Зеленський і його позиціювання як лідера України

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Подивилася інтерв"ю, враження негативне. Зеленського не можна випускати на західну аудиторію, він робить тільки гірше.

По-перше, було видно, що це було staged. Акуратно навішана сіточка, акуратно розкладені полінця, стільчики розставлені. Не відчувалося за кадром ніякої війни.

По-друге, Зеленський своїм меканням і беканням, своєю жахливою англійською, якою він постійно забувався говорити і переходив на українську (при цьому він переставав дивитися на Баєра і дивився на перекладача, що виглядало дико в кадрі), створював враження імбецила.

З того, що він сказав, було ясно, що він бреше. Дуже занизив наші втрати і збрехав, що кацапів було в 5 раз більше. Це на початку війни так було, а потім статистика змінилася, я недавно наводила цифри із зарубіжних джерел.

Вчергове відмазав Бідона (ой, ну подумаєш, що бідони поставили ЗСУ все пізніше і повільно, ніхто не знає, як би було, якби поставляли швидше - баби ісчо нарожають) і вчергове вчепився до Трампа, ніби він не розуміє, що відбувається :facepalm1:.

Інтерв"ю на Фоксі подивилися всього 16 тисяч, тоді як мільйони завалили Твітер Карлсона, намагаючись дивитись інтерв"ю із двійником Пуйла (сьогодні на літаку запалював зовсім інший його двійник, абсолютно на того не схожий). Коментарі в основному негативні - Зеленському в Північній Америці мало хто вже вірить і мало хто його сприймає, як раніше.

На такі інтерв"ю треба запрошувати звичайних людей - бійців ЗСУ, щоб світ бачив, хто реально тягне на собі всю війну.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Забула дати посилання для всіх бажаючих:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Скільки можна терпіти нудіння зеленої гниди?? Він тільки шкодить Україні своїми дегенеративними коментарями  :smilie9:.

Президент Володимир Зеленський вважає, що ймовірний кандидат у президенти США Дональд Трамп не розуміє цілей Владіміра Путіна у війні проти України й тому виступає проти подальшої допомоги Києву.

Про це він сказав в інтерв'ю CNN.

За словами голови держави, він "не може зрозуміти, як Дональд Трамп може бути на боці Путіна". "Це неймовірно", – додав він.

Ви тільки подивіться на його фейс. Хіба так має виглядати президент воюючої країни? Та він ледве язиком ворушить, не кажучи вже що плете абсолютну маячню  :bluet:. Звісно, що він нічого не може і не здатний зрозуміти!


Ото вибрали на свою голову!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Зелена некомпетентна шмаркля, чия країна повністю залежить від американської допомоги, вчергове відкрила свою пащеку до президента Трампа, навіть не розібравшись у фактажі :smilie9:.

У своєму інтерв"ю газеті Більд Зеленський назвав "план Трампа" примітивним.


Було б добре, якби Зеленський розібрався, що таке цей план, і почув би про нього від самого Трампа, а не з перєпєвок газети Вашингтон Пост.

А ще краще - якби взагалі тримав би свій рот закритим.

Розумнішим б здавався  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Чому б йому просто не закрити свій брехливий, непрофесійний, ухилянтський рот?? :smilie9:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Чи хоч один пункт обіцянок Зеленського він виконав? Питання риторичне ...

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну не мразь?  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:


Це корумповане ухилянтське бидло є фактором ПРОГРАШУ України  :smilie9:.

https://zn.ua/ukr/POLITICS/moji-pjat-rokiv-shche-ne-zakinchilis-zelenskij.html

Президент України Володимир Зеленський заявив, що не вважає, що його повноваження глави держави якимось чином закінчились, оскільки термін ого перебування на посаді автоматично продовжився через війну в Україні, та, відповідно, неможливість провести вибори.

«Мої п'ять років ще не закінчились. Через воєнний стан вони продовжуються», - сказав він в інтерв'ю Reuters, відповідаючи на запитання журналіста, як би він оцінив своє президентство.

Він зазначив у відповідь, що вважає неетичним оцінювати свою діяльність та зазначив, що справедливий погляд на роботу можна отримати з боку, але «справедливість десь посередині».

Зеленський заявив, що все, чого він хотів п'ять років тому – це було створення ліберальної країни з ліберальною економікою,  а також закінчення війни.

