Українська мова як фактор української державності

Попередня тема - Наступна тема

Старик

Цитата: Wednesday від Серпень 11, 2024, 09:16Ну щоб працювати в Європі, треба знати мову країни, де живеш. Хіба можна існувати у Франції без французької? чи в Німеччині без німецької? То чому в Україні, в якої є українська мова, треба спілкуватися не українською?

Ну йдеться ж не про індивідуальні потреби, а про становлення нації. Анатоль на Єрмачці добре це пояснює. Нація українців відрізняється від інших націй унікальною українською культурою, українською мовою і державнотворчими цінностями.

І ця нація складається як з етнічних українців - україномовних, так і представників інших національностей, які живуть в Україні та розмовляють в побуті іншими мовами. Росіяни в Україні - меншина, як і інші національності. А мова більшості - українська, як в Канаді англійська, в Німеччині німецька і так далі.

Ну це вже якісь образи етнічних українців пішли  :facepalm: .

І це не хотілки свинопасів, а усталена світова практика, як я вже пояснила на прикладі Канади.

Знов якісь незаслужені образи етнічних українців та мови їх спілкування. Мова не визначає моральність чи корумпованість, вона не фактор етичності, а об"єктивна реальність лінгвістичного та культурного існування.

Крадуть в Україні різні мовці, і часто вони красиво на публіку говорять українською, а в побуті спілкуються рідною їм російською, тому що укрочиновники - то особлива порода, і дехто вважає, що серед них етнічних українців мало. Принаймі, серед зебілів точно і мова спілкування в них - російська.

За останні роки багато напрацьовано і було б ще більше, якби не війна. Це питання техніки, а не проблема української мови.

Українці - не папуаси, а українською мовою говорять в різних країнах світу. Я тут більше чую української, ніж в Києві. Звісно, рано чи пізно буде все на мові, тому що так записано в Конституції.

Це як і де?

А хто це? Українська мова була задовго до КПРС. Мова не розділяє, неправильна імплементація та маніпуляція мовним питанням розділяє, і тут я з Вами погоджуюсь.

Мене обурує читати, коли різні ольгерди пишуть, що якщо ти не спілкуєшся українською, ти ворог. Хай скаже це в обличчя бійцям Інтернаціонального легіону чи будь-якому російськомовному воїну ЗСУ :smilie9:.

Ніде не хвилює в плані що люди рівні, але тим не менше мовні закони працюють у всіх країнах і мають відповідні легальні механізми, якщо їх хтось не виконує. Знову-таки, професіонал не може приїхати в іншу країну світу і вимагати спілкуватися російською, а в Україні чомусь вимагає.

Если работать в системе обслуживания, надо знать языки.Но высококвалифицированный труд сегодня в интернете. Так что мова это удел свинопасов, уборщиц, горничных, медиков.Те кто обслуживает.

Wednesday

Цитата: Старик від Серпень 13, 2024, 08:59Если работать в системе обслуживания, надо знать языки.Но высококвалифицированный труд сегодня в интернете. Так что мова это удел свинопасов, уборщиц, горничных, медиков.Те кто обслуживает.

Я б сказала, що не тільки у сфері обслуговування, а взагалі у суспільному житті.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Старик

Цитата: Wednesday від Серпень 15, 2024, 07:44Я навіть тут не про саму Єрмачку. Вони дали кнопку якомусь чуваку, який не тільки поганий несправедливий модер, а і в ЗСУ, і там йому явно не до модерації (це зрозуміло).

Я маю на увазі "спільноту Єрмачки", яка настільки несправедлива і дволична, що просто нудить  :smiley23:.

чувак или чуваки  не отказались от кнопки. а за немалое бабло сели на нее. Вот почему без партии нации Украина не віживет.Сколько таких метастазов-совков мовніх в вішиванках разбросано во всех сферах жизни. И без их зачистки страні просто не будет.Сегодня для знающих людей не секрет идет переформатирование мира и в єтом мире такой страні как Украина нет. Ну а чувакам єто по барабану, они в вішиванках и на мове бабло рубят.На иное они не способні.Только путь шарикоа. Во  почему мовній вопрос стал ключевім в крахе Украині.

