Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#2500
Та кому потрібне те скавчання про воюючу країну?

У воюючій країні громадяни булінгом не займаються.

І хай не ниють про Сергія і як нібито його відео і пости дратують ніжну душу єрмачківців. Не читайте і не пишіть, але вони самі тему Сергія в топі тримають.

Я там взагалі не дописую, але Гранітний Камшот, смердюча худоба та ВІЗО постійно мене згадують.

Просто натура в них така - бомжатник мусить задовольнити своє убоге его, наваливши лайна на нормальних людей.

Ще й тупі як двері, бо заперечують самі собі. Якщо реальність Сергія дійсно така убога, то як вони тоді можуть нею тригеруватися?? А якщо вони тригеруються, як самі кажуть, значить, вона таки краща за їхню   :smiley14: і війна тут взагалі не до чого.

Раз в них є час та бажання на генерацію лайна, то не війна в них за вікном, а їх гнилі душі смердючі  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сергій, нормальні в тебе зуби, особливо у порівнянні з цими красавцями. Ми всі бачили їх унилі фотки, крім Медведилки, але там і фотки не треба. Ну як може виглядати 60-річний укрочоловік? Більшість з них в 45 на 60 виглядає :facepalm:.

Краще свої власні живі зуби, ніж вініри, коронки і імпланти. Якщо вони здорові, то нічого з ними не роби і насолоджуйся.

І 90 відсоткам твоїх хейтерів до твоєї зовнішності ще ХХХ і ХХХ!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Щодо іпотеки. Може, спробувати інші банки?

Коли я одна купувала будинок, мені один банк відмовився дати іпотеку. Я пішла ще в три і вони навипередки почали мене за руки хапати, щоб я тільки взяла їх мортгидж. Тому що в мене була ідеальна кредитна історія.

Звісно, після того я в той банк навіть ні ногою.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Цитата: Wednesday від Липень 22, 2024, 17:21Тупа київська чупакабра, яка ніколи не жила ні в чому, крім унилих клєтушек на поверхах в таких же унилих коробках з обіс***ними під'їздами, почала викручуватися і тепер 80 штук євро у неї включають не тільки ремонт, а ще і меблі. Зрозуміла, що споров дурниці, завиляла пласкою обвислою дупою :laugh:.

Я з народження жила тільки і виключно у гарних приватних будинках (крім на початку, коли приїхала в Канаду) і мені пофіг, що ти там про квартири гвандиш. Це як власник Жигулів повчає власника Мерседеса.

Ще й неадекватний ідіот, бо тільки такий ідіот витрачатиме великі кошти на ремонт квартири для ренту. Квартира, яку показав Сергій, в цьому плані ремонту майже не потребує, а тим більше на 80 К.


ебанутая, я ж понятно написал: чтоб туда кого-то заселить, нужно сначала вложить примерно 80 тыс. Понимаешь, заселить! Никто не будет арендовать кваквагтигку с голыми стенами. Конечно, эта сумма включаети ремонт, и мебель, и всю бытовую технику. Так шо ебанись пойди  :smiley14:  :smiley14:  :smiley14:

Медведылло

Цитата: Wednesday від Липень 22, 2024, 21:21Сергій, нормальні в тебе зуби, особливо у порівнянні з цими красавцями. Ми всі бачили їх унилі фотки, крім Медведилки, але там і фотки не треба. Ну як може виглядати 60-річний укрочоловік? Більшість з них в 45 на 60 виглядає :facepalm:.

Краще свої власні живі зуби, ніж вініри, коронки і імпланти. Якщо вони здорові, то нічого з ними не роби і насолоджуйся.

І 90 відсоткам твоїх хейтерів до твоєї зовнішності ще ХХХ і ХХХ!

