Хто такі українці

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Мені сподобалось і я хочу це задокументувати:


https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140731.msg27923802#msg27923802
Цитата1. Українець за громадянством - це людина з українським паспортом. Незалежно від національної приналежності або походження.
2. Українець за національністю - це людина, яка є носієм національної української культури (і мови, як її складової) в наступні покоління. Незалежно від національного походження або громадянства.
3. Українець за походженням - це людина, яка отримала від батькіів національно-українське культурне виховання. Незалежно від того, ким за національністю ця людина стала в зрілому віці. 
4. Етнічний українець - це людина яка має українське походження.
 
Отже, якщо ваші батьки не спромоглися надати вам українокультурне виховання, ви вже ніяк не отримаєте українське походження і не станете етнічним українцем. А от стати українцем за національністю - запросто. Просто візьміть на себе місію бути носієм української культури в наступні покоління. 

Тобто українець у розумінні 2), 3) і 4) не може вважатися таким, якщо не практикує українську мову, культуру та традиції.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1
Не треба плутати 1), 2), 3) і 4) з українським патріотизмом. Як записано в наших правилах, українським патріотом може бути будь-яка людина у будь-якому місці планети з будь-яким кольором шкіри, культурно-етнічним походженням, віросповіданням і так далі.

ЦитатаУкраїнський патріот, патріот України - той, хто любить Україну і робить внесок у збереження та зміцнення України як вільної та незалежної держави, у підтримку, розвиток та зміцнення украЇнської нації, Збройних Сил України (ЗСУ), української мови, культури та українських патріотичних цінностей. Український патріот може жити в Україні чи у будь-якій іншій точці земної кулі. Український патріот може розмовляти українською чи будь-якою іншою мовою світу.

Українська держава повинна базуватися не тільки на принципі етнічності, а на принципах державницького мислення і патріотизму.

З цієї точки зору, до влади повинні йти не етнічні українці, тому що вони такі, а найкращі громадяни України на підставі меритократії, державницького мислення та патріотизму.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.