Правда про Конгресвумен Вікторію Спарц

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Героїчна Вікторія Спарц дала інтерв"ю Фокс Ньюс, де нищівно критикує як адмін Байдена, так і уряд України, називаючи його корумпованим. Разом з тим Спарц закликає надати всю необхідну допомогу ЗСУ, про які вона сказала, що вони воюють мужньо і буквально без нічого.

Спарц вже вчергове закликає адмін Байдена бути стратегічним і проактивним, щоб ЗСУ мали все потрібне ДО, а не через рік чи пізніше.

Відео можно подивитися тут:

https://www.foxnews.com/video/6320852643112
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://spartz.house.gov/media/press-releases/spartz-appointed-commissioner-us-commission-security-and-cooperation-europe

23 лютого 2023 року - Конгресмен Вікторія Спартц (IN-05) оголосила про призначення її спікером Кевіном Маккарті на посаду Уповноваженого Комісії з безпеки та співпраці в Європі, також відомої як Гельсінська комісія США.

Гельсінська комісія є незалежною комісією федерального уряду США, заснованою в 1976 році Конгресом, і є найбільшою у світі організацією з регіональної безпеки, яка підтримує права людини, військову безпеку та економічне співробітництво в 57 країнах Європи, Євразії та Північної Америки. Вона відповідає за нагляд за взаємодією США з Організацією з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) і складається з 21 комісарів. Дев'ять членів Комісії є членами Сенату, дев'ять - членами Палати представників (п'ять від більшості і чотири від меншості в кожній палаті), і три є посадовими особами виконавчої влади.

Член Конгресу Спартц сказала: «Для мене велика честь бути призначеною в цей важливий двопартійний орган у ці складні часи для глобальної безпеки. Я з нетерпінням чекаю можливості використати свій особистий і професійний досвід, щоб знову відновити мир на європейському континенті».

Чудово, пані Спарц, і наші вітання!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 05:25.".. Я з нетерпінням чекаю можливості використати свій особистий і професійний досвід, щоб знову відновити мир на європейському континенті».

Чудово, пані Спарц, і наші вітання!

Виділені слова з одного боку тішать, а з другого - трохи  непокоять.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 24, 2023, 16:00Виділені слова з одного боку тішать, а з другого - трохи  непокоять.

Вона не з тих. Вона працює не на єрмачків, а на Україну.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 16:01Вона не з тих. Вона працює не на єрмачків, а на Україну.

Ну, посада ж не українська, а американська. Але будемо сподіватися.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 24, 2023, 16:04Ну, посада ж не українська, а американська. Але будемо сподіватися.

А какая разніца? якщо американський чи будь-який інший політик робить щось корисне для України, значить, він чи вона працюють на неї.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Конгресвумен Спарц дала інтерв"ю каналу СНН, в якому продовжувала адвокатувати за надання зброї Україні та сильнішу підтримку України з боку адміністрації Байдена.



Зокрема, вона вказала, що зброю, яку дають зараз, могли надати ще минулого року, і що адміністрація Байдена погано комунікує з конгресом щодо статусу підтримки України та використання коштів.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Дуже змістовне і цікаве інтерв"ю. Під видом грошей для України гроші пішли Бог знає куди і адміністрація Байдена не бажає надати деталі. Ось чому важливо, щоб допомога Україні голосувалася окремо.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ще одне свідчення того, що Вікторія Спарц - чесна та смілива представниця народу США в Конгресі, і голосує, виходячи із своїх переконань та цінностей, а не щоб задовільнити свою політичну адженду.

Її заява з приводу голосування по вибору спікера:

https://spartz.house.gov/media/press-releases/spartz-issues-statement-jim-jordan-vote

16 жовтня 2023 р
Прес-реліз
Вашингтон, округ Колумбія. Сьогодні конгресмен Вікторія Спартц (IN-05) виступила з такою заявою щодо голосування спікера:

Оскільки політика складна, оскільки багато речей відбуваються за лаштунками, я зобов'язана своїм виборцям і всім американцям пояснити свою позицію щодо поточної ситуації з виборами спікера.

Я присвятила більшу частину свого дорослого життя республіканській політиці, ще з того часу, коли мої діти були в колясках, і, мабуть, більше енергії політиці, ніж сім'ї та бізнесу. Тому я дуже вболіваю за те, щоб моя партія очолила і досягла успіху проти дуже потужної та гнітючої машини демократів.

Я дійсно проголосував за Кевіна Маккарті, неохоче, у січні після того, перейшовши на «присутня», щоб висловити своє невдоволення, коли він намагався залякати консерваторів на залі, щоб вони проголосували за нього. Я також неохоче вирішила не звільняти його, незалежно від того, як я ставивлюсь до його політичних провалів. Я не підтримувала Стіва Скаліза на конференції, але публічно сказала, що підтримаю його під час першого голосування. Я також попросила Стіва не поводитися тиранічно, як Кевін, якщо він не зможе отримати голос на конференції, що він люб'язно зробив.

Я голосувала за підтримку Джима Джордана на конференції, але те, що сталося в п'ятницю ввечері, неприйнятно. Після того, як Кевін зруйнував шанси Стіва та, здавалося, уклав якусь угоду з Джимом, він перервав конференцію та оголосив, що Джим Джордан буде нашим доповідачем наступного тижня. На жаль, Джим не заперечував Кевіну, як і в кількох інших випадках як голова юридичного комітету.

Мені неприємно нагадувати Кевіну, але ми воювали не за те, щоб мати королів із наступниками. Я готова дати Джиму ще один шанс і оцінити його мудрість управління, щоб дозволити конференції, а не трибуні, обговорення його кандидатури,  як він обіцяв під час дебатів на конференції.

