Чорти у рясах

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Тут буде все про чортів у рясях всіх релігій і деномінацій, починаючи з марксистсько-вефівського перевертня Папи Римського та педофілів-кдбістів Мааасковського патріархату і закінчуючи комуняцькою The United Church of Canada.

God Bless.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Глобаліст Папа Франциск продовжує свою боротьбу за переробку церкви відповідно до його дуже своєрідного погляду. Тепер аргентинський понтифік обрав неоднозначного співвітчизника на одну з найвпливовіших посад у церковній ієрархії, що викликало протест у секторах як усередині, так і поза Церквою.



Папа Франциск у суботу обрав єпископа, який є довіреним богословським порадником з його рідної Аргентини, на одну з найвпливовіших посад у Ватикані — голову наглядового офісу, який забезпечує доктринальне правовір'я.

Франциск призначив монсеньйора Віктора Мануеля Фернандеса, архієпископа Ла-Плати, Аргентина, префектом, або головою, Дикастерії з питань доктрини віри».

Дикастерія віровчення (DDF) є наступницею інквізиції. Це потужна посада, яку кардинал Йозеф Ратцінгер займав протягом двох десятиліть, перш ніж він став Папою Бенедиктом у 2005 році.

Американська група, яка відслідковує, як католицька ієрархія має справу зі звинуваченнями в сексуальному насильстві з боку духовенства, каже, що Папа Франциск зробив «тривожний» вибір, призначивши аргентинського прелата до потужного офісу Ватикану, який займається такими справами.

У 2019 році Фернандес «відмовився повірити» жертвам, які звинуватили священика в архієпархії Ла-Плата в сексуальному насильстві над хлопчиками, і знехтував звинуваченнями.

Це викликає занепокоєння, оскільки на єпископа покладено відповідальність судити та карати священиків, які жорстоко поводяться з дітьми.

«Френсіс «зробив незрозумілий і тривожний вибір», — йдеться в заяві групи, надісланій електронною поштою ввечері в суботу в США, посилаючись на те, як Фернандес впорався зі справою.

«У своїй відповіді на звинувачення він рішуче підтримав обвинуваченого священика і відмовився вірити жертвам», — йдеться в повідомленні BishopAccountability.org. Фернандеса «слід було розслідувати, а не просувати на одну з найвищих посад у всесвітній церкві».

І критика також походить зсередини церкви, оскільки багато консервативних католиків мають застереження щодо його богословської роботи та його прихильності до ортодоксії, яку він має захищати.

Католицький новинний сайт The Pillar повідомив:

«Фернандес є автором понад 300 теологічних праць, у тому числі «Зціли мене своїми устами. Мистецтво поцілунків», яка не увійшла до списку його публікацій, опублікованого 1 липня Ватиканом.

Прес-служба Святого Престолу повідомила, що твори архієпископа відзначені «значною біблійною основою та постійними зусиллями створити діалог між теологією та культурою, євангелізаційною місією, духовністю та соціальними питаннями».

Те, що така книга є недоречною для людини в його становищі, наполовину визнав сам Фернандес у першому абзаці своєї книги: «Я хочу пояснити, що ця книга була написана не стільки на основі мого власного досвіду, скільки на основі життя людей, які цілуються. На цих сторінках я хочу синтезувати популярне почуття, те, що відчувають люди, коли думають про поцілунок, що відчувають смертні, коли вони цілуються».
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Папа Франциск зустрівся з колишнім президентом США Біллом Клінтоном у приватній аудиторії в Папальній резиденції Casa Santa Marta в середу. Делегація Клінтона включала декількох видатних американців, серед яких Алекс Сорос.



Клінтон, який зараз зосереджує свої зусилля на філантропії та громадських справах, відвідав Албанію 3-4 липня та отримала від прем'єр-міністра Албанії громадську медаль вдячності за підтримку Албанії та за втручання НАТО у війну Косово, повідомляє News Euractiv .

Сорос, син фінансиста -мільярдера та благодійника Джорджа Сороса, супроводжував Клінтона як в Албанії, так і в Ватикані. Сорос - новий голова Фонду Відкритого Суспільства, філантропічного гіганта, який заснував його батько.

Папа представив Клінтону статую жінки, яка тримає голуба. Понтифік заявив, що являє собою "твір для миру".

