Вакцинація від ковіду - шлях у майбутнє!

Попередня тема - Наступна тема

Петро Шаблезуб

Цитата: Ребе Моше від Лютий 15, 2023, 09:22Ага, уся місцева алкашня, торчки і оті ваньки що дохнуть пачками в Україні - інтелектуальна еліта, бгг.

Усі мої знайомі, які є справжня еліта - вакциновані.

Ага, еліта - це бидло яке робить все що каже телевізор.

Піші єсчьо, крєатівщик!  ;D
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Петро Шаблезуб

Це без валар'янки дивитися неможливо.

Таких виблядєй треба знаходити і вішати накуй.

https://twitter.com/RandySchrum/status/1625868911420887040
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Петро Шаблезуб

Gounder's first position was as a post-doctoral fellow at Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health, where she researched TB and HIV in sub-Saharan Africa and served as Director for Delivery in the Consortium to Respond Effectively to the AIDS/TB Epidemic, which was funded by the Gates Foundation.

Знакоміє всє ліцца!
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Петро Шаблезуб

Цікава деталь: її чоловік був відомий спортжурналіст Ґрант Уал(Grant Wahl), який недавно помер від 'вакцини'...
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Петро Шаблезуб

Genocide in US Army

Total Doses Administered 8,906,559

Fully Vaccinated     2,000,195

https://www.defense.gov/Spotlights/Coronavirus-DOD-Response/
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Ребе Моше

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 15, 2023, 18:15
Цитата: Ребе Моше від Лютий 15, 2023, 09:22Ага, уся місцева алкашня, торчки і оті ваньки що дохнуть пачками в Україні - інтелектуальна еліта, бгг.

Усі мої знайомі, які є справжня еліта - вакциновані.

Ага, еліта - це бидло яке робить все що каже телевізор.

Піші єсчьо, крєатівщик!  ;D
Еліта це ті шо можуть 6 цихр зарплати у баксах отримати. А не олкашня Шаблезуба.

Ребе Моше

Цитата: абабагаламага від Лютий 15, 2023, 11:34Я був за крок від вакцинації - почали вимагати на роботі, але не було щастя, але нещастя допомогло - почалася війна і зняли ту вимогу.
Що буде далі, не знаю, але якщо вакцинуватися, то тільки не генним шмурдяком.
Еліта? На роботі в мене всі, хто розумніший або обачніший, відкрутилися від шмурдяка. А решту змусили.
Та Україна то відомий Бангладеш. Купив справку, купив права, купив диплом.

абабагаламага

Цитата: Ребе Моше від Лютий 15, 2023, 20:51
Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 15, 2023, 18:15
Цитата: Ребе Моше від Лютий 15, 2023, 09:22Ага, уся місцева алкашня, торчки і оті ваньки що дохнуть пачками в Україні - інтелектуальна еліта, бгг.

Усі мої знайомі, які є справжня еліта - вакциновані.

Ага, еліта - це бидло яке робить все що каже телевізор.

Піші єсчьо, крєатівщик!  ;D
Еліта це ті шо можуть 6 цихр зарплати у баксах отримати. А не олкашня Шаблезуба.

І хто це лимон баксів зарплати отримує?
Назва професії?

Петро Шаблезуб

Цитата: абабагаламага від Лютий 15, 2023, 20:59
Цитата: Ребе Моше від Лютий 15, 2023, 20:51
Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 15, 2023, 18:15
Цитата: Ребе Моше від Лютий 15, 2023, 09:22Ага, уся місцева алкашня, торчки і оті ваньки що дохнуть пачками в Україні - інтелектуальна еліта, бгг.

Усі мої знайомі, які є справжня еліта - вакциновані.

Ага, еліта - це бидло яке робить все що каже телевізор.

Піші єсчьо, крєатівщик!  ;D
Еліта це ті шо можуть 6 цихр зарплати у баксах отримати. А не олкашня Шаблезуба.

І хто це лимон баксів зарплати отримує?
Назва професії?