Я також хотіла би нагадати Джиму, що республіканці не вівці і відмовляться підтримати його, якщо він спробує застосувати ті самі методи залякування щодо членів на залі, навіть якщо мені доведеться знову балотуватися, щоб Маккарті та його друзі мали можливість перебороти мене через праймаріз.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Пані Спарц та її команда продовжують працювати над тим, щоб конфіскувати кошти у фашистської Росії і надати їх на потреби України.

"Сьогодні Гельсінська комісія провела слухання на тему «Змусити Росію заплатити: конфіскація суверенних активів».
Росія порушила Будапештський меморандум і Статут ООН і вторглася в суверенну країну, тому ми повинні дослідити належну процедуру використання російських активів для оплати зброї для України".

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Чудові новини!! Наша чудова Вікторія Спарц вирішила балотуватися знову!! :hot:  :hot:  :hot:


Представниця Республіканської партії від Індіани Вікторія Спартц вирішила скасувати своє рішення піти у відставку після завершення поточного терміну і знову балотуватиметься на посаду.

Спартц, яка народилася в Україні (яка тоді була частиною СРСР) та є легальним іммігрантом до Сполучених Штатів, є запеклим захисницею Другої поправки до Конституції та одного разу сказала головному прокурору США Мерріку Гарленду, що він нагадує їй КДБ.

Спартц є важливим голосом у Республіканській партії, і її рішення є чудовою новиною для консерваторів.

«Вирішити, де лежить ваш обов'язок – сім'я, робота чи країна – ніколи не буває легким завданням. На початку минулого року я вирішила трохи відпочити від балотування на державні посади, щоб відновити сили та провести більше часу в Індіані зі своєю родиною. Однак, дивлячись на те, де ми знаходимося сьогодні, і до того, як закликають багато моїх виборців, я не вірю, що зможу виступити на цьому Конгресі з нинішнім невдалим керівництвом у Вашингтоні, округ Колумбія, щодо важливих для нашої країни питань, над якими я працювала дуже важко", - сказала Спартц. «Як людина, яка виросла в умовах тиранії, я розумію важливість цих важких часів для нашої Республіки, і якщо мої виборці Індіани та Бог вирішать, я буду мати честь продовжувати боротися за них. Ми повинні продовжити працю незліченних американців заради наших свобод і зберегти американську мрію для наших дітей».

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Нещодавно конгресвумен Спарц дала інтерв"ю Forbes Newsroom, де вона обговорила її рішення переобиратися та коментарі президента Трампа щодо НАТО, Росії та підтримки України.


Основні тези того, що стосувалося України:

1) Адміністрація Байдена не має стратегічного бачення підтримки України
2) У законі про допомогу Україні, що просувається через коридори влади США, насправді допомоги Україні дуже мало і нею не виграєш війну
3) Пропозиція президента Трампа надати Україні позику (концептуально - лендліз) правильна, тому що вона змусить контролювати, щоб ресурси йшли саме ЗСУ і надасть довгострокову підтримку (а не те, що у чинному проекті закону)
4) Підтримка України у війні з Росією повинна продовжуватися і це чинник авторитету США у світі. Вона вказала, що Україна підписала Будапештський меморандум і США не може кинути Україну у цій ситуації.

Надзвичайно пишаюся пані Спарц - вона дуже швидко стала однією із найяскравіших політичних зірок США і користується великою повагою як виборців, так і колег.

І звичайно ж, дякуємо їй за підтримку України з першого дня великомасштабної агресії!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Administrator

Прим. Адміністратора: ця тема - для обговорення професійної діяльності та policies конгресвуман Спарц.

Коментарі щодо її особистого життя перенесені в оцю тему.

Wednesday

Повністю погоджуюсь із пані Спарц - гроші повинні йти тільки і виключно на ЗСУ.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Пані Спарц - одна із дійсно небагатьох принципових американських політиків і одна із небагатьох, які дійсно хочуть допомогти Україні в реальному розумінні, а не у розумінні virtue-signalling та суто символічного затикання дірок, яке насправді недостатнє, щоб допомогти Україні виграти цю війну із набагато сильнішим противником.

Ось її сьогоднішній виступ під час обговорення закону по допомозі України, де вона говорить, що її поправка - більше символічна і зроблена з метою змусити Конгрес замислитись над тим, що вони насправді голосують.



Тому що реальної воєнної допомоги там - кіт наплакав. Решту роздерибанять, як минулого разу.


Я думаю, в республіканців не було іншого варіанту, як цей, бо інакше деми не погодилися б. А так хоч щось.

Лише у Спарц знайшлися сміливість, принциповість і гонади заявити про це. Читаю відгуки американців і вони дуже позитивні по відношенню до неї.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#35
Конгресмен США Вікторія Спартц перемогла на праймеріз від Республіканської партії у своєму штаті Айова лише через кілька місяців після того, як вона вирішила знову балотуватися у Конгрес.


Вона перемогла вісім конкурентів-республіканців, щоб забезпечити собі місце у виборчому бюлетені цієї осені в стабільно республіканському окрузі.

Перша і єдина народжена в Україні член Палати представників Конгресу, Спартц цілком заслужила цю перемогу.

«Моя перемога на цих виборах є свідченням американському народу та моїм колегам, що вибори не купуються за гроші та брехню», — сказала Спартц у заяві. «Для мене велика честь представляти Індіану, і я готова повернутися до роботи, щоб повернути нашу велику Республіку на правильний шлях».
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.