Про схуднення і все, що з ним пов"язане

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: com від Травень 07, 2024, 19:11Також корисні гичка від буряка, моркви, редиски. Але не всім смакує.

Ну, гичку я в борщ клала від червоного буряка.

Тут ще вирощують ось такий типу овоч - саме заради гички:


Англійською це називається Swiss Chard, а українською - мангольд.

Теж дофігіща корисних речовин і суперпростий у вирощуванні навіть в Канаді.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

com

Десь чув, що вишня, черешня та їх плодоніжки сприяють схудненню. Це за умови покращеного сну, достатньої засмаги (вітамін Д, який стабілізує нерви), фізичної активності, низьковуглеводної дієти без перекусів, інтервального голодування (пізній сніданок та рання вечеря).

Wednesday

Цитата: com від Червень 09, 2024, 21:33Десь чув, що вишня, черешня та їх плодоніжки сприяють схудненню. Це за умови покращеного сну, достатньої засмаги (вітамін Д, який стабілізує нерви), фізичної активності, низьковуглеводної дієти без перекусів, інтервального голодування (пізній сніданок та рання вечеря).

Хіба сама черешня не є високовуглеводною, бо там глюкоза? При кето фрукти взагалі не рекомендуються, крім ягід.

Хоча я вчора і позавчора ласувала нею і пофіг :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

com

#163
Якщо свіжі, без цукру, то негативно не впливають принаймні. Консервовані - залежить від рівня доданого цукру та інших консервантів. Бо свіжі містять кислоту, вітаміни, клітковину, мікро та
макроелементи.

Фрукти та ягоди містять фруктозу, яка може негативно впливати при надмірному вживанні, але це більше стосується промислової консервації та вибору консервантів.

Черешня, вишня та кавун - це ягоди чи ні?

Wednesday

Цитата: com від Червень 09, 2024, 22:00Якщо свіжі, без цукру, то негативно не впливають принаймні. Консервовані - залежить від рівня доданого цукру та інших консервантів. Бо свіжі містять кислоту, вітаміни, клітковину, мікро та
макроелементи.

Фрукти та ягоди містять фруктозу, яка може негативно впливати при надмірному вживанні, але це більше стосується промислової консервації та вибору консервантів.

Черешня, вишня та кавун - це ягоди чи ні?

Справа у фруктозі взагалі. Це є природний еквівалент цукру і організм так само реагує, хоч і не так радикально, як на цукор чи мед чи різні агавові сиропи, тощо.

Черешні та вишні - кісточкові фрукти, а не ягоди, принаймі так пояснюється в англомовній літературі, тим більше, що вони роду Слива.

Кавун теж не ягода, він з роду гарбузових.

Ягоди - це суниці, малина, полуниці, голубика і так далі.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

com

Натуральне завжди безпечніше за штучне - цукор, крохмаль, хліб, випічку та тортики з пирожними/тістечками та цукерками. Тому що його неможливо з'їсти багато.

Wednesday

Цитата: com від Червень 09, 2024, 22:39Натуральне завжди безпечніше за штучне - цукор, крохмаль, хліб, випічку та тортики з пирожними/тістечками та цукерками. Тому що його неможливо з'їсти багато.

Ну, це так.

Я просто кажу, що кето не дозволяє фрукти, а лише ягоди.

А самі по собі і черешні, і кавун дуже корисні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

com

Є кето модифікована, де фрукти дозволені. Я не дотримуюсь дієт сліпо. Модифікую під свої потреби та обставини.

com

Їжа містить білки, жири та вуглеводи. При проблемах з вагою треба обмежити вуглеводи, особливо рафіновані - цукор, крохмаль, борошно. А також додавати в їжу більше клітковини. Взимку це може бути ціле зерно - жито, овес, пшениця, перловка та інше. Довго зберігається. Влітку - різноманітні салати, зелень, гичка, Овочі та фрукти, бажано разом зі шкіркою (добре помити). Тому влітку легше скинути вагу через різноманіття і дешевизну овочів, фруктів, горіхів, насіння, грибів та іншої клітковини.

