Carpe Diem. Seize the Day. Лови Мить. Екзистенційно-Побутова Тема

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Сьогодні в нас біля 5 вечора  :smilie10:  :smilie10:  :smilie10::


Град був нічогенький, тут це типове явище. Причому так різко почав валити, і градини були навіть розміром з вишню.

Страшно завтра йти на бекярд і побачити, що залишилося від мого горошку та іншої городини  :smilie2:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сьогодні офігенний сонячний день і купа справ, які треба переробити в реалі. Тому заходитиму лише епізодично.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сьогодні у нас обіцяють до 28 тепла, я спеку переношу погано - краще сидіти у комфорті кондиціонованого будинку.

Тому you are stuck with me for the day :laugh:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Піпець ... Завтра в нас очікується 35 градусів тепла  :smilie10:.

В мене вже вдвічі на цьому тижні мігрень ... через підвищення температури.

Боже, дякую тобі, що я живу в цей день і час і маю можливість користуватися кондиціонером!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Липень 10, 2024, 05:06Піпець ... Завтра в нас очікується 35 градусів тепла  :smilie10:.

В мене вже вдвічі на цьому тижні мігрень ... через підвищення температури.

Боже, дякую тобі, що я живу в цей день і час і маю можливість користуватися кондиціонером!

В нас дурна погода)——
Зранку дощ, через 2 години сонце, потім знову дощ, знову сонце—парить як на дощ, через годину знову дощ) вже разом із сонцем) .Зараз ясно——ввечері прогнозують грозу)

Wednesday

Не можу дочекатись! Ми тут будемо проїздити  :dance3:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#506
Також задумуюсь, чому так.

Чому українці так бридко, вульгарно спілкуються, адже мат не притаманний українській мові.

А тим більше коли ним користуються жінки ... Мене шокує, як так багато жінок на Єрмачці грубо матюкаються ... де їх виховували? Шуші, бяки, мирослави, тидищі, натіві, найтлі, асті, кекси, дмхз, елки ... Це шокує і я не маю цьому пояснення.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Фото з того ж поста ... Навіть не сумніваюсь, що єрмачківці б обізвали цю молоду жінку "бегемотом" ... Незважаючи на те, що в неї талія набагато тонша, ніж пересічна талія пересічної сучасної українки!  :facepalm:


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#508
Але вони таки читають наш ресурс і навіть зробили референс про старенький велосипед  :facepalm:.

По темі обговорення матів у спілкуванні, ось цей чувак має абсолютну рацію:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141386.msg27997290#msg27997290


Єрмачка на 90 відсотків складається із укросів, які не мають нічого спільного з українцями, крім громадянства та країни проживання. Але і це не є root cause цього явища.

Мати у спілкуванні - це просто прояв низької культури, відсутності класу, гонору, поваги не тільки до інших, а і до самого себе. Коли я читаю брудний мат чи від чоловіків, чи від жінок, перед очима постає відома картина русского мужика в огидному заляпаному лайном сортирі, який так само брудно випорожняється. Це і є натуральний русскій мір - бруд внутрішній, душевний в першу чергу, який проявляється лінгвістично.

І наявність вищої освіти чи походження не має ніякого значення.

Багато простих людей з пролетарським чи селянським походженням - висококультурні високодуховні люди і багато людей з вищою освітою - мерзенний дешевий trailer trash, вульгарний to the core, з лексикою портових хвойд чи бомжів з канави.

Доходить до того, що дехто навіть похвалявся, як їх жінки класно матюкаються :Sho_za:. Це привід для гордості, really?

Дехто почав виправдовуватися, що типу ось війна, треба на комусь зірватися, злити емоції. Ну то вибирайте для цього своїх рідних, а не виливайте цю чорнуху у публічний простір! І є ціла купа способів, як мітигувати негативні емоції конструктивним чином, не шкодячи ні собі, ні оточуючим.

Мат та бруд у публічному просторі, особливо коли він системний та intentional, як ми бачимо через аналіз "діяльності" брудноротих ніків, має лише одну функцію - поширити розбрат між українцями.

Тоді як під час війни вони повинні допомагати один одному, а не навпаки  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Дивний день сьогодні. Мені майже нема про що написати і нічого нема в голові, крім думок про замах на президента Трампа.

Я дякую Богові, що просто чудесним чином Трамп повернув голову і врятував своє життя. І сумую, що невинна людина втратила своє через ненависть та диявольську злобу демократів США та всіх, хто їх підтримує :smilie2: .

Але скільки живе людина, стільки вона надіється на краще.

Сподіваюся, що завтра буде кращий день.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Липень 10, 2024, 19:01В нас дурна погода)——
Зранку дощ, через 2 години сонце, потім знову дощ, знову сонце—парить як на дощ, через годину знову дощ) вже разом із сонцем) .Зараз ясно——ввечері прогнозують грозу)

Там, де я зараз, на вулиці сьогодні замірювало +39 :smilie10:.

Їхали мимо найчудовіших озер та річок, а на берегах майже нікого нема. Я така - what is going on, де люди?

Тепер дійшло, де люди. В плюс 40 не дуже і покупаєшся.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

В нашому місті просто зараз (фотки не мої, із соцмереж):





Навіть урядове повідомлення прийшло, що буде серйозний град.

Це поки на іншому кінці міста, в нас поки просто дощ. Якщо в нас буде таке, то навряд чи щось залишиться від мого і без того скромного городу  :smilie2:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

:dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:

У 5-му найкращому в світі місті чудовий сонячний ранок і ми починаємо його офігенно!

:dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Піпець, ціна набору з двома ляльками була, за словами інших, 90 доларів, а зараз за нього деруть 200+, а на ібеї взагалі 200 в американських! :smilie10:  І то воно варте, ну може, 50 КАД.

За свою ляльку я заплатила 60, а на початку вона була 39 доларів (якби її не розмели, то ціна б опустилася до 20+ доларів, що я зазвичай за них і плачу).

А вони на ібеї вже 100 баксів і вище, бо в США їх розкупили  :smilie10:.


Сьогодні мали викласти ще один варіант Венсді і набір одягу, на канадському Амазоні вони так і не з"явилися  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Хочу собі ще цього монстрика, саме тому, що в неї велика попа. Мені ці ляльки ніколи не були цікаві, але останні випуски, де вони увели diversity and inclusion, таки зачепили і я вже маю декілька у своїй колекції :gigi:. І ця лялька дуже популярна у колекціонерів.

Почекаю, поки ціна впаде, і ... :dance3:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Як взнати, що літо закінчилося?

Це коли на імейл починають надходити такі повідомлення:


Хник! :smilie2: І як те літо так швидко проминуло ...
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

В 5-му найкращому місті планети 9:15 AM, прекрасний сонячний ранок і початок довгого вихідного. Всі три дні передбачується в районі 30 градусів тепла  1& .

Венсді вітає вас у чудовому настрої, особливо враховуючи, що деякі її нові треки вже набрали більше 200 проглядів за менш ніж 24 години :dance3:.

Гарного настрою і вам, а я буду заходити епізодично, бо багато різної роботи!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Традиційно у вікенд спала майже до 12 ... Просинаюсь, а цей трек набрав вже більше 400 проглядів! :dance3:


Хоч сьогодні і неділя, мушу йти працювати. Data Governance Framework сама себе не напише! 1&
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.