"Волонтерські" Питання

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#20
А ось тут проблема. Я не кажу, що хтось щось вкрав. Просто ваші наративи не співпадають, і це створює певний когнітивний дисонанс і звісно ж, виникають питання.

Цитата: MareK від Лютий 08, 2023, 18:33ні на який реанімомобіль не збирав ніхто. натіві думала шо його доведеться ремонтувати. але машину благодійний фонд надав безкоштовно. і пощастило що той фонд ше й поремонтував авто.

Ребе нижче написав, що це не так. Цитую:

Цитата1) Реанімобіль у Львові на ремонті. Нам його дали безкоштовно. Дещо, звісно, витратимо на ремонт

Також натіві збирала конкретно на ремонт реанімобіля. І в цьому, і інших повідомленнях.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=943390.msg26950950#msg26950950



Цитатазбирали на Т4. але машину про яку ішла мова власник в Україні продав через два дні. не встигли купити.

Якщо це так, то чому натіві продовжувала збирати під цю машину більше 10 днів? якщо ту машину продали через два дні, їй треба було про це повідомити, а не постійно піднімати тему, ніби нічого не сталося.

Тема була відкрита 20 січня 2023 року. Якщо машини вже не було через два дні, її треба було закрити 23 січня 2023 року, а збір на цю ж машину без всіляких апдейтів, що її вже немає, продовжувався аж до 31 січня 2023 року.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130511.0

Цитатаі Живчик зараз в ремонті на Сході. трохи його війна вже покоцала.

Ти не відповів конкретно на моє питання, чому ти раніше казав, що живчик не фарбували, бо у вас була черга на фарбування. Але інші машини не мали проблем із чергами та фарбуванням, включаючи машину, сфоткану поряд із живчиком. Твої слова також відрізняються від слів Ребе, який написав:

ЦитатаНе усі машини фарбують. Деякі кажуть не фарбувати. Що сказали замовники - Бандер1вець зробив.

А чому кажуть не фарбувати, якщо із 5 машин 4 пофарбовано? І Бандерівець сказав зовсім інше.

Як я уже казала, мені не шкода тих грошей і я зовсім не шкодую про той донат. Але я донувала гроші з розумінням, що ця машина відправиться на передову для виконання бойових завдань, тому що так декларувалося під час збору.

Якщо ж цю машину вирішили перепродати або віддати якомусь хитровилюбленому комбату в особисте користування, то ви несете за таку брехню якщо не юридичну, то моральну відповідальність, тому що були фронтменами збору.

А щодо натіві, у мене нема формальних доказів, щоб обвинувачувати її у нечесності. Можливо, вона стовідсотково чесна із довіреними коштами і копійки для себе не взяла.

Але особисто я не поважаю її як людину і на цій підставі не довіряю їй і не хочу і не буду мати з нею ніяких справ. Причини я неодноразово називала, не кажучи вже про погрози (хотіла лінк з цитатою запостити, але там такий треш, що передумала).

А колись була зачотна темка з mudwrestling і вириванням волосся на всіх частинах тіла між "фуповолонтерками" натіві, Йож, Світланою і ще купою бабів. Я насолодилася із попкорном. Десь на фупі у смітнику, напевно.

Тьху нафіг.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Розказую про ремонт реанімобіля. Фонд його дійсно ремонтує, обшиває кевларом і т д. Потім ми його заберемо і швидше за все ходову будуть дивитись ще раз.

Щодо Т4 це реальний головняк. Хлопці постійно кажуть що треба Т4 і ми дійсно шукали. Потім зрозуміли що знайти - нереально. І ми більше шукати не будемо в Україні, їх просто нема живых. Тому сказали брати пікапа.

Про фарбування - мені здається що і перша машина поїхала чорна, не фарбували. Тобто 3 з 5 фарбували.

Про передати комбату - вже Бандер1вець відписав. Праве кермо нереально. І, нажаль, авто постійно в ремонтах через різні пошкодження.

MareK

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 08, 2023, 23:19Сьогодні читав на ФУПі здається——
Виявляється що 20%——це офіційна планка до якоі волонтери можуть доходити у своіх розходах на "адміністративні послуги"
пс. В мене є хороша знайома——очолює благодійну організацію по роботі з дітьми та малозабезпеченими. І навколо неі постійно у повітрі висить питання про ті "послуги на адміністрування коштів"——
А я все ніяк не можу повірити що можна собі з тих грошей на благодійництво відкроіти кусочок(((

по Закону - мова йде про юридичні особи : Громадські організації, Благодійні фонди . до 20% коштів які поступили на рахунок на протязі року, можуть бути використані на витрати самих організацій. там зарплати податки відрядження транспорт і т.д. а 80% за прямим призначенням.

