Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: вело від Квітень 17, 2024, 19:43Це адекватна реакція на стрибок.

1) Це не "стрибок", людина дописала в рамках правил.

2) Якби це навіть і був "стрибок", то адекватна реакція була б натиснути доповідь - і на цьому все.

3) Купи лайна від козїнської пітушари - фотожаби, відео, брудні інсинуації - це не стрибки? Чому я чую і бачу лише мовчання і сором"язливе відведення очиць в сторону?

Ілі ето другоє?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: вело від Квітень 17, 2024, 19:43Це адекватна реакція на стрибок.
А цікаво було б почути дефініцію "стрибка" від вело.
Просто для інформаціі.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Квітень 17, 2024, 20:00А цікаво було б почути дефініцію "стрибка" від вело.
Просто для інформаціі.

Мені теж. Люблю спостерігати його софістику - винахідливий пан  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Квітень 17, 2024, 16:57Лампогаз, пішов наХХХ!

Лішенець не розуміє друкованого тексту, ушиці просить - очевидно, чергове загострення :facepalm1:.

Довелось тимчасово виключити реєстрацію :facepalm:.

Чувак, в країні війна. Займись чимось корисним.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Квітень 17, 2024, 16:57Лампогаз, пішов наХХХ!



Приєднуюсь до побажань))
пс. "Тупий і ще тупєє"(с) фільм був—— як бачу ті "реестраціі"——чомусь тільки така думка про "реєструючихся")

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 17, 2024, 16:57Лампогаз, пішов наХХХ!

Якщо тобі до цього часу не дійшло, що ні ти, ні та пара калік, яка поряд з тобою скаче, мені ні інтелектуально, ні морально, ні в будь-якому іншому аспекті не цікаві, то я тобі ще раз по літерах це кажу.

А козьїнському збоченцю, який платить "прохвесіоналам", щоб ліпили фотожаби на чужих дружин і чоловіків (на які він потім за спиною Лоріка втіхаря мастурбує), можеш передати, щоб краще він ті пару гривень передав нещасній натіві, яка кожну копійку вимолює.

Тому що скільки б ви не намалювали фотожаб чи на мене, чи на Сергія, чи на Хорватову дитину, чи на кого завгодно, це нічого не говорить про нас.

Це говорить про вас. Всі давно і так знають, що ви собою представляєте, і ви просто вчергове це доводите.

Ще один з проявів вашої агонії, яка щось задовго затягнулася, I must say :laugh:.

А помийку вашу адміни знов завалять, як завалили всі інші до того.

Решту я подумала, але не написала  :smiley14:.
Що вже на мою дочку почали фотожаби робити?
І Лямпогаз з цього тішиться?

Wednesday

#1626
Цитата: білий хорват від Квітень 18, 2024, 07:15Що вже на мою дочку почали фотожаби робити?
І Лямпогаз з цього тішиться?

Мені надали перелік назв тем і одна із них стосувалась твоєї дитини. Я думаю, ти не забув, що у них нема ніяких моральних гальм чи обмежень.

Не тільки Лампогаз, а також плєшива козинська мразь (яка замовляє ці фотожаби та відео у когось і потім вони поширюють), за деякими ознаками, лондонський "волонтер", ну і різні мудведи, плзні і інші любителі таких речей. Деякі теми проглянуті 50+ раз, видно, що вони поширюють лінки на "широкий загал", а дехто передивляється ті теми багато раз і один Бог знає, що робить з тими фотожабами  :bluet:. Сподіваюсь, струшують на своїх партнерок чи партнерів "з повагою" :bluet:  :bluet:  :bluet:.

Це реально психічно хворі істоти - особливо враховуючи, що все це відбувається під час війни, коли навкруги стільки біди і гинуть такі чудові люди.

А ці мразі - живуть. І цинічно прикидаються "білими і пухнастими", типу волонтерять, донують, пишуть красиві патріотичні слова, бла бла бла.

But what else is new?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата2) свого бойтоя з Лондона, який, на відміну від Сергія, за власними ж словами, отримував реальні повістки і таким чином ухилявся від призову
:smilie10:

Що серйозно?

Отримував повістки?

А що на це Шуша і дмхз?

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 18, 2024, 07:56Мені надали перелік назв тем і одна із них стосувалась твоєї дитини. Я думаю, ти не забув, що у них нема ніяких моральних гальм чи обмежень.

Не тільки Лампогаз, а також плєшива козинська мразь (яка замовляє ці фотожаби та відео у когось і потім вони поширюють), за деякими ознаками, лондонський "волонтер", ну і різні мудведи, плзні і інші любителі таких речей. Деякі теми проглянуті 50+ раз, видно, що вони поширюють лінки на "широкий загал", а дехто передивляється ті теми багато раз і один Бог знає, що робить з тими фотожабами  :bluet:. Сподіваюсь, струшують на своїх партнерок чи партнерів "з повагою" :bluet:  :bluet:  :bluet:.

