Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Не знаю, хто пік млинці - видра чи її факер, але вони непрофесійні і підпалені  :smilie10: . Не львів"яни, а понаєхи пекли їх  :bluet:.

Упс, це ж Алєкс із Куєва. Все зрозуміло  :lol:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тепер мені зрозуміло, чому вони всі такі злі і мають пунктик на "товстих".

Вони ж там постійно голодні  :smilie10:.

Подивіться - на цій тарілці майже відсутній протеїн, я так розумію, це вечеря дорослого 50+ чоловіка?


Та там має на півтарілки лежати здоровенний кусок стейка з кров"ю чи ще якого м"яса.

Що це, мамо? ЩО ЦЕ? :smilie10:  :smilie10:  :smilie10:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Якраз для дівчинки дуже важливий.



Якраз Бяка і є прекрасним прикладом, чому. Її батько був відсутній в її житті, то вона завела юною роман з набагато старшим чоловіком.

І в притул не бачить, чому  :smilie10:.

А ось у мене тато був для мене завжди, добрий і люблячий. Мені бабуся розповідала, що коли я народилась, він стояв над колискою і плакав. Бабуся (його мама) питає - чому ти плачеш? А він - "Тому що я нікого не зможу полюбити так сильно, як її".

Звісно, коли народилася моя сестра, він любив її так само.

І саме тому мій чоловік - такий же добрий, сильний і люблячий, як мій тато.

I would not have settled for anyone lesser than that.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну що там, затихли вже утирки в "клійонці" (до Мінмена не відноситься, I like him)?

Тепер будуть серйозні пости.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Як сказав би Данінг-Крюгер, потрапила точно в ціль!

Анальний Але вже другу годину скавчить 1& .

 :pooh_lol:  :pooh_lol:  :pooh_lol:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Червень 18, 2024, 19:07Як сказав би Данінг-Крюгер, потрапила точно в ціль!

Анальний Але вже другу годину скавчить 1& .

 :pooh_lol:  :pooh_lol:  :pooh_lol:

А ви бачили, як він за ЛГБТ вписався груддю?

Своє, ріднесеньке (С)

Not that there is anything wrong with that (C)

 :laugh:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Петро Ш. сьогодні реально запалює вогні на Єрмачці :dance3: .

I love him that way 1&.

 :smiley24:  :smiley15:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

"Аргументи" соросятини :facepalm1:. Зміна IP somehow makes their arguments less legit :dance3:.

Чувак не в курсі, як працює Тор  :facepalm:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2108
Сергій, ти бачив, що наш спільний колишній "друг" сьогодні видав?

Він практично обвинуватив мене у stalking! Прирівняв мене до героїні серіалу, де тьотя переслідує комедіанта!

Вже зовсім з"їхав мізками - а кажуть, що вакцина не впливає на мозок :facepalm1:.

Питається, на якій основі він зробив це звинувачення? Я взгалі з ним не спілкуюсь і ніколи перша не ініціювала контакт з ним від слова взагалі, крім як у зв"язку з донатами і попросити, щоб Натіві видалила мою інфу.

Я взагалі про нього практично забула, і якби він не нагадував своїми постами в тебе на ютубі про своє існування, то б і не згадувала.

Ну це не нове. Двоє кінчених недолюблених збоченців ще з 2021 вищали про "аргазми" і "вона донує, щоб бути посланою", але ж я не думала, що він реально повірив в ці брудні спроби втерти у мене гнилого оселедця і спроектувати власну сумну ситуацію на інших!

А що воно тусувалося з ними разом і хіхікало, то я думала, був звичайний прояв його переніального боягузства, як коли Карова бажала смерті моїй дитині, а він стояв поряд і ржав - бо нормальна людина, ЧОЛОВІК би просто відразу заткнув їй рота, як це зробив ти!

Але ж, виходить, воно з цим всім погоджувалося?  :smilie10:

Тепер зрозуміла його шокуюча заява про "відкривати рот на чуже" :facepalm:, яка мене тоді просто вбила  :smilie10:.