Wednesday

Нема часу на розлогу відповідь, напишу увечері.

Але за два дні я так і не отримала конкретних відповідей на конкретні питання. Все якісь танці з бубном, газлайтингом попахує.

Ок, я сформулюю мої питання ще раз.

Stay tuned.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше


Ребе Моше


MareK

Цитата: Wednesday від Лютий 09, 2023, 16:29Нема часу на розлогу відповідь, напишу увечері.

Але за два дні я так і не отримала конкретних відповідей на конкретні питання. Все якісь танці з бубном, газлайтингом попахує.

Ок, я сформулюю мої питання ще раз.

Stay tuned.

пішла нахєр тупа клімактична дурепа. забань мене. безмозгла дурепа.  ;D

п.с. це тобі тупорилій курві за "алкоголіка". живи тепер із цим.
а ти як була сміттям безмозглим - так і залишилась.

Петро Шаблезуб

"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Darina

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 08, 2023, 20:31Особисто я—довіряю натіві.
А я категорично ні. Судячи по її поведінці на форумі до війни,
людина це нечесна, недобра і несправедлива, людям такого штибу не можна доручати фінанси, принаймні я перераховую власні кошти лише тим кого знаю як порядних людей, а ця стрибала від обурення і ненависті коли я писала на фупі про порядність і справедливість. Інанна таку мою позицію щиро підтримувала, тому я цій людині довіряю як собі і могла б доручити їй великі суми коштів без роздумувань.
Взагалі мене вражає настільки люди бувають наївними і сліпими та легко ведуться на афери негідників і витріщають їм свої кревні.

Darina

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 08, 2023, 20:31Я взагалі людям довіряю))——
довіряти людям треба, але виключно тим хто цього вартий.

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 08, 2023, 20:31я фізично не розумію як можна потратити кудись кошти , які тобі присилали люди на певні потреби((
ну що тут скажеш... хіба що ги-ги... і фейспалм звичайно. ;D

Darina

Цитата: MareK від Лютий 08, 2023, 20:39натіві теж тратить шалену кількість часу і своїх власних грошей на то всьо.
дивно.. у звітах про чужі кошти вона включає у витрати навіть пиріжки які ви купували і їли в дорозі, вартість квитків на зворотній шлях і оплату за доставку посилок на передову.
Наприклад мені було б соромно це робити і такі дрібниці оплатила б за власні кошти, але щодо натіві подумала що вона малозабезпечена і не може собі те дозволити, в такому випадку досить того що вона витрачає час на волонтерство, а тут Марек мене шокував процитованим мною дописом.

Darina

Цитата: Ребе Моше від Лютий 08, 2023, 22:20деякі витрати ніхто не бачить. Наприклад, я пересилаю Бандерівцю щось. Разова пересилка це 50 фунтів, а раз було і 200. Ви ці цифри у звітах бачили? Ні, бо я сам сплачую.
респект, і класно що ти можеш собі це дозволити

Wednesday

Бачу, бомбануло у декого. Значить, мої питання потрапили у ціль. Значить, за живе Біндерівця зачепили.

Ну почекай - атвєтка буде і по суті питання, і по твоїй спитій personality.

As I said, stay tuned.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Лютий 09, 2023, 03:33
Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 08, 2023, 23:19Сьогодні читав на ФУПі здається——
Виявляється що 20%——це офіційна планка до якоі волонтери можуть доходити у своіх розходах на "адміністративні послуги"
пс. В мене є хороша знайома——очолює благодійну організацію по роботі з дітьми та малозабезпеченими. І навколо неі постійно у повітрі висить питання про ті "послуги на адміністрування коштів"——
А я все ніяк не можу повірити що можна собі з тих грошей на благодійництво відкроіти кусочок(((

Не знаю, хто встановив такий тариф, якщо він існує, але такі люди, якщо взяли із чужих грошей хоч копійку, не можуть називатися волонтерами.

Волонтер - це людина, яка працює абсолютно безплатно і витрачає або власні кошти, або власні ресурси, або власний час БЕЗ НІЯКОЇ КОМПЕНСАЦІЇ. Наприклад, у вільний від роботи час розливає супи у центрі для бездомних, або оплачує пересилку шин із власної кишені.