Старик

Цитата: Wednesday від Серпень 15, 2024, 07:45Я б сказала, що не тільки у сфері обслуговування, а взагалі у суспільному житті.

В суспильному житти ЕС несколько иніе тенденции. Например, сегодня в ЕС очень много семей номенклатуры с баблом. Машинки не хилые.0001, 1111, 7777, 5554 и т.д. Местные аборигены жалуются -скупают все пачками. Бизнес. Все что бабло приносит. Поэтрму весь ЕС уже настроен против украинцев и помощи.Какая помощь. Если все скупают. Местные бандиты только облизуются. Украинская правящая номенклатура изменила лицо Европы.А учитывая многочисленные связи с НКВД, просто совместно с раша туристо переформатируют Европу. В это время наши гоп-гоп-гоп шаровары фантазируют насчет суржика. Да, и в общении правящей украинской номенклатуры главный язык -это бабло. Все остально не важно.

Wednesday

Цитата: Старик від Серпень 16, 2024, 08:49В это время наши гоп-гоп-гоп шаровары фантазируют насчет суржика.

Чому фантазують? Жахливий суржик - це реальність. Ось подивіться на цей допис хоча б. Очі кров"ю стікають, читаючи таку безграмотність. Навіть російської він не знає, не те що української :bluet: .

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139806.msg28054724#msg28054724
ЦитатаБеру пір'я. В Одесі це не дуже обрізані свині реберця. Баклажани, перець помидори та цибуля. Пір' ячко ріжу, підварюю, потім смажу, ложу в баняку. Туди трошки водички. Потім смажу баклажани, кидаю в баняку. Потім перець, цибулю та помидори, кидаю в баняку. Цибулю НЕ обсмажувати, а трохи притомитиНабор перців. Трохи карі. В мене ще єгипетський залишився). Потім грибочки можна обсмажити до кольору. Наприкінці кріп та петрушку. Ну і черенок від лопати, щоб дати постояти півгодини.

Мені навіяв Мікі Мастифо. Дажьбоже йому здоров'я та наснаги бити кацапів.
Мікі не кладе цибулю. Але я дуже полюбляю.

Ну що це за "ложу"?  :Sho_za:

А від "притомити" такою кацапнею повіяло, що  :bluet:  :bluet:  :bluet:.

ЦитатаДа, и в общении правящей украинской номенклатуры главный язык -это бабло. Все остально не важно.

Я б сказала, що в Україні мова бабла - гусскій язик, if you know what I mean. Про це і пише Анатоль, коли розповідає, як укроси і їм подібні мімікрують під українців, намагаючись видати себе за них, а справжніх українців чморять.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#145
Цитата: Старик від Серпень 16, 2024, 08:44они в вішиванках и на мове бабло рубят.На иное они не способні.Только путь шарикоа. Во  почему мовній вопрос стал ключевім в крахе Украині.

Проблема не в мовному питанні, а в тому що вишиванках і на мові (під час робочого дня) бабло рубають гусскіє. Ну давайте вже дивитися в очі правді - в "українських" урядах українців дуже мало і так було завжди. "Олігархи" типу Пінчука чи Каломої, що, українською вдома спілкуються?

І вони ж вміло роздмухують це питання, тут я згідна, але вони не його стейкхолдери, вони бенефіціари розбрату, що виходить в результаті.

Ключове питання не мовне, а те, що до влади приходять чомусь тільки і виключно гусскіє, а не українці з державницьким мисленням. Та хай хоч інопланетяни, але з Україною понад усе. Але умовна секта Хабад цього не допустить - тому що в них бабло понад усе.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Старик

Цитата: Wednesday від Серпень 16, 2024, 17:15Проблема не в мовному питанні, а в тому що вишиванках і на мові (під час робочого дня) бабло рубають гусскіє. Ну давайте вже дивитися в очі правді - в "українських" урядах українців дуже мало і так було завжди. "Олігархи" типу Пінчука чи Каломої, що, українською вдома спілкуються?

