Венсдіцентричний оффтопік

Попередня тема - Наступна тема

Скільки платять за обсирання Байдена, демократії, українців?  А друге питання - хто саме платить?

Платить хуйло, 5000 CAD per month
0 (0%)
Платить Іларіонов, потемно і попостно ще й політерно.
0 (0%)
Платить Патрушев, але затримує зарплату і недоплачує.
0 (0%)
Сам Байден і платить, він же ж сенільний, а жнєц - рузкая фамілія такая.
1 (100%)

Всього голосів: 1

com

#260
Тобто можна критикувати усіх, крім Трампа, республіканців, Шапошникова, Ілларіонова? Хто там ще без гріха і непідкупний? Список є? Ну, щоб знати.

com

Цитата: com від Травень 07, 2024, 21:19Тобто можна критикувати усіх, крім Трампа, республіканців, Шапошникова, Ілларіонова? Хто там ще без гріха і непідкупний? Список є? Ну, щоб знати.
Треба скласти повний список.  :lol:

com

У Венсді точно негаразди з головою. Кругом-кругом, крім Трампа та республіканців, шукає лайно та розмазує по монітору.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 09, 2024, 07:23Вибілюй дальше злочинців, яких ти привів до влади і які нездатні були НАПЕРЕД забезпечити, щоб такого не було. І так, українські деталі потрапили туди не з Марсу, а з України.

А влада закривала на це очі, так само, як із зерном і титаном. Так само як із торгівлею зброєю.

Подай на ці сайти в СБУ як на "ворожі", бугага!

ПС. Ще раз назвеш цей ресурс "ворожим" і я попрошу тебе звідси піти. Одна справа дискутувати, а інша - наводити наклепи і очорнювати. І я це серйозно.
Ого, правда в очі колить?

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 09, 2024, 07:36Ого, правда в очі колить?

Правда в очі коле тобі, а оскільки аргументів нема, починаєш навішувати ярлики. Тебе хтось називав ворогом народу за те, що ти голосував за зелену гниду, яка довела країну до ручки?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 09, 2024, 07:37Правда в очі коле тобі, а оскільки аргументів нема, починаєш навішувати ярлики. Тебе хтось називав ворогом народу за те, що ти голосував за зелену гниду, яка довела країну до ручки?
Ну ти ж УП називаєш ворожим ресурсом. Тобі ніхто цього робити не забороняє.
Це твоя власна думка.

А моя власна думка, що цей ресурс є ворожим для України, бо постійно перекручує факти, маніпулює, замінює поняття.

Wednesday

#266
Цитата: білий хорват від Травень 09, 2024, 08:00Ну ти ж УП називаєш ворожим ресурсом. Тобі ніхто цього робити не забороняє.
Це твоя власна думка.

А моя власна думка, що цей ресурс є ворожим для України, бо постійно перекручує факти, маніпулює, замінює поняття.

Давай приклади, де я збрехала чи перекрутила. Я тебе вже декілька раз попросила це зробити, але не бачу результату.

Для Єрмачки досить того, що вони брехали, що "лендліз невигідний". В результаті чого ЗСУ понесли неймовірні втрати, Україна втратила території і можливо, втратить державність. І це - доконаний факт, а не наклеп чи перекручення.

Також Єрмачка працює на глобаліста-олігарха Фіалу і на зелену адміністрацію.

Цей ресурс ні від кого не залежний і ні на кого не працює. На кожен факт завжди є посилання. Перепости статей з перекладом не є ознакою "ворожості" ресурсу.

Просто тобі не подобається ПРАВДА  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 09, 2024, 08:34Ти обпльовуєш людей, які зараз на фронті.

Ти очорнюєш воїнів ЗСУ, поширюючи брехливі наклепи про них та повторюючи брехливі "факти" про них.

Ти порушуєш правила цього форуму

Цей ресурс є ворожим для України!

Ні, я надаю документальні факти. Це ти вибілюєш непорядних лідерів і ти за них голосуєш.

