплемінник позичить під чесне слово). Прибудуть бочки з вином й він виставить ціну: 40гр/склянка. На весь інший асортимент за подібною схемою зробить нижчі ціни й цим приведе вас до банкруцтва. Від безвиході ви виставите свій ресторанчик на продаж і, як ви і здогадалися, купить його інший єврей. Невдовзі ціни у колег-євреїв зрівняються. Весело? Ні? :smoke:
Банки позичають гроші під високі відсотки а євреї знизять ставку відсотків. І ось банки "горять". Час складний отож не усі позичальники зможуть своєчасно повернути позичене. А там ситуація перевірена віками: немає чим платити – відпрацьовуй на його підприємстві. І ось вже всі євреї пани а українці – раби.
Працював я з товаришем нелегально на будові в Ізраїлі у 1997р. (Працювати по гостьовій візі заборонено) Ситуація проста: єврей бере підряд на штукатурення висотного будинку, набирає рабсилу, знімає житло. А як відносно зарплати? А ось як: за серпень зарплату отримаєте 15 жовтня!
Відпрацював я 9 дні й став просити аванс. Почув: - Денег нет!
- Тоді я зовсім у вас працювати не буду – додому вертаюсь. Дайте мені розрахунок.
- 15 октября я деньги дам твоєму кенту а он дома тебе передаст!
Чому я полетів в Ізраїль? А надіявся на допомогу свого табірного друга з котрим за свої переконання "мотали срок" у сибірських таборах. Знайшов те міністерство. Так мій друг зробив вигляд... що не впізнав мене! А нічого дивного: він міністр отож я йому вже не рівня. Якось так боляче стало: ми обоє страждали за свої переконання і в результаті сьогодні він у Ізраїлі міністр а я в Україні ніхто. Євреї та ми – це небо і земля...
Наприкінці жовтня я дома зустрівся із Володимиром. Почув таке: - Грошей Йося нікому із заробітчан не дав. На будову заїхали поліцаї і усіх нелегалів відвезли в тюрягу. Скоріше всього сам Йося поліцію і викликав, щоб гроші в Ізраїлі залишились. Проставили в паспортах депортацію й до трапу літака нас вели в наручниках...
У 1948 євреї отримали Незалежність. Для захисту кордонів потрібна була зброя. Послали довірених людей в США. При поверненні в порту такий діалог:
- Зброю привезли?
- Привезли обладнання та документацію. Зброю самі будемо виготовляти!
У !991 Україна отримала від СРСР працюючу економіку та величезні гори різноманітної зброї.
І?... І через 33 роки ми по світах просимо кредити та канючимо зброю...
Наша тупість вроджена і напевно невиліковна... Щось кому доводити це битися головою об стіну.

Wednesday

Цитата: antik від Серпень 22, 2024, 14:59Колись я підзаробляв халтурою - клеїв шпалери у квартирах людей заможних. (Прості трудяги самі в квартирах ремонти робили) Цікаво було працювати у помешканнях євреїв. Помічав: усі євреї міста знають один одного й їхнє товариство являє собою єдину сім'ю. Взаємовиручка була нормою: одному пощастить зайняти прибуткове місце - усіх своїх до себе притягне. Та ж історія була з дефіцитними товарами: один отримає доступ - усі будуть мати. Недостойний же вчинок одного єврея по відношенню до іншого викликав загальний осуд. Я розумів: іншого виходу у них немає - лише таким чином можна зберегти свій етнос, самобутність.

Це характерне не тільки для євреїв. Наприклад, в Канаді і США дуже часто індуси та китайці намагаються протягнути лише своїх.

ЦитатаІ ще цікавинка: вони дуже-дуже різко одружуються на не своїх.

Багато євреїв на практиці просто люди і не заморочуються питаннями крові, особливо якщо вони не живуть в Ізраїлі. На кому хочуть, на тому і одружуються. Також є генетичний чинник - у євреїв дуже великий відсоток генетичних патологій і відверто кажучи, ризик певних хвороб підвищується у парі, де два євреї. Якщо одружуються на іншому етносі, цей ризик може бути нижчим.

ЦитатаВ одній сім'ї мені недоплатили й я розповів про це при виконані роботи в наступній єврейській квартирі. На мій подив ніяких дій, щоб присоромити безсоромних скнар не послідувало. З цього факту я зробив висновок: одурити не свого у них злочином не вважається.

Я так розумію, що в їх релігійних постулатах неєврей - взагалі не людина чи щось таке. Але і в Біблії багато чого понаписувано. Я особисто оцінюю людей за тим, що вони собою представляють, а не за етнічністю, і нормальні євреї роблять те ж саме по відношенню до інших.