Це ж наскільки треба бути взагалі, ну я не знаю, deprived, щоб нафантазувати собі про на 12 років старшу за нього ЧУЖУ жінку, яка могла б бути ну якщо не матір"ю, то дуже сильно старшою сестрою?

І на підставі чого? Які кроки я зробила, щоб могли виникнути такі фантазії?

Що намагалася з усіх сил захистити себе від років булінгу і знущань, коли воно останніми словами матюкало мене, збирало та поширювало приватну інфу, погрожувало моїй родині і навіть дитині, стояло поряд і ржало, коли мене намагалися довести до самогубства і змішували з лайном на форумі Z?

Чи коли намагалася побачити в ньому щось людське і встановити з ним хоча б якусь semblance конструктивного спілкування, запросивши, у тому числі, на цей форум, працюючи з ним по донатах?

Так ось, ні те, ні інше не є нічим більшим, ніж воно є. І не може бути в принципі!

Навіть якщо відкинути якісь факти і реалії і взяти - і я вже про це писала - просту дихотомію he-she, там нема he - male gender присутній суто номінально.

Тому що він слабкий, боягузливий, не тримає свого слова (пам"ятаєш, як Мирослава відкрила тему проти мене і він пообіцяв, що коли його розбанять, він піде і прояснить ситуацію - він цього так і не зробив), нечесний, безпринципний, дволичний. Це не є риси чоловіка, це є риси або м**ка, або просто недорозвиненої, погано вихованої дитини :smilie9:. Тому я і постійно називаю його малюком.

Таких ніхто не хоче і такі нікому не цікаві, хіба як тільки патологія  :smilie9:.

Ця гнида і його підтанцьовка навіть до моїх батьків полізла  :smilie9:. Йому моєї дитини було мало  :smilie9:  :smilie9:. Він ще й тут чи на Єрмачці похвалявся, як "нарив коє-що" про мою родину  :bluet:  :bluet:  :bluet: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

До речі, в тому серіалі той Донні, за описами, is seriously f**cked in the head.

Може, тому він і притягнув цю аналогію and can relate  :smilie9:.

А серіальчик треба подивитись  :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

О, прорвана каналізаця keeps on giving на СУПі :smilie10:.

"Інтєліхєнт" злий як кобра - мати, бруд, чергова брехня :facepalm:. Значить, мої відповіді - в точку, зашкварчала сігарєтка в одному місці  :smiley14:.

I won't even acknowledge his replies there, опускатися до того я не збираюсь.

Так нащо все це було - просто отримати уваги? ЦЕ було root cause цього камінг-ауту?

І хай не триндить, що не має доступу сюди. Ще і як має - як Серджіо.

Ржу - він заблокував мій імейл! :facepalm1: Можна подумати, з того імейла хтось йому щось писав. Це ж наскільки йому боляче навіть бачити мою адресу у списочку :facepalm: я ж кажу, він просто 41-річна лисіюча ДИТИНА з fragile ego та ось такезним CHIP on his shoulder :smilie10: .

І якщо не хоче, щоб щось було чиїмось f**ing business, то нащо на весь світ розляпував про свій тиск, свою роботу в Ізраїлі, своє село, свою сестру і її пуховик, свою дружину, все те, що він тут роками вивалював у публічний простір? Значить, таки ХОТІВ, щоб всі про це знали, а я просто користуюсь цією публічною інфою відповідно.

Злягайся сам із колготочними, димихизи, кексами, тидищами, шушами і каровами, а в нас тут цивілізоване спілкування між рівними на основі взаємної поваги. Заздри!

І якось прожили без тебе рік, і ще проживемо. А те, про що в деяких темах тут говориться, ти і тобі подібні не можуть осягнути своїми куцими вакцинованими мізками, то й скавчать про конспірологію та пропаганду. Значить, не в коня корм - ось там і повзай поряд з вольтерами, мажесті та іншими intellectuals, такими самими, як і ти :smiley23: .

ПС. Воно ще і Хорвата при цьому встигло образити :facepalm1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2111
Що таке "кєди" і нащо мені його якийсь канал на allegedly 3K?