Якщо цей ресурс є ворожим для України, такому "патріоту", як ти, тут нічого робити.

Враховуючи те, що ти був тут довгий час, я даю можливість тобі зберегти залишки обличчя і піти достойно.

Зможеш?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 09, 2024, 08:37Ні, я надаю документальні факти. Це ти вибілюєш непорядних лідерів і ти за них голосуєш.

Якщо цей ресурс є ворожим для України, такому "патріоту", як ти, тут нічого робити.

Враховуючи те, що ти був тут довгий час, я даю можливість тобі зберегти залишки обличчя і піти достойно.

Зможеш?
Для мене не проблема дописувати на ворожих ресурсах.

Я дописував на Донецькому форумі, Севастопольському.

Викривав брехню та маніпуляцію місцевих дописувачів.

Всюди моя правда колола очі брехунам та маніпулянтам.

Бачу, що і на цьому ворожому для України ресурсі моя правда пече.

Wednesday

#269
Цитата: білий хорват від Травень 09, 2024, 08:47Для мене не проблема дописувати на ворожих ресурсах.

Я дописував на Донецькому форумі, Севастопольському.

Викривав брехню та маніпуляцію місцевих дописувачів.

Всюди моя правда колола очі брехунам та маніпулянтам.

Бачу, що і на цьому ворожому для України ресурсі моя правда пече.

А для мене проблема, коли на мій ресурс наводять наклеп, і на мене теж.

Я тобі вже раз сказала, що вважаю такі слова персональною образою, і більше я повторятися не буду.

Я тебе декілька раз попросила цього не робити і дискутувати in good faith, але ти мене не послухав. Не тільки не вибачився за це, а і продовжуєш в цьому роді.

Що просто доводить, що ти насправді про мене думаєш. Я-то думала, ми друзі, довіряла тобі і ніколи б не дозволила собі сказати таке по відношенню до тебе, і навіть зараз не скажу.

Але, бачу, помилялась.

А раз так, ну що ж. За пунктом правил номер 12 я маю право попросити тебе залишити ресурс.

ПС. Нічого ти ніде не міг викрити - якщо ти там давав такі "аргументи", як тут, тягав фейки та називав відео ВІД ББС брехнею, то можу тільки уявити, як там з тебе ржали  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тим більше тобі є куди піти.

На Єрмачці будеш разом з іншими прославляти зелену владу і тебе не тільки не забанять, але й теж будуть прославляти  :laugh:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 09, 2024, 08:54А для мене проблема, коли на мій ресурс наводять наклеп, і на мене теж.

Я тобі вже раз сказала, що вважаю такі слова персональною образою, і більше я повторятися не буду.

Я тебе декілька раз попросила цього не робити і дискутувати in good faith, але ти мене не послухав. Не тільки не вибачився за це, а і продовжуєш в цьому роді.

Що просто доводить, що ти насправді про мене думаєш. Я-то думала, ми друзі, довіряла тобі і ніколи б не дозволила собі сказати таке по відношенню до тебе, і навіть зараз не скажу.

Але, бачу, помилялась.

А раз так, ну що ж. За пунктом правил номер 12 я маю право попросити тебе залишити ресурс.

ПС. Нічого ти ніде не міг викрити - якщо ти там давав такі "аргументи", як тут, тягав фейки та називав відео ВІД ББС брехнею, то можу тільки уявити, як там з тебе ржали  :laugh:.
Ні, там за браком аргументів також мене банили.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 09, 2024, 08:59Ні, там за браком аргументів також мене банили.

Та шош такоє? Може, в консерваторії треба щось змінити і знайти таки переконливі аргументи?

О, ще один аргумент для тебе. Там тебе дмхз жде не дочекається, щоб ти вже нарешті перейшов на сторону добра  :laugh:.

