Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Мерзенними для більшості є ті, що не здатні утримувати в собі свій негатив і   демонструють на публіку свою класову ненависть та комплекси.

Більшість єрмачківців в темі взагалі не дописували, багато дописів були позитивні, а лайно виливала одна і та ж зграйка неадекватів, дехто з яких навіть не відповідає дефініції слова "людина".
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Цитата: Wednesday від Липень 20, 2024, 18:12Щодо освіти. На Заході така економіка, що деякі бакалаври заробляють на життя баристами чи офіціантами у 30+.

А електрики, столяри, механіки, будівельники і інші trades заробляють дуже непогані гроші і впевнено дивляться у майбутнє.

Знаю навіть колишніх колег-айтішників, що перевчилися на сантехніків і були задоволені як слони.

Тому Сергій купує другу квартиру, а син Медведила фінансує пенсію свого лендлорда.

Ось і вся різниця.

А донька Сергія, якщо захоче, то й вищу освіту отримає. Тут молодь має можливості взяти час, щоб подумати, чого саме вони хочуть в житті.

 

Ебанутая, а ты вот зачем пишешь про то, о чем ты нихуища не знаешь? Мой сын уже давно, еще до войны, купил трехкомнатную почти в центре Стокгольма. И очень дорогую машину. Он с женой только за этот год посетил с десяток стран. А сейчас они присматриваются к покупке дома в пригороде. Ебанись со своей Залупой от зависти.

 :smiley14:  :smiley14:  :smiley14:  :smiley14:

Wednesday

#2482
Ото бомбануло в божевільного дідка, що навіть не витримав і тут дописав :facepalm:.

Стокгольм який в світовому рейтингу міст? Отож.

А моє місто - п'яте найкраще у світі і моя хата у цьому місті на сьогоднішній день коштує під мільйон баксів. І давно виплачена  :smiley14:.

Чому я маю заздрити твоєму сину, якому ту іпотеку платити до сивого волосся? Не таскався би по тих країнах (це взагалі не досягнення), то може б, і купив хату давно. І якщо все так peachy, то чому ти трясешся, щоб його квартирку на ЗСУ не відібрали?

І до речі, скільки твій синачка на ЗСУ задонував. Всі знають, скільки я.

Ось так!

ПС. То у тебе -  з***па, а у нас - Сергій!

Ось так-2!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Цитата: Wednesday від Липень 21, 2024, 00:39Ото бомбануло в божевільного дідка, що навіть не витримав і тут дописав :facepalm:.

Стокгольм який в світовому рейтингу міст? Отож.

А моє місто - п'яте найкраще у світі і моя хата у цьому місті на сьогоднішній день коштує під мільйон баксів. І давно виплачена  :smiley14:.

Чому я маю заздрити твоєму сину, якому ту іпотеку платити до сивого волосся? Не таскався би по тих країнах (це взагалі не досягнення), то може б, і купив хату давно. І якщо все так peachy, то чому ти трясешся, щоб його квартирку на ЗСУ не відібрали?

І до речі, скільки твій синачка на ЗСУ задонував. Всі знають, скільки я.

Ось так!

ПС. То у тебе -  з***па, а у нас - Сергій!

Ось так-2!



У тебя давно выплачена потому, что ты уже давно старая толстая климактеричка. Ебанись! :smiley14:  :smiley14:

Wednesday

#2484
Цитата: Медведылло від Липень 21, 2024, 03:42У тебя давно выплачена потому
тому що мала голову на плечах і фінансові можливості. Ні того, ні другого ні в тебе, ні в твого сина-ніщєброда (я одна купила хату після двох років а Канаді, а він там скільки а Швеції сидить і твльки зараз "проглядається"  :facepalm:) нема і не буде.

Цитатадавно старая толстая климактеричка.

Це ти про свою 60-річну 'дєвачку" так?  :smilie10:
Тому що мені до цього як до неба рачки.

ЦитатаЕбанись! :smiley14:  :smiley14:

Це типу Future Conditional? Так ти уже :smilie2: .

Вважай, дєдуля, якщо ти знаєш, що це означає українською. А то коли Сергій купить-таки другу квартирку, тебе кондрашка хватить  :smilie10:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Липень 20, 2024, 05:22Навіть не шокована і не здивована реакцією скажених заздрісливих єрмачківців на чергові успіхи Сергія.

Там у темі про вбивство Фаріон Гарі написав про ненависть українців один до одного і що це недобре.

Ось це - чудова ілюстрація. Повторюю, реакція ввічливих порядних людей - компліменти або мовчання. Потоки лайна - це реакція загнаних у куток злобних щурів, реакція покидьків.

