"Лендліз Невигідний" - ціна для України

Попередня тема - Наступна тема

Getrieb

за часів Обами не було у нас інструкторів тощо, були!
Я довів, що лендліз це фігня, а у вас заклинило на прикладі 2 світової, ще треба Джорджа Ваишнгтона згадати.
Я спитав, яка зброя і в якій кількості могла б по лендлізу постачатись у більшій кількості - нуль відповіді

Wednesday

Цитата: Getrieb від Лютий 15, 2024, 18:16за часів Обами не було у нас інструкторів тощо, були!

Я не казала, що при Обамі не було, я сказала, що було при Трампі.

ЦитатаЯ довів, що лендліз це фігня, а у вас заклинило на прикладі 2 світової, ще треба Джорджа Ваишнгтона згадати.

Читайте сам закон про лендліз і як його позиціонували на момент підписання. Навіть за лінком вище американські журналісти порівнювали його з лендлізом часів ВВ2. Принцип був тим же - в необмеженій кількості і безоплатно з опцією повернення або оплати того, що вціліло. Як таке могло бути фігнею, я не розумію - кращої опції постачати зброю не було.

ЦитатаЯ спитав, яка зброя і в якій кількості могла б по лендлізу постачатись у більшій кількості - нуль відповіді

В законі про лендліз не написано ні про які обмеження ні на яку зброю і не тільки на зброю. Поставлятися могло все, що завгодно.

Але оскільки президент Байден не імплементував жодної процедури, я не можу нічого більше коментувати. Я можу коментувати лише те, що в мене перед очима - сам закон і факти, що потім сталося, та що хто про це говорив і як діяв.

Можу сказати лише одне - він і не збирався. Тут я погоджуюсь з Іларіоновим, який відразу сказав, що ні цента по лендлізу не піде.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Getrieb

ну скажіть що саме міг поставити Байден по лендлізу й зажав, номенклатуру яку і кількість!
Інструктуори на трампа це не дивина)

Wednesday

Цитата: Getrieb від Лютий 15, 2024, 18:24ну скажіть що саме міг поставити Байден по лендлізу й зажав, номенклатуру яку і кількість!
Інструктуори на трампа це не дивина)

Все від зброї різних видів до аптечок до дронів до траків до касок до бронежилетів.

На які зараз українці по копійці збирають, що абсолютно ненормально.

Але це моє розуміння, що співпадає з розумінням пундітів типу Павла Дальнобоя чи Іларіонова.

Що значить номенклатуру і кількість? Вона десь в законі прописана?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Getrieb

Павел Дальнобой це що таке? Тракдрайвер? Ви серйьозно? Посилаєтесь на белькотіння роботяги, який крутить баранку і не знає англійської, яка у нього освіта?
Іларіонов росіянин, ви ж написали, що російська заборонена, ви - це суцільне протиріччя)))
В України нема зараз проблем із касками  та бронежилетами, нам потрібні різні види дронів, таких, яких нема у США, їм треба започатковувати з нуля це виробництво)

Wednesday

Цитата: Getrieb від Лютий 15, 2024, 18:37Павел Дальнобой це що таке? Тракдрайвер? Ви серйьозно? Посилаєтесь на белькотіння роботяги, який крутить баранку і не знає англійської, яка у нього освіта?

Не знаю, яка в нього освіта (може, навіть і вища - багато імігрантів працюють не за фахом, а дальнобійники, до речі, добре заробляють), але він високоінтелектуальний, дуже популярний пундіт, логічний і оперує фактами. Ви можете погоджуватись чи ні з його політичною позицією, це Ваша особиста справа, але аргумент типу не слухайте його, бо він дальнобійник? Come on, man! (C)

А до речі, розкажіть про себе і свій бекграунд. Те, що Ви цікавий і інтелектуальний співрозмовник - це факт :smiley24:!

ЦитатаІларіонов росіянин, ви ж написали, що російська заборонена, ви - це суцільне протиріччя)))

Я якраз написала, що НЕ заборонена. За правилами форуму можна хоч і на суахілі  :gigi: аби контент не був проросійським та антиукраїнським.