Соррі, home video якогось пласкодупого Donny і тіла з трьома пакетами на голові - not my idea of fun.

За таке, навпаки, ще і доплачувати повинні за психологічну травму, які нафіг прогляди?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Придурок, твою "маму" і все решта згадали тільки і виключно після того, як ти поліз до Сергія в ютуб і почав додовбуватися до нього з дебільною румунською.


Бо ти не можеш, щоб когось не жерти! :smilie9:

От ми і обговорювали у жартівливій формі варіант запостити відповідь на івриті і чи ти не єврей.

Все решта у тебе давно було вивалено у фейсбучеку і знаходиться елементарним пошуком в гуглі.

І на відміну від тебе, хто поліз у мої соціальні медіа, вкрав і потім поширював мою інфу, по відношенню до тебе цього ніхто не робив і навіть прізвище твоє чи назва твого забитого села не називалась.

А ось адресу твоєї куївської помийки, на якій ти виріс (що пояснює класову ненависть до осіб типу мене) може знайти кожний лінивий на Єрмачці.

І воно ще буде гвандіти про якісь села на Волині, сало і ковбасу  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ми бачили, як не чіпав місяцями.

Про Вікторію Спарц коли було? В нас ще пісенька про це написана.

А все тому, що я висловила "фу" "волонтерам", ось в нього і бомбануло.

Піди ще щось від мене заблокуй, якщо зможеш - наприклад, частину свого хворого мозку.

Так я тобі пропонувала це зробити ще влітку 2021 - не зміг! :smiley14:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2114
Це жжжерррсть!  :smilie10:

Ото в М-3 бомбануло сьогодні!

Але які откровення!

Та я в нього - якась незаживаюча кровоточива рана! :smilie10:

Що аж заблокував мій мейл (!), з якого йому взагалі місяцями ніхто не писав і не збирався :facepalm1: .

Перестав заходити під своєю реальною айпішкою (можна подумати, я його тут покусаю) і заходить тільки і виключно під анонімайзером, причому продовжує бути підписаним на цю тему.

Якщо це так, то чому він написав, що прочитав, коли заходив, адже він має отримувати все написане в цій темі автоматично?

Скільки йому дійсно років - 5??

І це він МЕНЕ обвинувачує в stalking! :facepalm:

Може, насправді його проблема - зовсім інша? Може, він "ображається", що я, навпаки, на нього забила?

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2115
Це реально жерсть! Яка інтелектуальна та ментальна деградація - як і у медведа!

Не дивно, що моя продуктивність та креативність йому здаються неприродніми :smilie10:.

ЦитатаКандидатом яких наук? 

Кандидатом "not your f**ing business" наук! :smiley14:

ЦитатаВ юному віці - сміявсі

Багато знаєш, що захистилися до 30 років? І я набагато раніше  :smiley14:. І так, коли ти в цьому ж віці тягався по кущах з 3П, я вже була кандидатом наук :smiley14: .

ЦитатаЗнаходити самостійно роботу - та я також сміявсі.

Все воно "сміявсі". Є одне матюкливе слово, що позначає те, чим воно займається, але я ж не він і не 3П :bluet: .

ЦитатаВ мене є знайомі що мають докторські

Зате в нього ні докторської, ні кандидатської, тільки пластиковий диплом з куївського вузу.

Цитатав цивілізації, а не у Волинському технікумі за ковбасу.

Я захищалася в Києві, і не за ковбасу, а за свій розум і важку працю. Ручки в буквальному сенсі цілували після захисту.

ЦитатаКористі від такої роботи - нуль.

Сказало неотесане малоосвічене чмо, яке не змогло навіть застосувати свої нібито навички для розшифровки простенького шифру :smilie10:. А між тим за мене билися два вузи, щоб заполучити мене для акредитації. Цьому придурку вже два рази пояснила, але ж воно тупе і вперте, як осел, якого Але штрикає :smilie9:.

ЦитатаЩодо блату. У шин беті блат? Може ще й за сало? Бугага! Регочемо усім кібуцом.