І вони ж вміло роздмухують це питання, тут я згідна, але вони не його стейкхолдери, вони бенефіціари розбрату, що виходить в результаті.

Ключове питання не мовне, а те, що до влади приходять чомусь тільки і виключно гусскіє, а не українці з державницьким мисленням. Та хай хоч інопланетяни, але з Україною понад усе. Але умовна секта Хабад цього не допустить - тому що в них бабло понад усе.

Это серьезное заблуждение, когда правительством считается кабмин, офис, суды и прокуратура. Сталин создал советскую кадовую политику. Это самый мощный в МИРЕ!!!!!механизм подбора и расстанвки кадров. "Кадры решают все и в кадрах решают все".Смещение внимания гоп-гоп гоп шароваров с кадрового вопроса на мовной и стало причиной с одной стороны прекращения существования Украины и с другой сказочному обогащению номенклатуры. Кадры и их сохранения с помощью мовы стали причиной гибели страны. А гибель эта неизбежна. Потому что чудеь на свети не бывает. Следствием подмены кадрового вопроса-мовным является и заключительный этап потери Независимости. Кадровый вопрос и обогащение номенклатур стало причиной войны.Потому что главная задача войны уничтожить Майдан.И сегодня агент Валет заявил-задача денацификация выполнена.Потому что все понимают-выходить на Майдан не кому. Инвалидов посадят на наркоту.Закон принят. Авангард убит. Бабло в семьях. Мусора, судьи и прокуроры массово на оккупированных землях переходят на сторону кацапни.Ну а номенклатура остается.Этот механизм был отработан в Крыму. И повторен на сданом правители юге страны. Далее все будет то же. Разграбление страны с помощью мовы практически завершено и разработаны механизмы распила бабла  американских налогоплательщика. Шансов выжить у страны нет. Ну а суржик как был так и останется. Таковы реалии. Но самое главное-экспроприация награбленного крайне сомнительна. Значит ресурсов для индустриализации не будет. Да почему суржик, а не мова? А где вы найдете национальных филогов? Фарионы- это агенты КГБ СССР. Корни найти они не смогут.Синонимы найти не смогут.Антонимы. Неологизмы.Много направлений в филологии.Кадров нет.Поэтому гоп-гоп-гоп шаровары  бавятся суржиком.Не замечаю, шо бидненькы, бо дурненькы. Кадры стали феодальными. Вотчины передают семьям, любовницам, холуям.

Wednesday

#147
Цитата: Старик від Серпень 19, 2024, 09:44Это серьезное заблуждение, когда правительством считается кабмин, офис, суды и прокуратура. Сталин создал советскую кадовую политику.

Ну така структура влади в Україні, це не унікально для неї. Я вважаю, що посада преза не потрібна, зробіть, щоб країною керував парламент як законодавчий орган, кабінет міністрів як виконавчий і прем"єр як керівник країни.

ЦитатаЭто самый мощный в МИРЕ!!!!!механизм подбора и расстанвки кадров. "Кадры решают все и в кадрах решают все".Смещение внимания гоп-гоп гоп шароваров с кадрового вопроса на мовной и стало причиной с одной стороны прекращения существования Украины и с другой сказочному обогащению номенклатуры. Кадры и их сохранения с помощью мовы стали причиной гибели страны.

Ні, мова тут ні до чого, це не є рут коз того, що відбувається. Рут коз - це те, що Україною, навіть починаючи з часів до оголошення незалежності, керують треті сили. Соросятина замутила два майдани і поставила своїх маріонеток Ющенка та Яценюка, вона ж пропихнула Порошенка після "консенсусу" з Фірташем, представником самі знаєте кого. Кучма чий зять, і як він потрапив на трон? Янук не соросятина, але теж представник третьої сили - кацапської. Кравчук старий коммі, я ще це питання не досліджувала, але Сорос вже був в Україні на той час, і я не здивуюся, якщо що це завдяки йому знищили Чорновола і Рух. Принаймі Кравчук цілком влаштовував Сороса, бо при ньому почалася здача ядерної зброї і таким чином знищення української державності.