Клінтон подарував папу Френсісу "маленький лоток із символом Сполучених Штатів", згідно з відео, розміщеним у Twitter від Vatican News. Офіс Клінтона повідомив CNA, що подарунок - це персоналізований порцеляновий піднос, що містить президентську печатку. Колишній президент також написав особисту записку Понтифіку.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Папа Франциск знову приголомшив католиків, коли він вітав фотографа Андреса Серрано до Ватикану. Серрано - творець суперечливого «Мочи Христа», в якому він занурив модель Ісуса Христа на розп'яття у власній сечі.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Вищий військовий офіцер США генерал Марк Міллі зустрівся з Папою Франциском у Ватикані в понеділок, обговорюючи питання, зокрема війну в Україні.



Папа Римський «очевидно дуже стурбований сотнями тисяч людей, які були вбиті та поранені, а також жертвами невинних цивільних осіб», – сказав Міллі журналістам на борту військового літака США, повертаючись додому.

«Йому дуже цікаво почути мою точку зору щодо воєнного стану та статусу війни, а також людської трагедії, яка розгортається в Україні», – сказав генерал.

Міллі - практикуючий католик, для них Папа - це цяця.

А для мене це червонодупий лівак, прислужник чорта та глобалістів, і служка пуйла.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

О. Джеймс Альтман, священик, який створив вірусне відео: «Ви не можете бути католиком і демократом», випустив ще одне відео, в якому стверджує, що «Папа Франциск не є Папою».

Отець Джеймс Альтман — надихаючий американський римо-католицький священик, який присвятив своє життя служінню Богові та поширенню послання Євангелія.

Я погоджуюсь з ним. Нинішній Папа - це чорт в сутані, який прикриває зло російської агресії і виправдовує геноцид українців.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Пуйлосмок і чорт в рясі фейковий комі-папа доведе католицьку церкву до цугундера.



Синод Папи Франциска бачить тенденцію до глибоких розбіжностей у доктрині, оскільки Понтифік-глобаліст натякає на можливість благословення одностатевих пар і санкції жінок священиками.

Associated Press повідомило:

«П'ять кардиналів, усі вони консервативні прелати з Європи, Азії, Африки та Америки, у своєму листі закликали Франциска підтвердити церковне вчення про геїв, висвячення жінок, авторитет Папи та інші питання.

[...] Підписанти були одними з найгучніших критиків Франциска, усі вони були на пенсії та належали до більш доктринерського покоління кардиналів, призначених святим Іваном Павлом II або Папою Бенедиктом XVI».

Кардинал Брандмюллер з Німеччини — колишній історик Ватикану. Американець Реймонд Берк був звільнений Франциском з посади голови Верховного суду Ватикану.

Мексиканець Хуан Сандовал є архієпископом Гвадалахари на пенсії, а Роберт Сара з Гвінеї є головою літургійного офісу Ватикану. Нарешті, Джозеф Дзен є архієпископом Гонконгу на пенсії.

«Цього разу Френсіс відповів. Кардинали не опублікували його відповідь, але вони, очевидно, знайшли її настільки незадовільною, що переформулювали свої п'ять запитань, передали їх йому знову та попросили просто відповісти «так» або «ні». Коли він цього не зробив, кардинали вирішили оприлюднити тексти та видати «повідомлення» про попередження віруючим».
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Той випадок, коли в рясі достойна людина.

Серця християн по всій планеті зігрілися, коли з'явилася новина про те, що кардинал П'єрбаттіста Піццабалла, Патріарх Єрусалима, готовий обміняти себе на ізраїльських дітей, взятих ХАМАСом у заручники та утримуваних у Газі.

Свій коментар Піццабалла зробив у відповідь на запитання під час відеоконференції з журналістами в Італії.

«Я готовий на обмін, будь-що, якщо це може привести до свободи, щоб повернути дітей додому. Без проблем. Є повна готовність з мого боку", - сказав він.



«Перше, що потрібно зробити, це спробувати домогтися звільнення заручників, інакше неможливо буде зупинити (ескалацію). Ми готові допомогти, навіть я особисто», – сказав він».

Патріарх Єрусалимський наглядає за діяльністю Церкви в Ізраїлі та Палестині, а також в Йорданії та на Кіпрі – регіоні, де проживає приблизно 300 000 римо-католиків.

«Піццабалла сказав, що близько 1000 християн ховалися в церковних будівлях на півночі Гази після того, як їхні будинки були зруйновані ізраїльськими ударами.

"Вони не знають, куди йти, тому що рухатися небезпечно", - сказав він.

