Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

WOW! :smilie10:  А карову чому вона не забила як мамонта після того, що вона написала про моїх дітей? Чи ето другоє?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139647.msg27791633#msg27791633
Цитатати свого чванливого рота на дітей наших не розкривай, бо будеш бита від всієї нашої душі.

заб'ємо як мамонта.
ти ба поганка яка...

А Ларта хай посидить в бані, подумає. Бо коли хамлять їй, це одне, а коли іншим - то це, виявляється, проукраїнська позиція :smiley24:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139625.msg27791608#msg27791608
ЦитатаRe: От нащо ви забанили Хому
ЛАРТА
13 лютого 2024 20:30:22
IP/Host: ---.mobile.kyivstar.net
Бо він проукраїнський. Таких тут не люблять.

 :facepalm1:  :Sho_za:  :lol:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Лютий 13, 2024, 18:35Це відмазки для дурачків. Ніщо з цього не пройде фінансовий аудит, і Вуйко, який проживає в Канаді і в курсі, як це працює, це чудово знає.




За відповідями у тій темі я нарахувала 10 осіб, які донатять в інші місця і не донатять єрмачківським "волонтерам". Якщо у них постійно проблеми із збором при, за моїми оцінками, біля 100 більш-менш активних зареєстрованих ніках плюс кількох сотнях незареєстрованих читачів, це говорить про те, що рівень довіри до них насправді невисокий.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1162
Ніколи не звертала на неї уваги, крім коли почався булінг та тупизна. А там, виявляється, повний зсув по фазі  :facepalm1:.



А хто вона за професією, в неї є вища освіта?

Бо тут є один власник університетського (правда, пластикового) диплома, який вірить у ... приворот  :facepalm:

А ще один учасник альянсу, професійний інженер з відповідною освітою, якою постійно похваляється, вірить у ... відьом :facepalm1:

What the hell is wrong with these people? Я такого трешу ніде не бачила :Sho_za:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Із серії "Бичйо мойо" :smilie10:.

Це як одна похвалялась походом в "стейкхауз", а в процесі поїдання стейка сухожиль серветки лежали не на колінах, а на столі :smilie10:.



Поясніть цій 50+ дамі, що не тільки в хороших, а взагалі в трусах бірки не обрізають.

 :smilie10:  :facepalm1:  :Sho_za:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 14, 2024, 05:17Ніколи не звертала на неї уваги, крім коли почався булінг та тупизна. А там, виявляється, повний зсув по фазі  :facepalm1:.



А хто вона за професією, в неї є вища освіта?

Бо тут є один власник університетського (правда, пластикового) диплома, який вірить у ... приворот  :facepalm:

А ще один учасник альянсу, професійний інженер з відповідною освітою, якою постійно похваляється, вірить у ... відьом :facepalm1:

What the hell is wrong with these people? Я такого трешу ніде не бачила :Sho_za:.
А ти не віриш, що деякі люди можуть мати паранормальні властивості?

Ти не віриш, що можуть бути ясновидці?

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 14, 2024, 11:48А ти не віриш, що деякі люди можуть мати паранормальні властивості?

З наукової точки зору, я можу припустити, що деякі люди можуть бачити певні види енергії типу як коти бачать вночі. Але це не має відношення до чаклування.

Викачування яєць для декого діє, але я пояснюю це навіюванням, типу як гіпноз (який діє на багатьох, але не на всіх). Більшість тих "бабок" - просто хороші психологи і не більше.

В привороти, чаклування не вірю. Навіть якби це було реальністю, кажуть, що від цього нема нічого хорошого ні для того, хто замовляє, ні для жертви. Це не справжнє кохання, а залежність, свого роду рабство. Мені це і не було потрібно. В мене закохувались природним чином і навіть більше, ніж необхідно, ЛОЛ!

Кажуть, що все це працює, якщо віриш в це. А якщо ні - то ні (С).

Звісно, якщо є Бог, то є і чорт. Але християнам заборонено брати участь у таких справах:

Цитата5. міхей 3:7 Провидці будуть посоромлені, ті, що займаються чаклунством, будуть зганьблені. Всі вони закриють свої обличчя, тому що Бог не відповість їм.

Цитата7. 19:26 Левит: "Не їжте м'яса, з якого не витекла кров." Не займайтеся ворожінням і чаклунством.