ЦитатаВ України нема зараз проблем із касками  та бронежилетами, нам потрібні різні види дронів, таких, яких нема у США, їм треба започатковувати з нуля це виробництво)

Як же нема, якщо постійно збирають, ось просто тут навіть. Один наш форумчанин Сергій якраз придбав уже ці каски та і ми долучалися до зборів на траки та інше (у нас є волонтерський розділ).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Getrieb

я кандидат наук, хоч і не живу в США, але можу читати газети, а дальнобой може? Упевнений, що ні
Іларіонов проклятий фейкометчик, він за два дні до війни написав розлогу статтю "чому не буде війни", а навесні 2023 детально розповідав, як росіяни захоплять Одесу, обидва прогнози не збулись.
У кожному пакеті грантової допомоги були каски, допоки трампісти його не заблокували. Я ж кажу, якби Трампон натис на своїх рабів у конгресі і започаткував нам фінансування навіть у борг, я припиню його навіки критикувати

Wednesday

#127
Цитата: Getrieb від Лютий 15, 2024, 18:48я кандидат наук

:smiley24: я теж (зараз декого вчергове вштирить, у мене є "поціновувачі", яким це дуже пече  :facepalm1:).

Цитатахоч і не живу в США, але можу читати газети

Дивлячись, які. Як казав класик, не читайте перед обедом советских газет соросячу УП та американські ліберальні медіа. В США більшість медіа глибоко лівацькі і працюють на Демократичну партію, деякі - тупо зливні бачки спецслужб.

В Україні практично нема медіа, які не були б продемівсько-соросячими, тому і програмування українців на тему "Трамп пуйло" (хоча вони жили і непогано при ньому вже 4 роки і небо не впало на землю). Ви навіть не уявляєте, як я сварюсь на цю тему навіть із власними родичами - теж жертвами укродемопропаганди :facepalm:.

Цитатаа дальнобой може? Упевнений, що ні

Нелогічно як для кандидата наук :facepalm1:. Він живе в США довгі роки, володіє англійською вільно, а найголовніше, бачить і знає, як живуть американці, не з газет, а з реального життя. Як я - в Канаді.

ЦитатаІларіонов проклятий фейкометчик, він за два дні до війни написав розлогу статтю "чому не буде війни", а навесні 2023 детально розповідав, як росіяни захоплять Одесу, обидва прогнози не збулись.

Помилятися можуть всі. Він давно пояснив помилку по прогнозах по ненападу тим, що не взяв до уваги додаткові кацапські ресурси, а дивився лише на те, що було на кордоні. Нагадую, що український уряд теж казав, що війни не буде і про шашлики. Купа цитат від купи укроміністрів типу - розходьтеся, nothing to see here.

ЦитатаУ кожному пакеті грантової допомоги були каски, допоки трампісти його не заблокували.

Яка різниця, що там було, якщо просто зараз в людей на передовій немає нічого. Трампісти працюють в першу чергу на США і вимагають від адміністрації вирішити проблему кордону, що логічно.

А в Бідона для України просто зараз є купа грошей, а він їх не дає.

То хто що насправді блокує допомогу Україні?

ЦитатаЯ ж кажу, якби Трампон натис на своїх рабів у конгресі і започаткував нам фінансування навіть у борг, я припиню його навіки критикувати

То це і був лендліз. Може, він відновиться, якщо Трамп прийде до влади. Або деми подадуть відповідний законопроект (але чомусь його не продовжили - я якось пропустила, що там конкретно відбулося).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Getrieb від Лютий 15, 2024, 18:37В України нема зараз проблем із касками  та бронежилетами, нам потрібні різні види дронів, таких, яких нема у США, їм треба започатковувати з нуля це виробництво)
Україні потрібно все, не тільки дрони.

Волонтери збирають гроші і самі купують все необхідне - шоломи, рації, аптечки, прилади нічного бачення, плетуть сітки маскування і тд і тп.
Та навіть звичайні шкарпетки чи ліки та вітаміни.

Я вже мовчу за звичайні автомобілі і траки.

На передовій немають тупо чим їздити, вивозити ранених.
Волонтери по копійкам збирають, щоб купити в Англії трак і пригнати в Україну.

Чому по Лендлізу не надати це все?
І не в піпєточних дозах, а в сотнях тисячах одиниць.

Скільки одиниць на складах в США є Хамвеїв і старих Хаммерів?
Чому військові постійно просять про це у волонтерів?

Getrieb

про пресу США це все конспірологія, а вот консервативні засоби, це дійсно лайно для даунів
що Дальнобой баче? На Брайтоні теж бачать і ненавидять демократів і залюбки користуються халявною медициною
так Байден тоді щось винен Україні? Що це за подвійні стандарти? Трампістів захищаєте, а чого тоді Байден нам щось дає? Треба всі сили на кордон спрямувати, як він це і зробив, а трампісти забанили його закон, щоб хаос був на кордоні, щоб трамп із цим балотувався.
Хай зараз трамп скаже про необхідність зброї для україни, чого він постійно Орбану і Путіну реверанси робить? Він любить диктаторів, оскільки сам злочинець з купою криміналу  у судах?

Getrieb

Цитата: білий хорват від Лютий 15, 2024, 21:38Україні потрібно все, не тільки дрони.

