На шляху до зеленої диктатури: тривожні дзвіночки

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Ну, я вже на своїй шкурці випробувала риторику від прихильника Зеленського, який назвав мене "ворогом народу", а цей крихітний ресурс - "ворожим".

А тут, виявляється, з цим цілий міжнародний скандал  :smilie10:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Деніел МакАдамс з Інституту миру та процвітання Рона Пола оприлюднив тривожну інформацію.

Неурядова організація (NGO), пов'язана з урядом США, що базується в Україні, опублікувала список «ворогів», до якого входять американські журналісти, бізнес-лідери, ЗМІ, веб-сайти, і в основному всі, хто критикував адміністрацію Байдена.

ГО "Data Journalism Agency" (TEXTY) опублікувало минулого тижня звіт під назвою «Американський розмах. Від трампістів до комуністів, хто і як агітує за припинення допомоги Україні».

Доповідь має на меті очорнити американських консервативних журналістів, ЗМІ та організації як розповсюджувачів російської пропаганди.


Але насправді це список тих, хто виступає проти війни в Україні, або Байдена, або лівих загалом.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Загалом 390 осіб і 76 організацій включено до того, що МакАдамс описує як «список ворогів України».

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Можливо, що найбільше шокувало в цьому нападі на американських громадян, так це те, що Агентство журналістики даних (TEXTY) має давні зв'язки з самим урядом США! Насправді, засновник видання Анатолій Бондаренко фігурує на веб-сайті уряду США як учасник проекту Державного департаменту США «TechCamp».

Агентство журналістики даних (TEXTY) вказано як «Партнер-виконавець» проекту Агентства США з міжнародного розвитку «Прозорість і підзвітність у сфері державного управління та послуг»/TAPAS.

Можна дивуватися, як, наприклад, колишній президент США Дональд Трамп і десятки членів Конгресу США відреагують, коли почують, що американські податкові долари надсилаються в Україну для підтримуваних США українських організацій для створення «списків ненависті» і «списків вбивств» "патріотичних американців, таких як вони самі.

Коментатор Роббі Старбак долучився: «Це божевілля. Українська НУО щойно оприлюднила список ворогів, у якому є громадяни США. Цей список звинувачує нас у проблемах України на полі бою», додавши: «Ось тут це стає божевільним ... Засновник цієї ГО (http://Texty .org.ua) пройшов НАВЧАННЯ у Державному департаменті США».

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цей придурок навіть включив Маска як ворога народу України ... Маска, який з перших днів надав неоціненну допомогу із Старлінком!


 :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Наприкінці звіту написано: «Ми цінуємо та поважаємо свободу слова, яка є необхідною передумовою існування демократичного суспільства».

Це смішно, враховуючи, що список ворогів афілійованої з урядом США НУО спрямований переважно на американських консерваторів, більшість із яких вважаються політичними опонентами адміністрації Байдена.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

На X Starbuck запитав: «Привіт, @SpeakerJohnson, ти збираєшся дзвонити Зеленському з цього приводу? Як щодо Державного департаменту? Ти скоротиш фінансування? Будь-які наслідки взагалі? Люди хочуть відповідей».


О, але зачекайте, після того, як це стало вірусним у соціальних мережах, українці додали застереження, щоб сказати, що це ані «список ворогів України», ані «список вбивств». Після того, як вибухнув скандал, продажна соросятина почала викручуватися:


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я сподіваюсь, американці не залишать це просто так.

Це чергове відверте втручання України у виборчий процес США :smilie9: .

Це злочинна риторика, яка дуже шкодить інтересам України :smilie9: .

Не дивно, багато республіканців США і консерваторів Канади недолюблють Україну САМЕ ЧЕРЕЗ так мерзоту  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Червень 11, 2024, 08:08Після того, як вибухнув скандал, продажна соросятина почала викручуватися:


Заскавчали суки соросячі :smilie9:.


Мочити мерзоту - хай нарешті почнуть заробляти на життя справжньою працею. Вулиці хай йдуть підмітати чи унітази мити.

А краще цих жирних котів - в окопи на передову  :smilie9:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#11
Я не можу не помітити, як за останній час змінилася зелена риторика, не кажучи вже про їх policies.

І мова глобалістично-зеленої істерії, нетерпимості, намагання затоптати будь-яку думку, що проливає світло на реальний стан речей, все більше і більше нагадує мову сталіністів чи тоталітаристів взагалі. Адже сталінізм - це лише один із підвидів тоталітаризму - як і, власне, глобалізм, оскільки в його основі лежить все той же старий добрий марксизм - лише на новий лад.

Це стало проявлятися не лише у контрольованих зеленими глобалістами медіа на кшалт Української Правди чи Текстів (як наведено вище), а перейшло на рівень міжособистісного спілкування.

Заклики залякати і навіть вбити політичних опонентів, а їх прихильників посадити в концтабори лунають все частіше і частіше.

А якщо ти будеш критикувати владу і проливати світло на її справжню природу, тобі особисто стануть погрожувати СБУ та психлікарнею, як зробив оцей індивід - і уже не вперше:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139806.msg27956459#msg27956459


За 30 років незалежності України у психіці декого нічого не змінилося. Слід лише замінити "СБУ" на "КДБ", а "психіатра" - на "примусове лікування".

