"Волонтерські" Питання

Попередня тема - Наступна тема

білий хорват

Наступний варіант

Mitsubishi L200 L200 2.5 TD Liberty
2005  127 000 km  Diesel  SUV

Ціна 23999 PLN (4530 фунтів)

https://www.otomoto.pl/oferta/mitsubishi-l200-pick-up-4x4-4wd-2-5-td-4-life-terenowy-ID6FhE2t.html

Продам Mitsubishi L200 2005 року випуску. Авто перевірено з Англії. Двигун, рама, коробка передач, редуктор та приводи без проблем. Машина тип-топ, в дуже хорошому стані. Стан автомобіля як на фото, пробіг вказано по факту в милях.
МКПП+редуктор!!!
4x4!!!
УВАГА !!! У НАС Є БІЛЬШЕ ПІКАПІВ, АВТОМОБІЛІВ 4x4
ПОЗАШЛЯХОВИКИ, ВСІ МАШИНИ ТЕХНІЧНО СПРАВНІ!!!!
ДЕШЕВШЕ І ДОРОЖЧЕ!!!!
L200
Навара
Рейнджер
Isuzu
Паджеро
L200
Джип тощо...
Можливий транспорт до замовника, покупець оплачує тільки в одну сторону. Остаточна ціна. Обмін мене не цікавить!




















білий хорват

Mitsubishi L200 2.5 TD Intense
2001  250 000 km  Diesel  SUV

Ціна 24900 PLN (4700 фунтів)

https://www.otomoto.pl/oferta/mitsubishi-l200-pick-up-4x4-blokada-mostu-4-drzwi-navara-renger-ID6FhGBi.html

pick up 4 дверний mitsubishi l200 2.5 tdi 4x4 редуктор блокада моста 2001 р. автомобіль справний, на ходу, діюча страховка.











білий хорват

15900 PLN (3000 фунтів)

https://www.olx.pl/d/oferta/mitsubishi-l200-2-5td-pickup-CID5-IDSZZkw.html

Mitsubishi L200 2.5td

Рік випуску 1996

Автомобіль старий, використовувався за призначенням.

Механічно справний. Все відремонтували вчасно, бо має бути в робочому стані.

Нова позашляхова резина

Після заміни масла

Нещодавно замінено:
- гальмівні колодки,
- рульовий механізм,
- наконечники стержнів.
- пружинні втулки.
- генератор змінного струму.

Двигун в дуже хорошому стані. Заводиться в найсильніші морози. Не димить. Має силу. Рама була відремонтована деякий час тому, поки що все в порядку.

Трансмісія бездоганна.




білий хорват

21500 PLN (4060 фунтів)

2005  94 950 миль

https://www.olx.pl/d/oferta/mitsubishi-l200-44-CID5-IDSZxqa.html

Авто Англієць Mitsubishi l200 pic up 2005 року в дуже хорошому технічному стані. Пробіг 94000 миль. 4*4 2.5 дизель МКПП. Каркас без дирок. Все працює добре. Машина знаходиться біля кордону з Дорохуськом.
















Wednesday

Виходить, по ціні схоже до ЮК, але можливо, в кращому стані?

Все не читала, бо я в тому не розбираюсь  :).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 12, 2023, 12:101. Волонтер це той, хто не бере жодних грошей за власну діяльність, а навпаки, - витрачає власні.

2. Значення слова волонтер в Україні, як і багато інших іншомовних слів в Україні, є трохи інше і має особливості, відмінні від значення слова у решті світу.
Слід пам'ятати це і намагатися створювати нові власні назви для нової діяльності.
Наприклад, я би назвав українських волонтерів - Помічниками воїнів.

3. Сказане вище ніяк не применшує важливість і почесність діяльності українських Помічників воїнів.

Так, про це вже було тут:

https://ukrpatriots.com/forum/index.php?topic=109.msg2281#msg2281

Тему дійсно слід об"єднати.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: білий хорват від Лютий 12, 2023, 13:11Ціна 22900 PLN (4320 фунтів)

 2005  140 000 km

https://www.olx.pl/d/oferta/mitsubishi-l200-nissan-navara-2-5-pickup-4x4-CID5-IDSPyG4.html





ну майже те саме. це англійці, яких привезли вже у Польщу ?
все - наступне авто ти купуєш якшо в англії не буде.  ;D а скільки доставка до перемишля вийде у вас ?

