Скавчання ухилянтів: Брехня, міфи та реалії

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Дуже важливе інтерв"ю і одне із найкращих, що я бачила з українцями за останній час.



Пан Бойко коментує те, що висвітлено, починаючи звідси, і по ряду інших питань. Всім дуже рекомендую.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну, тоді виходить, що її син ховається за спинами інших дітей, які воюють.

Я її розумію як матір, але для держави її син такий самий, як будь-чий інший син. І вона повинна це усвідомлювати.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

З дівчиною??  :smilie10:

Я завжди думала, що he was batting for the other team.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну як в принципі можна перемогти з такою владою?  :facepalm:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну, це ж не її чоловік буде помирати в окопах без зброї, бо зебілам "лендліз був невигідний".

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Good point. До того ж, він і раніше разів три ухилявся, чи не так?

Ой, як шкода, що його тоді не загребли :(. Можливо, країна пішла б іншим шляхом.

Хоча ні - просто б знайшли іншу соросячу маріонетку. Того ж Притулу чи ще якусь шваль.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Чи є межа мерзенності зелених потвор??

Між народною депутаткою Інною Совсун та колишньою заступницею міністра оборони Ганною Маляр стався конфлікт на тлі питання демобілізації. Парламентарка наголосила на важливості проведення цього процесу. А експосадовиця заявила, що «всі знали норму Конституції» щодо неможливості демобілізації під час воєнного стану.

Про це Маляр заявила під час етеру програми «Новий відлік» на «Суспільному».


Лінк

«Якщо її (демобілізацію — ред.) провести в тих умовах і загрозах, які існують зараз, ми просто не зможемо відновити ту боєздатність, яка є станом на зараз. Тобто ми просто знизимо боєздатність», — заявила експосадовиця. 

У відповідь на це Совсун наголосила, що демобілізація — тривалий процес, тому треба ухвалювати рішення щодо цього питання зараз. Вона заявила, що її чоловік воював із початку повномасштабної війни й досі перебуває на фронті.

«А він коли йшов, він же знав норму Конституції, що демобілізація неможлива до завершення воєнного стану», — відповіла Маляр.

Водночас вона зауважила, що якщо два роки військові були без відпочинку та ротації, то це «порушення їхніх прав». Хоча експосадовиця Міноборони й далі наголошувала, що є «чітка норма Конституції» щодо демобілізації та «всі це знали».

«Зараз, те що ви кажете, ви перекладаєте відповідальність на тих, хто зробив найважливіше в найскладніший момент історії. Ви зараз удаєте, що цієї проблеми не існує, що ці люди є залізними й можуть воювати далі», — вважає депутатка. Маляр заперечила це.

Совсун вважає, що ротація «не врятує нікого», оскільки вона дає можливість відпочити, а «не повернутися до нормального життя».

Після етеру депутатка заявила, що «фактично» Маляр сказала, що «добровольці самі винні». Совсун наголосила, що російсько-українська війна стосується не лише добровольців, а й усіх громадян і громадянок.

Народна депутатка Ірина Геращенко, яка також була на етері, стверджує, що колишня посадовиця Міноборони залишається у владній команді. Її слова парламентарка назвала «усвідомленою позицією, коли на військових уже зараз перекладають відповідальність».

«Нуль емпатії, нуль поваги до воїнів і їхніх родин, нуль людяності. Каліброване хамство. Це не просто провал комунікації», — прокоментувала заяву Маляр Геращенко.

Із законопроєкту про мобілізацію виключили норми про демобілізацію та ротацію. ЗМІ писали, що такі зміни в законопроєкті ініціював головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

Він звернувся до міністра оборони Рустема Умєрова з листом, у якому писав, що питання підстав звільнення з військової служби та запровадження на законодавчому рівні ротації військовослужбовців потрібно унормувати окремо, розглянувши інший законопроєкт.

У Міноборони казали, що від парламентського комітету є доручення протягом 8 місяців розробити новий закон, який стосуватиметься безпосередньо ротації та демобілізації. Втім згодом відомство оголосило, що планує законопроєкт внести на розгляд Верховної Ради протягом найближчих кількох місяців.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цікаво, що Дубинянський накатав свою статтю ПІСЛЯ того, як я першою за два роки війни написала це на Єрмачці:


Аж три сторінки обговорень в суботу (вихідний). Значить, гаряча тема.