ото не бачыла то й нэ пызды, дурное животное  :smiley14:  :smiley14:  :smiley14:

Сергій Чернівці

Цитата: Медведылло від Липень 22, 2024, 22:25ебанутая, я ж понятно написал: чтоб туда кого-то заселить, нужно сначала вложить примерно 80 тыс. Понимаешь, заселить! Никто не будет арендовать кваквагтигку с голыми стенами. Конечно, эта сумма включаети ремонт, и мебель, и всю бытовую технику. Так шо ебанись пойди  :smiley14:  :smiley14:  :smiley14:


Цей юзер просто ідіот((
Навіщо писати про те про що немає жодноі уяви?)——
Ось та квартира на відео в тому стані як є——я пальцем там би не ворохнув——пішла би здаватися за 700 евро кальт——тобто орендарі за все про все платили би майже 1000 евро.——
І згадували би мене довгі рокі і дякували би за те як ім пощастило)
Тут капець на ринку нерухомості)——
Щоб зняти звичайнісіньку квартирку——в тебе буде конкуренція з 50—70 сімей(
В якомусь там році до війни ще читав статистику——
На перегляд квартири приходило в середньому 60 з чимось домогосподарств(
Я особисто шукав квартиру знімати більше року і був на десятку оглядин таких)
І фоточки постив з чергою з людей)——коли ти думаєш що там таке продають цікаве що черга стоіть?—— а це оглядини квартири))

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Липень 22, 2024, 21:24Щодо іпотеки. Може, спробувати інші банки?

Коли я одна купувала будинок, мені один банк відмовився дати іпотеку. Я пішла ще в три і вони навипередки почали мене за руки хапати, щоб я тільки взяла їх мортгидж. Тому що в мене була ідеальна кредитна історія.

Звісно, після того я в той банк навіть ні ногою.

Була така пропозиція від моєі менеджера з банку.
Я не захотів заморачуватися додатковим паперообігом(

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Липень 23, 2024, 00:20Цей юзер просто ідіот((
Навіщо писати про те про що немає жодноі уяви?)——
Ось та квартира на відео в тому стані як є——я пальцем там би не ворохнув——пішла би здаватися за 700 евро кальт——тобто орендарі за все про все платили би майже 1000 евро.——
І згадували би мене довгі рокі і дякували би за те як ім пощастило)
Тут капець на ринку нерухомості)——
Щоб зняти звичайнісіньку квартирку——в тебе буде конкуренція з 50—70 сімей(
В якомусь там році до війни ще читав статистику——
На перегляд квартири приходило в середньому 60 з чимось домогосподарств(
Я особисто шукав квартиру знімати більше року і був на десятку оглядин таких)
І фоточки постив з чергою з людей)——коли ти думаєш що там таке продають цікаве що черга стоіть?—— а це оглядини квартири))

Тому що цей житель куївських трущоб поняття не має, як це працює на Заході.

99 відсотків житла на зйом здається з голими стінами, крім того, що в кухні, туалетах та ванній. Треба привозити власні меблі і не у кожній квартирі є пральна та сушильна машини, часто вони знаходяться десь у бейсменті для загального користування.

І так, чи в Кельні, чи в Калгарі знайти доступне житло на зйом майже неможливо. Спитайте будь-якого українського "біженця",  якщо не вірите.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2508
Цитата: Медведылло від Липень 22, 2024, 22:25ебанутая, я ж понятно написал: чтоб туда кого-то заселить, нужно сначала вложить примерно 80 тыс. Понимаешь, заселить! Никто не будет арендовать кваквагтигку с голыми стенами. Конечно, эта сумма включаети ремонт, и мебель, и всю бытовую технику. Так шо ебанись пойди  :smiley14:  :smiley14:  :smiley14:

Божевільного дідка штирить не по дитячому :smilie10: .

Куянин, на якій помийці ти себе знайшов, що настільки брудноротий? Це у вашій родині так прийнято спілкуватися? Із своєю бабусею теж так спілкуєшся?

Це називається "українці" these days?

 :Sho_za:  :Sho_za:  :Sho_za:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Медведылло від Липень 22, 2024, 22:29ото не бачыла то й нэ пызды, дурное животное  :smiley14:  :smiley14:  :smiley14:

Як я вже сказала, укрочоловіки в його віці виглядають на 80, якщо взагалі доживають.

