Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Хехехе (С)

Could not have happened to a nicer person!

/sarc

:smilie9:  :smilie9:  :smilie9:

Спочатку більше тижня порки істоти у всі можливі orifices і нове поганяло - Granite Release  :laugh:.

А сьогодні епічний фейл з притягуванням калірованого кацапського ІПСО і пропаганди  :smilie9:.

Відповз з підібганим хвостом і навіть носа більше не показував :smilie9:.

Бажано, щоб взагалі назавжди спердаляв, щоб і очі наші його не бачили  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Чого тільки не зробиш за шматок недогризеного шашлика :Sho_za:.

Hapless беззубий капо побіг рятувати боса з халепи :facepalm:.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

We can only wish  :smilie2:. Жива соціопатина!

С**ре дописує по ютубчиках в каментах ... теж ставить фоточки Сергія та Олдвуда на тумбочку, перед тим, як ... ну ви зрозуміли  :bluet:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Алкомюнхаузена вчергове штирить :facepalm1:  .

Останній (думаю, реально останній) "трак від фупу" був куплений майже рік назад  :Sho_za: .

І так, це зовсім інша дорога (я, до речі, на ній багато їздила).



:facepalm:

Це як він мені картинку своєї на вигляд 70-річної пом"ятої мармизи почав пхати зі словами "розважайся!" :smilie10: .

Хай каже своїм колготочним подружкам та іншим ШУЖ з таким "розважатися", а для мене це реально вияв неповаги :smiley23: .

Мої стандарти набагато вищі  :smiley14:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Не знаю, хто це такий, але ці гроші - дуже мала по канадських мірках сума, заради якої пхатися в Канаду? Тим більше в 19 різних міст ... пахав-пахав і так мало зібрав?

Що лише доводить мій пойнт.

Побільше трешу, побільше матів в сторону емігрантів, так переможете! :smiley24:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2305
Бачу, у Плєшивого Ачка зачухалось в одному місці :facepalm: . Ну логічно, чешеться - значить заживає :laugh:.

От же ж анальний затєйнік, ліг і просить :smilie10:.

Сергій, знаю декого, хто може виготовити на замовлення картинку гранітного пам"ятника із запухшою спитою мармизою, щедро обляпаного білувато-липкою на вигляд речовиною.

Але ж ти не такий, як вони, ти таке ніколи не запостиш навіть по відношенню до такого stinky scum, як воно ...

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Бачу, на Єрмачці все як завжди ...

Анальна Пробка в неділю (!) зірвалася аж в 7 ранку і, вже не прикидаючись, скавчить за мною  :Sho_za: .

Манєчка, вона така. Крім гіперактивності, чорноротості та галюників (віскі на веранді :facepalm:), у них починається гіперсексульна поведінка (ось і фантазують про "тук-тук" :facepalm1:).

Summertime mania. Хороша тема для майбутніх треків, ЛОЛ!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

В кого була революція на граніті, а кого буде сперма на граніті  :bluet:.

Розірване Ачко ницо прилізло за Сергієм в тему про футбол, а потім не посоромилось бридко зафлудити тему про війну.

Як я написала, кому війна, а кому булінг та розваги на могилах патріотів  :smilie9:.

І ниці єрмачківці продовжують мовчати та відвертатися.

А ображений Богом та природою (у нього зовнішність куцого вухатого троля і практично відсутній мозок) кноп ще й Сергія почав обвинувачувати, хоча він не тільки не зробив нічого поганого, а і поступив шляхетно, заступившись за дружину та матір бійців ЗСУ.

Ну, тут і нічого дивного - це ж наш Сергій, він такий! :smiley24:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Чорноротий Алкобандерівець лигається із чорноротою Каровою ... what else is new? :facepalm1:

"Тебе бракувало тут" - ні, не бракувало.

Було цікаво спостерігати, як рогата істота приповзла назад на Єрмачку, після того, як вчергове пообіцяла того не робити.

На цей раз намагаючись викликати жаль та співчуття фактом служби свого сина ... what else is new? У мільйонів українців в родинах близькі родичі в ЗСУ, це щось особливе? І вона два з половиною роки не соромилась поливати цих людей лайном  :smilie9:.

Ще й влаштувала (очевидно, п"яну) істерику з приводу петиції в Адмінці. На це практично ніхто не звернув ніякої уваги, то вона створила паралельну гілку в основному форумі, на яку теж практично ніхто не звернув увагу.

Очікую ще більше потоків лайна, мату та чорнухи на багатостраждальній Єрмачці, бо Бандерівця та Але було недостатньо (/sarc).

ПС. Хай Алкан запропонує фотку своєї фізії Карові "порозважатися". Впевнена - вона скаже "так"! :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1125845.msg27988902#msg27988902

У мерзенної потвори нема претензій до:

1) Укроухилянтів, яких пів-Єрмачки
2) Синачек Пеці Порошенка та іншої "укроіліти"
3) Інших емігрантів, яких пів-Єрмачки

Є претензії тільки і виключно до Сергія Чернівці  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Липень 08, 2024, 16:28https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1125845.msg27988902#msg27988902

У мерзенної потвори нема претензій до:

1) Укроухилянтів, яких пів-Єрмачки
2) Синачек Пеці Порошенка та іншої "укроіліти"
3) Інших емігрантів, яких пів-Єрмачки

Є претензії тільки і виключно до Сергія Чернівці  :smilie9:.


