Нудить: Безславність та ганьба українських гнид

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Друзі, хочу порадитись: куди мені краще звертатись з повідомленням про вчинене кримінальне правопорушення?

Як ви знаєте, я в своєму Телеграм-каналі «Записки пасквілянта. Скандали, інтриги, розслідування від Володимира Бойка» розповів кричущу історію, що трапилась у моїй 241 окремій бригаді ТрО. У 207 окремому батальйоні цієї бригади фіктивно на військову службу оформили солдата Шабуніна, який навіть не знає, де знаходиться його частина, який ані дня не служив, але впродовж 1,5 року отримував на банківську картку від бригади грошове забезпечення та додаткову винагороду за виконання завдань в умовах воєнного стану.

Після оприлюднення цієї інформації ухилянт Шабунін домовився з низкою медіа-помийок, які розмістили інформацію про те, що Телеграм-канал «Записки пасквілянта. Скандали, інтриги, розслідування від Володимира Бойка» є анонімним, входить до «кремлівської мережі» і фінансується країною-агресором з метою опорочити так званий «громадський сектор». При цьому керівники цих медіа-помийок достеменно знають, що цей «анонімний» Телеграм-канал належить мені, кожна публікація на ньому підписана, він зареєстрований на мій контрактний телефон і як основну ілюстрацію містить мою фотографію, яка збігається з фотографією на моїй персональній фесбук-сторінці «Volodymyr Boiko».

Також керівники цих медіа-помийок багато років (деякі – понад 20) знають мене особисто і знають, що я є військовослужбовцем, який перебуває на фронті з перших днів широкомасштабного вторгнення. Після виходу наклепницьких публікацій на мою адресу я спілкувався з деякими керівниками медіа-помийок і пропонував вибачитись. Ці керівники в особистому спілкуванні мені підтвердили, що текст допису про мій Телеграм-канал їм передали від ухилянта Шабуніна. Щоправда, деякі з тих, з ким я спілкувався – наприклад, керівник Інтернет-видання «Главком» Микола Підвезяний – стверджують, що гроші з Шабуніна вони не брали, а розмістили цю срань виключно через любов до мистецтва, чітко усвідомлюючи, що вони зводять наклеп на військовослужбовця.

Таким чином, відносно мене було вчинено кримінальне правопорушення, відповідальність за яке встановлена частиною другою статті 435-1, а саме – «виготовлення та поширення матеріалів, які містять образу честі і гідності ... військовослужбовця, який здійснює заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації». А запитання моє полягає в наступному – у який орган досудового розслідування мені треба звертатись з оглядом на те, що вносити моє повідомлення в ЄРДР доведеться в судовому порядку (я не маю сумнівів, що Татаров, який ледь не ночує в кабінеті Вербицького, не дозволить ані реєструвати, ані розслідувати кримінальне провадження за моєю заявою)?

Як відомо, безумний Костін вимагає, щоби повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення реєструвались «за місцем скоєння злочину», хоча це суперечить вимогам статті 214 КПК України. Але де був цей злочин скоєний, враховуючи, що я перебуваю на Новопавлівському напрямку (територія Донецького гарнізону), а медіа-помийки орудують у Києві? Іншими словами, з ким мені судитись, вимагаючи розпочати досудове розслідування відносно медіа-помийок, з Першим слідчим відділом (з дислокацією у м.Краматорськ) Територіального управління ДБР, розташованого у місті Краматорську чи Третім слідчим відділом Територіального управління ДБР, розташованого в місті Києві?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday


Голова «Центру протидії корупції» Віталій Шабунін спробував виправдати відсутність у лавах ЗСУ, опублікувавши військовий квиток.

Реально він жодного дня не перебував в армії, формально йдучи у відпустку відразу після направлення до ЗСУ. Шабунін сфальшував обставини служби у в/ч А7376, А4494, А4742, А4076.

До в/ч А7376 він не доїхав, залишившись у Києві. З 5 вересня, відпросившись у відпустку до 9 вересня, взагалі не прибув у розташування частини.

На підставі листів від НАЗК від 5.09.2022 та 24.10.2022, а також звернень голови Артема #Ситник від 1.01. 2023 та голови #НАЗК Олександра #Новіков від 27.01.2023 #Шабунін нібито перебував у відрядженні в НАЗК. Причому згодом в агентстві відхрестилися від таких листів, а сам Шабунін лише кілька разів відвідав НАЗК.