Шість цифр, а не сім. Шестизначна Иліта Британії живе від зарплати до зарплати щоби виплатити свій таунхауз через 30 років.  ;D
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Петро Шаблезуб

Цікаве взагалі уявлення у цього фімозного організма про елітізм. Чисто бидлацьке.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Ребе Моше

6 цифр це 100 000+ а не лям. Лям - це 7. Одразу видно шо ви не еліта, бугага.

Ребе Моше

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 15, 2023, 21:02
Цитата: абабагаламага від Лютий 15, 2023, 20:59
Цитата: Ребе Моше від Лютий 15, 2023, 20:51
Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 15, 2023, 18:15
Цитата: Ребе Моше від Лютий 15, 2023, 09:22Ага, уся місцева алкашня, торчки і оті ваньки що дохнуть пачками в Україні - інтелектуальна еліта, бгг.

Усі мої знайомі, які є справжня еліта - вакциновані.

Ага, еліта - це бидло яке робить все що каже телевізор.

Піші єсчьо, крєатівщик!  ;D
Еліта це ті шо можуть 6 цихр зарплати у баксах отримати. А не олкашня Шаблезуба.

І хто це лимон баксів зарплати отримує?
Назва професії?

Шість цифр, а не сім. Шестизначна Иліта Британії живе від зарплати до зарплати щоби виплатити свій таунхауз через 30 років.  ;D
Гарна спроба, але ні. Пройди на бустер.

абабагаламага

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 15, 2023, 21:04Цікаве взагалі уявлення у цього фімозного організма про елітізм. Чисто бидлацьке.

Чисто конкретно нормально  пацанське?

;D

абабагаламага

Цитата: Ребе Моше від Лютий 15, 2023, 21:226 цифр це 100 000+ а не лям. Лям - це 7. Одразу видно шо ви не еліта, бугага.

Ото 100+ кілодолярів платять за сидіння на тирнет-хворумах і дитяче малювання хвотошопного непотребу?
Не вірю.
Хіба що негри під тобою пашуть і не бачуть цього всього...

 ;D

абабагаламага

Цитата: абабагаламага від Лютий 15, 2023, 11:46Реальністю може стати розділення всього людства на 2 табори і переслідування, переховування, підпілля ...


До речі, а це ж може бути однією з цілей - натравити одних на інших. І нехай вовтузяться....

Ребе Моше

Цитата: абабагаламага від Лютий 15, 2023, 21:29
Цитата: Ребе Моше від Лютий 15, 2023, 21:226 цифр це 100 000+ а не лям. Лям - це 7. Одразу видно шо ви не еліта, бугага.

Ото 100+ кілодолярів платять за сидіння на тирнет-хворумах і дитяче малювання хвотошопного непотребу?
Не вірю.
Хіба що негри під тобою пашуть і не бачуть цього всього...

 ;D
Вам так не жити ніколи

Петро Шаблезуб

Цитата: абабагаламага від Лютий 15, 2023, 21:36До речі, а це ж може бути однією з цілей - натравити одних на інших. І нехай вовтузяться....

Розділяй та володарюй - не є мета. Це тактика.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

абабагаламага

Цитата: Ребе Моше від Лютий 15, 2023, 21:38Вам так не жити ніколи

І слава Богу!
Я щасливий що так.
Зараз просто сиджу в хаті, бо лікуюся від грипи, то й писанням цим зайнявся, а через пару днів на це не буде часу... бо кілобакси тре заробляти.  )))

абабагаламага

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 15, 2023, 21:43
Цитата: абабагаламага від Лютий 15, 2023, 21:36До речі, а це ж може бути однією з цілей - натравити одних на інших. І нехай вовтузяться....

Розділяй та володарюй - не є мета. Це тактика.

Ага, але такими темпами їм скоро може не залишитися над ким володарювати. Хіба над роботами, але ж їх обслуговувати тре... вручну.   ;D


Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 15, 2023, 09:22Усі мої знайомі, які є справжня еліта - вакциновані.

Ти їх в еліту записав, тому що вони твої знайомі?

Ну і себе by extension, I gather?  ;D

LOL!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.