Якби я стояла на чолі України, звісно, що я б не відкрила ніякі кордони. Тому що пасіонарії, які реально любили Україну не на словах, а на ділі і готові були довести свою любов ціною власного життя, були і так декілька відсотків, а зараз вони майже закінчилися.

Решта населення помирати за неї не бажають за власної ініціативи. Хоча велика кількість, будучи призваними, з честю виконує свій громадянський обов"язок.

Якщо відкриють кордони, воювати буде просто нікому. Це - еквівалент мирної здачі пуйлу. Питається, нащо тоді було два роки воювати, якщо ви тепер хочете забезпечити подібний результат?

Щоб що?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Зелені покидьки відкривають вікно Овертона: скоро жінок та дітей поженуть на передову з лопатами, аби тільки не зачіпати "іліту" та "блатних"  :facepalm:.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Так, плюс різні ботяри та решта українців, які покупляли собі броню та фейкові інвалідності і заганяють воювати за них ... емігрантів, які вже роками не живуть в Україні :facepalm:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ненавиджу цю гниду. Мерзенна істота у всіх відношеннях. Ну коли вже наступить справедливість??

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Готові штурмовики - молоді, міцні (С) Шановні Українські ЖінкиТМ, які закликають емігрантів приїхати віддавати життя за своїх синачекТМ.

Горіть разом з ними в пеклі, потвори.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Квітень 16, 2024, 06:32Готові штурмовики - молоді, міцні (С) Шановні Українські ЖінкиТМ, які закликають емігрантів приїхати віддавати життя за своїх синачекТМ.

Горіть разом з ними в пеклі, потвори.


От на рахунок Слобоженко——я не впевнений що він на фронті приніс би більше користі.
А так—то——він донатить чималі суми на ЗСУ та організовують всіляку допомогу.
Чи доречна така "поведінка" під час війни——спірне питання.
А з іншоі сторони——краще декілька десятків дронів на фронті аніж такі непідготовлені вояки(



Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Квітень 16, 2024, 12:21От на рахунок Слобоженко——я не впевнений що він на фронті приніс би більше користі.
А так—то——він донатить чималі суми на ЗСУ та організовують всіляку допомогу.
Чи доречна така "поведінка" під час війни——спірне питання.
А з іншоі сторони——краще декілька десятків дронів на фронті аніж такі непідготовлені вояки(

Я не погоджуюсь. Найвища цінність - це життя людини, і ризик загинути повинен бути абсолютно одинаковим у всіх громадян незалежно від майнового, соціального чи якогось іншого статусу, що визначається довільно, крім медичного (коли людина фізично і психічно нездатна нести службу).

Ще й не такі загинули. І багаті, і талановиті або самі пішли, або коли їх покликали. А він чим кращий?

Мій родич теж міг би "купити дрони" або виїхати в Канаду по КУВАЕТ з Європи, де він був, коли почалася війна. Але дитина взяла рюкзачка і прямим курсом до воєнкомату. А ці бики чим кращі за нього?

Щодо тренованих, ті сотні тисяч, що пішли, теж не були професійними військовими і вчилися з нуля. Це стандартна процедура.

А так влада лише розвела більше корупції і повністю деморалізувала суспільство. Якщо ти багатий і блатний, то нехай хтось інший помирає? Так справедливо?

У всіх країнах і суспільствах світу еліта була на передовій разом з простими людьми. Королі та царі часто вели своє військо в битву особисто, і це було правильно.

А це - просто дійсно якийсь декаданс, а не держава  :smilie9:. Все це погано виглядає, і ще гірше смердить  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

До таких черга не дійде

Коли почне бракувати людей, готових захищати свою країну, підпишуть капітуляційне перемир'я.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 17, 2024, 10:11До таких черга не дійде

Коли почне бракувати людей, готових захищати свою країну, підпишуть капітуляційне перемир'я.

Ти ж казав, що українці до останнього будуть воювати лопатами  :laugh:.

ІМХО, тих, що робили б це, залишилось мало. Решта або вже вбиті, або скалічені.

Залишились тільки такі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.