Wednesday

Цитата: com від Червень 16, 2024, 15:39Їжа містить білки, жири та вуглеводи. При проблемах з вагою треба обмежити вуглеводи, особливо рафіновані - цукор, крохмаль, борошно. А також додавати в їжу більше клітковини. Взимку це може бути ціле зерно - жито, овес, пшениця, перловка та інше. Довго зберігається. Влітку - різноманітні салати, зелень, гичка, Овочі та фрукти, бажано разом зі шкіркою (добре помити). Тому влітку легше скинути вагу через різноманіття і дешевизну овочів, фруктів, горіхів, насіння, грибів та іншої клітковини.

Хороші поради.

Але додам, що в Північній Америці свіжі фрукти та овочі доступні цілий рік і літа чекати не потрібно.

Також, клітковина проблематична для тих, у кого синдром роздратованого стравоходу. Добре, що я зараз працюю з дому і можу їсти салати та яблуко із шкіркою, if you know what I mean  :laugh:.

А традиційно українці в старі часи, коли не було завозів із Польщі і навіть холодильників, виживали на власновирощених та схованих у погребі буряках, картоплі, моркві, капусті, і на нашинкованій квашеній капусті, огірках та яблуках - чудових джерелах вітаміну С у важкі зимові часи. І на зимових сортів яблуках та грушах, а також сушенині.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

com

Ааааааа! Хто хоче схуднути, потрібно змінити роботу та/або хобі не несидячі варіанти. Бажано, щоб навантаження було дозованим та збільшувалось поступово. Можливий біль у м'язах та судоми, рекомендується прийом магнію та продуктів з ним.

Wednesday

Золоті слова, але як їх імплементувати?

Цитата: com від Червень 22, 2024, 21:02потрібно змінити роботу

Легше сказати, ніж зробити. Більше професій інтелектуального плану - сидячі. За свою кар"єру я бачила, як люди працюють на комп"ютерах стоячи (в багатьох організаціях, де я працювала, були столи, які натиском кнопки могли підніматись чи опускатись), або сидячи на великих спортивних м"ячах. Але це трохи відволікає увагу, мені не зайшло.

Цитатахобі не несидячі варіанти

Всі мої хобі сидячі - рукоділля, комп"ютери і інтернет :laugh:. Влітку я займаюсь садівництвом,але це не хобі  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Джессі Племонс розповідає про своє схудення на 50 фунтів.

У новому інтерв'ю колишній актор «Friday Night Lights» поділився, як йому вдалося значно схуднути.


Він скинув кілограми "протягом півтора року або близько того" і завдяки голодуванню, - поділився він.

«Зараз у мене набагато більше енергії, і, як я вже говорив, у мене є маленькі діти, тож я мушу не відставати від них», — додав Племонс, який має двох маленьких синів із дружиною Кірстен Данст.


Раніше цього місяця 36-річний актор заперечив використання Ozempic, незважаючи на онлайн-балачки.

«Дуже прикро, що я вирішив став здоровішим, коли всі вирішили приймати Ozempic», — сказав Племонс Los Angeles Times. «Це не має значення. Усі все одно подумають, що я був на Ozempic».

«Кілька людей говорили зі мною про періодичне голодування, і я просто спробував і [був] здивований, наскільки швидко воно було ефективним», — сказав Племонс виданню.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я сьогодні теж планую нічого не їсти ... завжди найкраще почуваюсь на другий день голодування  :dance3:.

Проблема лише в тому, що чоловік завжди готує чи приносить різні смаколики ... я кажу, піду в готель на тиждень голодування, щоб мене ніхто не зваблював :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#174
Автори жахливої доповіді про здоров'я британських дітей закликали наступний уряд зробити більше для боротьби зі стрімким рівнем ожиріння серед підлітків, яке, на їхню думку, є «бомбою уповільненої дії» і хворобою на все життя і має величезну ціну для і на державному, і на особистісному рівні.


У звіті благодійної організації The Food Foundation, опублікованому в середу, зроблено висновок, що «агресивний» маркетинг дешевої їжі, що пройшла ультраобробку, разом із дієтами, де не вистачає поживних речовин, часто викликаних бідністю, а також харчовою промисловістю, є причиною «значного зниження» здоров'я дітей.

Було виявлено, що з 2013 року британські діти в середньому стають нижчими, після того, як з 2000 року їх зріст ріс. Визнаючи, що етнічна приналежність відіграє роль у зрості, у звіті говориться, що дані свідчать про те, що це зниження більше пов'язане з недоліками в харчуванні, ніж з зміною демографії.

Тим часом рівень ожиріння у 10- та 11-річних підлітків зріс на 30 відсотків з 2006 року, тоді як діабет 2 типу у молодших 25 років зріс на 22 відсотки за останні п'ять років.