Саме так)
Мені часом багато чого не подобається в чиійсь писанині—— але я скорше просто промовчу, аніж почну доколупуватися до людей)

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Липень 20, 2024, 05:31Медведило геть мізками поїхав. Які вкласти 80 тисяч євро в ремонт? Це квартира на зйом, там майже нічого ремонтувати не потрібно, плюс Сергій купу всього переробив сам.
80 тисяч євро - це РІЧНА зарплата ще навіть не кожного німця!


Дупля не відбиває)
Як і більшість там)
Ні в нерухомості взагалі, ані в ремонтах)

Медведылло

Цитата: Wednesday від Липень 21, 2024, 11:26тому що мала голову на плечах і фінансові можливості. Ні того, ні другого ні в тебе, ні в твого сина-ніщєброда (я одна купила хату після двох років а Канаді, а він там скільки а Швеції сидить і твльки зараз "проглядається"  :facepalm:) нема і не буде.

Це ти про свою 60-річну 'дєвачку" так?  :smilie10:
Тому що мені до цього як до неба рачки.

Це типу Future Conditional? Так ти уже :smilie2: .

Вважай, дєдуля, якщо ти знаєш, що це означає українською. А то коли Сергій купить-таки другу квартирку, тебе кондрашка хватить  :smilie10:.


Ебанатка жирная, ты читать умеешь по-русски? Я ж тебе написал, что трешка рядом с Сёдермальмом (исторический центр Стока) у сына уже давно, лет 4-5. Причем не какая-то б/у, а новая, в новострое. А дом они присматривают — это уже помимо той квартиры. Дошло теперь?

А у тебя впереди только климакс и пенсия. Продолжайте тут с Залупой хвалить друг друга, я пошел от вас  :smiley14:  :smiley14:  :smiley14:

Wednesday

Цитата: Медведылло від Липень 21, 2024, 16:00Ебанатка жирная, ты читать умеешь по-русски? Я ж тебе написал, что трешка рядом с Сёдермальмом (исторический центр Стока) у сына уже давно, лет 4-5. Причем не какая-то б/у, а новая, в новострое. А дом они присматривают — это уже помимо той квартиры. Дошло теперь?

А у тебя впереди только климакс и пенсия. Продолжайте тут с Залупой хвалить друг друга, я пошел от вас  :smiley14:  :smiley14:  :smiley14:

Cтарікашка, клімакс попереду в кожної жінки, якщо вона до цього доживе. Твоя вже дожила, їй 60. А я ще ні, бо набагато за неї молодша.

Твій син лузер, бо у віці 32 років я вже була власницею будинку, а йому за 30, а будинку в нього немає і можливо, не буде, а квартира його в тайзі (Стокгольмі) нікому не потрібна і не цікава, тому що Стокгольм в списку кращих міст планети не на п'ятому місці, тупа ти істота.

У тебе попереду старість і смерть, а у нього роки нудної і дорогої іпотеки. У мене ж вона давно виплачена, тому що я не тупа вівця, як він, і не витрачала бабло на нікому не потрібні подорожі і тепер живу у своє задоволення, зрозумів, дєдуля?

ПС. Про його і твою допомогу ЗСУ все зрозуміло. Ні копійки плюс скоріше всього, ждуни  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Липень 21, 2024, 11:50Дупля не відбиває)
Як і більшість там)
Ні в нерухомості взагалі, ані в ремонтах)

Про 80 тисяч євро на ремонт це, напевно, його синачка гутаріл. Уявляю, що то за конурку він "в центрі Стокгольму" "в новостгойкє" прикупив, що вимагає таких додаткових капіталовкладень  :smilie10:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Бегемотиха - то та сімдесятирічна огрядна бабуся в мішкуватому до п'ят одязі з депресивним виглядом обличчя, чию світлину нащось виклала онлайн та сама особа, якій сусіди підкидають в бачок своє собаче лайно?

Як кажуть, собака биваєт кусачєй только от жизні собачєй  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Липень 21, 2024, 11:49Саме так)
Мені часом багато чого не подобається в чиійсь писанині—— але я скорше просто промовчу, аніж почну доколупуватися до людей)


Медведила, сподіваюсь, вкурив, що не варто пхати носа у чужі справи. Тому що у кожного свої обставини і з чиєїсь точки зору те, що він вважає успіхом, це навіть не мейнстрім, а лузервіль.

Такі тільки на Єрмачці перед less fortunate пальці топирити здатні, а копнеш глибше - а там мильна бульбашка  :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сиджу на патіо номера за 700 баксів на добу плюс податок, вдихаю свіжий бриз Тихого океану і читаю, як козьїнський ніщєброд пише маячню про "єслі адна іпатєка нє виплачена, то втарую ні дадут" :smilie10: .

Якби я тільки вміла матюкатись ...

Тому що літературними словами цю деградацію і цей бомжатник не описати  :smilie2:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Регочу! Поки неадеква-ква-квати казилися у безсилій злобі, відео Сергія набрало 1.5К проглядів, 46 лайків і нових підписників на канал!

