Carpe Diem. Seize the Day. Лови Мить. Екзистенційно-Побутова Тема

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Хехе! Навіть в Канаді продають квіти до 8 Березня.

З одного боку написано "International Women's Day", а з другого -  "You Go Girl" - "вперед, дівчонка!"  :laugh:.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сиджу miserable, тому що хворію. Одна сторона гланд спухла і болить, з очей тече, все болить і хвіст відвалюєцця  :smilie2:.

І тут фоточка і раз! Настрій покращився. Сподіваюсь побачити все це особисто через декілька місяців  1&.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Березень 10, 2024, 08:03Сьогодні я хворіла, але на ланч чоловік приніс крилець в стилі джерк, і вони повернули мене до життя - зразу і горло перестало боліти, і організм аж струсився :laugh: .

Але я взагалі нічого сьогодні не робила, крім як зв"язала ляльці платтячко під серіал, запропонований Сергієм.

Якщо підсумувати сенс серіалу "Нормальні люди" одною фразою, це - "мазохісти на марші" :gigi:.

Але актори зіграли гарно і дійсно, як написав Сергій, серіал є thought-provoking.
Дивовижна сила "крилець в стилі "джерк"")

пс. Ми зараз збираємося в наш улюблений ресторан в Боні)
ппс. Як жартує мій друг——"ну звичайно, в Кьольні ж ресторанів немає)"
Але ми пов"язуємо приємну прогулянку приємним містом зі смачною іжею)

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Березень 10, 2024, 13:24Дивовижна сила "крилець в стилі "джерк"")

Jerk seasoning - частина ямайської кухні.

Колись в школі малої був типу міжнародний день. Ну ми принесли голубці-вареники, а потім я з мискою пішла по інших столиках. То африканська кухня там була найбомбезніша - такого фестивалю смаків та спецій я не пам"ятаю.

Більшість африканців там були нігерійці. Ну всі, звісно, були в національних костюмах і в них вони теж шикарні.

Цитатапс. Ми зараз збираємося в наш улюблений ресторан в Боні)
ппс. Як жартує мій друг——"ну звичайно, в Кьольні ж ресторанів немає)"
Але ми пов"язуємо приємну прогулянку приємним містом зі смачною іжею)

На цей момент ви вже, напевно, вдома. Сподіваюсь, що гарно провели час!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#464

Сьогодні закрила ще один гештальт - взагалі це неправильний термін, "закрити гештальт" означає зовсім інше.

Напевно, правильніше сказати - "rectified" чи"addressed" (виправила і вирішила) стару проблему.

Колись давно, ще до народження нашої доньки, ми з чоловіком любили ходити у місцевий в"єтнамський ресторан. Моєю улюбленою стравою був "особливий горщик" - м"ясо з овочами, і я його дуже любила.

І ось одного разу ми прийшли, я замовила той горщик, його принесли - а там підгоріла цибуля. Оскільки та страва коштувала на той час не так дешево, я попросила, щоб її замінили. Але власник ресторану сказав, щоб я їла те, що є, і що він дасть мені знижку.

Я ввічливо з"їла те, що могла, ми розплатилися і пішли. Але я була дуже розлючена таким низьким рівнем послуг і сказала чоловіку, що більше туди не піду.

І не пішла.

І власник ресторану помітив це. Всі ці роки, на протязі яких мій чоловік заходив туди, кожного разу власник ресторану питав про мене, і чому я не приходжу.

І всі ці роки я намагалася знайти ресторан, який би подавав той самий "особливий горщик". Але де б я їх не куштувала, всі вони були не такі, як в тому ресторані :smilie2:.

І ось сьогодні вперше за всі ці роки мені щось стрельнуло в голову і я сказала чоловіку - а давай зайдем в той ресторан. Він такий - ти впевнена? А я кажу - так. It's time to face my issues :).

І ми повечеряли там сьогодні. Власника ресторану ми не бачили. Може, він вже продав ресторан, а може, його вже і на світі немає.

У меню були горщики, але я чомусь не хотіла їх замовляти. Напевно, боялась розчаруватись, що вони будуть смакувати по-іншому.

Чи відчула я щось особливе, побувавши там? Ні.

Чи шкодую я, що увесь цей час не приходила? Ні.

Чи варто все це було мого бойкоту? Може, й ні, може, й так.

Але я в принципі рада, що пішла туди сьогодні.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#465
Класична весна зима в Калгарі: ще недавно була теплиня і сніг ростав, я ходила по магазинах в кофточці, а сьогодні просто зараз - отак:


І прогноз - отак:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#466
П"ятки відвалюються, але ... it's a party!


:dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:


Жартую ... більше отак:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Як ви могли здогадатися, вчора в нас були гості. Я навіть нічого не готувала - замовили Chinese і white chocolate-raspberry сheesecake.

Планувалося використовувати одноразовий посуд. Але не піднялася рука - виставила порцеляну, срібні utensils, кришталь :facepalm:.

В результаті мила посуд до 1 години ночі :facepalm1: . Більші тарілки, менші тарілки, чашки, блюдця під чашки, бокали для вина, склянки для води, вилки, ножі, маленькі вилочки на десерт, ложечки до чаю - і все це перемножити на 15. Плюс різні підносики, ложки для розкладання їжі і т.д. і т.п.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#468
Думаю, майже всі професіонали у віці 40-60 можуть сказати те ж саме. Я, представниця Gen X,  більше люблю працювати із старшими колегами-бумерами або приблизного мого віку, тому що в них набагато сильніша професійна етика і на них можна покластися. Я знаходжу молодших колег в цілому менш професійними і навіть якщо в них вища освіта, вона в них нижчої якості. Хоча мала і дуже хороших молодших колег, але вони були скоріше винятками.