Волонтери збирають гроші і самі купують все необхідне - шоломи, рації, аптечки, прилади нічного бачення, плетуть сітки маскування і тд і тп.
Та навіть звичайні шкарпетки чи ліки та вітаміни.

Я вже мовчу за звичайні автомобілі і траки.

На передовій немають тупо чим їздити, вивозити ранених.
Волонтери по копійкам збирають, щоб купити в Англії трак і пригнати в Україну.

Чому по Лендлізу не надати це все?
І не в піпєточних дозах, а в сотнях тисячах одиниць.

Скільки одиниць на складах в США є Хамвеїв і старих Хаммерів?
Чому військові постійно просять про це у волонтерів?

Що саме ВСЕ?? ВСЕ стоїть на балансі у Пентагона і Пентагон вирішує, що можна дати, а що не можна

Wednesday

Цитата: Getrieb від Лютий 15, 2024, 23:53про пресу США це все конспірологія, а вот консервативні засоби, це дійсно лайно для даунів

По більшості питань вони мають рацію. Для мене нема правильних чи неправильних ресурсів взагалі - бо навіть лівацькі медіа зливають дещо цікаве, так само як трампістські медіа дають конкретні факти, які я сама оцінюю і мені не потрібна чиясь інтерпретація.

Ви наїхали на Дальнобоя, але це тільки емоційна оцінка на основі Ваших уявлень про нього, а не конструктивна критика. Пропоную Вам переглянути його останнє відео і сказати по конкретних пунктах, у чому він неправий.

Так само мені один тут закидав по Іларіонову. "Він на пуйла працював". Яке це має відношення до цифр та викладок, які він навів у своїй статті, які взяті просто з американської документації? Цифри об"єктивні, він їх не вигадав. На цьому дискусія завершилася, бо в опонента більше сказати було нічого.

Цитатащо Дальнобой баче? На Брайтоні теж бачать і ненавидять демократів і залюбки користуються халявною медициною
так Байден тоді щось винен Україні? Що це за подвійні стандарти? Трампістів захищаєте, а чого тоді Байден нам щось дає? 

Байден - ЧИННИЙ президент, а його адміністрація - чинна влада. Тому, так, винні і відповідальність лежить на них. А Трамп якраз нічого не винний, бо він наразі просто приватний громадянин і навіть ще не кандидат від респів. Але Ви постійно щось вимагаєте від нього і сором"язливо закриваєте очі на те, що адміністрація Байдена безпосередньо працює на пуйла, не виконуючи волю американського народу надати допомогу Україні через своїх представників у владі.

ЦитатаТреба всі сили на кордон спрямувати, як він це і зробив

ОГО! А Ви маніпулятор ще той (С). При ньому кордон США перейшли мільйони незаконних мігрантів, Майоркаса імпічнули за це. Новий закон не передбачав закриття кордону, як вимагає американське законодавство, а просто зменшення кількості незаконних мігрантів, що абсолютно правильно не влаштовує респів.

Цитата, а трампісти забанили його закон, щоб хаос був на кордоні, щоб трамп із цим балотувався.
:facepalm:

Трамп популярний, бо в США проблема не тільки кордону, а ще тисяча і одна інших проблем, створених американськими червонодупими марксистами. При ньому до ковіду Америка жила як вареник в маслі (і ми в Канаді теж), а Бідон практично розвалив США.

ЦитатаХай зараз трамп скаже про необхідність зброї для україни 

Трамп вам нічого не винен - див. вище. Питайте з Бідона і його обамівських прихвостнів.

Цитатачого він постійно Орбану і Путіну реверанси робить? Він любить диктаторів, оскільки сам злочинець з купою криміналу  у судах?

Ваше оціночне судження, на яке Вм маєте право, але яке не потребує коментарів, бо не відповідає дійсності  :lol:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Getrieb

ви напевно досі устрою США не розумієте? Ні, логічно, що трампісти-конспірологи бажають мати автократа, який порушує усі закони й цінності демократичні як його кумир Путін)) Тому ви по аналогії з Путіним думаєте, що у Байдена вся влада? Це ж помилка, Батьки-засновники передбачили, що може з'явитись такий кримінальний автократ, як Трамп і розділили влдау - Президент- Сенат- Конгрес. І тепер радикали захопили Конгрес і блокують будь що! Тому Баден не може нічого вдіяти)
До речі, де цей придурок дальнобой підвальний? Чого він не протестує під Конгресом за блокування нам фінансування? Чого зхараз це роблять інші люди? Де Діаспора ЮА на мітингах, де Іларіонов? Чи Діаспора ЮА це російський проєкт?)