А мову просто використовують як жупел, один із методів розбрату. Українська ж "номенклатура", як ви її називаєте, говорить тільки і виключно російською, і це факт.

ЦитатаСледствием подмены кадрового вопроса-мовным является и заключительный этап потери Независимости. Кадровый вопрос и обогащение номенклатур стало причиной войны.Потому что главная задача войны уничтожить Майдан.

Забудьте про майдани, ті майдани в тому розумінні, в якому вживають це слово українці, це ілюзія, їх ніколи не було. Відбулися зрежисовані Соросом та американськими демократами (одне і те ж, бо Сорос їх спонсорує) дві кольорові революції, в яких дійсно із щирим серцем взяли участь сотні тисяч простих українців. Але їх тупо використали, вбили частину з них, а керувати поставили СВОЇХ, а не представників органічного народу. Тому за умовчанням майдани фейк і просто спосіб встановлення потрібних осіб для продовження грабунку країни.

Якщо якийсь майдан буде зроблений власне українцями, він буде органічним і тоді є шанс.

ЦитатаПотому что все понимают-выходить на Майдан не кому. Инвалидов посадят на наркоту.Закон принят. Авангард убит. Бабло в семьях. Мусора, судьи и прокуроры массово на оккупированных землях переходят на сторону кацапни.Ну а номенклатура остается.Этот механизм был отработан в Крыму. И повторен на сданом правители юге страны. Далее все будет то же. Разграбление страны с помощью мовы практически завершено и разработаны механизмы распила бабла  американских налогоплательщика. Шансов выжить у страны нет. Ну а суржик как был так и останется. Таковы реалии.

В мене теж прогноз сумний. Для цього Зеленського і поставили, я думаю, ні в кого вже не залишилось ілюзій щодо нього.
Якщо Трамп не прийде в Білий Дім (при ньому очищення укртериторій реальне, якщо програма Помпео буде втілена), то дати прогноз на те, що залишиться від України, неможливо. І на тому, що залишиться, буде зроблений показовий глобалістичний концтабір типу як в Китаї, де ніякі майдани неможливі в принципі.

ЦитатаДа почему суржик, а не мова? А где вы найдете национальных филогов? Фарионы- это агенты КГБ СССР. Корни найти они не смогут.Синонимы найти не смогут.Антонимы. Неологизмы.Много направлений в филологии.Кадров нет.Поэтому гоп-гоп-гоп шаровары  бавятся суржиком.Не замечаю, шо бидненькы, бо дурненькы.

Мільйони розмовляють українською, хто правильною, хто не дуже. Це не проблема. Проблема, скільки тих мовників залишиться і скільки, власне, їх залишиться на теренах.

ЦитатаКадры стали феодальными. Вотчины передают семьям, любовницам, холуям.

Так.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Старик

Цитата: Wednesday від Серпень 19, 2024, 17:19Ну така структура влади в Україні, це не унікально для неї. Я вважаю, що посада преза не потрібна, зробіть, щоб країною керував парламент як законодавчий орган, кабінет міністрів як виконавчий і прем"єр як керівник країни.

Ні, мова тут ні до чого, це не є рут коз того, що відбувається. Рут коз - це те, що Україною, навіть починаючи з часів до оголошення незалежності, керують треті сили. Соросятина замутила два майдани і поставила своїх маріонеток Ющенка та Яценюка, вона ж пропихнула Порошенка після "консенсусу" з Фірташем, представником самі знаєте кого. Кучма чий зять, і як він потрапив на трон? Янук не соросятина, але теж представник третьої сили - кацапської. Кравчук старий коммі, я ще це питання не досліджувала, але Сорос вже був в Україні на той час, і я не здивуюся, якщо що це завдяки йому знищили Чорновола і Рух. Принаймі Кравчук цілком влаштовував Сороса, бо при ньому почалася здача ядерної зброї і таким чином знищення української державності.