білий хорват

Цитата: MareK від Лютий 12, 2023, 17:09
Цитата: білий хорват від Лютий 12, 2023, 13:11Ціна 22900 PLN (4320 фунтів)

 2005  140 000 km

https://www.olx.pl/d/oferta/mitsubishi-l200-nissan-navara-2-5-pickup-4x4-CID5-IDSPyG4.html





ну майже те саме. це англійці, яких привезли вже у Польщу ?
все - наступне авто ти купуєш якшо в англії не буде.  ;D а скільки доставка до перемишля вийде у вас ?
Так, конкретно цей це англієць вже в Польщі.

Щоб доставити до Перемишля, без поняття, ніколи цим не займався.

Але конкретно цей знаходиться 300 км від Перемишля.
Знайти водія, який проїде 300 км.

MareK

Цитата: білий хорват від Лютий 12, 2023, 17:24
Цитата: MareK від Лютий 12, 2023, 17:09
Цитата: білий хорват від Лютий 12, 2023, 13:11Ціна 22900 PLN (4320 фунтів)

 2005  140 000 km

https://www.olx.pl/d/oferta/mitsubishi-l200-nissan-navara-2-5-pickup-4x4-CID5-IDSPyG4.html





ну майже те саме. це англійці, яких привезли вже у Польщу ?
все - наступне авто ти купуєш якшо в англії не буде.  ;D а скільки доставка до перемишля вийде у вас ?
Так, конкретно цей це англієць вже в Польщі.

Щоб доставити до Перемишля, без поняття, ніколи цим не займався.

Але конкретно цей знаходиться 300 км від Перемишля.
Знайти водія, який проїде 300 км.

якщо буде потреба через місяць чи два - ти зможеш допомогти фупу із тим ? мета - авто в перемишлі. усе решту то вже муй пех.. чому питаю чітко ? бо я звертався до багатьох із форуму коли дуже треба було - тільки Хома відкликнувся і робить це все як треба. Данко в Ірландії взагалі послав мене і нахамив . а в Ірландіїї тих пікапів овердофіга є.  ну і інші "європейці" також скисли. ну то таке. фуп для мене це 10% мого часу по авто для ЗСУ. вони у нас не єдині а одні з числа  ;D

абабагаламага

#170
Цитата: MareK від Лютий 12, 2023, 18:34якщо буде потреба через місяць чи два - ти зможеш допомогти фупу із тим ? мета - авто в перемишлі. усе решту то вже муй пех.. чому питаю чітко ? бо я звертався до багатьох із форуму коли дуже треба було - тільки Хома відкликнувся і робить це все як треба. Данко в Ірландії взагалі послав мене і нахамив . а в Ірландіїї тих пікапів овердофіга є.  ну і інші "європейці" також скисли. ну то таке. фуп для мене це 10% мого часу по авто для ЗСУ. вони у нас не єдині а одні з числа  ;D

А що за проблема найняти водія якщо ніхто не може/не хоче?
Не обов'язково всі помічники мають бути волонтерами, дехто може бути найманим працівником.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 12, 2023, 19:19
Цитата: MareK від Лютий 12, 2023, 18:34якщо буде потреба через місяць чи два - ти зможеш допомогти фупу із тим ? мета - авто в перемишлі. усе решту то вже муй пех.. чому питаю чітко ? бо я звертався до багатьох із форуму коли дуже треба було - тільки Хома відкликнувся і робить це все як треба. Данко в Ірландії взагалі послав мене і нахамив . а в Ірландіїї тих пікапів овердофіга є.  ну і інші "європейці" також скисли. ну то таке. фуп для мене це 10% мого часу по авто для ЗСУ. вони у нас не єдині а одні з числа  ;D

А що за проблема найняти водія якщо ніхто не може/не хоче?