Цитата8. Второзаконня 18:10-13 Наприклад, ніколи не принось сина твого чи доньку твою в цілопалення. І не дозволяй народові твоєму ворожити, і чаклувати, і тлумачити прикмети, і займатися чаклунством, і вимовляти заклинання, і бути медіумом чи екстрасенсом, і викликати духів померлих. Кожен, хто чинить це, огидний Господеві. Це тому, що інші народи робили це.ці огидні речі, що Господь, Бог твій, вижене їх перед тобою. А ти повинен бути бездоганний перед Господом, Богом твоїм.

ЦитатаТи не віриш, що можуть бути ясновидці?

Ні. В інтуіцію - вірю. В мене самої були моменти, що щось підказує - не роби це. Зробив і вигріб або навпаки  :gigi:.

Можна побачити сон чи видіння і інтерпретувати його. Але щоб передбачити події на сто відсотків правильно - я не знаю таких прецедентів.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Звідки вони лізуть, ці тупиці? Живе в США роками і не знає, що таке закон? :Sho_za: В правилах Єрмачки нема нічого про "корисність".



Тому і треба гнати "волонтерів" звідти, бо вже блохи стали командувати псом  :Sho_za:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тому що тоді були мегадонори-"трампісти" і щедрі донатори з Німеччини та Польщі.

А тепер просіть у димихизи, колготочної, шуші, Але, джинкса, 2П, Мирослави, циніка, Татуся та інших "патріотів". Отримаєте хіба колготочного золофтівського в"ялого через мармизу - and rightly so :pooh_lol:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Лютий 14, 2024, 03:17

Дивовижним чином с**ки, які так поливали лайном Сергія, не поспішили зайняти його місце як донора. Гарно попрацювали на пуйла! :smiley24:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А може, Кабс на натіві одружується?  :smilie10: адже вона теж в Києві :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

На рахунок "ясновидящих")
З однієі сторони я "реготав як пенсільванські коні"(с) коли той торос почав щось там варнякати про "хлопчика в яскравому"—який "зробить так що чи зможеш ти дописати про це")))

А з іншоі сторони я пам"ятаю свій єдиний в житті похід до такого чувака——
Аншлаг був в Чернівцях до нього попасти(——

І от деякі речі він реально сказав так що воно все збулося майже дослівно.
А мама моя——тільки зайшла до нього——а він ій——" а що це у вас за шов на животі"?——хоча бачив іі вперше в житті.
Але загалом я скорше не вірю в оце усе)

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 14, 2024, 23:31На рахунок "ясновидящих")
З однієі сторони я "реготав як пенсільванські коні"(с) коли той торос почав щось там варнякати про "хлопчика в яскравому"—який "зробить так що чи зможеш ти дописати про це")))

Як правило, ті, що проклинають та роблять всю цю фігню, накликають біду на своїх власних родичів. Тому переживати треба торосу за свою доньку, а карові - за свого сина. Тим більше, за її власними словами, її чоловік уже помер за її гріжи :facepalm: . Які ж вони мерзенно злобні, тупі і кацапською - невежественные :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1172
Яка ж мерзенна маніпулятивна с**ка!  :smilie9:



При цьому це їй не заважає мутити брудний булінг, за який ця мєрзость вигребла від мене і буде вигрібати every f**cking time  :smilie9:.



Не заважає насолоджуватися тим, що вона забороняє іншим:



І отаке їй та іншим теж не заважає під час війни:



Тут правильно поставили діагноз:



Вона ще і палить? Фотки з горілочкою ми вже бачили і публічне шмонькання на чуже м"ясце :bluet:.

Але це не тому. Просто гусская, genetically inferior creature.

Бачите, що воно гундосить, перекручує і маніпулює? Просто чоботом з носка по зубах  :smiley24:.

Віртуально, звісно - користуватися треба виключно законними методами :smiley14:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Зачотна істерика у "волонтерші", яка власноручно булила, ображала та харасила своїх донаторів і підливала олії у вогонь, коли це робили її поплічники та підтанцьовка :smilie9:.



Внизу неповний список тих, до кого вона може звернутися за допомогою. Також може і повинна розкрити власний гаманець і донувати звідси.

Порятунок утопаючих - СПРАВА САМИХ УТОПАЮЧИХ, якщо ви, потвори, не цінуєте добра, яке вам роблять :smilie9:.