А мову просто використовують як жупел, один із методів розбрату. Українська ж "номенклатура", як ви її називаєте, говорить тільки і виключно російською, і це факт.

Забудьте про майдани, ті майдани в тому розумінні, в якому вживають це слово українці, це ілюзія, їх ніколи не було. Відбулися зрежисовані Соросом та американськими демократами (одне і те ж, бо Сорос їх спонсорує) дві кольорові революції, в яких дійсно із щирим серцем взяли участь сотні тисяч простих українців. Але їх тупо використали, вбили частину з них, а керувати поставили СВОЇХ, а не представників органічного народу. Тому за умовчанням майдани фейк і просто спосіб встановлення потрібних осіб для продовження грабунку країни.

Якщо якийсь майдан буде зроблений власне українцями, він буде органічним і тоді є шанс.

В мене теж прогноз сумний. Для цього Зеленського і поставили, я думаю, ні в кого вже не залишилось ілюзій щодо нього.
Якщо Трамп не прийде в Білий Дім (при ньому очищення укртериторій реальне, якщо програма Помпео буде втілена), то дати прогноз на те, що залишиться від України, неможливо. І на тому, що залишиться, буде зроблений показовий глобалістичний концтабір типу як в Китаї, де ніякі майдани неможливі в принципі.

Мільйони розмовляють українською, хто правильною, хто не дуже. Це не проблема. Проблема, скільки тих мовників залишиться і скільки, власне, їх залишиться на теренах.

Так.
надежды что Запад нам поможет.Трамп или еще кто то отвлекают от  реалий.А реалии в том, что если остатки нации перестанут танцюваты гопака, а займутся мнвентаризацией.А именно выяснением сколько с 1991 года из страны вывезено ВСЕЙ!!! не только первые и вторые лица, а всеми руководителями от директоров школо и ректоров вузов, денег. Это легко установить образовав на каждом преприятии или учреждении партячейку из 3-4 человек. Ну а далее списки всех уководителей, членов семей, холуев.Как красные пришли, так внуки красны должны и уйти. Иного пути нет.Страны не будет.

вело

Цитата: Старик від Серпень 31, 2024, 11:48ДОРОГУ ОСилит идущий.Продолжайте на форуме рассылать приглашения. И про суржик. Еще в 1991 голу мы видели как КГБ СССР использует суржик для сохранения правящей коммунистической номенклатуры.К сожалению, у коммунистов был весь админресурс и они быстро перекрасилисьПерешли на суржик.Одели вышиванки.Но нутро семей коммунистов неизменно.Длоказано и семьей парашенки, и юсченки, и разливайки, и кроля.да всех. Так что мова это фундаментальный вопрос, который привел к войне. Увы. Не признав этого, украинцы просто потеряют свою землю. Мовный вопрос стал вежущим фактором потери независимости страны. Почму? Да все просто.Читайте классиков.Главное ресурсы.Главное кадры.Ну а мова как и пиво-это индивидуальный выбор граждан.
оце так дегенерат. Суржик - так дебіли називають мову якою розмовляють  в центральній Україні. Вона така ж як 250 років тому, до приєднання до Росії.

Wednesday

Цитата: вело від Серпень 31, 2024, 20:23оце так дегенерат. Суржик - так дебіли називають мову якою розмовляють  в центральній Україні. Вона така ж як 250 років тому, до приєднання до Росії.

Суржиком розмовляють не тільки в центральній Україні, а і по всій Україні і навіть за її межами, тому що суржиком користуються суржиконосії, а вони тепер по всьому світу. Тільки що чула в магазині саме таке.

Що таке суржик? Це граматично, лексично і стилістично нелітературна українська мова.