Просто геніально! :smiley24:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

#2494
Цитата: Wednesday від Липень 21, 2024, 19:38Про 80 тисяч євро на ремонт це, напевно, його синачка гутаріл. Уявляю, що то за конурку він "в центрі Стокгольму" "в новостгойкє" прикупив, що вимагає таких додаткових капіталовкладень  :smilie10:.

Долбоебка тупая, в Швеции новострой продают с законченным ремонтом: сантехника, плитка, полностью оборудованная техникой кухня и санузлы (Сименс/Бош), встроенные шкафы, дубовый паркет. Туда только мебель завезти — и живи.

Ты ебанутая гамноедка, если считаешь, что 80 тыс. евро на ремонт и мебель для трешки это много. Для нормального комфорта этого еще и мало. Но если привыкла жить в говне, то тогда конечно, живи.

Медведылло

Цитата: Wednesday від Липень 21, 2024, 18:14Cтарікашка, клімакс попереду в кожної жінки, якщо вона до цього доживе. Твоя вже дожила, їй 60. А я ще ні, бо набагато за неї молодша.

Твій син лузер, бо у віці 32 років я вже була власницею будинку, а йому за 30, а будинку в нього немає і можливо, не буде, а квартира його в тайзі (Стокгольмі) нікому не потрібна і не цікава, тому що Стокгольм в списку кращих міст планети не на п'ятому місці, тупа ти істота.

У тебе попереду старість і смерть, а у нього роки нудної і дорогої іпотеки. У мене ж вона давно виплачена, тому що я не тупа вівця, як він, і не витрачала бабло на нікому не потрібні подорожі і тепер живу у своє задоволення, зрозумів, дєдуля?

ПС. Про його і твою допомогу ЗСУ все зрозуміло. Ні копійки плюс скоріше всього, ждуни  :smilie9:.


Отвечу просто тебе, жирная тупая уродка: иди нахуй со своими домыслами. Все у них там в Швеции прекрасно.  :smiley14:  :smiley14:  :smiley14:

Wednesday

#2496
Цитата: Медведылло від Липень 22, 2024, 09:47Отвечу просто тебе, жирная тупая уродка: иди нахуй со своими домыслами. Все у них там в Швеции прекрасно.  :smiley14:  :smiley14:  :smiley14:
Ну істчо би. Канєшна, у ніво всьоо харашо.Він же не на передовій, як син Гео чи Люстрації, на поїздки у десять країн бабло є, а ЗСУ перетопчуться.

А це він в Маасквє жив чи в тебе є ще адна синачка?

Нагадую всім, що ця куївська чупакабра люто ненавидить емігів, тоді як власний син - еміг. Це взагалі!

ПС.  Слідкуй за вагою своєї бабусі. Нагадує стгибки істоти ЮАР з СУПу, такого ж старого діда з дружиною-одноліткою. Лізе до набагато молодших жінок, тоді як з власної тирса сиплеться. Тільки там не 60, а всі 70 років  :smilie10:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Медведылло від Липень 22, 2024, 09:40Долбоебка тупая, в Швеции новострой продают с законченным ремонтом: сантехника, плитка, полностью оборудованная техникой кухня и санузлы (Сименс/Бош), встроенные шкафы, дубовый паркет. Туда только мебель завезти — и живи.

Ты ебанутая гамноедка, если считаешь, что 80 тыс. евро на ремонт и мебель для трешки это много. Для нормального комфорта этого еще и мало. Но если привыкла жить в говне, то тогда конечно, живи.

Тупа київська чупакабра, яка ніколи не жила ні в чому, крім унилих клєтушек на поверхах в таких же унилих коробках з обіс***ними під'їздами, почала викручуватися і тепер 80 штук євро у неї включають не тільки ремонт, а ще і меблі. Зрозуміла, що споров дурниці, завиляла пласкою обвислою дупою :laugh:.

Я з народження жила тільки і виключно у гарних приватних будинках (крім на початку, коли приїхала в Канаду) і мені пофіг, що ти там про квартири гвандиш. Це як власник Жигулів повчає власника Мерседеса.

Ще й неадекватний ідіот, бо тільки такий ідіот витрачатиме великі кошти на ремонт квартири для ренту. Квартира, яку показав Сергій, в цьому плані ремонту майже не потребує, а тим більше на 80 К.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Перманентно ужраний Бандерівець вчора 4 рази намагався зайти під своїм паролем. Так, бідолага, і не зміг  :lol:  :lol:  :weep:.

Чи то не міг згадати, чи то пальчики не слухались :pooh_lol:  :pooh_lol:  :pooh_lol:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Читала і угорала, як факер менопаузи і його синачка приїдуть бити Сергія :facepalm1:.

А як же його синачка мортгидж буде виплачувати in the clink? На пошиві мішків в тюрязі хіба на кондоми для бф своєї сво заробить  :lol:  :lol:  :lol:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.