Анна Тейлор, виконавчий директор The Food Foundation, сказала: «Цілком можна запобігти проблемам зі здоров'ям дітей Великобританії через неправильне харчування.

«Політики в усьому політичному спектрі повинні віддавати пріоритет політикам, які надають усім дітям доступ до харчування, необхідного їм для здорового зростання, що має бути їхнім правом».

Експерти припускають, що нинішній рівень дитячого ожиріння може коштувати країні приблизно 8 мільярдів фунтів стерлінгів через навантаження на NHS і систему пільг, якщо більший відсоток населення стане непрацездатним.

Food Foundation має власний «виборчий маніфест», який закликає майбутніх депутатів зробити більше для того, щоб якісна їжа була більш доступною для всіх, оскільки, як стверджується, ожирінню та хворобам, пов'язаним з їжею, можна запобігти.

За прогнозами авторів, загальна тривалість життя, а також кількість якісних років доброго здоров'я, які дитина може прожити після народження, продовжуватимуть падати без радикальних змін.

Автори стверджують, що «агресивна пропаганда дешевої нездорової їжі» та рівень продовольчої безпеки, спричинений бідністю та позбавленням, означають, що діти живуть у середовищі, яке робить їх здорове годування «майже неможливим завданням».

Продовольча інфляція та криза вартості життя загострили проблему, сказали вони, закликаючи до дій, щоб «звернути поточну траєкторію».

Знаменитий шеф-кухар Джеймі Олівер, який очолював кампанію за здоровіші шкільні обіди в 2005 році, заявив на платформі соціальних мереж X, що дітям «не дають шансу бути щасливими, здоровими людьми. І вони заслуговують набагато більше, ніж це.

«Немає срібної кулі, щоб виправити це, тому нам потрібен комплексний підхід, який не просто ламатиметься по краях, а революціонізуватиме правила та фундаментально покращуватиме якість їжі в усіх напрямках. Лідер, який розуміє це і серйозно ставиться до здоров'я дитини, стане людиною, яка змінила ситуацію з ожирінням і перемогла».

Food Foundation каже, що його місія полягає в тому, щоб «змінити харчову політику та бізнес-практику, щоб гарантувати, що кожен у всій країні Великобританії може дозволити собі здорове та стійке харчування та мати доступ до нього».

Він закликає до прийняття законодавства щодо харчових стандартів, обов'язкової звітності харчових підприємств щодо «здоров'я та стійкості» та нової «стратегії садівництва» для збільшення виробництва фруктів та овочів у Великобританії.

Лідер лейбористів сер Кейр Стармер пообіцяв заборонити рекламу нездорової їжі для дітей і продаж енергетичних напоїв з високим вмістом кофеїну особам молодше 16 років, а також пообіцяв запровадити безкоштовні клуби для сніданку для всіх дітей.

Прем'єр-міністр Ріші Сунак також пообіцяв ввести заборону на рекламу нездорової їжі, яку уряд відкладав, і зобов'язався реформувати продовольчу систему, забезпечивши, щоб половина всіх витрат на продовольство в державних закупівлях витрачалася на їжу, вироблену на місцевому рівні або для екологічно чистих продуктів.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ozempic призвів до того, що схудлі американці шукають новий одяг

Якщо користувачі Ozempic і/або Mounjaro зможуть уникати оброблених харчових продуктів і займатися фізичними вправами, вони, ймовірно, збережуть свою втрату ваги. Хороша новина полягає в тому, що деякі з цих людей, які відмовилися від жирних гамбургерів і пончиків, можливо, вже шукають менший одяг.


Дженніфер Хайман, співзасновник і генеральний директор компанії з прокату одягу Rent the Runway, розповіла Сюзанні Капнер з Wall Street Journal про те, що покупці частіше, ніж будь-коли за останні 15 років, переходять на менші розміри.

Хайман зауважив, що ці клієнти все більш відкриті для експериментів із різними стилями, такими як вирізи та інші елементи, що оголюють тіло. «Коли ви почуваєтеся комфортніше у своїй шкірі, ви з більшою охотою спробуєте виглядати гостріше», — додала вона.

У роздрібній торгівлі одягом Lafayette 148 виконавчий директор бренду Дейрдре Квінн розповіла Капнеру WSJ, що приблизно 5% його клієнтської бази вже почали купувати новий одяг через втрату ваги.