білий хорват

Цитата: Getrieb від Лютий 15, 2024, 23:54Що саме ВСЕ?? ВСЕ стоїть на балансі у Пентагона і Пентагон вирішує, що можна дати, а що не можна
Ось тут погоджуся з Вами.

Це вони вирішують, що саме і скільки дати.
І кому в першу чергу.

Getrieb

Цитата: білий хорват від Лютий 16, 2024, 10:48Ось тут погоджуся з Вами.

Це вони вирішують, що саме і скільки дати.
І кому в першу чергу.

так Трамп уже плаче, що запаси скоротились після передачі Україні)) Тільки мені його скиглення невтямки - нащо йому потужна армія, якщо вона може спровокувати третю світову?)

білий хорват

Цитата: Getrieb від Лютий 16, 2024, 10:50так Трамп уже плаче, що запаси скоротились після передачі Україні)) Тільки мені його скиглення невтямки - нащо йому потужна армія, якщо вона може спровокувати третю світову?)
Західний Світ все ще спить, ніяк не обудиться, спочивають на лаврах.
Вони ніяк не розуміють, що світова "війна" нехай не безпосередня, нехай не гаряча її фаза, вже давно іде.

Осі зла - Китай, Росія, Іран, Північна Корея.

Вже давно треба було готуватися до цього протистояння.
А західні лідери ведуть себе так, ніби нічого не відбувається.
Вони все ще надіються придобрити агресора.

Після нападу на Грузію, вже тоді треба було адекватно діяти і реагувати, а не будувати північні потоки - 2.

білий хорват


Getrieb

так трампістські медіа не вважають Путіна і русію ворогом, син Трампа каже, що вони не вороги, найстрашніший ворог - це СОрос і глобалісти)

Getrieb

Трампіст Енді Оглз від Теннессі подав заяву проти свого однопартійця Тернера, щоб його розслідувала дисциплінарна комісія за те, що той висловлював занепокоєння питаннями національної безпеки (історія з ядеркою в космосі), при цьому сам зізнався, що не дивився секретні документи і не слухав брифінги, каже, що йому і так все ясно.

Ці люди йофнуті на всю голову. У мавп IQ більше ніж у таких клоунів 🤷�♂️

Wednesday

#139
Бачу, що аргументи закінчилися щодо власне, лендлізу, і як український уряд в цинічній і кримінальній формі відмовився від цього, напевно, єдиного чинника, який би дозволив Україні перемогти.

І Ви почали використовувати аргументи іншого порядку. Ну що ж, і на них в мене є відповідь 1&.

Цитата: Getrieb від Лютий 16, 2024, 10:15ви напевно досі устрою США не розумієте?

Я також розумію, що, повчаючи американців, за кого їм голосувати, українці вчергове втручаються у суверенні справи та виборчий процес країни-союзника.

ЦитатаНі, логічно, що трампісти-конспірологи бажають мати автократа, який порушує усі закони й цінності демократичні як його кумир Путін))

No comments. Те ж саме американські виборці кажуть про Зеленського.

ЦитатаТому ви по аналогії з Путіним думаєте, що у Байдена вся влада?

Підміняєте поняття. Я не казала, що в нього влада, я казала, що в нього (його адміністрації) - виконавча влада. Закон про лендліз був проголосований законодавчою владою і він його підписав, але імплементація закону була його відповідальність і він цього спеціально не зробив. Тобто дефакто вбив цей закон.

ЦитатаЦе ж помилка, Батьки-засновники передбачили, що може з'явитись такий кримінальний автократ, як Трамп і розділили влдау - Президент- Сенат- Конгрес. І тепер радикали захопили Конгрес і блокують будь що! Тому Баден не може нічого вдіяти)

Брехня. Байден сидить на купі грошей і купі зброї і може це дати ще вчора. Але не дає. Це раз.

"Радикали" - це Ваша інтерпретація, але не Ваша справа. Кого їм вибирати чи ні, вирішує американський народ. А політики звітують їм, а не українцям. Можете хоч тріснути, але це так і є. Трамп - президент американців, а не українців.

ЦитатаДо речі, де цей придурок дальнобой підвальний?

Так Ви не навели жодного аргументу, що в його останньому відео не відповідає дійсності і є неправдою. Але хвацько обзиваєте людину. Це - неконструктивно і не гідно кандидата наук  :gigi:.

ЦитатаЧого він не протестує під Конгресом за блокування нам фінансування? Чого зхараз це роблять інші люди? Де Діаспора ЮА на мітингах, де Іларіонов? Чи Діаспора ЮА це російський проєкт?)

Вони протестували і ходили - купка людей. А чому жожен українець не протестує перед в амбасадою в Києві? Вам треба - ви і протестуйте.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.