Це реально психічно хворі істоти - особливо враховуючи, що все це відбувається під час війни, коли навкруги стільки біди і гинуть такі чудові люди.

А ці мразі - живуть. І цинічно прикидаються "білими і пухнастими", типу волонтерять, донують, пишуть красиві патріотичні слова, бла бла бла.

But what else is new?
Лямпогаз, звертаюсь зараз до тебе, знаю ти це прочитаєш.

Якщо це правда, що ти чи твої співдописувачі по вашому новому форумі насміхаються з моєї дочки і ти це спокійно толеруєш, не заперечуєш, не кажеш їм зупинитися, прибрати негатив на дитину, то ти тоді гівно не людина.

Ти вже забув, як просив мене, благав, допомогти твоїй родині "знайомій з дитиною" і я погодився. А тепер ти толеруєш такі речі по відношенню до мене і моєї родини?

Гівно ти тоді, не людина.

І знай, за такі речі карма тобі і твоїй родині прилетить.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 18, 2024, 08:20Лямпогаз, звертаюсь зараз до тебе, знаю ти це прочитаєш.

Якщо це правда, що ти чи твої співдописувачі по вашому новому форумі насміхаються з моєї дочки і ти це спокійно толеруєш, не заперечуєш, не кажеш їм зупинитися, прибрати негатив на дитину, то ти тоді гівно не людина.

Ти вже забув, як просив мене, благав, допомогти твоїй родині "знайомій з дитиною" і я погодився. А тепер ти толеруєш такі речі по відношенню до мене і моєї родини?

Гівно ти тоді, не людина.

І знай, за такі речі карма тобі і твоїй родині прилетить.

Вони всі такі. Їх слово нічого не значить, їх запевнення і клятви - брехня, в них нема святого.

Хіба плєшивий не обіцяв тебе не зачіпати і що у вас була угода?

А скільки і чого мені у різний час наобіцяло лондонське ХХХ - я навіть не хочу називати його ні по імені, ні навіть за останнім поганялом  :smilie2:. Всі обіцянки, які він тільки не давав, були порушені. ВСІ!

Реально - це просто хворі люди. Їх виправить тільки косата.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ПС. Це вже 6 чи 7 ітерація. Нагадую, плєшиве козинське пуйло відкритим текстом пообіцяло замутити її декілька днів назад:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140348.msg27878579#msg27878579
ЦитатаЗа**упу я и так и так скорей всего зроблю, времени просто нет.
Ребятам с ФУПа нужна отдушина для игры в футбол в это нелёгкое время

На сьогоднішній день адміни завалили її теж.

Навіть кацапи не хочуть бачити це лайно і цих істот на своїх серверах  :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 18, 2024, 08:25Вони всі такі. Їх слово нічого не значить, їх запевнення і клятви - брехня, в них нема святого.

Хіба плєшивий не обіцяв тебе не зачіпати і що у вас була угода?

А скільки і чого мені у різний час наобіцяло лондонське ХХХ - я навіть не хочу називати його ні по імені, ні навіть за останнім поганялом  :smilie2:. Всі обіцянки, які він тільки не давав, були порушені. ВСІ!

Реально - це просто хворі люди. Їх виправить тільки косата.
Саме цікаве, що вони приходять сюди, крадуть звідси фото і роблять там фотожаби.

Як вони оправдовували свої фотожаби на ФУПі, що ФУП це політичний форум і там не місце для особистих фото, тому робляться фотожаби, щоб дописувач не розміщав більше свої фото на форумі.

А тепер вони приходять сюди і крадуть звідси фотографії.

Тобто з самого початку мотивацією було поржати, повеселитися, а не тому що політичний форум.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 18, 2024, 08:10:smilie10:

Що серйозно?

Отримував повістки?

А що на це Шуша і дмхз?

Ну він сам про це писав у темі про кому за 45 і ти ще там брав участь, це було ще до війни в 2021 році.

А що шуша і дмхз?

Ето другоє.

Мене ця дволичність і подвійні стандарти просто добивають.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

ЦитатаХіба плєшивий не обіцяв тебе не зачіпати і що у вас була угода?
Ну, прямих доказів, що робить це саме він, поки що немає.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 18, 2024, 08:35Ну, прямих доказів, що робить це саме він, поки що немає.

100 відсотків він бере у цьому участь і всі відео- та фотожаби походять від нього.

Я раніше думала, що це медвед, але це плєшивий і це підтвердив сам Лампогаз.

Вони ж в приватах все це координують.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 18, 2024, 08:33Саме цікаве, що вони приходять сюди, крадуть звідси фото і роблять там фотожаби.