«Але чи очікував я що буде все так, що буде таке випробування – ні! Ми впроваджували реформи без проблем перші 5-6 місяців, а потім прийшов ковід. Це теж було випробування, ми навчились із цим жити, як і весь світ. І одразу після ковіду прийшла повномасштабна війна...», - сказав президент.

«Я пишаюсь, що я президент України, ось моє ставлення до всіх цих п'яти років. ... Все це не закінчено, я вважаю що нам потрібно пройти цей шлях до кінця. Бажано переможного», - додав він. 

До кінця держави? Народу України? Бо він дуже цілеспрямовано над цим працює! :smilie9:

Він не знав, що буде повномасштабна війна? А я ось знала ще дитиною, в 90-і. Але я навіть не президент!

Про дороги, бакановщину і набиті доларами дивани я вже мовчу!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я не юрист і не можу сама оцінити, чи є Зебіл легітимним чи ні, але сам би міг піти у відставку? Але ж ні, чіпляється з усіх сил за табуретку.


Є така думка - знову-таки, я не знаю, чи вірно це юридично, але звучить логічно.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цікаво, кого саме має на увазі Вашингтон Пост? :smilie10:

"Гнів Зеленського навряд чи спрямований лише на Білий дім ... Він усунув деяких високопосадовців, які в останні тижні вважалися найближчими до Вашингтона".

З твітера автора статті:

"Американцям не подобається, що людей, яким вони довіряють, звільняють"  :smilie10:  :smilie10:  :smilie10:


"Тим часом багато дипломатів НАТО в Києві розчаровані українцями. Кожна сторона зараз каже, що інша не має чіткого шляху до перемоги. «Схоже, їхній GPS заглушений», — сказав високопоставлений європейський дипломат про керівництво Києва".


Іларіонов, як завжди, був правий :smilie10:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Зеленський знову пащекує - але на цей раз по відношенню до Байдена  :smiley24:.

Президент України Володимир Зеленський і його високопосадовці давно скаржилися, що схвалена західна оборонна допомога та поставки мільярдів надто повільно надходять до України, що дає очевидну перевагу росіянам, які мають більше зброї.

Але тепер, коли ситуація стає все більш відчайдушною, особливо в Харківській області, де російські війська швидко просуваються, Зеленський переслідує самого президента Байдена. У Швейцарії наступного місяця запланований великий мирний саміт за підтримки України, і виглядає дуже малоймовірним, що Байден прийде на нього, що залишає Зеленського глибоко незадоволеним.

Під час візиту до Бельгії у вівторок Зеленський сказав журналістам, що не буде "сильним рішенням", якщо Байден не прийде на саміт, який має відбутися 15-16 червня поблизу Люцерна. Він зайшов настільки далеко, що сказав, що це було б рівнозначно оваціям Путіну стоячи.

У явній незначній образі український лідер по суті сказав, що Байден виконуватиме вказівки Путіна, якщо він не з'явиться:

«Мирному саміту потрібен президент Байден, а також інші лідери, які дивляться на реакцію Сполучених Штатів. Путін лише аплодуватиме його відсутності, особисто аплодуватиме – і стоячи», – сказав Зеленський.

Але примітно, що Росію ніколи не запрошували надіслати свого представника. Зважаючи на те, що Москва перебуває з іншого боку як пряма сторона війни, це означає, що мета конференції забезпечити «справедливий і міцний мир» виглядає марною вправою.

Зрештою, це ще одне фото для Зеленського, де його можна побачити поруч із найвпливовішими світовими лідерами. У цей момент Зеленський відчайдушно закликає своїх західних прихильників схвалити використання далекобійної зброї, наданої ззовні, для нападу безпосередньо на території Росії.

Але що так розлютило Зеленського та його більш агресивних прихильників? Кілька днів тому Bloomberg опублікував такий заголовок: Байден збирається пропустити український мирний саміт заради збору коштів у Голлівуді. В історії говорилося наступне:

Президент Джо Байден, швидше за все, пропустить український саміт наступного місяця, оскільки він суперечить збору коштів на передвиборну кампанію в Каліфорнії, яку він збирається відвідати разом із Джорджем Клуні, Джулією Робертс та іншими зірками.


