Скавчання ухилянтів: Брехня, міфи та реалії

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Непогано провладна ботяра під анонімайзером проштовхує лінію партії!

Не дивіться уверх, на наших блатних та особливу касту, дивіться на тих, кого ми кинули без зброї, грошей та ротації в окопи, ви наступні  :smilie9:.


Тільки після вас, су**ки зелені  :smiley14:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І саме тому 2П повинен йти воювати, а Сергій - ні. Він буде воювати за Німеччину, якщо доведеться, бо живе там і платить там податки.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

О, на Єрмачці провладна ботва вже стала казитися з приводу Шапошникова:


Яка моя позиція? Я ніяким боком до мобілізації і в цілому підтримую потрібні з державної точки зору заходи для оборони своєї країни.

Але вважаю, що кожна людина має повне моральне право робити як побажає, враховуючи, що безсоромна зелена влада:

1) Розвела тотальну корупцію в питаннях мобілізації. Доларові мільйонери воєнкоми, фейкова броня, інвалідність, відкриті кордони для потрібних людей - і це ще не повний список!

2) Створила дві касти громадян. Одних, простих людей, гребуть на фронт, тримають два роки без демобілізації в нелюдських умовах, кидають на ворога недостатньо озброєними і незахищеними. Інші ж, "особливі", іліта, жирують та викобенюються під купленими довідками, тусять на дискотеках та діджеять на рейвах, жеруть рябчиків по Лондонах чи Майямі чи, нелегально перейшовши кордон США, никаються, тому що зелена влада випустила їх так само нелегально - і це ще не повний список!

3) Кинула ЗСУ без зброї, свідомо відмовившись від лендлізу, закупаючи за завищеними цінами низькоякісні китайські турнікети, набиваючи дивани доларами, вкраденими як в платників податків інших країн, так і у своїх власних солдат, свого народу, практично крадучи на крові - і це ще не повний список!

Або уряд наведе порядок, як описано тут, і забезпечить абсолютно усім одинакові умови, або ...
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#184
Так що поширюємо відео Шапошникова, а про огидного єрмачківського посіпаку читайте тут :smiley14: .

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ох нічого собі риторика! В соцмедіа я таке бачу постійно, але на Єрмачці - вперше :smilie10:  :smilie10:  :smilie10:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140745.msg27923570#msg27923570
ЦитатаТебе, нафронтника, забули спитати, куди і кому йти.

Йди і воююй сам за вою халупу. Ми вмирати за неї збираємось.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140745.msg27923584#msg27923584
ЦитатаДебіл заброньований, ВСК - це учебка, посадка і смерть. Там інших варіантів немає.
Оновлення даних = смерть.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Це просто дно :smiley23: . Трансгендерний пропагандист Єрмака по імені Сара Ештон-Сіріло, якийсь чомусь знову став вдягатися як хлопець, розповідає, як чоловіки призовного віку в Києві вільно тусуються, бо в Україні "справедливі мобілізаційні правила".

В коментарях жерсть!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#187
Краще спитай, де її молодший брат (якому за 25 точно). Патріотизм нафронтників завжди закінчується на них самих і членах їхньої родини  :bluet:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#188
Щодо самого Шапошнікова, а нікому не спадало на думку, що в нього у США дуже пристойний дах, інакше б він не записував такі відео?

І я навіть не здивуюсь, якщо він - один із escalation management tools, про які я написала тут.

Розумні люди зрозуміють, про що я, а тупим воно і не треба :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

платник податків

Головним обов'язком аристократії (еліти суспільства в попередні віки) був захист Держави, служіння у війську або в державних органах.
Але це не про зелену "еліту"...

Wednesday

Цитата: платник податків від Травень 21, 2024, 13:29Головним обов'язком аристократії (еліти суспільства в попередні віки) був захист Держави, служіння у війську або в державних органах.
Але це не про зелену "еліту"...

Так, звичайно. Королі особисто вели війська у бій, і вигрібали нарівні із усіма. Їх важко ранили, вбивали. Військова еліта - лицарство - стало символом чоловічого достоїнства, мужності і слави.

А в Україні що? чотири рази чи скільки головнокомандуючий ухилявся? Свою "еліту" в перші години евакуював чи поприкривав бронею.