Вони і наймають. Але є додаткові аспекти організації - наприклад, хтось повинен поїхати оглянути ту машину, заплатити власнику, і так далі. Якщо це про Ірландію.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#172
Цитата: Wednesday від Лютий 12, 2023, 19:21
Цитата: абабагаламага від Лютий 12, 2023, 19:19
Цитата: MareK від Лютий 12, 2023, 18:34якщо буде потреба через місяць чи два - ти зможеш допомогти фупу із тим ? мета - авто в перемишлі. усе решту то вже муй пех.. чому питаю чітко ? бо я звертався до багатьох із форуму коли дуже треба було - тільки Хома відкликнувся і робить це все як треба. Данко в Ірландії взагалі послав мене і нахамив . а в Ірландіїї тих пікапів овердофіга є.  ну і інші "європейці" також скисли. ну то таке. фуп для мене це 10% мого часу по авто для ЗСУ. вони у нас не єдині а одні з числа  ;D

А що за проблема найняти водія якщо ніхто не може/не хоче?

Вони і наймають. Але є додаткові аспекти організації - наприклад, хтось повинен поїхати оглянути ту машину, заплатити власнику, і так далі. Якщо це про Ірландію.


Там мова про Польщу, сам продавець, як особа зацікавлена, міг би перегнати машину або його довірена особа. Оглянути вже в Перемишлі і заплатити.

білий хорват

#173
Цитата: MareK від Лютий 12, 2023, 18:34якщо буде потреба через місяць чи два - ти зможеш допомогти фупу із тим ? мета - авто в перемишлі. усе решту то вже муй пех.. чому питаю чітко ? бо я звертався до багатьох із форуму коли дуже треба було - тільки Хома відкликнувся і робить це все як треба. Данко в Ірландії взагалі послав мене і нахамив . а в Ірландіїї тих пікапів овердофіга є.  ну і інші "європейці" також скисли. ну то таке. фуп для мене це 10% мого часу по авто для ЗСУ. вони у нас не єдині а одні з числа
Звичайно, що можу допомогти.
Можу подзвонити, домовитись, проплатити, організувати.
А якби не робота, то сам особисто би сів і перегнав би в Перемишель.
Водія бажано б було підшукати.
Але є різні варіанти, є такі що за додаткову оплату самі можуть доставити в любу точку Польщі, все залежить від даної машини і даного продавця.

А що з документами при перетині кордону?
Які саме мають бути документи?
На кого оформлені?
На яких номерних знаках має бути авто чи це без різниці?

Тут ще може бути така проблема, що на англійських таблицях їздити по Польщі без відповідних документів не можна, тому не впевнений чи не потрібна буде лавета, щоб доставити до Перемишля, а це можуть бути додаткові кошти.

Wednesday

#174
Марек, в мене до тебе теж є декілька питань  :)

Я подивилася те відео і хотіла б переслати щось корисне для бійців з тої бригади.

1) Коли ти плануєш наступний туди вояж?

2) На яку приблизно кількість людей розраховувати?

3) Що б їм було корисним, з того, що тобі відомо?

У мене такі варіанти:

A) Розчинні вітаміни - чим вигідно, що одну таблетку кидаєш у склянку з водою і вона робить тобі напій на смак фанти. І смачно, і корисно, і добре засвоюється, і натуральний продукт. Я сама такими користуюсь. Є варіант вітаміна В (надзвичайно корисний і потрібний) і вітаміна С.





B) Паперові полотенця. У мішочку 100 штук, у вигляді таблеток. Кладеш на кілька секунд у гарячу чи холодну воду і вони стають великими і можна витирати руки чи обличчя.



С) Різні ніштячки для порізів, пластирі, всяка така фігня. Щось професійне на передовій не потрібно і воно поставляється офіційно, я маю на увазі що потрібно в польових умовах, що реально вислати у посилці.

В) Шкарпетки, рукавички?

В) Твій варіант?

Звісно ж, можеш відповісти у приват, якщо не захочеш у відкритому доступі.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

#175
Цитата: Wednesday від Лютий 12, 2023, 20:07Марек, в мене до тебе теж є декілька питань  :)

Я подивилася те відео і хотіла б переслати щось корисне для бійців з тої бригади.

1) Коли ти плануєш наступний туди вояж?

2) На яку приблизно кількість людей розраховувати?

3) Що б їм було корисним, з того, що тобі відомо?