Швейцарія запланувала конференцію на 15-16 червня після зустрічі Великої сімки в Італії. Кілька лідерів G-7 планують приєднатися, але ні Байдена, ні віце-президента Камали Гарріс там не заплановано, за словами людей, знайомих із ситуацією. Президент Володимир Путін не був запрошений, і лідери інших країн також планують пропустити.

Президент України також закликав президента Китаю Сі Цзіньпіна бути на швейцарському саміті, бачачи в Пекіні потужну країну, яка має вплив на Путіна, якщо її вдасться переконати підтримати формулу миру в Україні.

Зеленський сказав про нещодавні смертоносні російські удари по Харкову: «Все було підірвано, діти, люди, мирні жителі, і ви не можете відповісти [Росія]. Ви отримуєте супутникові зображення від своєї розвідки, але ви нічого не можете зробити, щоб відповісти. Я думаю, але – і це факт – ми не можемо ризикувати підтримкою наших партнерів, тому ми просимо, дайте нам дозвіл зробити це."
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Мерзенне зелене чмо вчергове відкрило брудну пащеку по відношенню до Трампа, який ніколи і ніде не казав, що буде нагинати Україну капітулювати.

В той час як президент Байден, вступивши у сепаратну угоду з Пуйлом, спочатку взагалі відмовився надати допомогу, а потім спеціально затримував її і забороняє Україні бити по російських ресурсах, таким чиином імпліцитно нагинаючи Україну здатися.


Якщо десь і є президент-лузер, то це ця продажна гнида, скоро взагалі нерукопожатна, з якою ніхто не захоче мати ніяких справ :smilie9: .

Коли ж воно вже затихне? Чому воно до цього часу на чолі України? Хіба не видно, що воно тупо працює проти українських інтересів на ворога??

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Пройди на три зелені веселі літери, зелена мерзото! Особливо після того, що ти витворяєш по відношенню до емігрантів  :smiley14:.


Хто його взагалі випускає за кордон і на якій підставі? Кожен раз, як воно відкриває пащу, Україні лише гірше  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Як же я ненавиджу цю хуцпату, безсоромну, нахабну істоту  :smilie9:. Жодного цента Україні, поки ця потвора і його корумповане стадо на її чолі  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:.


Хай донують ті, хто за нього голосували  :smiley14:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Президент Володимир Зеленський доручив новому голові Служби державної охорони України очистити її лави від осіб, які її дискредитують, після того, як двох її офіцерів звинуватили у змові з метою вбивства високопосадовців.


Минулого місяця Служба державної безпеки (СБУ) повідомила, що затримала двох полковників гвардії, яких звинувачують у співпраці з Росією для підготовки вбивства Зеленського та інших посадових осіб, зокрема керівника військової розвідки Кирила Буданова.

Служба охорони забезпечує охорону різних державних службовців.

Представляючи полковника Олексія Морозова співробітникам у понеділок, Зеленський сказав, що його головне завдання полягає в тому, щоб в агентство прийшли лише ті, хто бачить своє майбутнє пов'язаним з Україною, – це його перший коментар після арешту агентів.

«І, звичайно, агентство має бути очищене від усіх, хто обирає собі не Україну чи дискредитує державну охорону», – зазначив він у Telegram.

Зеленський звільнив попередника Морозова Сергія Рудя у травні, через два дні після того, як СБУ затримала співробітників відомства, які, за її словами, працювали на ФСБ Росії та зливали секретну інформацію. З Москви коментарів не було.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ранок середи почався непогано - регочу, як пенсильванські коні (С).

Ну таке видати - це треба постаратися! :smiley24: Дякую за фан  :laugh:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141128.msg27968965#msg27968965


Де Трамп, а де Зеленський, який без папірця навіть двох слів не зв"яже :facepalm1:. Про решту можна і не казати.

А ви впевнені, що "сайтісь пасєрєдінє" - це взагалі, ЙОГО, Зеленського, а не наратив його ляльководів?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Зеленський вчергове пащекує до Трампа - я не розумію, нащо він це робить, хіба тільки більше нашкодити Україні.

Президент України Володимир Зеленський у середу кинув відкритий виклик колишньому президенту Дональду Трампу, сказавши йому, що якщо ймовірний кандидат від Республіканської партії має мирний план для України, він повинен негайно повідомити про це український уряд.


