Про схуднення і все, що з ним пов"язане

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Мені лікар приписав Оземпік, в Канаді його легко виписують, в США великий попит. Це на чому схуд Ілон Маск і купа інших.

Я один раз його вколола, і в мене почались дивні болі в животі, яких ніколи раніше не було. Я читнула, виявляється, він може викликати рак підшлункової і інші побочки, а найголовніше - що коли ти його зупиняєш, вага повертається назад. Тобто на ньому треба сидіти все життя.

Та пішли вони з тим Оземпіком! Голодування дає такі ж або кращі результати, воно абсолютно безпечне, не коштує ні копійки і воно дає стабільні результати і ще купу різних інших бенефітс в плані здоров"я.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

com, раз Ви відкрили окрему тему про схуднення, Ви не будете проти, якщо я перенесу дописи на цю тему з теми про здоров"я, в цю? Щоб все було в одному місці?

Підвердіть, будь ласка.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

com

Добре, переносьте.

Wednesday

ОК, увечері займуся.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

com

Одна з причин - гормони стресу, а вони можуть бути від надмірного перебуванні в інтернеті. Треба обмежувати. 20 хвилин на добу - і все.

Wednesday

Цитата: com від Квітень 15, 2024, 20:47Одна з причин - гормони стресу, а вони можуть бути від надмірного перебуванні в інтернеті. Треба обмежувати. 20 хвилин на добу - і все.

O! А я тільки про це зібралась написати!  :smiley24:

Абсолютно!! Ось проснулась вранці з повним наміром голодувати.

Почитала, що на Єрмачці понаписували про Сергія, засмутилась і пішла зжерла декілька шматків бекону, міні-буріто з Макдаку і круасан, на який мені навіть дивитися не можна :weep:.

Але все, я буду стійкою. Ніякої більше їжі сьогодні. В кінці-то кінців я істинна арійка чи ні?

 :laugh:  :laugh:  :laugh:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Квітень 15, 2024, 21:05O! А я тільки про це зібралась написати!  :smiley24:

Абсолютно!! Ось проснулась вранці з повним наміром голодувати.

Почитала, що на Єрмачці понаписували про Сергія, засмутилась і пішла зжерла декілька шматків бекону, міні-буріто з Макдаку і круасан, на який мені навіть дивитися не можна :weep:.

Але все, я буду стійкою. Ніякої більше їжі сьогодні. В кінці-то кінців я істинна арійка чи ні?

 :laugh:  :laugh:  :laugh:

Блін)
Я аж себе винним відчув))

Wednesday

#147
Цитата: Сергій Чернівці від Квітень 15, 2024, 21:25Блін)
Я аж себе винним відчув))


Ні, нема тут твоєї ніякої вини. Це моє почуття справедливості і rightful outrage, коли бачу протилежне.

Я такою була, скільки себе пам"ятаю.

Якось до нас прийшов сусід (кажуть, він був гермафродитом, він ніколи не був одружений). А в мене був такий пластиковий паровозик з вагончиками. Я всі ці вагончики вистроїла за паровозиком рівненько і попрічіплювала один до другого (була перфекціоністкою ще в 3 роки чи скільки мені тоді було :facepalm1:).

А він мені всі ті вагончики порозшарпував і поруйнував орднунг.

Ох я тоді і лютувала (всередині) - але до цього часу пам"ятаю  :laugh:.

В школі клас домовився робити обструкцію вчительці і не підіймати руки, коли вона задає питання. Мені здалося це підлим і коли вона почала задавати питання, я взяла і підняла руку, знаючи, що йду проти всіх і що моїй популярності це не додасть балів.

Зате пара хлопців, які і так на мене запали, отримали додатковий привід мене діставати :facepalm:.

Story of my life!

But that's just me, b**ches  :smiley14:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

com

#148
Ще один корисний компонент дієти для схуднення - клітковина. Також її різноманіття підвищує та зміцнює імунітет, мозок та нерви. Взимку трохи проблема, то може бути перловка, пшениця. Або будь-яке ціле зерно. Довго зберігається.

Ще ніде не зустрічав, щоб поправились від цибулі, часнику, огірків, помідорів.

Влітку - ботва або гичка. Редис, морква, буряк, але гичка. Самі моркву і буряк теж.
Зелень тобто.

Клітковина:
1. Дає відчуття насичення. - Коли ти вже нажерешся?
2. Сповільнює засвоєння вуглеводів, глюкози, трохи розтягує цей процес у часі.

Wednesday

Цитата: com від Квітень 16, 2024, 21:11Ще один корисний компонент дієти для схуднення - клітковина. Також її різноманіття підвищує та зміцнює імунітет, мозок та нерви. Взимку трохи проблема, то може бути перловка, пшениця. Або будь-яке ціле зерно. Довго зберігається.

Ще ніде не зустрічав, щоб поправились від цибулі, часнику, огірків, помідорів.