І ні, вона не така, як 250 років назад. Суржиком дописує більшість користувачів Єрмачки.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Старик від Серпень 31, 2024, 11:48И про суржик. Еще в 1991 голу мы видели как КГБ СССР использует суржик для сохранения правящей коммунистической номенклатуры.К сожалению, у коммунистов был весь админресурс и они быстро перекрасилисьПерешли на суржик.Одели вышиванки.Но нутро семей коммунистов неизменно.Длоказано и семьей парашенки, и юсченки, и разливайки, и кроля.да всех. Так что мова это фундаментальный вопрос, который привел к войне. Увы. Не признав этого, украинцы просто потеряют свою землю. Мовный вопрос стал вежущим фактором потери независимости страны. Почму? Да все просто.Читайте классиков.Главное ресурсы.Главное кадры.Ну а мова как и пиво-это индивидуальный выбор граждан.

Саме по собі питання мови правильне і до цього часу актуальне.

А ось імплементація цього була проведена невірно і до певної мети мовне питання було використано для маніпуляцій і підігрівання розбрату в країні, з цим я погоджуюсь. Я вже писала про Фаріон і вважаю, що вона добре приклалася до цього в негативному ключі.

В цьому контексті я з Вами погоджуюсь. Але казати, що українцям мова не потрібна, це тоді заперечувати їм право на один із найважливіших чинників, що ідентифікує їх як українців. Це фундаментальна річ.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Старик

Цитата: Wednesday від Серпень 31, 2024, 21:45Саме по собі питання мови правильне і до цього часу актуальне.

А ось імплементація цього була проведена невірно і до певної мети мовне питання було використано для маніпуляцій і підігрівання розбрату в країні, з цим я погоджуюсь. Я вже писала про Фаріон і вважаю, що вона добре приклалася до цього в негативному ключі.

В цьому контексті я з Вами погоджуюсь. Але казати, що українцям мова не потрібна, це тоді заперечувати їм право на один із найважливіших чинників, що ідентифікує їх як українців. Це фундаментальна річ.

в чем актуальность мовы? Ракеты актуальны.Самолеты. Роботы. Технологии.Возвращение награбленного актуально. Строительство северной кореи Европы актуально. Отсутствие национальных кадров актуально. В чем практическая актуальность суржика? только в том, что дает возможность коммунистическим семьям переобутся в воздухе и передать корыто по наследству?

Старик

Цитата: вело від Серпень 31, 2024, 20:23оце так дегенерат. Суржик - так дебіли називають мову якою розмовляють  в центральній Україні. Вона така ж як 250 років тому, до приєднання до Росії.


дело в том, что для формирования полноценного языка нужны филологи. Это те кто профессионально занимается проблеой формирования языка.В СССР была полностью разрушена НАЦИОНАЛЬНАЯ школа украинских филологов. Но свято место пусто не бывает и их место заняли агенты КГБ СССР тпа агента фарион.Сегодня во всех университетах кормятся сдада коррумпированых псевдоученых псевдофилологов, которые просто кадбырят бабло бюджетное.А сама национальная филологическая наука отсутствует. Просто совки это свинопасы и они не знают научных основ формирования языка.И поэтому суржик. Или общение свинопасов они называют мовой.Ну и раденькы що дурненьки.Результат для страны, увы, печален.

Старик

Цитата: вело від Серпень 31, 2024, 20:23оце так дегенерат. Суржик - так дебіли називають мову якою розмовляють  в центральній Україні. Вона така ж як 250 років тому, до приєднання до Росії.

и про росийску мову. Там тоже все через дупу.Первое.Русского языка нет.Есть украденная старославянская мова у Киевской Руси и обагороженая катькой облигацией  французским сленгом и феней простолюдинов. Ну а то, что русский язык более распростанен то это связано с имперской формой филологической науки.Везде империя занималась гнобление колоний.Возьмите Южмаш или Харьковский танковый.Везде империия брала сливки (с мовы тоже) и оставляла колониям отбросы (суржик)

Старик

Да, и как мы сегодня видим к державности мова не имеет отношения.К формированию страны имеют отношение национальные, а не интернациональные мовные кадры.Имеют значение цегнтрифуги, способные возродить сданные коммунистами за бабло статус.Имеют значение технологии.И конечно же люди.Ну какой толк от негра, который будет шпрехаты на суржике? Он что, негр, благодаря мове изменит свой ген т и станет белым? Понимаете степень мовного бреда и глубину зомбирования пропагандистами недолугих.Как за 30 лет они свихнули единственную извилину недолугого.