"Якщо Трамп знає, як закінчити цю війну, він повинен сказати нам сьогодні", - сказав Зеленський Bloomberg Television в інтерв'ю, даному в Києві в середу. Але він також попередив, що його уряд ніколи не прийме мирний план, який порушує суверенітет України. «Якщо є ризики для української незалежності, якщо ми втратимо державність – ми хочемо бути до цього готові, ми хочемо знати», – заявив Зеленський.

Його формулювання «якщо ми втратимо державність» у контексті обговорення потенційної мирної пропозиції Трампа, схоже, спрямоване на звинувачення можливої майбутньої адміністрації Трампа у програші України у війні. Він сказав, що «потенційно готовий» зустрітися з Трампом і його командою та вивчити бачення припинення війни.

Далі Зеленський заявив в інтерв'ю, що криза живої сили його армії не така серйозна, як повідомлялося, і ситуація набагато краща, ніж кілька місяців тому. Він також виступив проти поширених у ЗМІ повідомлень, які малюють безнадійну картину шансів України на полі бою. Він зазначив, що справа не в недостатній кількості людей, а в тому, що недостатня кількість зброї надходить до його сил досить швидко.

«Це не тупикова ситуація, це проблемна ситуація», – сказав Зеленський. «Тупикова ситуація означає, що виходу немає. Але проблему можна вирішити, якщо є бажання та інструменти. У нас є воля, а інструменти – вони ще не прийшли».

Його загальною темою було критикувати західних партнерів за дедалі повільніші поставки зброї та боєприпасів, незважаючи на мільярди, які вже вкладені в Київ. Це знову повторили в інтерв'ю Bloomberg:

У той час як Зеленський високо оцінив пакет допомоги на суму 61 мільярд доларів, схвалений Конгресом США цього року — після шестимісячної затримки — він сказав, що обладнання надто довго потрапляє на фронт.

«Це найбільша трагедія цієї війни, що між рішенням і реальним фактом у нас справжнє довге, довге, довге очікування», — сказав Зеленський.

Щодо Трампа та питання про те, чи може майбутня республіканська адміністрація придушити поставки зброї та допомоги, Зеленський сказав: «Вони не можуть планувати моє життя та життя наших людей і наших дітей». Він додав: «Ми хочемо зрозуміти, чи будемо мати в листопаді потужну підтримку США, чи залишимося самі».

«Ні в кого немає відповіді», – продовжив Зеленський. «Я не звинувачую, я просто пояснюю», — сказав він в інтерв'ю, яке відбулося через день після того, як він уперше за час війни прийняв прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана. Орбан також закликав розпочати швидкі мирні переговори з Росією.

Що стосується мирного плану Трампа, минулого тижня в статті Reuters говорилося, що він зосереджений на ультиматумі Києву – що він отримає більше американської зброї та оборонної допомоги, лише якщо погодиться розпочати мирні переговори з Москвою. Ще одна ключова «суперечлива» частина плану полягає в тому, щоб заморозити лінії бойових дій там, де вони є, під час перебігу мирних переговорів, що, ймовірно, буде непопулярним серед офіційних осіб України та НАТО.

Останнім часом Зеленський явно виявився більш відкритим до переговорів про мирне врегулювання.

Цікаво, що був і такий момент зі свіжого інтерв'ю Bloomberg: «Зеленський відмовився оцінювати провальний виступ Байдена на минулотижневих дебатах, які, за його словами, спостерігав. Замість внутрішньої політики він оцінював позицію кожного кандидата щодо України».
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

У президента України Володимира Зеленського був короткий шок і збентеження в той момент, коли президент Байден представив його перед самітом НАТО як російського «президента Путіна».


У зв'язку з цим Зеленського попросили прокоментувати цей незручний момент. Український лідер, як і очікувалося, згладив інцидент, назвавши його «помилкою», про яку тепер можна забути, і що він планує на цьому не зациклюватися.

"Це помилка. Я думаю, [Сполучені Штати] надали велику підтримку українцям. Ми можемо забути деякі помилки, я так думаю", - сказав президент України журналістам з Ірландії в суботу, де він відвідує ірландського лідера Саймона Гарріса.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І дійсно. Досить посади прем"єра, як в Канаді. І на ньому має бути вся відповідальність.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.