Саме це вчиняли з дисидентами під час радянських часів. Оббріхували і очорнювали їх, звільняли з роботи і не давали можливості годувати свої родини, садили їх у тюрми, запроторювали під вигаданими діагнозами і примусово "лікували" у закритих психіатричних закладах.

Тільки тому, що вони не боялися говорити правду про те, що відбувалося :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#12
Звичайно, шокують такі заяви в цілому і готовність українців здавати один одного в "органи" чи "на органи" тільки за те, що у них погляди, не затверджені газетою Українська Правда :facepalm1:.

Неприємно вражає, що той, кого ти ще вчора вважав другом, виявився сексотом і навіть не приховує цього :smilie2:  .

Дивує, що роблячи такі заяви, він навіть не уявляє наслідків у першу чергу для себе і що, власне, протирічить сам собі.

Мене обвинуватили у тому, що я розписую тут про глобалізм та Сороса, а також називаю УП Єрмачкою та глобалістичним антиукраїнським ресурсом.

Last time I checked, ці погляди поділяються:

  • Мільйонами людей на планеті Земля, включаючи приблизно половину населення США та Канади.
  • Відомими українськими пундітами, які роками обговорюють ці питання, видають про це книжки, ведуть лекції на ютубі та поширюють свої погляди у різноманітних соціальних медіа (посилання дивіться у темі "Глобалізм як негативний чинник української державності)
  • Іншими дописувачами тої ж Єрмачки. Наприклад, воїнами ЗСУ ніками Гео та Аутлендером, які роками називали і продовжують називати Єрмачку ворожим ресурсом, причому на самому цьому ресурсі. Що, за логікою опонента, автоматично робить УП теж ворожою  :facepalm:.

Хочу побачити, як СБУ буде арештовувати всіх трампістів, і як Хорват накатає заяву в СБУ на Гео та Аутлендера, бо вони посміли образити його дорогу Українську Правду :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну і ще - наш ресурс не знаходиться в юрисдикції СБУ чи України, і навіть не в юрисдикції Канади. І цей ресурс не є ЗМІ. І я не бачу, як СБУ може закрити кожен маленький приватний блог, фейсбук- чи твітер-акаунт - навіть якби вони хотіли, у них просто немає на це ресурсів.

А США уже поставили Україну on notice через ВЕЛИЧЕЗНИЙ скандал з Тексти.юа (дивіться вище). Дійшло до того, що багато високопоставлених американських політиків почали вимагати зупинку допомоги Україні взагалі  :smilie9:.

Тому єдиний реально дієвий спосіб заткнути мені рот - це коли Хорват і його "нові старі друзі" скинуться і наймуть кілера для мене :smiley24: .

Бачу, вони вже ментально майже дозріли до цього у своєму хейті, ненависті та нетерпимості тільки тому, що я думаю по-іншому, ніж вони.

Тому ви всі дефакто - свідки, ХТО робить мені ці погрози, ЗА ЩО вони намагаються змусити мене замовчати, і ЯКІ вони роблять зусилля, щоб закрити цей ресурс.

Хорват любить цитувати Біблію. То я йому нагадаю ще раз:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Червень 17, 2024, 02:22Мене обвинуватили у тому, що я розписую тут про глобалізм та Сороса, а також називаю УП Єрмачкою та глобалістичним антиукраїнським ресурсом.

Сьогодні просинаюсь, а на Єрмачці, рупорі демократії і справжніх нефейкових новин, просто розгул конспіративних теорій та ворожих наративів :smilie9: . Хорват, певно, пальці стер до крові, настукуючи заяви в СБУ :smiley24:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141062.msg27957814#msg27957814
ЦитатаПровели «марш» - десяток підарів отримали гроші від спонсорів з-за кордону, знайшли якийсь мотлох, що за пару сот гривень готовий хоч сраку свині публічно лизати, одягнули їх в специфічні клоунські наряди, привезли на кількох автобусах в центр Києва, пофоткали, роздали гроші і швидко втекли. Наступного року їм мабуть прийдеться в каналізаційному колекторі збіговисько проводити

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141062.msg27957880#msg27957880
ЦитатаХоч, можливо, верхівка і скорочує населення для економії ресурсів.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141062.msg27957888#msg27957888
ЦитатаСкладається таке враження що там між ЛГБТ є прошарок, так би мовити, професійних "борців за права", тобто які тим живуть і годуються з того.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141062.msg27957889#msg27957889
ЦитатаТих що безпосередньо приймають участь - заробити гроші. Якби не боязнь попасти за грати, то зараз і за єднання з куйлостаном проводили б акції аби тільки гроші платили. Ну а якоїсь логічної мети для тих хто спонсорує немає - це чистий сатанізм. Більшість людей ні в що не вірять. Їм плювати на причуди якогось заможного дядька який платить за дивні перформанси тим більше що його ім´я приховане  за діяльністю фондів, що нібито спонсорують якісь свободи. Але за цією клоунадою насправді стоїть смерть для тих країн де це підтримується і всіляко заохочується.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141062.msg27958018#msg27958018
ЦитатаЦя зараза деструктивна, вона розбещує та розколює суспільство.

То я правильно розумію, що якщо подібні заяви зроблені на Єрмачці - Єдиному Правильному Форумі Укрнету, то це вже не конспіративні теорії і не ворожа пропаганда?

І сама Єрмачка, де вони опубліковані, не ворожий ресурс by default, яким Хорват вважає цей?

Ето другоє?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.