ДБР порушило проти нього ще одне кримінальне провадження — за фактом підробки документів від НАЗК. Перше стосується ухилення від мобілізації.


Частину нібито відрядження він нібито провів у Центрі дослідження трофейної зброї та військової техніки, куди, за наявними даними, також жодного разу не з'явився. При цьому, не припиняв хвалити керівництво штабу ЗСУ, маючи очевидний конфлікт інтересів, у відповідь на те, що у штабі, мабуть, заплющували очі на самовільне залишення військової частини.

Шабунін сфальсифікував дані про нібито свою службу в 93-й механізованій бригаді «Холодний Яр», де не служив жодного дня.

Водночас перебуваючи постійно у Києві, В.Шабунін весь цей час отримував грошове забезпечення в А4076 та А4742.

9 серпня 2023 наказом Командувача сил територіальної оборони ЗСУ. Шабуніна разом зі своїм другом, раніше судимим за квартирні крадіжки, солдатом Дмитром Шерембеєм, було переведено на посаду: «водія-електрика відділення технічного моніторингу взводу технічного моніторингу роти радіоелектрон. Після чого вкотре самовільно залишив частину.
У серпні 2023 Шабунін, попри перебування у Києві, звернувся з рапортом до командира в/год А1155 з проханням виплачувати йому надбавку «за особливості проходження служби у розмірі 65% посадового окладу з урахуванням окладу за військове звання та надбавки за вислугу років і щомісячну премію відповідно до особистого внеску до загального результату служби у розмірі 523%(!) посадового окладу».
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Оскільки ньюзмейкером останніх днів є професійний борець за грошові знаки Віталій Шабунін, який понад два роки фіктивно рахується на військовій службі та незаконно отримує грошове забезпечення й додаткову винагороду за виконання бойових завдань в умовах воєнного стану, нагадую, що в моїй статті «Бог дав – бог взяв», яка побачила світ 4 роки тому, описується кримінальний шлях цього пройдисвіта.

https://naspravdi.today/uk/2020/08/04/boh-dav-boh-vziav/

До речі, вже після того, як за фактом ухилення Шабуніна від військової служби було зареєстроване кримінальне провадження, з'ясувалось, що фіктивну службу разом з Шабуніним проходить його вчитель і наставник Дмитро Шерембей, за плечима якого три ходки на зону за квартирні крадіжки. Зараз я з'ясовую подробиці «служби» Шерембея, про яку також невдовзі поінформую як читацьку громадськість, так і правоохоронні органи.

Також закликаю Офіс президента в особі пана Татарова припинити блокувати розслідування кримінального провадження щодо витівок Шабуніна в Третьому слідчому відділі Територіального управління ДБР, розташованому в місті Києві – з моїх рук ще жоден шабунін не вирвався і ще нікому з Пегасів моєї Музи високе заступництво не допомогло. Сядуть усі.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Під рубрикою «Топаз, дай команду».

Станом на 12 березня 2024 року сплинуло 88 днів як в Третьому слідчому відділі Територіального управління ДБР, розташованого в місті Києві, НЕ розслідують кримінальне провадження, зареєстроване за фактом ухилення від військової служби солдата Шабуніна.

Маю прохання до заступника керівника Офісу Президента Олега Татарова – Олеже Юрійовичу, перестаньте блокувати розслідування й накажіть Сухачову розпочати слідчі дії в провадженні №62023100130002016 від 15.12.2023.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#444
Народ дивується тому, що Інтернет-видання «Цензор.нет» облизує та оспівує ухилянта Шабуніна, який з тим, щоби уникнути мобілізації та зупинити розгляд кримінальної справи в Дніпровському районному суді Києва, фіктивно оформився на службу в 207 окремий батальйон ТрО.