Хоча кому взагалі цікаво,як виглядає цей filthy animal? Мені достатньо того, що він по цій темі за тупістю в еквіваленті 3 дмхз, а за чорноротістю - 0.33 карофи :bluet: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Цитата: Сергій Чернівці від Липень 23, 2024, 00:20Цей юзер просто ідіот((
Навіщо писати про те про що немає жодноі уяви?)——
Ось та квартира на відео в тому стані як є——я пальцем там би не ворохнув——пішла би здаватися за 700 евро кальт——тобто орендарі за все про все платили би майже 1000 евро.——
І згадували би мене довгі рокі і дякували би за те як ім пощастило)
Тут капець на ринку нерухомості)——
Щоб зняти звичайнісіньку квартирку——в тебе буде конкуренція з 50—70 сімей(
В якомусь там році до війни ще читав статистику——
На перегляд квартири приходило в середньому 60 з чимось домогосподарств(
Я особисто шукав квартиру знімати більше року і був на десятку оглядин таких)
І фоточки постив з чергою з людей)——коли ти думаєш що там таке продають цікаве що черга стоіть?—— а це оглядини квартири))

В Стоке еще больший капец с арендой, сын, пока взял себе трешку, жил на трех съемных квартирах, все были полнстью обставлены мебелью и со всей техникой. То же со всеми его знакомыми там. Не знаю, кому можно сдать голые стены. Разве что за совсем мизерную плату каким-то неграм из Сомали. Ну давай, бизнесмэн!  :smiley14:  :smiley14:  :smiley14:

Wednesday

Цитата: Медведылло від Липень 23, 2024, 07:55В Стоке еще больший капец с арендой, сын, пока взял себе трешку, жил на трех съемных квартирах, все были полнстью обставлены мебелью и со всей техникой. То же со всеми его знакомыми там. Не знаю, кому можно сдать голые стены. Разве что за совсем мизерную плату каким-то неграм из Сомали. Ну давай, бизнесмэн!  :smiley14:  :smiley14:  :smiley14:

Ми йому пояснюємо, як відбувається зйом у цивілізованому світі, а він нам про Сток  :facepalm:.

Можливо, його син спеціально шукав furnished apartments, в нас такі теж є, але вони у меншості у порівнянні з рештою ринку і коштують дорожче. Тому що лендлорду дорожче підтримувати їх, чистити ті ж дивани від різної нечисті.

У 99 відсотків ринку - це просто порожні квартири і не дай Боже рентер не вивезе свої меблі, хазяїн має право не повернути депозит, бо йому коштуватиме позбутися того хламу.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Медведило, я знаю, ти це прочитаєш.

Я не принижую себе до спілкування з бомжатником, тому що це було б визнанням їх як людей, а не як дегенеративних істот, біологічних наборів клітин. Це - не мій рівень.

Облизувати смердюче коров'яче ачко, скакати поряд з тілом, яке ще не здохло, але вже знає, що його пам'ятник буде облито людським протеїнчиком, камлати із беззубим спитим ждуном-колаборантом, і взагалі займатися гидотою - це для людей твого рівня, а не мого.

Я - не одна із вас. Я - інша. І як би не намагалися затягнути мене у своє болото,ту вас цього не вийде.

Я просто сиджу на березі річки і плескаю ніжками. Сподіваюсь, Єрмачку скоро прикриють і ще сподіваюсь, що скоро  :smiley14:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ото я залила сала за шкуру лівакам Єрмачки типу Кодика, що я там давно не пишу, а він мене все згадує!

Прирівняти помйного Але до мене - це  :facepalm:  і тільки тому, що я нібито відповідала на кожний пост?

По-перше, це брехня, а по-друге, головне не на які і скільки постів відповідати, а як відповідати.

Насправді більшість дописувачів Єрмачки такі ж самі погано освічені та виховані, як Але, але просто вони себе більш-менш контролюють, а він ні.

Коли будете просити випиляти Але, зразу просіть випиляти Карову і Гранітного Камшота. І зразу Єрмачка очиститься від цього кацапського бруду.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Виграний в дупу не кацапом (вони не на помийці себе знайшли), а бродячим шолудивим псом.

І тільки тому, що такої ж шолудивої суки поряд не знайшлося :smilie2: .

Бо і шолудивий пес цим сміттям погидував би  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Прочитала, як якийсь старий емігрант, що робить бізнес з Україною, розповідає іншим, що еміграція - білет в один кінець.

Думаю, що це пропагандист, тому що таке твердження - інтелектуально нечесне.

Тому що всі ті українці, які зараз будь-якими способами намагаються зачепитися в країнах Заходу, чудово знають, що він бреше.