У мене такі варіанти:

A) Розчинні вітаміни - чим вигідно, що одну таблетку кидаєш у склянку з водою і вона робить тобі напій на смак фанти. І смачно, і корисно, і добре засвоюється, і натуральний продукт. Я сама такими користуюсь. Є варіант вітаміна В (надзвичайно корисний і потрібний) і вітаміна С.





B) Паперові полотенця. У мішочку 100 штук, у вигляді таблеток. Кладеш на кілька секунд у гарячу чи холодну воду і вони стають великими і можна витирати руки чи обличчя.



С) Різні ніштячки для порізів, пластирі, всяка така фігня. Щось професійне на передовій не потрібно і воно поставляється офіційно, я маю на увазі що потрібно в польових умовах, що реально вислати у посилці.

В) Шкарпетки, рукавички?

В) Твій варіант?

Звісно ж, можеш відповісти у приват, якщо не захочеш у відкритому доступі.




ми завжди розраховуємо на одну роту такі няшки. 50-70 воїнів. 2 рота батальйону к-2 54 ОМБР
Песець виїде наступну пятницю на ніч до наших. з гуманітаркою, ліками  і колесами.  будь яка допомога може бути переслана їм через Львів. новою поштою відправляємо у славік чи крамар чи ше кудись. там приїде водій і забере це все.

ну ось це наші. 

Wednesday

Цитата: MareK від Лютий 12, 2023, 20:41ми завжди розраховуємо на одну роту такі няшки. 50-70 воїнів. 2 рота батальйону к-2 54 ОМБР
Песець виїде наступну пятницю на ніч до наших. з гуманітаркою, ліками  і колесами.  будь яка допомога може бути переслана їм через Львів. новою поштою відправляємо у славік чи крамар чи ше кудись. там приїде водій і забере це все.

ну ось це наші. 

Чудово. На наступну п"ятницю я, звісно ж, не встигну, бо треба все це замовити і пакунок авіа йде Мостом від двох тижнів. і уже коли поїдеш наступного разу, пакунок повинен бути. Бажано, щоб ти його завіз особисто.

Коли повезеш песець, то розпитай, що ще конкретно треба і постараюсь все це знайти і прислати.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

як відповісти у приват ? немає такої кнопки :)

MareK

#178
панове - лет іт бі вондерфул.
най то всьо вшистко бєндзє заєбісто.
розслабте булки і видихніть . як я то роблю.


MareK

#179
волонтерка така шо я просто лох і ніхто поряд із нею не стояв взагалі і в принципі... читайте друзі.
https://www.facebook.com/j.minaeva
Євгенія Мінаєва
профіль відкритий паблік у фейсбуці.
6 год  ·
Знаєте, забагато уваги до волонтерського "ні".
Будь-яка відмова допомогти сприймається вштики як зрада. Наче вам плюнули в обличчя в податковій, вилили окроп на груди в поліклініці і демонстративно розбили дзеркало авта в МРЕО - в установах, де вам винні, бо ви платите податки на їх утримання.
Дуже вже наші люди люблять оце "винні", але не вміють пильнувати, хто, що, і чому. Вимагати від влади та інституцій, які сидять на утриманні з кишень народу - складно.
Набагато легше пнути ближнього, бо він винен. А чого винен? Бо взявся. Бо російське іпсо добре працює, нагнітаючи дебільні стереотипи про "вам платять"(хто, блять?), "у вас є доступ до ресурсів"(портал до рога ізобілія у бога за пазухою?) і так далі.
Рахуйте волонтерські "так". Бо їх сотні десятків тисяч по всій країні. Я недавно подивилася свій оборот від початку війни - це 17 ніхуйових квартир речима, грошима, броніками, електронікою. Це мої сьогоднішні проблеми з серцем і щитовиднкою, безсоння та тривога.
Рахуйте, блять, "так", а коли хочеться доїбатися до об'єктивного та обгрунтуваного "ні" - доїбіться до дзеркала. Спитайте себе, чому я можу, а ви - ні. Чому сусідка, яка виїхала в Італію і постить фоточки з пляжів - норм, а я зле стерво.
Тут не про мене, не мої "ні" і "так". В мене чудове оточення, прекрасні бійці, яких я щиро люблю. Мені болить за тих, хто зійшов з дистанції, бо зацькували, бо вигоріли, бо заплювали.
Шануймося.
Няв.