Друзі, дивного в цьому нічого немає, оскільки власником «Цензор.нет» є також ухилянт від військової служби – генерал-майор Олександр Турчинов, який у той же ж день, що і Шабунін, також фіктивно оформився на військову службу, тільки не в 207, а в 206 батальйон ТрО. Разом з Турчиновим «воювали» пліч-о-пліч генерал-полковник Василь Бурба, капітан Володимир Омелян (за фактом фіктивної служби Омеляна в ДБР розслідувалось кримінальне провадження, але Татаров продав справу Петру Порошенку), старший лейтенант Юрій Луценко та ще чимало достойників, які не знають, з якого боку заряджається автомат.


Тож не дивуйтесь. Ворон воронові, як то кажуть, око не виклює.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Під рубрикою «Топаз, дай команду».

Станом на 13 березня 2024 року сплинуло 89 днів як в Третьому слідчому відділі Територіального управління ДБР, розташованого в місті Києві, НЕ розслідують кримінальне провадження, зареєстроване за фактом ухилення від військової служби солдата Шабуніна.

Маю прохання до заступника керівника Офісу Президента Олега Татарова – Олеже Юрійовичу, перестаньте блокувати розслідування й накажіть Сухачову розпочати слідчі дії в провадженні №62023100130002016 від 15.12.2023.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Кажуть, в Києві якась движуха? Про всяк випадок пощу в цю тему  :laugh:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Чаплига (видно, по Куаету) звалив в Канаду :facepalm: .

Цікаво, скільки він там протягне? Тут треба працювати, а не язиком тріпати маячню.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

"Ми вас туди не посилали" :smilie9:.

Скільки ще в Україні таких історій?

Сотні? Тисячі?

Ну чому українці - такі невдячні? :smilie9:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#450
Українські гниди, вони ж не тільки можновладці. Не тільки політики, міністри, ТЦК, брехливі врєстовічі чи подоляки, корумповані судді та чиновники МО, волонтери, що не платять податки чи "компенсують" собі з публічних коштів 20%, старшини, що барижать вкраденим бензином чи перепродують гуманітарку на ОЛХ ...

Ось ще один чудовий образчик української гниди.

Київської олігархині та "волонтерші", бізнес-леді на Теслі, яка нічим і ніяк не постраждала від війни, чия хата не знищена і для кого життя в принципі не дуже то і змінилося, порівнюючи з мільйонами реальних біженців.

І ось ця заможна жінка вирішила "трахнути" добрі серця канадських платників податків і на***ти програму КУАЕТ.

Не пошкодувати ні часу, ні грошей на авіаквиток, щоб отримати 3 тисячі КАД одноразової допомоги, які видаються тим, хто приїздить сюди як біженець.

Тобто, не будучи біженкою і будучи забезпеченою людиною, вона їде світ за очі, щоб отримати в принципі не таку і велику за канадськими мірками суму, і фактично відбираючи її у реальних біженців, кому насправді нікуди повертатися і кому реально потрібні ці гроші. Не кажучи вже про канадських платників податків.

Я б ще зрозуміла, якби за тими грішми поїхав обездолений беззубий умовний торос чи вальтанутий умовний висушений куянин :facepalm:.

Але це ж заможна жінка із заможної родини! З доходом, більшим за дохід середньостатистичного канадця!

Оце і є реальне укробидло.

Classless trailer trash, яке не розуміє, що noblesse oblige, і що заможна людина, яка має честь і гонор, просто не буде опускати себе до подачок і соціалу, призначених для бідних.

Не буде їхати в фудбенк в шубі і на умовному Мерседесі (як тут роблять деякі "наші"), маючи дофіга коштів, але все одно вимагаючи безплатні ніштяки.

Не буде відшкодовувати собі каву з донатів, заробляючи умовних 10 тисяч фунтів на місяць.

Не буде розпихати реальних біженців у центрі соціальної допомоги, вимагаючи повного забезпечення, та ще й закочуючи скандали.

Не буде гупати у двері культурного центру, щоб поскоріше відкривали і видавали безплатні бутерброди.

Мені реально соромно за таких колишніх співвітчизників. І дуже неприємно, що цю програму, призначену для допомоги біженцям, поюзали такі покидьки  :smilie9:.

І ще що шокує, що в тій темі на декілька сторінок жодна душа не сказала, що так непристойно і так недостойно - тільки давали поради, як і де дешевше купити квитки.

Я молю Бога, щоб такі в Україні виявилися меншістю.

