Dumb and Dumber ... Або Когнітивно-Інтелектуальний Занепад Укрнету

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#420
Як же задовбали ці погано освічені, необізнані, неінформовані українці :facepalm:.



Звертайся не до Шаблезуба з претензіями, а до канадського чи інших урядів, які називають жінок "особами з вагінами" .

Тупість та агресивність - це завжди погано, шуша.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Зрозуміти, що це речі одного порядку, звісно, is asking too much  :Sho_za:. А може, просто укропропагандистка недолуго виправдовує укрокорупцію.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141138.msg27976459#msg27976459
ЦитатаВкраїнчик не буде виплачувати за буднок/квартиру вартістю 300-500k іпотеку. Він іде і кладе одразу усі бабки на стол.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141028.msg27954679#msg27954679
ЦитатаМільйонери-пільговики: хто з нардепів бере бюджетні гроші за житло під час війни

Тому не тільки Вікторія Спарц була права, щоб ні цента американських коштів не пішло на український бюджет, а тільки зброя, а і ось такі пропагандистки повинні бути вигнані на холодок заробляти чесною працею  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Даю в цю тему, а не в ксенофобську, бо більшої маячні давно не читала, тим більше що дописувач - сам емігрант  :Sho_za: .


Взагалі, мене реально стала шокувати когнітивна неспроможність дописувачів там.

Видно, ковідні вакцини дійсно впливають на мізки :smilie10:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

:facepalm1:

Це настойка мухомора, сто грам для зняття стресу, чи просто inherent тупізм вчергове прорвався назовні?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ця стара тупа лівацька гнида, ваксер і кровожерлива комуняка - хороший приклад, для чого я завела цю тему.

Ось, наприклад:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141332.msg27991163#msg27991163


І хто ж ці гниди і тварини, які роззброїли Україну?

Та ті самі ліваки, американські демократи на чолі з Обамою, за яких просто зараз агітує той же Баштан із піною на губах проти респів і Трампа :facepalm:.

Я це пояснила тут, вони прочитали, утерлися,  нічого не сказали і давай знову брехати, який Трамп поганий і який Байден хороший.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141145.msg27980195#msg27980195

Ну то і фіг з ними - це кінчені тупі істоти і таких 90 відсотків серед українців.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#425
Ну, непробудно тупорилим типу цієї курки неможливо уявити варіанти, коли це можливо.


Наприклад:

1) Особа могла народитися в СРСР, емігрувати і таким чином ніколи не мати українського громадянства, але бути етнічним українцем з відповідним корінням у якомусь укрорегіоні.

2) Особа могла народитися в Австралії і таким чином ніколи не мати українського громадянства, але бути етнічним українцем з відповідним корінням у якомусь укрорегіоні.

3) Особа могла народитися у Польщі, емігрувати після війни і таким чином ніколи не мати українського громадянства, але бути етнічним українцем з відповідним корінням у якомусь укрорегіоні. Це не стосується БФБФ, але стосувалось моїх друзів тут в Канаді, які були з мого регіону і таким чином були моїми земляками, але ніколи не мали українського громадянства.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Якщо ця істота - за фактом одна із небагатьох розумних на Єрмачці, що це говорить про інтелектуальне здоров"я українців? :facepalm:


Моя гіпотеза, що виголодоморили не тільки найзаможніших, але й автоматично найрозумніших (бо щоб бути багатим, треба мати хоч якісь мізки). Тому 99 відсотків єрмачківців - або непробудно тупі, або прєлєсть какіє дурочкі і дурачкі :lol:.

А я - із Західної (так, ЗАХІДНОЇ :smiley14: ) України, у нас голодомору не було і ми - розумні  :icon_cool: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну, це takes the cake! :Sho_za:


Трамп, певно, ніколи і не чув про ту Таріон  :facepalm:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ні, це не мрія. Це просто наглухо відбиті мізки.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141699.msg28048394#msg28048394
Цитатаможе це у мене якась дебільна мрія, але.. мені здається, що мав місце якийсь спір між Зеленським і Заходом

Так само, як тут - плюс тут вони ще й пропиті:

https://ukrpravda.net/index.php?topic=70374.msg1562115#msg1562115
ЦитатаВ світлі новин, що бульбенфюрер перекидає іскандери до кордону України, чому б не знищити вусату потвору точковим ударом, ну хоча б тих же Нептунів.
Вирішилося б відразу декілька проблем


:smilie10:  :Sho_za:  :facepalm1:  :facepalm:  :laugh:  :lol:  :lol:  :lol:

На жаль, проблему переніальної тупості в цілому і конкретно не вирішити ніяк і нічим  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Читаю тему про "екскурсію" в кацапстан і навіть не ржу - надто сумно :smilie2: .

Щодо самої цієї вилазки, імхо, її мета сумнівна і "захоплення ЗСУ кацапських територій" is not sustainable. Це зрозуміло всім, в кого є елементарні мізки та логіка.

