Антиукраїнські Наративи Українських Медіа

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Так, укросоросятина - особливий підтип українських гнид, п"ята колона ворога. По вуха в крові українців і це не підлягає ніяким сумнівам  :smilie9:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ми вже рік називаємо цей ресурс Єрмачкою і недаремно, це ж видно неозброєним оком, що вони роблять.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Буквально так і пишуть. І подивіться на банлист  :smilie10:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Чьота ржу :laugh:.

Як невдобно, коли пуйло каже правду - що для нього найкращий його старий агент сенільний Бідон. Бо це ж змушує карячитися цілу армію демівських пропагандонів, ще й прошивку конкретно плавить.



А якби пуйло замість Бідона сказало Трамп, то вони б розтягли його цитату по всіх усюдах, ще й дружно б нафапали та залили ту ж Єрмачку просто морями липкого протеїну на радощах :bluet:.

Продажні, ниці особи без честі і совісті  :smilie9:. Христос таких з храму виганяв підс**никами  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Мене приколює, як кацапські агенти (кому вигідна недостача зброї для ЗСУ, крім кацапів) бідоноїди - вся ця проплачена лівацька шушера типу дрейків, редьків, татусів верещать, що 1) переклад був не такий 2) читайте оригінал (ЛОЛ, оригінал чого? Того, що сказала речниця Пентагрну Сінг? Ппояснюю, вона збрехала) 3) не дивіться вгору - насправді треба читати законодавство, за яким нема ніяких передбачуваних відкладень грошей на пентагонівське risk mitigation.

Ось так і живуть - фейками, брехнею та лайкою. Чому це лайно не забанене за системну ворожу пропаганду, яка шкодить ЗСУ?

Та тому що це лівацьке видання, яке працює на своїх хазяїв-глобалістів, а не на Україну.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну ісчо би! Дзвінкий шекель сам себе не заробить!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

За що купила, за те і продаю. Колишній український, а тепер американський журналіст Шапошников вважає, що журналіст УП Михайло Ткач працює на СБУ.


Ну, це не дивно.

Як і не дивно, що на сторінках УП і на їх форумі зокрема активно розпалюються бридкі антипольські настрої.

Кому це вигідно? Зрозуміло, що не народу України, який залежить від підтримки своїх друзів по всьому світу, і не братній для України Польщі, яка стільки зробила для України.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Укрорадіо тисячі пагорбів відпрацьовує пайку.


І залякує неугодних.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Особисто я не слухаю ніяких укрпундітів, крім Шапошникова.

Слухати Арестовича це як вакцинуватися від ковіду - ознака, м"яко кажучи, відсутності критичного мислення.

А Портніков - просто продажна хвойда. Перестала слухати його ще з минулої виборчої кампанії на преза США.

Жалюгідна пародія на Гебельса. Гебельс був на рівні високоосвіченої елегантної гейші, а дефективний Портников - рівня героїнової 50-річної плечової :bluet:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Модераторша Ліна на СУПі - це і є ота сама китайська система, про яку так багато говорять. Один крок відхилення від "лінії партії" (а дефініція "лінії партії" залежиить від гормонального балансу та стану психіки Ліни в якийсь конкретний момент) - і тобі бан за "антиукраїнство" на 3 місяці :facepalm:.

Я продовжую дивуватися, чому купка розумних і патріотичних дописувачів, які там залишаються і яких періодично несправедливо банять, дозволяє так із собою поводитись якійсь реально малоосвіченій, тупій, як пробка, і психічно неадекватній тітці. Адже якби вони перестали там дописувати, той розплідник фейк ньюс і антиукраїнської пробайденівської пропаганди здох би за 5 секунд.


А недолугому медведу, який теж буде там забанений, рекомендую перестати переслідувати патріотів і зайнятися цією дешевою підстаркуватою демівською пропагандисткою, яка реально працює на пуйла, розвівши там болото дезинформації і демівського кюанону  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Мде ... Чи є в Україні хоч одне дійсно незалежне ЗМІ?? Питання риторичне  :smilie2:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Пішла в канал Єрмака, "нахрюків" не знайшла :facepalm1:, але в мене нема Телеграм як такого.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Офігенний ефір, який пояснює, як українські пропагандисти за соросячі шекелі проливають кров українців.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Шапошников - безперечно, один із найкращих українських журналістів. До речі, я не думаю, що у нього нема солідного прикриття у США  :smilie1:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Соросячі укрмедіа такі - ніби мало ще погеноцидили українців за останні 300 років.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Одне із найбільш шокуючих відео, які я тільки бачила в своєму житті :Sho_za:.

Я шокована не тільки кричущим в буквальному сенсі непрофесіоналізмом "журналістки" Анастасії Гусєвої, не тільки просто вбитими в підкірку цієї істоти демівськими наративами і брехнею, яку вона безсоромно транслювала, а і цинічною невдячністю по відношенню до людини, яка зробила стільки хорошого для України і для ЗСУ :smilie9:.

Гарі правильно сказав - вона та їй подібні - по вуха в крові українців. Не дивно, що дуже багато американців після перегляду цього відео переглядають своє бажання допомагати Україні  :smilie9:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.