Потвора працює у зв"язці із плєшивим ухилянтом, займаючись булінгом тих, хто допомагає ЗСУ :smilie9: .

Жени його в окопи, "патріотка" Діора і overpriced канцерогенів, і разом горіть в пеклі! :smilie9:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

В топ-10 наймерзенніших істот Єрмачки :smilie9:.

Навіть в такий день старий нарцисист, нажершись, ллє крокодилячі сльози, щоб пожаліли ЙОГО і щоб привернути увагу до СЕБЕ :Sho_za: .

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141320.msg27989447#msg27989447

Про потворне колаборанство і відмову йти в ЗСУ, хоч йому ще нема 60 років, я вже мовчу.

Думаю, він спеціально сидить в окупації, щоб уникнути призову і щоб не воювати із ЗСУ :smilie9: .

Про його шакаляче відсмоктування у Плєшивого Ачка я вже мовчу - це дно :smilie2:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

В нас коли була велика біда з потопом, на вулиці вийшли допомагати один одному десятки тисяч громадян, від малих до старих. Абсолютно безкорисно, без ніяких запрошень ні від кого.

Єрмачківці, за парою-трійкою винятків, просиділи перед компами, перепощуючи телеграми та твітери, як ця тупа міленіалша.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1125845.msg27989677#msg27989677

Ах да, як я могла забути. Вона ж ненавидить дітей, називає їх личинками, їх матерів - "свиноматками", а процес народження - "опороситися".

Бабла дати на ЗСУ не бажає, зате на лайнокосметику і дизайнерське лахміття для себе коханої завжди знайде.

А тих, хто відірвав від своєї родини тисячі доларів на ЗСУ для неї з лайном змішати - що два пальці об**сцяти подвійний пенетрейшн замутити.

Ще одна в топ 10 потвор Єрмачки  :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Та допомагали, і багато, але вдячні українці стільки лайна вилили, так "дякували", так щиро обзивають ворогом народу і кацапським агентом, що думаю, краще буде без наших "ворожих" "кацапських" грошей.

Ті, хто хоче зібрати діаспору в погріб і кинути туди гранату, повинні самі оплачувати власну безпеку.

І молити Бога, щоб та граната не прилетіла взад - тільки на цей раз у їх погріб  :smiley14: .

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Лол! Три ухилянти - Алкобандерівець, Анальний Але і Чашка Петрі - злились в екстазі, і прикриваючись мертвими дітьми та бійцями ЗСУ, вимагають, щоб їх жаліли  :facepalm:.

Якого милого діаспора повинна жаліти таких, як вони, якщо вони практично щоденно поливають її лайном та вимагають фізичного знищення емігрантів?

А потім безсоромно клянчать наші гроші  :bluet:.

Болукан все правильно каже. Keeps these assholes anal plugs accountable  :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Що ти конкретно можеш зробити, так це завалити свою чорнороту пику і самовипилятися з того багатостраждального ресурсу :smilie9:.

Бо це бридке ниття, шмарклі, сльози та істерики реально задовбали.

Всі справжні чоловіки давно знали, що треба робити. Вони встали в чергу перед воєнкоматом після початку вторгнення.

Аутлендер з 3 дітьми, Мікі Мастіфо, який міг взагалі залишитися за кордоном, мій юний родич, який теж міг звалити до мене по КУАЕТ, але приїхав в Україну і пішов на фронт ...



А ти і тобі подібна нечисть з тої гілки можете лише нити та фапати на підготовлені вашим дружком-кацапом бридкі фотожаби ... і нажиратися щодня до свинячого писку, щоб заглушити в собі свій страх.

То хоча б майте совість у присутності бійців ЗСУ форуму не прикидатися тим, чим ви не є насправді. Сидіть під шконкою і щоб вас ніхто не чув і не бачив  :smilie9:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тому що інфантильні, невдячні, нахабні і хуцпаті. Ті самі бабки з байки Крилова, які протанцювали та пробухали все літо (тобто 30 років незалежності), а коли прийшли трабли, стали вимагати, щоб працьовиті мурахи їх порятували.


Їм даєш 20К, а вони в знак подяки обливають лайном і пропонують закидати діаспору гранатами.

Ти їм робиш фандрейзинг на тисячі доларів, а вони ліплять на твоїх родичів брудні фотожаби.

Ти їм даєш ярди допомоги за рахунок простих американців та канадців, які ледве зводять кінці з кінцями, а вони глузують над ними, бо в них іпотека, а вкраїнчики зразу кладуть півмільйона кешу.

А під час війни можна було не красти?

А під час війни можна було не свинячити?

А під час війни можна було хоч частково навести порядок і почати жити за власний кошт??

Ось тому ті, хто раз спробували мати справу, більше не хочуть.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Дивись, щоб це тобі в твоє спите рило таким чином не виригали  :smilie9:.


Коли вже побанять цю дегенеративну нечисть типу цього алкаша, Карови, Кекса, Але, що простягають брудні ласти до чужих дітей, причому маючи своїх (крім SOG)? Не бояться, що їм може і прилетіти через їх чорноротість?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я вже казала раніше, що особа, яка пише під ніком pavelv, або мегатроль найвищого рівня, або психічно хвора людина (схиляюсь до останнього).

Якщо так, то тролити його і тим більше переслідувати за те, що він пише, можуть лише абсолютно кінчені аморальні істоти :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.