Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#2860
Піпець, напівсенільний дєда віщає :Sho_za:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141809.msg28060136#msg28060136
ЦитатаІсторія успіху для більшості українців за кордоном - це історія нашого нумерного Сергія, а не Ізі Шніперсона.

Сергій вже другу квартиру купує, Ізя лише рентує, а "успішний" Радник мріє на старість доживати в Куєві, з його корупцією та відсутньою медициною. Це одне говорить про його "успішність" - видно, в Англії бути пенсіонером він не може собі дозволити.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Лол, це не недолік, а позитивна риса і ознака патріотизму. Адже американські демократи - партія Голодомору і Пуйла :bluet:.

І наш форум - не для забанених, а для розумних людей!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Да ладна. Пішов він не тому, а тому що особисто приклався до перетворення Єрмачки у ту саму клоаку, бо його останній бан був за булінг :smiley23: .

А коли його зашеймили, то образився, тупнув ніжкою, грюкнув кулачком і самовипилявся.

Але булінг свій не зупинив, так і продовжує за кулісами - that is his nature  :smilie2:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А що це в Медведилки на вечерю - флячки? :smilie10:

В нього, напевно, знижена кислотність - постійно кладе помідори і стільки лимону на бутерах, що в мене аж слина виділилася  :laugh:.

Ще і бухає один - ну, це все пояснює :facepalm1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Другий день - шум і гам на псарні, продовжується порка Гельмінтного Ачка :smiley24:.

Жаль, що ДБА не читає наш ресурс і, здається, не в курсі, що собою представляє Гранітний Камшот. Веде з ним якісь дискусії, намагається щось аргументувати.

А там не може бути ніяких розмов, тому що scum does not get acknowledged (С). З бомжатником ніхто не веде ніяких дискусій в принципі. По-перше, в райони, де бомжі, краще не заходити. А якщо такий глистатий бич somehow presents itself on your path of movement, просто переступити як через шматок сміття і йти далі.

Якщо ж буде простягати ласти, носаком в зуби and move on. І то забагато честі :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Бомж, який ніколи не купував нерухомості в країнах першого світу (собача будка під Варшавою не вважається такою) і живе у хліві, який, як кажуть злі язики, йому не належить, квакає про мортгидж! :facepalm:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141809.msg28060922#msg28060922
ЦитатаМортгейдж я так розумію теж достроково гасити не можна, а якщо можна то будуть штрафи. Ну різні бувають сітуаціі.

Кожен американець, канадець, англієць тощо животики надірвали із сміху.

Він "так думає"!

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2866
Єрмачківців жорстко поре від заздрощів, що один із них вирвався на волю і будує собі краще життя, а їм доведеться скніти під бомбами і доживати віку у розкраденій ними же країні, яка і до війни була брудною помийною ямою, і в якій нема і не буде ніякого просвіту на покоління вперед, тому що з таким населенням, як вони, це неможливо.

Ось уже і не знають, що придумати, щоб переконати Ізю, що він, м"яко кажучи, помилився і щоб повертався назад :facepalm:. Точно як на відомій карикатурі, де щасливі свинки-емігранти скачуть по лужку і збирають квіточки, а по вуха в лайні укросвині хейтять їх і кажуть, як їм не пощастило :facepalm1:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141809.msg28061345#msg28061345
ЦитатаАле розпродатись в Україні ради особняка в Перті і пахати як натуральний раб- це просто крінж, як кажуть мої діти

У всьому світі "пашуть як раб", тому і живуть добре. А українці тільки крадуть, як ось там вище Олександр написав, і чекають, щоб оці "раби" оплачували їх існування :smilie9: .

Тому я і кажу - з такою ментальністю, таким рівнем інтелекту, з такими цінностями Україні нічого не світить ні в найближчій, ні у віддаленій перспективі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

О, ще один "знавець" виліз :smilie10: .

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141809.msg28061121#msg28061121
ЦитатаНемає на Заході фін інструментів які дають гарантований дохід 5+% (а ще і податки з доходів від таких інвестицій).

Чувак, очевидно, ніколи не чув про таку річ, як mutual funds.

І не знає, що там можна отримати набагато вищі відсотки. В мене і по 30-40 відсотків бувало в залежності від портфоліо і стану ринку. І це інвестиції як частина пенсійного фонду, поклав туди бабло, уряд знизив тобі податки.