Квінн сказала, що деякі клієнти замінюють свій одяг розміру 12 на розмір 6 або 8. Вона сказала, що тенденція до скорочення збільшує продажі та економить гроші компанії, оскільки для менших розмірів використовується менше тканини.

Абхі Мадан, співзасновник і креативний директор компанії Amarra, заявив: «Протягом останнього року наші роздрібні продавці говорили нам, що їм потрібні менші розміри».

Станом на травень 1 з 8 дорослих у США вживав препарати GLP-1, що еквівалентно понад 15 мільйонам людей. Нещодавно компанія Novo Nordisk, виробник Ozempic і Wegovy, заявила, що принаймні 25 000 людей щотижня починають курс лікування схуднення.

Аналітик Bank of America Джефф Мічам вперше написав про тему зменшення розмірів восени минулого року в замітці, яка показала, що наслідки препарату від ожиріння вплинуть на швейну промисловість, оскільки «можлива втрата ваги в широких верствах населення може стимулювати цикл заміни гардеробу».

Мічам сказав, що рівень прийняття препаратів для схуднення у 38 мільйонів осіб (середня точка оціненого TAM BofA на 2030 рік) у поєднанні з припущенням про покупку нового одягу може призвести до витрат на новий одяг у розмірі 50 мільярдів доларів.

Далі, як Bloomberg написав у нещодавній замітці, препарати GLP-1, ймовірно, будуть націлені на «американських товстих домашніх тварин».
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#176
В мене на цю тему сьогодні відбувся цікавий епізод.

Я пішла у walk-in clinic продовжити мої триптани (для придурків, які це прочитають (С), це не ті "пігулки", про які ви подумали - вони від мігрені), щоб не чекати до наступного тижня, коли мене міг би прийняти мій сімейний лікар.

Заходить черговий лікар, і така добряче в тілі, десь вдвічі ширша за мене.

Дивиться у мої записи каже - ну як, зайшов тобі Оземпік?

Я кажу, ні, я один раз вколола, і мене почалися дивні болі в животі (я про це тут писала), тому я вирішила більше не приймати. Я зробила дослідження і там багато ризиків - рак щитовидки, рак підшлунковoї ...

Вона зразу мене перебиває і починає розповідати, що рак то тільки в щурів, а якщо і буде, то то не такий страшний рак щитовидки, а про підшлункової вона взагалі промовчала (ну істчо би).

Потім я кажу - і потім, ті, що зупиняють Оземпік, потім знову набирають вагу, тут вона погодилась - каже, так треба мати бабло і бажання до кінця його життя його приймати.

Тоді я кажу - я вибрала шлях голодування - ніяких ризиків і купа позитивних факторів, і це нічого мені не коштує. А вона - нема наукових доказів, що голодування допомагає скинути вагу  :facepalm:. Я собі думаю - ну да, мільйони людей не тільки скинули вагу, а ще і позбавились діабету і купи хронічних хвороб, стали здоровішими, а вона мене усіма силами тягне на Оземпік  :smilie10:.

Тоді, поки вона виписує мені рецепт, я продовжую свої коментарі.

Кажу - я не впевнена в якості фармацевтичних препаратів, адже багато хімічних компонентів закуповується  в Китаї.

І потім, як ми можемо довіряти фармацевтичній індустрії після того, що відбулося з МРНА вакцинами?

Якщо ми навіть не можемо довіряти науковим публікаціям, як ось журнал Ланцет.

І тут в неї нереально бомбануло!

Під нею аж стілець закрутився, так вона з нього рванула - і вирячилась на мене, каже, все ок з Ланцетом, це неправда. Я кажу - як неправда, ось недавно скандал був ... А вона - ти забагато всього читаєш в інернеті  :facepalm1:.

Потім вона швидко схаменулась, що повела себе непрофесійно, я їй подякувала, побажала гарного дня і звалила з рецептом.

Про скандали з Ланцетом можна почитати тут.

Жаль, що, на відміну від мене, вона нічого в інтернеті не читає :facepalm1:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Проривні ліки Eli Lilly для лікування ожиріння та апное змушують виробників пристроїв CPAP банкрутувти.

Акції компаній, що займаються медичним обладнанням і спеціалізуються на лікуванні задишки під час сну (sleep apnea) сні, впали після того, як нове дослідження Eli Lilly and Company показало, що їхній препарат для схуднення тирзепатид значно зменшив тяжкість апное уві сні.