От всім кібуцем тебе і взяли :smiley14:. Так ми всі і повірили, що у ізраїльські спецслужби взяли простого українського хлопця без скілсету, досвіду роботи і просто з вулиці :facepalm1: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2116
Щось надто багато специфічних деталей. Невже? :smilie10:

Цитата30W/32L..

А я казала, karma is a bitch.

Якщо довго дивитися у прірву обзивати когось бегемотом, прірва почне дивитися у тебе бегемот поряд може і придушити :smiley14:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2117
Цитатацей пост за 24 квітня, зараз 19 червня. Ти за цей час кіко настрочила під кедами?

І знову, надто багато специфічних деталей. Під кедами може строчити лише істота, яка спочатку писала про


а потім злилась, коли я дала посилання на його пост, де він ображає конкретно мене, від 26 квітня.

"Місяцями" - означає декілька місяців. Тут ледве один місяць пройшов  :smilie9:. Ще й брехав, що про мене взагалі нічого не писав.

А це взагалі takes the cake:


3П будеш цінні вказівки давати :smiley14: .


Martha, I am not your baby reindeer. GFY!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Червень 19, 2024, 21:27Сергій, ти бачив, що наш спільний колишній "друг" сьогодні видав?

Він практично обвинуватив мене у stalking! Прирівняв мене до героїні серіалу, де тьотя переслідує комедіанта!


Коротше, це сюр, той кейс, коли life imitates fiction :smilie10: !

Виявляється, серіальчик-то фейковий в тому плані, що той чувак-психопатіна все вигадав!

Наговорив на невинну жінку мішок лайна, вона ніколи таким не займалася, юристи подали позов до Нетфлікса на мільйони доларів, цій психічно хворій гниді-наркоману прийшов кінець. Детальніше у темі про серіали.

І що ми бачимо тут? Мерзенна потвора створює пост на абсолютно невідомо якій основі, починаючи здалека - від дисертацій, і робить вкид, ніби я його переслідую!  :smilie9:

Ше і бреше, що то було тригероване нібито згадуванням його родини, після того, як він сюди "зайшов" - це після його слів, що йому і "заходити не треба, бо він отримує повідомлення через скрипт". То заходив чи не заходив??

А самі повідомлення, де ми з Сергієм обговорюємо його бекграунд - абсолютно нейтральні, до речі, були зроблені не "на днях", як він написав, а аж 15 червня, а сьогодні аж 20 червня.

Тобто він сидів на цьому аж 5 днів, і хай не розповідає, що саме це його тригернуло.

Тригернули його мої compliments Авіатору (від чого його завжди тіпає та ковбасить), і можливо, Шаблезубу (бо він інтелектуальний чувак, не те, що цей ваксерний дегенерат). А може, тільки додивився "Оленя" і вирішив лайнеця накинути :smilie9: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2119
Ось скрін мого мейлбокса, де видна папочка "Z-Asshole" і дата останнього імейла до цієї потвори з приводу попередніх розбірок. Сьогодні 20 червня, більше з того часу я йому нічого не писала і не збиралася.


І він після цього імейла ще довго скакав в мою сторону на Єрмачці, поки його нарешті не забанили 11 лютого. Під час його останнього демаршу - теми, яку він відкрив спеціально для булінгу, я йому, звісно, відповідала тут, але потім, коли він звалив, я його майже взагалі не згадувала.

З одного боку, тому що в мене принципи, що якщо навіть така погань пішла в самобан, я їх не зачіпаю, а з іншого - і приводу не було, хоча було декілька згадок просто як констатація факта (наприклад, що він брехав, що ЧоткоПатріотка - це я).

І він після цього стверджує, що я його переслідую?? Та це просто взагалі жерррсть  :smilie10:. Може, він як цей Річард Гадд, sick in the head психопатичний виродок, мета якого - нашкодити мені?

І я знаю, звідки це походить і хто почав розпускати цей бруд - спочатку білобриса потвора, вона туди ще і медведа та Бульку приплітала на початку, а потім і плєшиве лайно. А цей, я думала, був хоч трохи розумніший, але ...

Ще й почав брехати та втирати гнилі оселедці про наркотики  :smilie10: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.