Що цікаво, я ніколи не думала, що вона читає цей ресурс, але недавно тут пасся якийсь харківський айпішник і перечитував саме твої теми - причому старі, які ще з січня ніхто не читав.

:heart:

Не те що зла нехороша Венсді, ворог народу :smilie2: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 09, 2024, 09:01Повважають і перестануть, це просто індивіди, які змінюють свої слова, як манірна панянка. Чи тобі українського кейсу недостатньо? Але я повторюю себе, а ти не чуєш.

І знову злився. Фактів нема. Аргументів нема.

Одне шельмування, як при Сталіні.
Коли ввійдуть війська інших країн в Україну, не забудь задонатити на ЗСУ.

Коли почнеться війна з Іраном, згадай мої слова.

Коли Турція разом з НАТО вдарить по Росії, також згадай мої слова.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 09, 2024, 09:06Коли ввійдуть війська інших країн в Україну, не забудь задонатити на ЗСУ.

Коли почнеться війна з Іраном, згадай мої слова.

Коли Турція разом з НАТО вдарить по Росії, також згадай мої слова.

Я завжди тримаю слово і завжди плачу по векселях.

Ще раз - мені дуже шкода, але це був твій вибір.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 09, 2024, 09:04Та шош такоє? Може, в консерваторії треба щось змінити і знайти таки переконливі аргументи?
Ні, просто ворожі ресурси всі одинакові.

Не толерують інших думок і не люблять, коли їх критикують.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 09, 2024, 09:07Я завжди тримаю слово і завжди плачу по векселях.

Ще раз - мені дуже шкода, але це був твій вибір.
Мій вибір - це не толерувати брехню і маніпуляцію, виводити на чисту воду фальшивих людей.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 09, 2024, 09:10Мій вибір - це не толерувати брехню і маніпуляцію, виводити на чисту воду фальшивих людей.

Хіба що в твоїй уяві  :lol:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 09, 2024, 09:06Коли ввійдуть війська інших країн в Україну, не забудь задонатити на ЗСУ.


Сподіваюсь, ти теж виконаєш свою сторону угоди 22 квітня 2025 року і не відмажешся, зробивши вид, що не побачив.

Як ти "не бачиш", як Кошулинський піарився на крові Майдану, і як ти "не помічаєш" моїх фактів і посилань  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 09, 2024, 09:09Ні, просто ворожі ресурси всі одинакові.

Не толерують інших думок і не люблять, коли їх критикують.

Ти не розумієш або робиш вигляд, що не розумієш.

Я попросила тебе залишити цей ресурс не за твої думки (взагалі-то в тебе їх майже нема, є трансляція думок інших, з ким ти погоджуєшся (С)) чи за твою політичну позицію. Ти останнім часом не зробив нічого фундаментально відмінного від того, що ти робив останній рік (в основному копі-паст в основному з Єрмачки :facepalm1: ).

Єдине, що сталося - це твоя несправедлива атака на мене особисто. Це та ж причина, по якій я попросила піти галамагу.

Повторю ще раз:

Цитата: Wednesday від Травень 09, 2024, 08:54А для мене проблема, коли на мій ресурс наводять наклеп, і на мене теж.

Я тобі вже раз сказала, що вважаю такі слова персональною образою, і більше я повторятися не буду.

Я тебе декілька раз попросила цього не робити і дискутувати in good faith, але ти мене не послухав. Не тільки не вибачився за це, а і продовжуєш в цьому роді.

Що просто доводить, що ти насправді про мене думаєш. Я-то думала, ми друзі, довіряла тобі і ніколи б не дозволила собі сказати таке по відношенню до тебе, і навіть зараз не скажу.

Але, бачу, помилялась.

А раз так, ну що ж. За пунктом правил номер 12 я маю право попросити тебе залишити ресурс.

Мені б хотілося розійтися з тобою цивілізовано, "по європейськи" і тому я запропонувала тобі варіант піти самому, гідно, з високо піднятою головою. Сподіваюсь, ти так і зробиш.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.