У п'ятницю Eli Lilly оголосила про нові результати своїх клінічних випробувань SURMOUNT-OSA фази 3, які оцінюють ін'єкцію тирзепатиду для лікування помірного та важкого обструктивного апное сну, також відомого як OSA.

Тірзепатид під марками Mounjaro (препарат для лікування діабету) і Zepbound (препарат для схуднення) знижував помірну та важку СОАС у дорослих із ожирінням з або без терапії позитивним тиском у дихальних шляхах (PAP).

Eli Lilly and Company (NYSE: LLY) оголосила про детальні результати клінічних випробувань SURMOUNT-OSA фази 3, які оцінюють ін'єкції тирзепатиду (10 мг або 15 мг) для лікування помірного та важкого обструктивного апное сну (OSA) у дорослих з ожирінням з або без терапії позитивним тиском у дихальних шляхах (PAP).

В обох дослідженнях тирзепатид досяг усіх первинних і ключових вторинних кінцевих точок як для оцінки ефективності, так і для режиму лікування та продемонстрував середнє зниження до 62,8% індексу апное-гіпопное (AHI), або приблизно на 30 подій менше, що обмежують або блокують потік повітря людини за годину сну порівняно з плацебо.

Луїс Аронн, фахівець з ожиріння Weill Cornell Medicine, сказав Bloomberg, що клінічні дані фази 3 Елі Ліллі про тирзепатид є «проривом» для «лікування ожиріння та апное уві сні».

Тим часом аналітики Citi знизили рейтинг ResMed, який виробляє дихальні апарати, відомі як пристрої CPAP, до «Нейтрального» з «Купити» щодо розробки тирзепатиду. У понеділок акції ResMed впали на 15%, а також Inspire Medical Systems -17% і AdaptHealth -11,5%.



Аналітики Citi також заявили, що дані вказують на те, що GLP-1 є життєздатним варіантом лікування для 70% пацієнтів з OSA, які страждають на ожиріння.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Приїхала додому, думаю, почну нове голодування, а моя аплікушка Life чомусь не завантажується! Я вже і місце на телефоні звільнила, і перезавантажила дивайсик, а вона все одно видає помилку.

Я в інтернет, і виявляється, компанія, яка створила апп, закриває його! Ним користувалися мільйони, купа людей зла як чорт, бо буквально роки голодування і всі дані тепер втрачені.

Ну що ж, out with the old, in with the new. Якщо кому цікаво і потрібно, то скачала оцей. Він простенький і відповідає моїм вимогам.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.easyfastapp.app&hl=en_CA
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Це стаття за липень, але до цього часу не було можливості перекласти.

Акції Pfizer Inc. підвищуються на премаркеті в Нью-Йорку після новин про те, що виробник ліків прогресує в ході клінічних випробувань своїх таблеток проти ожиріння, які застосовуються один раз на добу, «данугліпрон». Данугліпрон - це оральний глюкагон-агоніст рецептора пептиду-1 (GLP-1).


Клінічна оцінка кількох композицій данугліпрону з модифікованим вивільненням, що застосовуються один раз на добу, призвела до обнадійливих фармакокінетичних даних для кількох кандидатів, один із яких продемонстрував найбільш сприятливий профіль

Компанія планує провести дослідження з оптимізації дози, зосередивши увагу на бажаній формулі для інформування про дослідження, що сприяють реєстрації

У грудні компанія Pfizer припинила припис данугліпрону двічі на день після того, як у пацієнтів виникли проблеми з толерантністю. Компанія зазначила, що дані першого етапу випробування версії, що приймається один раз на день, «інформуватимуть про шлях вперед».

Компанії, які мають розробляють ліки GLP-1, продовжують рости на ринку цінних паперів.

Pfizer намагаються вирізати частку ринку GLP-1, щоб боротися з ожирінням на Заході. Аналітики Уолл-стріт прогнозують, що до кінця десятиліття вартість галузі може досягти 100 мільярдів доларів.

У червні генеральний директор Альберт Бурла сказав, що GLP-1 лише «пошкрябають поверхню того, що ми побачимо в лікуванні ожиріння».

Замість GLP-1, можливо, споживачам слід спробувати періодичне голодування, здорове харчування та щоденні фізичні вправи.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.