Тому і кажу - поки з цим не буде наведено порядок, нічого не буде. Але риба гниє з голови  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Квітень 17, 2024, 20:00Але якщо він заїде за польським паспортом, як його можуть загребти, якщо він не в"їхав по українському?

У нас так всі канадці їздять і американці теж.

У сотень тисяч, якщо не мільйонів українських емігрантів із іноземним громадянством ніхто українського не відбирав.

Для України вони громадяни України, для їх країн - канадці, американці, німці відповідно.

Якщо хтось заїде під іноземним паспортом як іноземець (може, навіть під візою), як їх можуть обробляти як громадян України?

Тому якщо він за таке переживає, то скоріше, не має іншого громадянства.

Піпець! Я в шоці! Хто ж тепер з іноземців взагалі в Україну поїде?? :smilie10:  :smilie10:  :smilie10:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Читаю Гео, як він просуває Пороха, і цікаво, що він думає про той факт, що його сини відсиджуються в Лондоні, тоді як його власний син мусив загинути за Україну.

Особисто я як колишня "порохоботка" вважаю, що це неприпустимо.

Якщо він і інші вважають, що це нормально і "оособливі" мають право не ризикувати своїм життям, тоді як прості люди мусять виконувати свій конституційний обов"язок, то нащо тоді така держава і така країна?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Травень 22, 2024, 06:11Піпець! Я в шоці! Хто ж тепер з іноземців взагалі в Україну поїде?? :smilie10:  :smilie10:  :smilie10:


А я казав що так буде(
І було вже.
Це не перший випадок.
І не останній.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Травень 23, 2024, 21:39А я казав що так буде(
І було вже.
Це не перший випадок.
І не останній.

Визнаю - ти мав рацію. Я просто в шоці :smilie10:.

Це ж тепер з мільйонів емігрантів в Україну не в"їде ніхто. А хто дасть мені гарантію, що і жінок не будуть діставати якщо не в армію, то з претензіями, що по іноземному паспорту при наявності укрогромадянства?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

платник податків

Цитата: Wednesday від Травень 23, 2024, 21:53Визнаю - ти мав рацію. Я просто в шоці :smilie10:.

Це ж тепер з мільйонів емігрантів в Україну не в"їде ніхто. А хто дасть мені гарантію, що і жінок не будуть діставати якщо не в армію, то з претензіями, що по іноземному паспорту при наявності укрогромадянства?

Цікаво...

Для чого громадянам США, Франції, Мексики і т. д. ще й діюче громадянство України?
Що дає їм це громадянство - якісь матеріальні вигоди, чи просто моральне заспокоєння?
Чим громадянство України зобов'язує дійсного громадянина США, Канади, Франції, Іспанії.....?
Чи готові такі громадяни України жертвувати заради України своїм життям і здоров'ям, чи життям і здоров'ям своїх дітей?


Wednesday

#196
Цитата: платник податків від Травень 24, 2024, 14:38Цікаво...

Для чого громадянам США, Франції, Мексики і т. д. ще й діюче громадянство України?
Що дає їм це громадянство - якісь матеріальні вигоди, чи просто моральне заспокоєння?

Є різні ситуації.

Є такі люди, як я, які довго живуть за кордоном і не мають в Україні нічого, крім родичів, друзів і могил рідних.  Наші зобов"язання - до країн, де ми живемо постійно і де платимо податки. У нас громадянство України суто номінально, тому що ми його набули автоматично і не проходили процедури його позбавлення, тому що я навіть не знаю, як це зробити. Зараз, кажуть, взагалі нереально відмовитися від укргромадянства. Таких - мільйони.

Дехто свідомо хоче не втрачати українське громадянство, і тому вони, скажем так, сидять на двох (або трьох і більше) стільцях. В них в Україні є бізнес чи приватна власність, або вони планують приїхати туди доживати віку. У них є чи плануються зв"язки з державою Україна. До речі, вся укроіліта підпадає під цю категорію. Як в депутати, то ти громадянин, а як воювати - то сидиш в Лондоні. І таких - теж мільйони.

Особисто я не розумію "доживати віку". Хіба коли ти старий, ти не хочеш бути поближче до найкращого рівня медичних послуг і соціальної підтримки? Навіть до війни я вважала, що за свого життя не побачу такого в Україні, не кажучи вже про реально правову державу. А після війни буде ще гірше.