Активізувалися дипломатичні зусилля щодо надання допомоги в Газу, оскільки Ізраїль готує наземне вторгнення.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Повідомляється, що після тяжкого нападу пневмонії Папа Франциск став почуватися значно краще, але тепер стало відомо, що він складає детальні плани свого похорону.



Франциск каже, що хоче бути похованим у римській базиліці Святої Марії Великої, а не в гротах Ватикану, як інші папи.

Джерела кажуть, що він хоче бути біля своєї улюбленої ікони Мадонни.

Понтифік, якому в неділю виповнюється 87 років, заявив, що ніколи не думав про відставку цього року, незважаючи на низку страхів щодо здоров'я.

Було підтверджено поїздку до Бельгії на наступний рік, але візити до Полінезії та його рідної Аргентини ретельно розглядаються.

«Це правда, що всі подорожі тепер переосмислені», — сказав Френсіс N+ мексиканської телекомпанії Televisa. «Якщо вони поруч, їх можна зробити. Якщо вони далі, вони переосмислюються. Є межі».

Френсіс дав своє перше інтерв'ю після перебування в лікарні через гострий бронхіт. Важка хвороба змусила скасувати його поїздку цього місяця до Дубая, де він мав проявити свою кліматичну тривогу на конференції COP28 ООН.

Френсіс, якому в молодості видалили частину легені, був у хорошій формі і заявив, що одужав і почувається добре.

«Хоча посада папи довічна, Франциск підтвердив можливість відставки та сказав, що має бути готовим до будь-якої можливості. «Я прошу Господа сказати достатньо в якийсь момент, але коли Він цього захоче», — сказав він.

Франциск уже сказав, що якщо він піде на пенсію, як це зробив Папа Бенедикт XVI у 2013 році, він захоче жити за межами Ватикану десь у Римі в резиденції для священиків на пенсії. Франциск давно наголошує на своїй ролі як єпископа Риму і має особливу прихильність до ікони Діви Марії, виставленої в базиліці Святої Марії Майор біля головного залізничного вокзалу Риму».

Скоріше б він вже звалив - гіршого папи за останні десятиріччя світ не знав  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Глобаліст Папа Франциск все ще намагається нормалізувати свій жахливий документ Fiducia Suplicans, який викликав негативну реакцію сотень єпископів-консерваторів у всьому світі.


У той час як у Центральній та Східній Європі ідея благословення священиками одностатевих союзів була зустрінута лютим неприйняттям, ніщо не зрівняється з землетрусом з цього привожу, який сколихнув Католицьку Церкву в Африці.

Будучи вічно стурбованим політичною коректністю кожного свого кроку, Франциск вирішив приділити особливу увагу африканським прелатам у суперечці, яку він створив.

В опублікованому сьогодні інтерв'ю (29) Папа Римський сказав, що африканці є «особливим випадком» щодо опозиції єпископів і мирян до гомосексуалізму.

За винятком африканців, критики Fiducia Suplicans з часом це зрозуміють, вважає він.

Reuters повідомив:

«Ті, хто палко протестує, належать до малих ідеологічних груп», — сказав Франциск італійській газеті La Stampa. «Особливий випадок — африканці: для них гомосексуалізм — це щось «погане» з культурної точки зору, вони його не терплять. Але загалом я вірю, що поступово всі будуть заспокоєні духом декларації «Fiducia Supplicans» Дикастерії Доктрини Віри: вона має на меті включати, а не розділяти», — сказав Папа».

Відтоді, як документ було опубліковано, Франциску доводилося пояснювати, розвіювати те, що він вважав непорозуміннями, повторювати і закликати до єдності та просити прелатів відійти від політичних позицій – що є вершиною іронії.

Африканські єпископи фактично відкинули це, що не є несподіванкою, оскільки в деяких країнах гомосексуалізм може призвести до в'язниці або навіть смертної кари.

«[Франциск] сказав, що коли благословляють гомосексуальні пари, священики повинні «звичайно брати до уваги контекст, делікатність, місця, де людина живе, і найбільш прийнятні способи це зробити».

В інтерв'ю La Stampa Франциск сказав, що його не турбує ризик відходу консерваторів від католицької церкви через його реформи, зазначивши, що розмови про розкол завжди ведуть «малі групи». «Ми повинні залишити їх і рухатися далі... і дивитися вперед», — сказав він».

