"Волонтерські" Питання

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 13, 2023, 23:38https://danishendurance.com/products/long-distance-crew-running-socks-1

Це з серії нам так не жити ніколи.

65% prolen, 33% polyamide, 2% elastane

PROLEN®SOCKS » Prolen
PROLEN® is a mass-dyed polypropylene multifilament yarn produced in Slovakia under the beautiful mountains called the High Tatras

Треба ще подивитися, із якого волокна і які стандарти у шкарпетках для НАТО-США. Просто цікаво стало.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Я вже сі подививсі. Там зоопарк. Явно що є шкарпетки пройтись по калідору, занести папери і є для прожити тиждень у берцях.

Другі коштують якесь космічне бабло і від бігових відрізняються лише кольором.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 13, 2023, 23:44Я вже сі подививсі. Там зоопарк. Явно що є шкарпетки пройтись по калідору, занести папери і є для прожити тиждень у берцях.

Другі коштують якесь космічне бабло і від бігових відрізняються лише кольором.

А наявні українські стандарти які?

Якщо бігові виходити із складу волокна, кушенінг і мойсчур контрол, то деякі з тих Дікіз підійдуть.

Але ще раз - спитайте. Можете у натіві спитати - I won't mind  :). І також яку кількість замовляти.

ОК??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#203
Цитата: Wednesday від Лютий 13, 2023, 23:47Але ще раз - спитайте. Можете у натіві спитати - I won't mind  :). І також яку кількість замовляти.

Це ви так спитали?  ;D  ;D  ;D

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=943390.msg27055162#msg27055162

ЦитатаRe:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр
nativi
cьогодні в 00:28
IP/Host: 195.49.149.---
Всем привет. Я тут перевариваю альтернативный ФУП ))

Ответ всем казявкам такой: придумайте сами себе ответы на свои вопросы. А мне главное, чтоб делалось дело.
Нехyй считать мои деньги в моих карманах, сокрушаясь, что я не отправляю посылки за свой плять счет.
Короче, охуевшие люди.

По-перше, ми не альтернативний ФУП. Ми - це ми.

По-друге, якщо може, то хай прояснить по шкарпетках та вимогах до них.

А ми все придбаємо, організуємо і відправимо ЗА СВІЙ рахунок.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

ЦитатаКороче, охуевшие люди.

Чия б мичала, а чия б промовчала.
Більш офуєвших ніж на узбекистанщині важко уявити.
Хоча можна - ще є суп.  LOL

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 14, 2023, 04:01Чия б мичала, а чия б промовчала.
Більш офуєвших ніж на узбекистанщині важко уявити.
Хоча можна - ще є суп.  LOL

Дякую, пане абабагаламага! І про це у нас є дві окремі теми  ;D Ну і репутацію матюкливої дамочки натіві не забарилася підтвердити, ЛОЛ!

А щодо, власне, теми обговорення, цікаво, чи відповість натіві на мої питання:

1) Які шкарпетки хочуть хлопці
2) Скільки пар купувати.

Я ось не посоромилася запитати її поради. Цікаво, чи переступить натіві через себе і відповість, враховуючи, що це не для мене чи неї, а в інтересах ЗСУ?? Тим більше що у неї є технічна можливість відповісти чи тут, чи на фупі.

Я задала свої питання вже декілька годин назад, але вона поки на них не відповіла. Що ж, дамо їй ще 24 години з моменту цього поста.

Якщо ж відповіді не буде, я буду приймати рішення на основі власної наявної у мене інформації та консультацій with other parties which are currently in progress.

А грошей їй я у будь-якому випадку не дам  :).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 13, 2023, 22:42Я не думаю що в них колись була синтетика. Якісна синтетика і вологу відводить і не натирає. А бавовна і шерсть це жесть.

Коротше, мій preliminary research показав, що Ребе має рацію.

https://tacticalgear.com/experts/how-to-choose-military-and-tactical-socks

There's a lot to consider when choosing socks, but the biggest factor by far is the material they're made from. The human foot is one of the sweatiest places on the body. All that moisture can lead to blisters, cracked or chaffed skin, fungal infections and some pretty ripe smells. If you've grown up wearing standard cotton tube socks, you will be pleasantly surprised to learn that modern sock technology (materials) can often eliminate (or at least help manage) all these problems.

Cotton Socks
Cotton is the most commonly used material in sock production because it's both low cost and comfortable for leisurely activities. However, cotton socks are ill-suited as active wear. Once you have begun to sweat in cotton socks, you'll find that they quickly become saturated and take a long time to dry. This phenomenon is often so severe you can end up with maceration, also known as "pruning" of your feet. Cotton's inability to wick moisture away from the foot makes it the most common culprit in those complaining of blisters, regardless of the footwear being worn.

Synthetic Socks
Synthetic socks are made specifically for active wear and marketed with names such as "sports," "performance" or "athletic." They are typically a blend of many materials, combined to create a more durable sock. Common synthetics include nylon, lycra, polyester and polypropylene. Nylon and lycra are stretchy and durable. Polyester and polypropylene are lightweight, fast-drying and moisture-wicking.

The moisture-wicking and fast-drying properties of synthetic socks in comparison to cotton cannot be overstated. That's not to say they can't become saturated with enough activity. But even then, they will dry out quickly if taken off and set in the sun.

Unfortunately, synthetic materials tend to develop a stench, especially after more than one day. This can vary by person but is a distinct drawback when you can't pack extra pairs.