І тому що не хочуть, щоб їх діти горбатилися на пенсії всім цим гранітним камшотам, каровам, медведилам, органікам, торосам та іншій нечисті. Хай конають у злиднях і хай їх власні вишкребки фінансують із власної кишені  :smiley14:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2516
Мої поради діаспорі: ви і так мало донуєте цим покидькам, а я раджу не донувати нічого.

Виживання анальних пробок, гранітних камшотів і інших органіків - не ваші проблеми. Вони не думали всі ці 30 років, що так будуть жити в 50, то хай розкривають власні гаманці та  платять за власне виживання.

Вам багаті папіки хатів в Козині та Димерці не накупили, тому платіть свої мортиджі і не переймайтеся, прилетить ракета цим бридким корупціонерам чи ні.

То все одно не люди і не українці.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2517
Подорож у дощовому лісі, два тихоокеанські пляжі, миска поке з диким лососем на ланч і смачнюче барбекю на вечерю - так я провела сьогоднішній день :dance3: .

А як провела цей день трійка смердючих бомжів та прімкнувший к нім законтачений скотомогильником Медведило, бачили всі. Генерували і жерли лайно, аж за вухами лящало.

Агонією дегенератів задоволена, все іде по плану :smiley24:.

Коментувати бомжатник в принципі не має сенсу, Сергій їм все правильно сказав.

Зазначу лише, що про яку 'рану' можуть гвандіти всі ці Медведилки, коли вони та їх родичі не тільки не допомагають ЗСУ, а просто в той самий час, коли Сергій запостив своє відео з басейном, виставляли в соцмедіа свої подорожі, похвалялися покупками дизайнерського одягу і косметики, каталися по тих самих десяти країнах, про які той же Медведило не посоромився похвалятися на сторінках цього ресурсу?

Всі знають, що Сергій, напевно, другий після мене за кількістю задонованого на Єрмачку за 2022-2023 рік. А ці падли ніколи нічого, навіть десятої частини, не задонували. Була б моя воля, я б цю нечисть випиляла з Єрмачки назавжди, щоб не сказати більше :bluet:.

Сергій, як хоче, може продовжувати принижувати бомжатник, поки вони валяються без пам'яті у власних нечистотах.

А як на мене, найгірше покарання для них - коли вони починають жерти один одного.

А нам - своє робити. 
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Прикольно спостерігати, як Анальна Пробка погрожує чуваку з Австралії приїхати і розбити йому мордяку  :laugh:.

А до того обіцяв запхати очечки в очечко Гранітного Камшота і навіть посадити його. І що?? Де результат??

Але разом з цим цей useful idiot is useful indeed, бо показує дебілізм єрмачківсього ліваччя - колишніх бідоністів і теперішніх перефарбованих хабалістів.

Души їх, Але - you have my full implicit and explicit support!  :laugh:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Липень 24, 2024, 05:25Подорож у дощовому лісі, два тихоокеанські пляжі, миска поке з диким лососем на ланч і смачнюче барбекю на вечерю - так я провела сьогоднішній день :dance3: .

А як провела цей день трійка смердючих бомжів та прімкнувший к нім законтачений скотомогильником Медведило, бачили всі. Генерували і жерли лайно, аж за вухами лящало.

Агонією дегенератів задоволена, все іде по плану :smiley24:.

Коментувати бомжатник в принципі не має сенсу, Сергій їм все правильно сказав.

Зазначу лише, що про яку 'рану' можуть гвандіти всі ці Медведилки, коли вони та їх родичі не тільки не допомагають ЗСУ, а просто в той самий час, коли Сергій запостив своє відео з басейном, виставляли в соцмедіа свої подорожі, похвалялися покупками дизайнерського одягу і косметики, каталися по тих самих десяти країнах, про які той же Медведило не посоромився похвалятися на сторінках цього ресурсу?

Всі знають, що Сергій, напевно, другий після мене за кількістю задонованого на Єрмачку за 2022-2023 рік. А ці падли ніколи нічого, навіть десятої частини, не задонували. Була б моя воля, я б цю нечисть випиляла з Єрмачки назавжди, щоб не сказати більше :bluet:.

Сергій, як хоче, може продовжувати принижувати бомжатник, поки вони валяються без пам'яті у власних нечистотах.

А як на мене, найгірше покарання для них - коли вони починають жерти один одного.

А нам - своє робити. 

Кидай краще фотки з відпочинку?)
Цікаво ж)