Не тільки африканські єпископи відкинули Fiducia Supplicans. Конференція католицьких єпископів Угорщини та кілька інших країн Східної та Центральної Європи відкинули документ.

«У своїй заяві угорські єпископи написали: «Ми можемо благословляти всіх людей, незалежно від їх гендерної приналежності чи сексуальної орієнтації, але ми завжди повинні уникати надання спільного благословення парам, які живуть разом у простих стосунках, або які не перебувають у шлюбі і які у одностатевих стосунках».
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Повідомляється, що марксистський чорт в рясі папа Франциск заявив, що Україна повинна здатися.

Про це він сказав в інтерв'ю швейцарській телерадіокомпанії RSI, текстовий варіант якого з'явився в суботу, 9 березня.


В інтерв'ю понтифіка запитали про його позицію щодо дебатів між тими, хто каже, що Україна повинна здатися, оскільки вона не змогла дати відсіч російським військам, і тими, хто каже, що це легітимізує дії Росії, яка вважатиме себе сильнішою стороною. Інтерв'юер використав у запитанні термін "білий прапор".

"Я вірю, що ті, хто бачать ситуацію, ті, хто думають про людей, ті, хто має сміливість підняти білий прапор і вести переговори, сильніші. І сьогодні про це можна домовитися за допомогою міжнародних сил. Слово вести переговори - сміливе слово. Коли ти бачиш, що зазнаєш поразки, що справи йдуть не дуже добре, тобі потрібно мати мужність домовлятися", - заявив Папа Римський.

Мій месидж скотиняці - go f**ck yourself and burn in hell, bitch! :smiley14:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Березень 09, 2024, 21:58Мій месидж скотиняці - go f**ck yourself and burn in hell, bitch! :smiley14:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват


Wednesday

Глобаліст Папа Франциск досі зализує рани від своєї останньої комунікаційної пригоди, коли він «насмілився» ляпнути про "мир" в Україні.


Реакція була значною, і Френсіс намагається відновити контроль над циклом новин, рекламуючи нову книгу, яка має вийти за кілька днів.

І вже зараз точиться багато суперечок, можливо, навіть достатньо, щоб «викреслити з пам'яті» весь епізод, коли Понтифік сказав, що «Україна повинна мати мужність білого прапора».

У майбутній книзі Френсіс розповідає, що не має наміру йти у відставку, оскільки вважає, що його здоров'я «достатньо добре», щоб дозволити йому продовжувати роботу.

Уривки з книги опублікувала вчора італійська газета Corriere della Sera (14).

Reuters повідомив:

«Це [відставка] — віддалена гіпотеза, тому що у мене немає достатньо серйозних причин, щоб змусити мене думати про полишення постуу», — цитвтв в книзі «Життя: моя історія через історію», яка має вийти італійською та англійською мовами 19 березня.

Франциску 87 років, і останніми роками він стає дедалі слабкішим, він використовує інвалідний візок або тростину, щоб пересуватися, і останнім часом страждає від того, що було описано як напади бронхіту або застуди, які змусили його обмежити публічні виступи».

У книзі Франциск намагається запевнити вірних у своєму стані, в якому його бачать як занадто слабкого для церковних функцій – він завжди береже свої сили для гламурних політичних зустрічей і самітів.

«Слава Господу, я маю міцне здоров'я, і, дасть Бог, є ще багато проектів, які потрібно реалізувати», — сказав він, повторивши, що він подумає про відставку лише у випадку «серйозних фізичних перешкод».

Це проблема для консервативних католиків: «багато проектів» Папи :facepalm: .

Звичайно, книга стане платформою для Франциска, щоб захистити свій суперечливий новий документ, який дозволяє священикам благословляти одностатеві пари.

Католицька доктрина все ще визнає лише гетеросексуальні шлюби, тому, на його думку, якщо деякі єпископи не хочуть здійснювати благословення одностатевих осіб, це НЕ призведе до розколу.

Зрештою, його намір полягав не в тому, щоб змінити всю Церкву, а в тому, щоб озброїти своє ліберальне крило прелатів, щоб раз і назавжди ввести безумство ЛГБТ.

«В іншому місці книги він знову засудив аборти та сурогатне батьківство і зазначив, що його зосередженість на бідних і маргіналізованих не робить його комуністом чи марксистом».