Влітку - ботва або гичка. Редис, морква, буряк, але гичка. Самі моркву і буряк теж.
Зелень тобто.

А Ви чули про теорію, що певні види овочів шкідливі (у тому числі помідори - особливо насіння з них)? Забула термін, який називає речовини, що шкідливі в них.

Я можу час від часу з"їсти салат з томатами, цибулею і оливковою олією.

Але певні види клітковини їсти не можу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Для мене найкраще почуття насиченості - від хорошого соковитого стейка. Причому чим більше жирових прошарочків в ньому, тим краще.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

com

Свого часу для мене було відкриттям, що повніють не від жиру в їжі, а від цукру та крохмалю - вуглеводів.

Тому нежирні йогурти - до дупи, бо в них повно цукру.

Wednesday

Цитата: com від Квітень 16, 2024, 21:24Свого часу для мене було відкриттям, що повніють не від жиру в їжі, а від цукру та крохмалю - вуглеводів.

Тому нежирні йогурти - до дупи, бо в них повно цукру.

Я їх ніколи не любила і практично не їм. Там один крохмаль та загущувачі.

Краще випити натурального кефіру, де лише молоко та бактерії. На щастя, в нас є гарний вибір органічних і натуральних, є навіть такі, що смакують, як колись смакував совковий кефір - один із найкращих та найкорисніших продуктів у ті часи.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: com від Квітень 16, 2024, 21:24повніють не від жиру в їжі, а від цукру та крохмалю - вуглеводів.

Ця брехня коштувала здоров"я десяткам мільйонів людей по всьому світу. Навпаки, жири не тільки корисні, а й викликають найнижче підняття рівня глюкози в крові.

Так само як уведення в раціон різних cereals - в яких нуль корисності, але вони підіймають цукор аж гай шумить. І це вранці, коли рівень глюкози в крові природньо підвищений.

Як і те, що раніше їли менше і рідше, а зараз постійні снеки між трьома основними прийомами їжі.

Плюс мегатони цукру, який докладають практично у всю комерційну їжу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Як в США нав"язують Оземпік людям, які навіть не просять. Розповідь відомої плюс-сайз моделі Кендіс Хаффін.

Цього року мені виповнюється 40. Я не боюся старіти — я просто радію майбутньому. Я відчуваю себе сильною і впевненою у тому місці, на якому я в своєму житті. У серпні минулого року я одружилася зі своєю дружиною Шеллі, і в червні ми відкрили наше нове кафе One Trick Pony у Вестгемптон-Біч, Нью-Йорк. Фізично я теж почуваюся дуже впевнено. Отже, коли я помітила, що обговорюю, чи варто мені приймати препарат для схуднення, який мені призначили, це стало тривожним досвідом.


Я вперше почула про Ozempic, ліки від цукрового діабету 2 типу, які призначають не за призначенням для схуднення, як і більшість людей: у соціальних мережах. Здавалося, ніби це виникло нізвідки й раптом стало словом у всіх на вустах.

Я не думала, що мій шлях коли-небудь зіткнеться з Ozempic; Я ніколи не шукала ліків для схуднення.

Але минулого року я почала хвилюватися щодо свого здоров'я.

Я дуже швидко набрала вагу. Я почувалася погано. Я була млява. Моє волосся порідшало. Я була постійно роздутою і відчувала дискомфорт. Хоча я повністю приймаю те, як змінюється моє тіло, і мільйони змін, які воно зазнало в моєму житті та кар'єрі, ці зміни відчулися по-іншому. Отже, я вирішила шукати відповіді та доклала дуже свідомих зусиль, щоб перевірити своє самопочуття в цілому.

У жовтні я пройшла повний, інтенсивний медичний огляд із аналізом крові, тестуванням щільності кісток, усім, що тільки можна придумати. Коли прийшли результати, мої аналізи були ідеальними. Моя щитовидна залоза була саме там, де вона повинна бути. Мої легені, нирки та артеріальний тиск були нормальними. Мій рівень глюкози в крові лише трохи перевищував середнє значення. Це змусило мене сміятися, тому що я подумала: «Вау, я в ідеальному здоров'ї». Хто знав?

Коли лікар переглядав зі мною мої результати та таблиці, я подумала, що, можливо, ми почнемо обговорювати якісь вітаміни та добавки, або поживні речовини, які я могла би додати до свого раціону. Натомість мені сказали: «Я вважаю, що вам варто приймати Ozempic. Чи хотіли б ви отримати припис?»


Все сталося надшвидко. Я зрозуміла, що кажу «так». Я пам'ятаю, як після цього лікар згадав кілька попереджень, повідомив мене про наявні дослідження, сказав мені, що я маю не забувати про їжу, що мені потрібно буде приймати магній від запору, оскільки це може викликати дискомфорт.

Я сказала, що ок, і ми вийшли із зустрічі Zoom. Це було все. Я не просила засобів для схуднення чи ліків. І лікар не пояснив, як і чи зможе Ozempic взагалі вирішити мої існуючі проблеми зі здоров'ям. Я не зовсім впевнена, чому я погодилася на її пропозицію.