Але перед укросвинями бісер метати ... їм це і так не світить, хай далі генерують маячню  :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141850.msg28060846#msg28060846
ЦитатаСорри друг, но очень вульгарно

Пристойні люди не обговорюють зовнішність членів родини і тим більше дітей. Але раз цей опустився, то хай на свою подивиться. Я не п"ю, але я стільки не вип"ю :smilie10:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2869
Як я казала, якщо я не бачу якийсь нік перед очима, я про нього забуваю.

Але ці криві, косі, психічно хворі "поціновувачі" - вони як ті бродячі коти. Ніби тобі вони і ніхто, але ж не зовсім вже чужі :weep:  . Ти їм кидаєш шматочки, підгодовуєш, щоб ноги не простягли, а коли вони десь зникають, то вже і думаєш - а що там, чи все ок, чи не здох де під кущем з розідраним ачком пузом, чи не зжер отруту, чи трамвай машина не переїхала, you get the drift :smilie7:.

Так і істота медвед ... пропаде десь, і думаєш - а чи все ок? мо', руки на себе наклав? мо', набухався по сценарію Алкобандерівця і набік не перевернувся? мо', came to Jesus і ліг на лікування?

Потім вигулькне, напише чергову гидоту, а ти такий - ну слава Ісу, жив, курілка!  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А медвед ревнивий  :laugh:. Поре його від того, що у мене є з ким спілкуватися. Раніше він схожі коментарі робив по відношенню до ЛТП і в певний час вимагав, щоб я вимістила звідси Хорвата і Сергія і за цієї умови він сюди запишеться і буде творити "високоякісний контент" :Sho_za:.

Звичайно, над таким позиціонуванням можна лише поржати, що я у свій час і зробила.

А ось над тим фактом, що від медведа ми не бачили нічого серйозного і тим більше аналітичного вже більше трьох років, не поржеш - це реально сумно.

У Старика є власна концепція і власний унікальний (і вважаю, правильний) аналіз політичних і не тільки реалій в Україні. А "високоякісний контент" медведа - це брудні вульгарні образи, крадені фото родичів у соцмережах, фотожаби і в кращому випадку перепости чужого інтелектуального продукту :smiley23: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Да, нашлі - живи тепер з цим :smiley14:.

Цитатастаруха і старік нашлі друк друшку

А тобі яке до цього діло? Нагадую - ти законтачений трейлер трешем і козьїнським ХХХ. Живи тепер з цим-2 :smiley14:.

Якщо я старушка, то ти - старикашка, адже ми могли сидіти разом за однією партою, як я написала раніше (до речі, медвед в молодості мордашкою чимось нагадує мого однокласника С.Б., з яким я у свій час за однією партою і сиділа  :laugh:).

О, а ти помітив, що там твоя подружка-золофтниця виповзла із нори. Як казала, знову ж таки, моя вчителька української мови та літератури, сплетіться язиками - то твій рівень :smiley24:.

Правда, є нюанс.

По-перше, Колготочна любить помолодше і з волохатим животом та високим тестостероном. В "управдома" рослинності на тілі майже не помітно, а щодо тестостерону, то єдиним свідком його рівня був кіт Тимофій, та й той помер  :smilie2:.

По-друге, моя вчителька мала на увазі не сексуальний контекст, а несанкціоновані розмови під час уроку. Втім, я сумніваюсь, що Колготочна оцінила б присмак козьїнських deposits в ротяці медведа, навіть якби бажала сплестись з ним язиком у буквальному розумінні  :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Піпець, замість того, щоб сплітатися язиками і не тільки із своїми ШУЖТМ-подружками, медвед тут сидить :facepalm:.

Медвед, може, всі ці обзивання, брудні інсинуації та лєгєнда прикритія з Колготочною - тільки decoys, а насправді до "старушкі" в тебе зовсім інші почуття?

Гагага! (С)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Клейнод із усіх тих єрмачківців в темі "Клійонка" - чи не єдиний, хто вміє готувати :smiley24:.

Яєчня оверізі - позитивна, помідорчики та цибулька повні вітамінів і не вбиті, як у інших (термічна обробка знижує корисність в цьому плані), і навіть виделка та ніж - почищені!

Порадію за споживача цієї delightful meal. Моя остання їжа була приблизно 50 годин назад :dance3:.

But I don't mind. Почуваюся норм, їсти не хочеться і вага станом на сьогодні на історично найнижчому рівні за декілька років, напевно 1&  .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Серпень 21, 2024, 18:05По-перше, Колготочна любить помолодше і з волохатим животом та високим тестостероном. В "управдома" рослинності на тілі майже не помітно, а щодо тестостерону, то єдиним свідком його рівня був кіт Тимофій, та й той помер  :smilie2:.