Цитата: Wednesday від Лютий 14, 2024, 21:18Тому що тоді були мегадонори-"трампісти" і щедрі донатори з Німеччини та Польщі.

А тепер просіть у димихизи, колготочної, шуші, Але, джинкса, 2П, Мирослави, циніка, Татуся та інших "патріотів". Отримаєте хіба колготочного золофтівського в"ялого через мармизу - and rightly so :pooh_lol:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1174
Цитата: Wednesday від Лютий 13, 2024, 06:03Чорний рот - у тих жінок, які використовують російський мат у своєму спілкуванні. Наприклад, карови, колготочної, тидищ, дмхз, шуші, бяки, натіві і навіть тої ж Елки. Ви не знайдете жодної моєї цитати з матюками - ЖОДНОЇ - за всі роки мого віртуального спілкування.

Я навіть певні слова не можу повністю надрукувати. Наприклад, замість "хабалка" пишу "хабальєро", а замість "сука" пишу "с**ка" і так далі.

А приклади, як спілкуються портові хвойди "шановні жінки" ФУПу, читайте тут:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1046289.msg25427744#msg25427744

Всі, хто захищає такий стиль спілкування і таких осіб, такий же ТРЕШ, як особи, що спілкуються подібним чином :smiley23:.

Тьху  :bluet:.


Черговий укротрейлертреш показав своє справжнє обличчя на весь світ  :bluet:.

Ведуча Сніданку з 1+1 Людмила Барбір пояснила вживання нецензурної лексики в прямому ефірі нервовою напругою через ранкові обстріли державою-агресором Росією.



Так ми в це і повірили. Та, хто не матюкається, навіть при обстрілах так не заговорить. Вона так спілкується типово - так само як єрмачківські "леді". Укробидло, а не жінки :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Спита кацапська карла знову розпустила общипаного хвоста перед тупими, як дошка, єрмачківцями, а вони і клюнули  :facepalm1:.

Але не всі тупі, на щастя:






Решта вже уволю спожила проспиртованого протеїну, ремигають задоволені :smiley24:

:smilie10:  :bluet:  :facepalm:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 15, 2024, 07:25Як правило, ті, що проклинають та роблять всю цю фігню, накликають біду на своїх власних родичів. Тому переживати треба торосу за свою доньку, а карові - за свого сина. Тим більше, за її власними словами, її чоловік уже помер за її гріжи :facepalm: . Які ж вони мерзенно злобні, тупі і кацапською - невежественные :smilie9:.
Мєрзасть

:gigi:

Wednesday

#1177
Instant karma! :smiley24:





І чому зразу ЗахОду? Ви ж такі розумні, багаті, успішні, самостійні, витрачаєте аж по 100 баксів у вечір на бухло, робите регулярно професійні манікюри, носите Епл Вотчі та даруєте своїм прошмандовкам авто - не те, що ми, емігрантські ніщєброди ...

Так донуйте, рятуйте власні шкури!

Чи ви тільки добрих, порядних, щедрих та НАЇВНИХ емігрантів, які вас, покидьків, пошкодували, догризати вмієте?  :smilie9:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Гео вийшов з бану на Єрмачці.

Вчергове питаю, чому він і вони взагалі шукають собі об"єкт ненависті, замість того, щоб звернути увагу на root cause своїх проблем?

Сергій давно виїхав з України як емігрант і давно їй нічого не винний. Мало того, він не зобов"язаний, але через доброту та щедрість своєї душі допомагає українцям чим може.

Але давайте демонізуємо того, хто допомагає, і закриємо очі, як СВОЇ покупляли собі броню і займаються гидотою, замість того, щоб в перший день піти у воєнкомат.

Давайте обіллємо лайном того, хто задонував тисячі євро і закриємо очі, як СВОЇ поевакуйовували "синочек", які будуть  тусити по закордонах і радіти, поки сини та доньки інших захищають цю покруч і кладуть свої життя :smilie9:.

Поки умовні Гео не почнуть спрямовувати свій праведний гнів на правильні об"єкти, на РЕАЛЬНИХ українських гнид, нічого ніколи не зміниться.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Лампоглазік, ушиці страпона просиш?

Так я вже казала, що це не право, а привілей - його ще треба заслужити!

Таким, як ти, можу порадити вставити собі самому, бо більше тобі ні в яких сенсах нічого не світить  :smiley14:.

Пшов на пластикового і не відсвічуй!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.