Після розмови я написала дружині смс і сказала їй, що лікар хоче дати мені Ozempic. Я сказала їй, що, незважаючи на те, що я погодилася, я не впевнена. Я хотіла дослідити це краще. Але на це не було часу, оскільки вже наступного дня мій рецепт чекав біля моїх дверей. Я була шокована. Я думала, що цей препарат важко отримати, він ексклюзивний і призначений для справді конкретних випадків, коли людям потрібна така допомога. Натомість його доставили та чекали у мого швейцара, коли я приїхала додому.

Чим більше я дізнавалася про Оземпік, тим більше думала: навіщо мені це робити? Я не могла перестати думати про те, який дискомфорт може завдати мені цей препарат. (Поширеними побічними ефектами є шлунково-кишкові розлади, нудота, блювота, рефлюкс, діарея, запор і біль у шлунку.) Як я можу бути найкращою на роботі чи на фотосесії? Чи зможу я бігти, якщо мене так нудить, що я ледве взуюся? Існувала безліч аспектів прийому цього препарату, які дійсно не відповідали моєму способу життя.

Я також почала розуміти, що рецепт взагалі не торкався причин, чому я взагалі шукала відповіді. Я не пішла до лікаря і не сказала: «Я не почуваюся добре, тому що мені здається, що я зараз на два розміри більша, ніж повинна бути». Не тому я шукала відповіді. Я прийшла, тому що я знаю своє тіло, і я могла сказати, що все не так.

Я поклала той маленький коричневий пакет у свій холодильник, і він досі там стоїть.

Я ніколи не отримував повторного дзвінка від лікаря. Я відчувала, ніби хтось просто сказав: «Іди й будь худим, ось чому ти взагалі прийшла сюди, чи не так?»

Я розумію, що є люди, яким це дійсно потрібно, тому я усвідомлюю обидві сторони медалі. Якщо ці препарати змінили ваше життя, це чудово. Мені довелося по-справжньому подумати про те, що для мене означатиме життя на цьому препараті, навіть на короткий проміжок часу, і зрештою я вирішила не користуватись ним. Виглядати певним чином ніколи не було моєю метою. Я просто хотіла почуватися краще.

Я так і не зрозуміла, чому у мене були всі ці симптоми. Минулий рік був напруженим і чудовим, сповненим великою кількістю святкувань, які змусили мене відмовитися від деяких своїх звичних процедур здоров'я. (У відповідь на мої незрозумілі симптоми моя мама сказала мені: «Кендіс, я думаю, ти просто закохалася». І я думаю, що вона має рацію!)

Я повертаюся до пілатесу та бігу. Я впроваджую у своє життя речі, які, на мою думку, краще допомагають усунути мої симптоми, ніж ліки, які прислали мені на поріг. Я почуваюся добре.

Коли мені потрібно вимкнути шум, я виходжу з мережі. Я натискаю кнопку вимкнення звуку. Я роблю речі, які мені подобаються, які допомагають мені перезавантажитися. Будьте егоїстичними щодо свого часу. Ви не повинні бути всім для всіх. І ви точно не повинні бути худими для них.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

com

Комаровський номер два. Теж рекламує препарати та вітаміни і власну ферму, продукти з неї.

Wednesday

Ну, це славетний лікар Берг, спеціаліст по голодуванню.

Ніхто не примушує купувати його продукцію - голодування не потребує додаткових засобів підтримки (хоч багато приймає електроліти). Я можу випити чашку гарячої води із гірською сіллю і перцем для смаку - відновлює солевий запас і смакує як бульон.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

com

Десь читав, що буряк - сирий, варений, печений, смажений - допомагає засвоювати білки - м'ясо, яйця та інше. Також містить клітковину обох видів.
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%B8%D0%BD

Wednesday

Цитата: com від Травень 07, 2024, 18:53Десь читав, що буряк - сирий, варений, печений, смажений - допомагає засвоювати білки - м'ясо, яйця та інше. Також містить клітковину обох видів.
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%B8%D0%BD

Так, буряк суперкорисний. Ще дуже корисний його сік, якщо сирим натерти.

Мала надлишковий буряк від хрону на Паску, то зробила вінегретного виду салат з ним і "серцевинками" пагонів пальми. Всім дуже сподобалося.

Теж надзвичайно корисний продукт.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

com

#159
Також корисні гичка від буряка, моркви, редиски. Але не всім смакує.

Опосередковано допомагає настій в термосі лушпиння цибулі та часнику. Також від застуди, грипу, вірусів та алергії. Бо містить кверцетин і ще там купу сполук.

А їжа засвоюється краще з оцтом - це якщо немає протипоказів. В оцет додають води 1:1 для захисту емалі зубів. Те саме з соками. Або їсти буряки та яблука цілими.