Медвед прочитав вищесказане і відразу побіг на супік у відповідну тему :laugh: .

Сподіваюсь, не для того, щоб постити фотки свого пуза як доказ, що я неправа?

Як це було минулого разу, коли я написала, що він вже лисий, а він за 5 хв запостив селфі, що "ви всьо врьотє" :lol:  :lol:  :lol:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

An ultimate girl - це не та, яка водить машину, а яку возять на машині, хехе  1&.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141857.msg28061635#msg28061635
ЦитатаУуууу...які цікаві варіанти по Фройду пішли....Ви впевнені, що так буває? Бо тоді ще одну гілку треба створювати. Ото буде гендерний срач

Я і не таке бачила. Коли ми проїздили Ванкувер, то поряд у пробці стояла тачка з дєвачкою 30+ на вигляд, на якій було написано: "Сьогодні мій день народження, і мій телефон такий-то" (на задньому склі номер телефону).

То вже a clear sign of desperation  :smilie2:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2876
Медвед, признавайся, твій канал?

https://www.youtube.com/@CatsLands

Як не твій, то можу уявити, чому ти його популяризуєш - для тебе це крутіше Порнхабу  :lol:.

А взагалі прикольно, мені музика подобається у кліпах там.

ПС. Той кіт у кліпі з Трампом має ліловий відтінок, а мій практично ось такий, сіро-блакитний:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2877
Завжди шокує базовий дебілізм декого, не кажучи вже про відсутність стратегічного мислення.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141809.msg28061856#msg28061856
ЦитатаМама ж тобi казала вчитися? - не хотiв, тепер бери вершини горбом i годинами важкоi роботи. Правда вiд такоi роботи конi дохнуть, але ти ж не кiнь.

1) Я вже писала і багато, що деякі робітничі спеціальності в країнах першого світу дозволяють заробити набагато більші гроші, ніж деякі спеціальності після вищої освіти.

2) Сергієву роботу неможливо буде замінити ШІ чи роботами, а ось всіляких програмістів, архітекторів, інженерів, майже всіх, хто працює мізками, а не руками - запросто. І це відомий факт.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Серпень 21, 2024, 16:47Другий день - шум і гам на псарні, продовжується порка Гельмінтного Ачка :smiley24:.

Жаль, що ДБА не читає наш ресурс і, здається, не в курсі, що собою представляє Гранітний Камшот. Веде з ним якісь дискусії, намагається щось аргументувати.

А там не може бути ніяких розмов, тому що scum does not get acknowledged (С). З бомжатником ніхто не веде ніяких дискусій в принципі. По-перше, в райони, де бомжі, краще не заходити. А якщо такий глистатий бич somehow presents itself on your path of movement, просто переступити як через шматок сміття і йти далі.

Якщо ж буде простягати ласти, носаком в зуби and move on. І то забагато честі :bluet:.

Нарешті дійшло:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141809.msg28062143#msg28062143
Цитатакоротше, я тему покидаю... це збіговісько одних фантазерів, брехунів та довбойобів - жодного адекватного дописувача
буде щось вумне від когось, відповім.   якщо не відповів - вважайте що для меня це ахінєя, яку навіть коментувати ліньки 

Саме так, ахінея від спитого неадекватного заглищеного бомжа. З яким не тільки вступати в дискусії, а навіть перебувати поряд в темі - зашквар :bluet: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Серпень 21, 2024, 17:02Єрмачківців жорстко поре від заздрощів, що один із них вирвався на волю і будує собі краще життя, а їм доведеться скніти під бомбами і доживати віку у розкраденій ними же країні, яка і до війни була брудною помийною ямою, і в якій нема і не буде ніякого просвіту на покоління вперед, тому що з таким населенням, як вони, це неможливо.

Ось уже і не знають, що придумати, щоб переконати Ізю, що він, м"яко кажучи, помилився і щоб повертався назад :facepalm:. Точно як на відомій карикатурі, де щасливі свинки-емігранти скачуть по лужку і збирають квіточки, а по вуха в лайні укросвині хейтять їх і кажуть, як їм не пощастило :facepalm1:.


Це ж укросвиням як ножем по ХХХ ... ой, в кнурів ХХХ давно немає  :lol:  :lol:  :lol:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141809.msg28062572#msg28062572
ЦитатаМне тут рады. Я тут свободный человек. Я тут счастлив!!! И даже много работая я кайфую в Австралии!! Это лучшая страна для жизни. Особенно рай для детей.
Смотрю на моих они абсолютно счастливы в Австралии.
Они бегут в скул!!  Они любят образование здесь.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.