Мало того, я вважаю і я намагалася у відповідній темі пояснити Хорвату і Золотому Карасю, що з України будуть ліпити пілотний проект європейського цифрового концтабора. На прикладі "Дії" і вже зараз оцих додатків для реєстрації військових ми це спостерігаємо наочно. Гроші Євросоюз дав під це і частково в останньому законі США про допомогу Україні є про "посилення кордонів". Ось так!

ЦитатаЧим громадянство України зобов'язує дійсного громадянина США, Канади, Франції, Іспанії.....?

Справа в тому, що для держави Україна не існує всіх інших громадянств. Як видно з цього відео, наявність інших громадянств взагалі нічого не означає, якщо є українське. Тобто де і скільки б не жив українець, для України він завжди залишатиметься її власністю.

Що цікаво, я була в Україні до початку війни і всі роками їздили по іноземних паспортах і ніколи не було ніяких проблем. І лише під час війни згадали. То виходить, всі ці роки Україна свідомо закривала очі на власні закони чи як?

ЦитатаЧи готові такі громадяни України жертвувати заради України своїм життям і здоров'ям, чи життям і здоров'ям своїх дітей?

Не більше і не менше, ніж громадяни України без іншого громадянства, для кого це безпосередній конституційний обов"язок.

Наприклад, таким, як 2П чи дмхз, які роками демонізували емігрантів, абсолютно начхати, що за них віддав життя цей чудовий хлопець. Мало того, вони хочуть, щоб побільше таких полягло за них, поки вони самі та їх родичі відсиджуються вдома.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: платник податків від Травень 24, 2024, 14:38Цікаво...

Для чого громадянам США, Франції, Мексики і т. д. ще й діюче громадянство України?
Що дає їм це громадянство - якісь матеріальні вигоди, чи просто моральне заспокоєння?
Чим громадянство України зобов'язує дійсного громадянина США, Канади, Франції, Іспанії.....?
Чи готові такі громадяни України жертвувати заради України своїм життям і здоров'ям, чи життям і здоров'ям своїх дітей?


Справа більше в тому що украінські громадяни, які вже довгий час проживають в інших краінах позбавлені фактично можливості вийти з украінського громадянства.
Це зовсім не швидка процедура, як писав хтось там на хфупі.
пс. А зараз скорш за все ще й введуть якесь правило типу що не зможе такий громадянин звернутися в консульство без "походу в ТЦК".
Тож ситуація залишиться в підвішенному стані.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Травень 25, 2024, 21:33Справа більше в тому що украінські громадяни, які вже довгий час проживають в інших краінах позбавлені фактично можливості вийти з украінського громадянства.
Це зовсім не швидка процедура, як писав хтось там на хфупі.
пс. А зараз скорш за все ще й введуть якесь правило типу що не зможе такий громадянин звернутися в консульство без "походу в ТЦК".
Тож ситуація залишиться в підвішенному стані.

На Єрмачці описали процедуру - не знаю, чи правда.

Перевіряти її не збираюсь - а сенс? Мій іноземний український паспорт давно прострочений, і я навіть не знаю, де він. А нащо він мені, якщо я можу по всьому світу їздити з канадським.

В Україну всі роками їздили по американських та канадських паспортах, і це було настільки вигідно Україні, що навіть візи повідміняли - бо іноземні українці везли в Україну бабло.

А зараз вирішили, що вони, ці самі люди - власність України, хоча з цією державою у більшості із них нема відносин від слова взагалі.

Але українці люблять одночасно поливати своїх емігрантів лайном, як задокументовано в оцій темі, і одночасно циганити бабло, як тут.

Це такий когнітивний дисонанс - а насправді entitlement і відсутність моралі, честі і гідності. Причому на всіх рівнях - від спитого бомжа під мостом до хуцпатого так званого президента України  :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я сподіваюсь, притомні емігранти не збираються ставити собі наскрізь діряву "Дію" і всі ці прибамбаси, щоб злити свої персональні дані прямісінько в ФСБ?


Не забувайте - баканівщина як явище нікуди не зникла і процвітає буйним цвітом на теренах. Не робіть собі проблему на порожньому місці  :facepalm:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.