Таблиця поколінь:


68% власників малого бізнесу кажуть, що працівники покоління Z є «найменш надійними», а 71% кажуть, що вони, швидше за все, мають проблеми з психічним здоров'ям на робочому місці.

Згідно зі звітом Freedom Economy Index, проведеним PublicSquare і RedBalloon цього місяця, один із опитаних роботодавців говорив про «абсолютну самооману покоління Z, повну відсутність здорового глузду та відсутність критичних міркувань чи базових аналітичних навичок».

Менш ніж 4% опитаних сказали, що покоління Z є тим поколінням, яке найбільше узгоджується з культурою їхнього робочого місця, тоді як 62% сказали, що покоління Z, швидше за все, створює розбіжності та токсичність на робочому місці.


Інший опитаний роботодавець сказав, що це покоління «очікує підвищення за те, що просто з'являється на роботу щодня».

Більше того, 57% опитаних сказали, що покоління Z найбільше ризикує розпочати судовий процес на роботі.

Журнал Newsweek виступив на захист покоління Z, посилаючись на двох експертів, які кажуть, що молодь просто неправильно зрозуміли.

Ден Спейс, консультант з кадрів, який керує сайтом DanFromHR.com, сказав, що оскільки дослідження відображає почуття власників малого бізнесу, воно може бути спотвореним. За його словами, такі види бізнесу часто не платять добре або не пропонують високоякісну корпоративну культуру.

«Покоління Z — одне з найбільш поінформованих, впевнених у собі і не байдужих поколінь, тому що вони бачили, що сталося з мілленіалами до них», — сказав Space Newsweek.

«Вам говорять йти до коледжу, щоб отримати чудову роботу, закінчити його з боргами до сотень тисяч доларів, з нульовими інструментами, щоб влаштуватися на роботу, кудись приземлитися, і не отримати інформацію про зарплату, кар'єрний розвиток, рух до компенсації моделі, які використовують змішані варіації... Тож я вважаю, що їм просто набагато зручніше не миритися з цим лайном і бути поінформованими», - продовжив Спейс.

Спейс визнав, що представники покоління Z, швидше за все, мають проблеми з психічним здоров'ям, «але він вірить, що вони більш імовірно будуть впевнені в обговоренні цього питання та встановленні кордонів», повідомляє Newsweek.

Гаразд, Ден.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 01, 2024, 10:21

Привіт, Хорват! Як відсвяткували? То твоя мала так симпатично розмалювала?  :smilie1:

ПС. У нас точнісінько такі ж "коврики" під тарілки  :smilie1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 01, 2024, 19:26Привіт, Хорват! Як відсвяткували? То твоя мала так симпатично розмалювала?  :smilie1:

ПС. У нас точнісінько такі ж "коврики" під тарілки  :smilie1:.
Так, це такі наклейки.

Відсвяткували.

Як кажуть поляки:
Święta, Święta i po Świętach.

Було більше того приготування до свят, ніж самих свят - прибирання, миття і тд.

Wednesday

Прокинулася, а у вікні отак:


Кажуть, до кінця тижня має бути 30 см  :smilie10:.

А ще декілька днів назад я була практично з коротким рукавом.

Але це добре - чим більше води та вологи, тим краще для природи і фермерів  :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Це не наш garri на фото?

Хоча, це 1982 рік, garri тоді напевно ще на світі не було.

Мультікі про смерфів по полякам він мабуть не дивився.

 :smilie1:

https://www.facebook.com/share/p/nQDvnB9zdnUx6feZ/

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 12, 2024, 17:12Це не наш garri на фото?

Хоча, це 1982 рік, garri тоді напевно ще на світі не було.

Мультікі про смерфів по полякам він мабуть не дивився.

 :smilie1:

https://www.facebook.com/share/p/nQDvnB9zdnUx6feZ/

Гарі не набагато молодший за тебе, так що він вже тоді мав існувати. Але у 1981 році був ще дитиною - втім, як і ти і я.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сьогодні прокинулась реально в 11 годин дня. Переконалась, що фраза "beauty sleep" має сенс  :laugh:.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сьогодні просинаюсь, а там!  :facepalm:




Насолоджуйтесь весною, в кого вона є  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 16, 2024, 17:00Сьогодні просинаюсь, а там!  :facepalm:




Насолоджуйтесь весною, в кого вона є  :laugh:.
:smilie10:

Ужас!

Де ти живеш?

На кінці світу

Нє, в Канаду ми не поїдемо.

P.S. А ялинка гарна.
Святкуйте новий рік
За якимось там календарем, китайським чи ще якимось там
:gigi:

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 17, 2024, 10:07:smilie10:

P.S. А ялинка гарна.

То не моя  :laugh:. Всі нові роки ми вже відсвяткували - китайський і навіть Навруз  :weep:.

Але це те, що робить нас сильними.

Он поки покидьки укробоягузи відсиджуються під диванами і смикають 0.99 на фотожаби з чужими жінками, наші канадські хлопці захищають їх :smilie9: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну, якби я так кожного дня чи хоча б кожного тиждня впахувала, як сьогодні, я була б в top shape  :laugh:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сьогодні православні християни святкують Вербну Неділю. Люди йдуть в церку освячувати гілочки верби, а потім легенько побивають один одного, бажаючи один одному міцного здоров"я і примовляючи:

Верба б'є, не я б'ю,
За тиждень — Великдень,
Паска, ковбаска,
Уже недалечко червоне яєчко!
Будь великий, як верба,
А здоровий, як вода,
І багатий, як земля!


Я віртуально побиваю гілочкою верби наших дописувачів і читачів і бажаю всім вам міцного здоров"я і миру.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.