ЦитатаЦе так і є: євреї на відміну від нас дружні та розумні. (У стосунках із чужими хитрі та підлі). От тому то й вони всюди процвітають.

У тому числі через неабиякий лобізм та легітимні та нелигітимні методи впливу. Наприклад, педофіл Епштейн був агентом Мосаду і мав чорнуху на топ-еліту США. Про намагання обійти закони США в плані лобізму я вже тут написала, і це лише один приклад.

ЦитатаНавіщо я відкрив цю тему? А зараз тільки й мови про план зробити в Україні великий Ізраїль. Політологи переконують, що приїзд до нас великого числа багатих євреїв є неабияким благом – вони ж привезуть з собою великі гроші, новітні технології, обладнання, знання тощо. Україна розквітне!

Насправді це тільки спочатку буде ілюзія щастя. Суспільство наше напрочуд корумповане – усі хлібні посади у нас купуються. Не встигнете навіть оком моргнути а вже усі владні кабінети окуповані євреями. (Наша ВР яскравий тому приклад)  :facepalm1: 

А чим це відрізняється від статусу кво? Жоден український президент не був проукраїнським і виконував забаганки "олігархічного лобі". Подивіться на етнічний склад усіх урядів України, а особливо зараз. Проблема навіть не в тому, що там багато євреїв. Проблема в тому, що цим людям начхати на Україну і її інтереси, а цікавить лише, як її подерибанити і набити собі кишені. А потім вивезти це за кордон. Пінчуківщина, інакше це не назвати.

ЦитатаНаша тупість вроджена і напевно невиліковна... Щось кому доводити це битися головою об стіну.

Нема національної реальної еліти, а народ в цілому дійно тупий та недолугий, бо так за 30 років і не зрозумів, де собака порився.

Про що я вже тут другий рік пишу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

antik

Якось на роботі під час обіду слово взяв Діма: - Брат мого батька під час війни у полон потрапив. Концтабір у котрому він страждав визволили американці. Запропонували емігрувати в США. Погодився. Там працював інженером. Сталось так, що він там не одружився отож і дітей не мав. Переписувались. Коли ж брат помер то батькові надійшли документи на отримання спадщини – 3400000 доларів. Радості батька не було меж. Хвалився замріяно: «Отримаю спадщину, прокладу асфальтовану дорогу до села та в селі, пожертвую на ремонт школи та церкви, побудую хату, куплю собі та вам машини, відпочинемо на курорті...»
Про батькову спадщину якимось дивом довідалися євреї й запропонували: Поїдеш у Москву але нічого там ти не добєшся. Давай нам папери та довіреність, ми отримаємо те що тобі належить по закону й поділимо з тобою навпіл.
Батько гордо заявив: - Та я сам всього добюсь. Не потрібні мені посередники...
Поїхав у Москву й через тиждень повернувся сам не свій від горя й, звісно, без грошей.
Пояснив ситуацію так: - Чиновники стали мене мяти, мурижити, придиратися до кожної літери. Я спересердя й висловився критично про справедливість радянської влади та дебільні її закони. Тоді ті мене на три доби закинули у «чорну кімнату».
Як ми не допитувалися що з батьком витворяли у тій кімнаті – не сказав...
П.С. При СРСРі я переписувався з родичами, котрі проживають в Канаді.  Ті серед іншого запитували чи маємо ми авто LADA, котре вільно продається у них. Я розумів, на що вони натякають але ми вже мали авто марки ВАЗ отож обманювати родичів віра не дозволяла. Питання до знатоків: Якби родичі оплатили вартість авто там то яке розмитнення довелось би мені сплатити при отриманні авто у нас?  :smilie11:       

Wednesday

Цитата: antik від Серпень 23, 2024, 15:24Якось на роботі під час обіду слово взяв Діма: - Брат мого батька під час війни у полон потрапив. Концтабір у котрому він страждав визволили американці. Запропонували емігрувати в США. Погодився. Там працював інженером. Сталось так, що він там не одружився отож і дітей не мав. Переписувались. Коли ж брат помер то батькові надійшли документи на отримання спадщини – 3400000 доларів.

Ну, після розвалу Союзу не було б проблем їх отримати? Для цього треба було приїхати в Канаду або щоб хтось перевіз кешем.