Чи є у Папи Франциска достатньо хорошого у майбутній книзі, щоб змити всі сліди його закликів до капітуляції України та образи почуттів Києва?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Глобаліст Папа Римський Франциск продовжує демонструвати тривожний стан здоров'я, оскільки пропустив традиційний захід Страсної п'ятниці.


Нещодавно Франциск заявив, що його здоров'я «достатньо добре», щоб продовжувати понтифікат, але останнім часом почастішали випадки, коли він не може виконувати свої обов'язки.

Цього разу Папа пропустив процесію Страсної п'ятниці в римському Колізеї, щоб «захистити своє здоров'я», ухваливши в останню хвилину рішення, яке посилює занепокоєння щодо його слабкого стану під час «напруженого» та релігійно важливого періоду.

Associated Press повідомило:

«Очікувалося, що Франциск очолить процесію Хресної Дороги, яка відтворює страсті та розп'яття Христа, і склав роздуми, які читаються вголос на кожній станції. Але як тільки захід мав розпочатися, Ватикан оголосив, що Франциск стежить за подією зі свого дому у Ватикані.

«Щоб зберегти своє здоров'я з огляду на завтрашнє бдіння та месу у Великодню неділю, Папа Франциск сьогодні ввечері піде Віа Круціс до Колізею з Будинку Санта-Марта», – йдеться у заяві прес-служби Ватикану».

У 2023 році Франциск також не був присутній на процесії, оскільки лікувався від бронхіту.

Символічно, що коли треба тусуватися з різними політиками, то він почуває себе добре. А від святого хреста його ковбасить  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Незважаючи на те, що глобаліст Папа Франциск намагається бути максимально політкоректним, ми знаємо, що цього ніколи не буде достатньо.

Ше недавно Папу Римського Франциска засипали критикою за те, що він сказав, що Україна повинна мати «сміливість підняти білий прапор».


Тепер, висловлюючи те, що є думкою більшості в католицькому світі, Франциск нібито «шокував» єпископів в Італії, використовуючи «образливу фразу».

Він сказав, що чоловіків-гомосексуалістів не слід допускати до церковних семінарій, тому що там і так «забагато» сексуальної активності геїв, але тим самим він зробив помилку.

Daily Mail повідомляє:

«Єпископи на зустрічі, як повідомляється, були здивовані мовою, яку використав 87-річний старий, щоб зробити заяву – зневажливим словом «frociaggine», яке приблизно перекладається як [педерство]».

Єпископи вибухнули «недовірливим сміхом», але припустили, що це була чесна помилка Папи.

Італійська – друга мова для Франциска, і вони припустили, що він не знав, наскільки образливим є це слово.

«Передбачувані коментарі, які, здається, суперечать нещодавнім крокам щодо внесення змін до правил вступу до семінарії, стали несподіванкою для деяких у церкві, оскільки Франциск відомий тим, що дотримується більш ліберальних поглядів на права ЛГБТ, ніж його попередники».

Він скасував закони, які криміналізують гомосексуалізм як «гріх» і «несправедливість», а також дозволив католицьким священикам «благословляти» одностатеві пари.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Який Папа, такі і dignitaries :facepalm1:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

До сьогодні в цій темі було про Папу, про якого кажуть, що він сатаніст і т.п.

Але сьогодні пост про інших чортів (хоч і не в рясах) - релігійних фанатиків.

36-річний турист був жорстоко лінчований, а його тіло підпалено розлюченим натовпом у Мадяні, місті в північно-західній провінції Хайбер-Пахтунхва в Пакистані.

Інцидент, як повідомляє Al Jazeera, стався після звинувачень у тому, що чоловік осквернив Коран, священну книгу ісламу.

За словами представників поліції Сват, чоловіка звинуватили в «образі Корану». Деталі його передбачуваних дій залишаються неясними.

«Наша поліцейська група дісталася головного ринку в Мадьяні, щоб заарештувати чоловіка та відвезла його до поліцейської дільниці, але натовп вимагав віддати його», — сказав Al Jazeera представник поліції.

Ситуація загострилася, коли сотні людей зібралися біля поліцейського відділку Мадяна, де утримували чоловіка. Натовп напав на приміщення, витягнув чоловіка та вбив його.


Джерело в поліції центрального управління Сват заявило, що чоловіка «закатували до смерті».

Жахливе відео в соціальних мережах показує, як великий натовп скандує релігійні гасла навколо палаючого тіла.

В мережі є відео інциденту, але воно надто огидне у своїй несправедливості і я не хочу його постити.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.