Тому що інакше така нація - приречена  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ох нічого собі! А український уряд чомусь нічого не передбачив, запевняв, що війни не буде, і обіцяв шашлики  :smilie10:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Якщо їх не можна розстріляти по законах військового часу, то може, міняти їх в кацапстан на наших військовополонених?

Після повної конфіскації майна, звичайно?

https://dbr.gov.ua/news/dbr-zatrimalo-kolishnogo-visokoposadovcya-zsu.-vin-nezakonno-zbagativsya-na-majzhe-58-mln-grn

ЦитатаДержавне бюро розслідувань продовжує послідовну роботу та системну протидію незаконному збагаченню посадовців у тому числі, ймовірно, в результаті зловживань із закупівлями в інтересах Збройних сил України.

Працівники ДБР у співпраці з Офісом Генерального прокурора та НАЗК викрили на незаконному збагаченні колишнього начальника Центрального управління продовольчого забезпечення Командування Сил логістики Збройних Сил України.

Встановлено, що чиновник у 2022-2023 роках набув необґрунтованих активів на суму майже 58 млн грн. Зокрема йдеться про автомобіль, квартиру в Києві, 53 земельні ділянки на території України та інше майно.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Жаль, що я не можу написати публічно, чого я бажаю цій мерзенній істоті - кровопивці, гниді, клятому ухилянту, Іудушці :smilie9:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

З телеграму пана Бойка - копіюю, щоб виділити потрібні частини тексту:

ЦитатаПризначення секретарем РНБОУ Олександра Литвиненка – багаторічного друга сім'ї глави держави Андрія Борисовича Єрмака (нехай святиться ім'я Його!) – розбурхало чималу радість у наших серцях. Ще ба пак – замість ідеологічно невитриманого Данілова цю посаду, нарешті, посіла морально стійка людина, яка виховала для суспільства Дениса Борисовича Єрмака, молодшого брата нинішнього глави держави.

Про дружбу між Литвиненком і Єрмаком-молодшим стало відомо в 2020 році, коли в соцмережах розійшлись відеозаписи, зроблені прихованою камерою, на яких Денис Борисович торгував державними посадами – наприклад, обговорювалась сума в 620 тис. доларів за посаду директора Іллічівського порту (утім, брат Єрмака в наступному запевняв журналістів, що його слова були вирвані з контексту й він дбав виключено про державний інтерес, а не про власну кишеню). Ось тоді акули пера й гієни клавіатури узнали, що в 2015-2019 роках Олександр Литвиненко протирав штани на посаді заступника секретаря РНБОУ, а молодший брат Єрмака рахувався в нього радником на громадських засадах. Після того, як Литвиненко в серпні 2019 року був призначений директором Інституту стратегічних досліджень, він перетягнув в цей Інститут Дениса Єрмака, знайшовши йому посаду в адміністративно-господарському відділі. Власне, перебуваючи на цій посаді Єрмак-молодший і засвітився на записах, зроблених у ході НСРД.

Що цікаво – Єрмак-старший досі впевнений, що розмови його молодшого брата записували орли Баканова з 5 управління Департаменту контррозвідки СБУ, який на той час очолював Роман Червінський. Червінський за це вилетів з СБУ, як корок з пляшки, деякий час переховувався в свого друга Бурби в ГУР МО, а зараз розглядає небо скрізь заґратоване вікно камери. Втім, посадили його не за реальні злочини (вбивство журналіста Павла Шеремета чи адвоката Юрія Грабовського, наприклад) і, тим більше, не за стеження за братом Єрмака, а за любов до Петра Порошенка й участь у брудних політичних акціях. Але то вже інша історія.

Як я вже писала в інших темах (та і в цій теж) в українців два вороги - зовнішній і внутрішній  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А етнічні українці взагалі є в чинному укрокерівництві, чи як завжди?  :Sho_za:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#459
Ви тільки подивіться на ці мерзенні морди! Flaming tridents, my ass! (pun intended) :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:


Яка чистопорідна іліта - це за них нормальні люди в окопах кладуть свої життя!  :smilie9:

Камішин (міністр):


Олійник (радник бойфренд):



Ну, це навіть ще гірше, ніж Pet Shop BoysТМ - це трешняк, все в них на мордяках написано :smilie10: .

І я маю на увазі значення "в поганому сенсі слова"  :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.