Фандрейзер - це людина, яка збирає чужі гроші.

Робітник нон-профіту - це особа, яка працює на організацію, що займається благочинністю і збирає гроші на пожертви, але за це отримує зарплату. Нон-профіти повинні бути відповідно зареєстровані і робити фінансові звіти у відповідності з чинним законодавством.

Якщо людина збирає чужі гроші, розпоряджається ними і бере собі якусь частину на компенсацію певних витрат (наприклад, бензину на перегін авто) чи якийсь відсоток з доходу, це ніякий не волонтер. Це якийсь гібрид. Звісно, що неофіційний, бо немає ніякої формальної підзвітності, підписаних контрактів, чеків, декларацій і т.п.
Так, волонтер це багодійник а не найманий робітник,
але коли волонтерською діяльністю займається ціла родина на постійній основі, то їм потрібні кошти для фізичного виживання, адже вони не мають змоги десь працювати аби забезпечувати себе.

Darina

Цитата: Wednesday від Лютий 09, 2023, 05:08А щодо натіві, у мене нема формальних доказів, щоб обвинувачувати її у нечесності. Можливо, вона стовідсотково чесна із довіреними коштами і копійки для себе не взяла.

Але особисто я не поважаю її як людину і на цій підставі не довіряю їй і не хочу і не буду мати з нею ніяких справ.
+1

Darina

Цитата: Wednesday від Лютий 09, 2023, 05:08А ось тут проблема. Я не кажу, що хтось щось вкрав. Просто ваші наративи не співпадають, і це створює певний когнітивний дисонанс і звісно ж, виникають питання.

Цитата: MareK від Лютий 08, 2023, 18:33ні на який реанімомобіль не збирав ніхто. натіві думала шо його доведеться ремонтувати. але машину благодійний фонд надав безкоштовно. і пощастило що той фонд ше й поремонтував авто.

Ребе нижче написав, що це не так. Цитую:

Цитата1) Реанімобіль у Львові на ремонті. Нам його дали безкоштовно. Дещо, звісно, витратимо на ремонт

Також натіві збирала конкретно на ремонт реанімобіля. І в цьому, і інших повідомленнях.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=943390.msg26950950#msg26950950



Цитатазбирали на Т4. але машину про яку ішла мова власник в Україні продав через два дні. не встигли купити.

Якщо це так, то чому натіві продовжувала збирати під цю машину більше 10 днів? якщо ту машину продали через два дні, їй треба було про це повідомити, а не постійно піднімати тему, ніби нічого не сталося.

Тема була відкрита 20 січня 2023 року. Якщо машини вже не було через два дні, її треба було закрити 23 січня 2023 року, а збір на цю ж машину без всіляких апдейтів, що її вже немає, продовжувався аж до 31 січня 2023 року.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130511.0

Цитатаі Живчик зараз в ремонті на Сході. трохи його війна вже покоцала.

Ти не відповів конкретно на моє питання, чому ти раніше казав, що живчик не фарбували, бо у вас була черга на фарбування. Але інші машини не мали проблем із чергами та фарбуванням, включаючи машину, сфоткану поряд із живчиком. Твої слова також відрізняються від слів Ребе, який написав:

ЦитатаНе усі машини фарбують. Деякі кажуть не фарбувати. Що сказали замовники - Бандер1вець зробив.

А чому кажуть не фарбувати, якщо із 5 машин 4 пофарбовано? І Бандерівець сказав зовсім інше.

Як я уже казала, мені не шкода тих грошей і я зовсім не шкодую про той донат. Але я донувала гроші з розумінням, що ця машина відправиться на передову для виконання бойових завдань, тому що так декларувалося під час збору.

Якщо ж цю машину вирішили перепродати або віддати якомусь хитровилюбленому комбату в особисте користування, то ви несете за таку брехню якщо не юридичну, то моральну відповідальність, тому що були фронтменами збору.
ніфігасє!!! це афера століття, куди там йожисі з її 20%... я в шокє по колєна...

Wednesday


І що ці фотки мають довести? Я бачу машину в болоті без коліс у чиємусь гаражі.

Вам було запропоновано просто відповісти на таке питання:

ЦитатаТак куди насправді пішов живчик? Хто на ньому насправді їздить?