Wool Socks
If you want to avoid the stink that often comes with synthetic socks, merino wool is a magical fiber. The difference in the bad smell department really is that noticeable. They are temperature-regulating and moisture-wicking, so your feet stay comfortable in a wide range of conditions. In contrast to the scratchy wool of previous generations, modern wool socks are made from merino wool and are generally itch-free. You will find that wool socks are more expensive than their synthetic counterparts, however. They also require a separate, more delicate detergent and wash cycle for longevity.

Avoid Cotton
Although cotton works well for leisurely activities, you should avoid it for active wear. The improved performance of synthetic or merino socks is well worth the added cost. You will find we offer few to no cotton socks on this site for that reason.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Найкращі шкарпетки з мериносової шерсті, вони добре мітигують потіння і швидко висихають, і вибачте, не смердять. Але в них, напевно, захмарна ціна.

Далі синтетичні - все те ж, але буде неприємний запах, якщо вчасно не міняти. Ці доступні за ціною.

Найгірші - бавовняні, тому що ноги в них потіють і вони довше сохнуть. Це навіть може призвести до натирання.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Ребе завжди правий. Це відомий факт.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 14, 2023, 08:00Ребе завжди правий. Це відомий факт.

Я думала, я завжди права. Але, хехе, бувають винятки  ;D .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#210
Цитата: Wednesday від Лютий 14, 2023, 05:36Я ось не посоромилася запитати її поради. Цікаво, чи переступить натіві через себе і відповість, враховуючи, що це не для мене чи неї, а в інтересах ЗСУ

Якщо це та сама особа, що під ніком NAT писала на Дурдомі, то припускаю що 50/50.  )))

Цитата: Wednesday від Лютий 14, 2023, 05:36А грошей їй я у будь-якому випадку не дам  :).

В принципі, я ось про що подумав...
спілкуючись з нашими людьми... тими хто не зміг з тих чи інших причин залишити постсавєтську Батьківщину і здобути інший досвід... на Забугорщині, ... треба це враховувати - умови, в яких вони живуть, ці умови, м'яко кажучи, є несприятливими зовсім. Робити скидку тре постійно і... навіть дякувати їм за те, що вони не опускають руки, це - достойно.
Я особисто буває комусь(постсовєцькому) зі злості нагрублю, а потім жалію про це, але вже буває пізно...  (((

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 14, 2023, 08:01
Цитата: Ребе Моше від Лютий 14, 2023, 08:00Ребе завжди правий. Це відомий факт.

Я думала, я завжди права. Але, хехе, бувають винятки  ;D .

Ви дуже помиляєтеся обоє, а повинні знати твердо хто є єдиною непогрішимою особою в цьому тирнеті!   >:(

білий хорват

Цитата: абабагаламага від Лютий 14, 2023, 17:16
Цитата: Wednesday від Лютий 14, 2023, 08:01
Цитата: Ребе Моше від Лютий 14, 2023, 08:00Ребе завжди правий. Це відомий факт.

Я думала, я завжди права. Але, хехе, бувають винятки  ;D .

Ви дуже помиляєтеся обоє, а повинні знати твердо хто є єдиною непогрішимою особою в цьому тирнеті!  >:(
Так, дякую.
А то я сам про себе не наважувався таке написати.

абабагаламага

Стосовно шкарпеток.
Суть проблеми не в матеріалі, з чого зроблені, а в тому, що їх тре змінювати щодня. І ноги мити теж щодня. З милом.
Тому, якщо за ту саму суму можна купити або 1 пару супер-пупер-високоякісних чи 20 пар "низькоякісних" то тре брати 20 пар. І пральний порошок.  )))

абабагаламага

#214
Цитата: білий хорват від Лютий 14, 2023, 17:24Так, дякую.
А то я сам про себе не наважувався таке написати.

Лізти поперед батька до пекла це недобра звичка зовсім, охолонь юначе. ;)

Ребе Моше

Цитата: абабагаламага від Лютий 14, 2023, 17:27Стосовно шкарпеток.
Суть проблеми не в матеріалі, з чого зроблені, а в тому, що їх тре змінювати щодня. І ноги мити теж щодня. З милом.
Тому, якщо за ту саму суму можна купити або 1 пару супер-пупер-високоякісних чи 20 пар "низькоякісних" то тре брати 20 пар. І пральний порошок.  )))
Брехня. Якщо ходити у офіс - так. Якщо фізичні навантаження то бавовна = жопа. От і все.

абабагаламага

ЦитатаБрехня. Якщо ходити у офіс - так. Якщо фізичні навантаження то бавовна = жопа. От і все.

Все залежить від тієї ноги, для якої шкарпетки.
В мене є товариш, який ходить увесь рік в одному взутті, типу такого:



Тільки не шкіряних, а верх - тканина.
Я мерзну в хутряних черевиках, а йому гаряче в тапочках.
Все - індивідуально, і у воїнів наших - теж, вони різні, і за віком і за станом здоров'я, і за потребами взуттєвими і шкарпеточними.

Ребе Моше

Яка у сраку нога? Прошу пардону. Нога у берцях. Нога - постійно мокра. Яка у тухес бавовна????

абабагаламага

Не буду сперечатися, я там не був, не бачив чи всі в берцях.

Ребе Моше

Цитата: абабагаламага від Лютий 14, 2023, 19:32Не буду сперечатися, я там не був, не бачив чи всі в берцях.
Роби експеримент. Намочив дві ноги. Одну в бавовну, іншу в синтетику. Увечері відпишеш.