Wednesday

Цитата: Старик від Вересень 01, 2024, 10:31в чем актуальность мовы? Ракеты актуальны.Самолеты. Роботы. Технологии.Возвращение награбленного актуально. Строительство северной кореи Европы актуально. Отсутствие национальных кадров актуально. В чем практическая актуальность суржика? только в том, что дает возможность коммунистическим семьям переобутся в воздухе и передать корыто по наследству?

Тема про мову як чинник української державності, але ніде не сказано, що це єдиний чинник. Звісно, що незалежність базується на купі інших речей і це не обгворюється. Але тут про мову.

Тому що мова - один із факторів самоідентифікації народу як такого. Звісно, ніде вже нема країн, де живуть представники тільки і виключно титульної нації. Але титульна нація суттєво превалює, тому Італія, Німеччина, Франція і тому Україна.

Якщо відмовити титульній нації користуватися тим, що в неї є як її особливе (мова та культура), то нащо тоді Україна як така?

Саме тому в багатьох державах статус мови титульного населення записаний у державне законодавство і виконання цих законів строго контролюється.

Що зовсім не заважає цим країнам будувати армію, економіку, бла бла бла.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Старик від Вересень 01, 2024, 10:40дело в том, что для формирования полноценного языка нужны филологи. Это те кто профессионально занимается проблеой формирования языка.В СССР была полностью разрушена НАЦИОНАЛЬНАЯ школа украинских филологов. Но свято место пусто не бывает и их место заняли агенты КГБ СССР тпа агента фарион.Сегодня во всех университетах кормятся сдада коррумпированых псевдоученых псевдофилологов, которые просто кадбырят бабло бюджетное.А сама национальная филологическая наука отсутствует. Просто совки это свинопасы и они не знают научных основ формирования языка.И поэтому суржик. Или общение свинопасов они называют мовой.Ну и раденькы що дурненьки.Результат для страны, увы, печален.

Українська мова давно сформована і задокументована в академічних і не тільки словниках, нею користуються. За останні роки принаймі на телебаченні та радіо чую гарну літературну мову. Мова українська - жива і активно використовується, не треба ніяких спеціальних філологів, крім тих інституцій, що вже є плюс система освіти.

Що Ви маєте на увазі під "науковими методами формування мови"? Українська мова стародавня, її не треба штучно формувати.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Старик від Вересень 01, 2024, 10:46Да, и как мы сегодня видим к державности мова не имеет отношения.К формированию страны имеют отношение национальные, а не интернациональные мовные кадры.Имеют значение цегнтрифуги, способные возродить сданные коммунистами за бабло статус.Имеют значение технологии.И конечно же люди.Ну какой толк от негра, который будет шпрехаты на суржике? Он что, негр, благодаря мове изменит свой ген т и станет белым? Понимаете степень мовного бреда и глубину зомбирования пропагандистами недолугих.Как за 30 лет они свихнули единственную извилину недолугого.

Одне іншому не заважає.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Старик

Цитата: Wednesday від Вересень 01, 2024, 21:46Українська мова давно сформована і задокументована в академічних і не тільки словниках, нею користуються. За останні роки принаймі на телебаченні та радіо чую гарну літературну мову. Мова українська - жива і активно використовується, не треба ніяких спеціальних філологів, крім тих інституцій, що вже є плюс система освіти.

Що Ви маєте на увазі під "науковими методами формування мови"? Українська мова стародавня, її не треба штучно формувати.

одну минуточку, а где Вы взяли акадимические издания? Дело в том, что академии были уничтожены при совке. А при мовныках эти академии были заполнены киваловыми-якуовичасм.Именно поэтому Украина заняла достойное последнее  место в мире.Ну а то что серости назвали себя академиками и еще на этом баьла намолотили, так это святое дело.