А ось реакція єрмачківців показова.

Коли я жила в Україні, то мусила виконувати різні городні обов"язки. Наприклад, збирати колорадських жуків на картоплі. Буває, піднімаєш листочок, а там на одному квадратному сантиметрі сидить 10500+ колорадів, ще й злісно тусуюцця один по одному, якийсь движ мутять :laugh:.

Ото та гілочка - як отой кущик картоплі. Ідіот на ідіоті сидить, лапками ворушить, злабані на колінці фейки постить і на них мастурбує.

Це реально треш, жах і практично діагноз українцям  :smilie9:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Джинкс - це той самий альтернативно обдарований, який порадив мені забиратися з моїми "копійками" з Єрмачки.

Я так і зробила - тепер Єрмачка і 54-а смокчуть бібу без моїх копійок уже рік, бугага! (С).

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141699.msg28049504#msg28049504
ЦитатаТехаського ахуєнного пацана з барбекю аж ніяк не має єпсти якийсь мудозвон з ФУПа і його думки.
Якого прутня ти ще тут, інтернетний воєн?

Єдина притомна причина - те барбекю зробили з твоєї дупи. Але не в Техасі, а в лахті.

За фактом на кацапський вєртєл прутень настромлена дупа самого Джинкса вже третій рік, і він би вже давно був підшкварений, якби не гроші фборисів :smilie9: .

Ось, ще і нагло вимагають - трампівські грощі с**кам не печуть, скачуть як блохи, права качають! :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я навіть не знаю, що гірше - спостерігати цей жахливий курський train wrack чи так само затягнутий в часі сеанс групової мастурбації на нього так званою "спільнотою ФУП" - зборищем тупих і агресивних індивідів, повністю відірваних від реальності :smilie10:.

Ті, в кого мізки ще не повністю відбиті, довго там не протягують. Думаю, і цей скоро піде в довгий бан за відхилення від "лінії партії":

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Як я написала тут, щоб повчати, треба, щоб у того, кого повчаєш, був інтелект.

У 90 відсотків дописувачів Єрмачки інтелект або відсутній, або мінімальний. Ось case in point:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141699.msg28051276#msg28051276
Цитатаинициативу сейчас перехватил Трамп, и чтобы отсрочить переговоры, затеял такую игру, с дефлорацией границы и проникновением в святая-святых раСССсейской империи...

Кого тут повчати?? Над цим можна лише ржати і жорстко знущатися. Хоча це зовсім не смішно, тому що в сукупності такі дегенерати формують "суспільну думку" пересічного українця, в якого і так з критичним мисленням повний швах.

На нормальних ресурсах за таку маячню просто б банили, але там випилюють якраз розумних, а ось така потороч безкарно скаче :facepalm: поряд з кухарками домогосподинями, в минулому прибиральницями об"їдків, а тепер аналіткинями з питань виборів в США :Sho_za:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Маячня інтелектуально обмеженої укродомогосподині, колишньої прибиральниці в аеропорту Хітроу :Sho_za: . WSJ ніколи не був протрампівським! :facepalm:


Чому там опублікували таку статтю, читати тут.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Юзер Юкі ... лівак до мозку кісток, безпринципний комуніст, який прикидається a devil's advocate, дволичний так званий модер, який відмовляється виконувати правила ресурсу, як вони написані, але застосовує власні правила (інтерпретуючи реальні як йому заманеться) із маніпулятивністю інквізитора :facepalm:. Спілкуватися з ним і тим більше про щось дискутувати нема ніякого сенсу, бо він працює у власній системі координат, яка така ж чітка і ригідна, як слиз на тілі земляної жаби :smilie9: .

Ось хороший приклад:


Людина надає чіткий приклад policy і аргументує, як це дозволить знизити ціни.

Юкі, замість того, щоб надати факти і контраргументи,  обмазується слизом і бум! він вже в доміку, а опонент обтікає!

:bluet:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А я вважала його розумним :facepalm:.

Це він вже від відчаю і страху поре таку маячню і повірив, що ту купку Ф-16 дали тільки і виключно для того, щоб захищати його куївську дупу? :Sho_za:


Ф-16 потрібні тим, хто потребує їх найбільше - ЗСУ, а нікому не потрібні пенси перетопчуться :smiley14:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Просто заскріню, коментарі не потрібні. Боже, наскільки ж тупі! Хоча, один, здається, "комісар" під ірландською айпішкою :smilie9:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141860.msg28061931#msg28061931


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://ukrpravda.net/index.php?topic=70441.msg1563306#msg1563306
ЦитатаНа Курщину кинули в бій штурмові підрозділи, в обороні вони швидко гинуть

І це пише літня людина з сивими гонадами :smilie10:

Тоді як навіть діти в утробі матері знають, що втрати при наступі значно переважають втрати в обороні (грубо, 3:1 не на користь наступаючих)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.