Перефразую питання:

Живчик знаходиться на передовій і виконує бойові завдання. Так чи ні??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

#37
Цитата: Wednesday від Лютий 10, 2023, 05:24Живчик знаходиться на передовій і виконує бойові завдання. Так чи ні??
якісь завдання виконує, навряд чи бойові на передовій, якщо не пофарбували, а те що оформити не можна, нехай не звиздить, в Україні все можна якщо ручку позолотити комунада, а якщо камуфляжну форму одягнути, то поліцію просто посилати можна, в інтернеті гуляє таке відео.

Wednesday

#38
Далі, я не побачила відповіді на своє питання, чому живчик не пофарбували. Вірніше, чому Бандерівець брехав, що 1) великі черги і будуть фарбувати на передку (це брехня, бо інші машини були пофарбовані), а Хома 2) що вирішили взагалі не фарбувати.

Кому з вас вірити? Якщо один із вас не має стовідсотково правильної відповіді, вірна відповідь - "я не знаю", "я не в курсі".

До речі, я пішла і перевірила. Перше авто дійсно не фарбували. І дискусія там була схожа:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=943390.msg26679031#msg26679031



Значить, не у мене одної були такі підозри.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#39
Цитата: Ребе Моше від Лютий 09, 2023, 08:44Розказую про ремонт реанімобіля. Фонд його дійсно ремонтує, обшиває кевларом і т д. Потім ми його заберемо і швидше за все ходову будуть дивитись ще раз.

То чому Бандерівець написав, що це не так? Не могли в приваті домовитися, що казати? Чи треба списати його слова на те, що воно постійно забухане до свинячого писку?

І звідки взялися 60 тисяч гривень на ремонт? Хтось робив оцінку? Де можна побачити кошторис, причому формальний на компі і з печаткою, а не від руки на колінці злабаний? "Накідайтє мнє" based on what??

А, згадала. Десь я вже бачила this magic number (хоча так само pulled out of someone's ass):

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=943390.msg26637145#msg26637145



І ще якщо я почую ще раз від алкоголічного бидла про "звітність", то розмажу як комаху. Тому що якщо ви збираєте гроші на щось, то треба не вимагати уявні циферки від гвинта, а показати квоту від продавця чи ремонтної майстерні (продажна пропозиція українською), що таке і таке буде коштувати стільки-то. А якщо це ремонт, то ось перелік всіх частин плюс робота і це буде стільки-то. НАПЕРЕД. А по виконанню роботи чи після покупки виписується інвойс (накладна), по якій платиш за конкретно виконану роботу.

Звітність - коли у вас є такі документи і ви можете показати їх аудитору. А те, що у вас - це робота на довіру і ніякої насправді openness and accountability. Але якщо дві сторони це влаштовує, to who cares.

ЦитатаЩодо Т4 це реальний головняк. Хлопці постійно кажуть що треба Т4 і ми дійсно шукали. Потім зрозуміли що знайти - нереально. І ми більше шукати не будемо в Україні, їх просто нема живых. Тому сказали брати пікапа.

Мені начхати на деталі пошуку Т4. Мова йшла про процес вашої роботи і погані optics and communications. Якби вони були відкритими, то б натіві закрила збір на момент, коли було відомо, що машини не буде. А не намагалася  to flog the dead horse.

А я поясню, нащо вона таке робила. Бо бабло дуже було треба, а у sales є таке поняття, як urgency. У нас крутять іноді оголошення по ТВ про те, як нещасні жертви Голокосту в Україні ледве животіють і як їм ну ПРОСТО ЗАРАЗ потрібна допомога. Показують якихось занедбаних УКРАЇНСЬКИХ бабусь у селі (де ніякі жертви Голокосту зроду не жили) і закликають - якщо ви ПРОСТО ЗАРАЗ не перерахуєте гроші у такий-то фонд, вони ПРОСТО ЗАВТРА ПОМРУТЬ!!

Так і тут:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130511.msg27011040#msg27011040



ОГОЛОШУЮ ШВИДКИЙ ТЕРМІНОВИЙ ЗБІР НА Т4

Схожа ситуація була з якоюсь супердорогою радіостанцією, ось просто зараз давайте знайдіть бабло.

Коли їй пояснили, що це нереально і звідки такі вимоги взялися, швиденько прибрала.

І якщо припустити, що це було in good faith, то ще раз повторюю - пофіксіть свої комунікації, бо у вас і так фандрейзинг не торт, а після таких discrepancies і проколів буде ще гірше.

Це тобі про "дебет- кредит будеш бачити в режимі онлайн постійно", алконавт.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.