ЦитатаП.С. При СРСРі я переписувався з родичами, котрі проживають в Канаді.  Ті серед іншого запитували чи маємо ми авто LADA, котре вільно продається у них. Я розумів, на що вони натякають але ми вже мали авто марки ВАЗ отож обманювати родичів віра не дозволяла. Питання до знатоків: Якби родичі оплатили вартість авто там то яке розмитнення довелось би мені сплатити при отриманні авто у нас?  :smilie11:       

А Бог його знає. Хіба таке при совку взагалі було можливо?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

antik

Відносно тієї спадщини. Усі євреї міста знають один одного, допомогають. І не тільки міста - там зв"язки по всьому світу. Одним словом - мафія.
Значиться ситуація була б проста: декілька євреїв продають нажите й збираються емігрувати в США. (Зазвичай тоді виїздили транзитом через Ізраїль) Гроші готівкою перевозити геморно та й ризиковано. Робиться все просто: До чоловіка, котрий отримав документи на спадщину, приходять євреї й пропонують угоду: - Ти нам документи на спадщину та нотаріально завірену довіреність а ми тобі половину готівкою. І нам вигода, і тобі. Хочеш дамо доляри, а хочеш рублями по курсу чорного ринку.  :smiley16:
П.С. А й справді, навіщо возити чемоданами кеш (гроші) туди-сюди? Приїдуть євреї в США й там отримають. Мафія ще й "наварила" б 1,7 ляма "зелених".  :smilie7:
А так тоді, у кращому випадку, з чоловіка вирахували б солідний податок у дохід держави а решту видали б рублями по офіційному курсу: 1$ = 63 копійки. А при поверненні додому ще й місцева влада неабияк поживилася б... :gigi:
До речі, кордони при совку для простих смертних були наглухо закриті. Це сьогодні не випускають лише чоловіків 18 - 60.  :smilie8:     

Wednesday

Цитата: antik від Серпень 24, 2024, 09:04Відносно тієї спадщини. Усі євреї міста знають один одного, допомогають. І не тільки міста - там зв"язки по всьому світу. Одним словом - мафія.
Значиться ситуація була б проста: декілька євреїв продають нажите й збираються емігрувати в США. (Зазвичай тоді виїздили транзитом через Ізраїль) Гроші готівкою перевозити геморно та й ризиковано. Робиться все просто: До чоловіка, котрий отримав документи на спадщину, приходять євреї й пропонують угоду: - Ти нам документи на спадщину та нотаріально завірену довіреність а ми тобі половину готівкою. І нам вигода, і тобі. Хочеш дамо доляри, а хочеш рублями по курсу чорного ринку.  :smiley16:
П.С. А й справді, навіщо возити чемоданами кеш (гроші) туди-сюди? Приїдуть євреї в США й там отримають. Мафія ще й "наварила" б 1,7 ляма "зелених".  :smilie7:

В мене тут були знайомі, стара діаспора, то вони під час совка приїздили в Україну. Якби його родичі мали бажання, вони б могли так привезти гроші, хоча я впевнена, КДБ би їх відслідковувало.

ЦитатаДо речі, кордони при совку для простих смертних були наглухо закриті. Це сьогодні не випускають лише чоловіків 18 - 60.  :smilie8:     

Так, я в курсі. Мої батьки змогли поїхати за кордон лише в кінці 80-х, в Угорщину і пізніше мама їздила в Німеччину. До цього часу згадує з великою приємністю, як разом з німцями співали хором пісень, вони українські, а німці німецькі, пливучи по Ельбі.

З цих поїздок я отримала найдорожчі цінності - програвач Sony Walkman і чобітки та курточку, які до цього часу десь на горищі лежать. З якими почуттями я вперше вдягнула їх в школу, то не розказати  :gigi:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.



Wednesday

Прийшли новини, що на фронті загинув син головного раввина України:


Співчуття і глибока повага та шана!

Ось хто приклад справжнього, а не напускного патріотизму. Його син виявився більшим патріотом, ніж синачки Порошенка та інших українських можновладців  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Зараз відбувається "паломництво" євреїв в Умань.

І якось мені особисто не зовсім приємно бачити ось такі сцени у країні, яка вже третій рік спливає кров"ю.

Як можна поєднувати ось це:


і ось це:

Невже українцям гроші від цих "паломників" застилають очі і відключають совість?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Не сподобалось американським євреям таке порівняння, більшість коментарів в треді негативні по відношенню до України.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1136299.msg28118976#msg28118976
ЦитатаХай этим сучарам каждый Шахед икнется, который они русне отгрузили.

Погоджуюсь з модифікацією.

Хай цим сучарам відгукнеться кожний Ланцет і інший дрон, який вони продали кацапам вбивати українців :smilie9:.

https://ukrpatriots.com/forum/pitannya-blizkogo-shodu/yak-zral-torguvav-na-krov-hronki-gesheftu/
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.