Як вони оправдовували свої фотожаби на ФУПі, що ФУП це політичний форум і там не місце для особистих фото, тому робляться фотожаби, щоб дописувач не розміщав більше свої фото на форумі.

А тепер вони приходять сюди і крадуть звідси фотографії.

Тобто з самого початку мотивацією було поржати, повеселитися, а не тому що політичний форум.

Ну так вони і не приховують - плєшивий же прямим текстом написав про це в цитаті вище.

Питання, чому він до цього часу не випиляний назавжди з Єрмачки. Чи там вже правила не діють взагалі?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 18, 2024, 08:20Лямпогаз, звертаюсь зараз до тебе, знаю ти це прочитаєш.

Якщо це правда, що ти чи твої співдописувачі по вашому новому форумі насміхаються з моєї дочки і ти це спокійно толеруєш, не заперечуєш, не кажеш їм зупинитися, прибрати негатив на дитину, то ти тоді гівно не людина.


По стилю видно, що це він ту тему і написав. Там 90 відсотків тем було створено ним, якщо не всі 100.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Wow ... ну ти подивися ... Дідок думає про мене 24х7, і бачу, in a range of contexts  :smilie10:.

Скажіть хто-небудь йому, що мені, звісно, подобаються старші чоловіки, але ж не на 40+ років  :lol:  :lol:  :lol:.

Хтось мені пояснить, як сприймати оцей потік сенільної свідомості? Не даремно він підтримує Байдена - рибак рибака сеніл сеніла відіт іздалєка  :laugh:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139649.msg27886238#msg27886238
ЦитатаЦе просто збільшена копія нашого ІванаГ(івно) на форумі. такий же менталітет нарваної "з грязі в князі" рагульки,у яко\ї поїхав дах. Правда вона таки зрозуміла,що не в коня корм і займеться тим чим і стоврена-кухня,діти і церква(чи костел).а наша от і далі в "космос з тіла" виходить на регулярній основі :D . Правда орбіта приземлена а не як у спатц була. і то виключно,бо "не повезло вже там.

Спочатку про Спарц. Сеніл не в курсі (блеє про кіндер, кухе і кірхе), що вона недавно оголосила, що знову буде балотуватися. І молодець - пані Спарц з честю представляє своїх виборців, які її люблять і цінують, і я пишаюся, що така високоякісна людина і жінка з України досягла найвищих висот влади в США!

Тепер про мене. Що значить "із грязі в князі"? Я, як мільйони інших людей у світі, не народилася із срібною ложечкою в роті, а зробила себе сама і мусила працювати, щоб мати те, що маю.

Поки цей дід тикав своїм 0.99 у негарних дівок у верболозах (гарна дівчина йому просто не світила, та і в селі вони на вагу золота, особливо якщо порядні), я не вилазила із шкільної бібліотеки.

Поки він їх по абортах тягав, я скніла над підручниками. Я вже писала, що за 10 років у школі і за 5 у унті в мене - жодної четвірки, всі п"ятірки. А він навіть два слова написати без помилки не здатний.

Поки він відробляв свої срібляники в КДБ (кажуть, він стукав на дисидентів), я вчилася і ще й по вечорах працювала.

І так увесь час. Все, що я заробила, я заробила власним розумом і власною працею.

Так само, як пані Спарц, яка теж була відмінницею і успішною студенткою, і яка після переїзду в США мала успішну професійну кар"єру.

Поки ниций дідок-соціальщик, сидячи на потрісканому унітазі, накидував лайна, I was kicking ass delivering a presentation to a senior leadership team, а Вікторія Спарц сяяла як зірка в американському Конгресі.

Ось і вся різниця між нами!  :smiley14:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1639
Кінчена Л-логіка кінченого укромужика. Тільки в Україні! Я вже призабула, як це мати справу з такою бидлотою, тому цілком шокована прочитаним  :smilie10:.


"Лягти під" - це тепер так називається вийти заміж?

Ви бачили фотки? Той Джейсон - досить симпатичний, гарний, порядний і розумний чоловік. Будь-яка нормальна жінка може лише мріяти про такого, не кажучи вже, що він американець (а могло ж і не пощастити і мусила б страждати поряд з таким, як цей вованджорджі :smilie10: ).

І що таке 8 років різниці? Це абсолютно нормально, якщо не оптимально. Для старшого чоловіка молодша жінка завжди буде дівчинкою, цяцею і лялею. Мати молодшу жінку - це навіть престижно.

А якщо ви однолітки, то ... тобі 40 і їй 40 :smilie10:  ... тобі 50 і їй 50  :smilie10:  :smilie10: ... тобі 60 і їй 60  :smilie10:  :smilie10:  :smilie10:.

You get my drift.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.