Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Sergio від Січень 27, 2024, 23:11Параноїдальні соплі. Тіко примусове лікування.

Шмарклі. Ліпецькість так і пре і це навіть примусово не лікується  :smilie2:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Подивилась на карті, де той Барбадос. Це ж з ЮК годин 10 в одну сторону пиляти :facepalm:. Не простіше було в якусь умовну Турцію чи ще куди-небудь ближче?

До речі, прапор Барбадосу нагадує український - ті ж кольори і навіть тризуб  :smilie10:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Називається поспілкувались

:smilie1:

білий хорват

Щось глючить форум

Неможливо зайти

Sergio

Цитата: Wednesday від Січень 28, 2024, 03:53Подивилась на карті, де той Барбадос. Це ж з ЮК годин 10 в одну сторону пиляти :facepalm:. Не простіше було в якусь умовну Турцію чи ще куди-небудь ближче?

До речі, прапор Барбадосу нагадує український - ті ж кольори і навіть тризуб  :smilie10:.

Узимку, у Турцію, ага. Аж цілих 10 годин а до Турції аж цілих 6!

Не їдуть у Славське, а пруться у Буковель!

Wednesday

Цитата: Sergio від Січень 28, 2024, 09:37Узимку, у Турцію, ага. Аж цілих 10 годин а до Турції аж цілих 6!

Не їдуть у Славське, а пруться у Буковель!

Щось мені здається, що твоя відпустка - то такий же "Барбадос", як "політ у Калгарі" чи "штунда-водій з Ліверпуля" :lol: .

І так, ти на морі - тільки трошки північніше  :laugh:.

Ну ок, розважайся, це не ГРІХ!

Бугага! (С)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 28, 2024, 09:24Щось глючить форум

Неможливо зайти

На сервер була атака - можливо, знову зависне  :smilie2:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Sergio

Цитата: Wednesday від Січень 28, 2024, 09:44На сервер була атака - можливо, знову зависне  :smilie2:.
На пів шостого  :laugh:

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Sergio


Wednesday

Цитата: Sergio від Січень 28, 2024, 09:54Тобі видніше щодо вихреста.

Так ти зачепив цю тему, а не я.

У кого що болить :laugh:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну, сайт запрацював - можна з почуттям виконаного обов"язку на відпочинок.

Have a great Sunday, а я - спатки.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Sergio

Цитата: Wednesday від Січень 28, 2024, 09:58Так ти зачепив цю тему, а не я.

У кого що болить :laugh:.
Молодитись тут не допоможе. 60 рочків це не шістнадцять як би ти не скакала. Залишається лише рота на чуже роззявляти.

Wednesday

#933
Цитата: Sergio від Січень 28, 2024, 10:01Молодитись тут не допоможе. 60 рочків це не шістнадцять як би ти не скакала. Залишається лише рота на чуже роззявляти.

Ти це серйозно? А тобі скільки рочків, 10?

Чувак, здоровий чоловік не має з цим проблем навіть у 80 років. Це раз.

А по-друге, закінчуй з своїми необгрунтованими фантазіями, це навіть уже не смішно. Check yourself.

Тут тобі не Єрмачка, а я - не дмхз, тидищ і не колготочна. Хочеш, щоб тебе облизували, захоплювалися тобою і годували тебе supply - звертайся до них.

З тобою взагалі все ок?

1) Нагадую, ти гидуєш мною. При цьому зареєстрував свій четвертий (!) акаунт тут, у місці,  де віртуально проживає та, якою ти гидуєш, на другий день після того, як ти у деталях розписав, що настільки гидуєш нею, що кушать нє магьош!

2) Ти прийшов вимагати, щоб я фантазувала про твій ХХХ? Так цього не було, нема і не буде, живи тепер з цим.

3) Не лізь у родини і до чужих чоловіків.

Hope I've made myself clear.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

#934
Цитата: Wednesday від Січень 28, 2024, 09:43Щось мені здається, що твоя відпустка - то такий же "Барбадос", як "політ у Калгарі" чи "штунда-водій з Ліверпуля" :lol: .

І так, ти на морі - тільки трошки північніше :laugh:.

Ну ок, розважайся, це не ГРІХ!

Бугага! (С)
Флорида?

То ви в одному часовому поясі?

А ні, Ліверпуль.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 28, 2024, 10:27Флорида?

То ви в одному часовому поясі?

А ні, Ліверпуль.

Це називається "він нас купував задешево" (С).

Там "Барбадос" на всю голову.

Since December 2020  :smilie10:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#936
Цитата: Sergio від Січень 28, 2024, 10:01Залишається лише рота на чуже роззявляти.

То звернися до тих, що роззявляють.

До речі, ми знаємо, хто запустив в нещасну голову "Сєрджіо" цей мерзенний посил - вона і медведу це ж саме впарювала :smilie9:. Тому що кожен судить по собі  :bluet:.



Цікаво, що "Сєрджіо" вимагає, щоб на нього фапали не тільки жінки, а і чоловіки. Зверніть увагу, хто в перших рядях лойкає і об"єктизує чужого чоловіка :smilie10: .



І навіть не соромиться відкрито визнати, що любить розглядати чужих чоловіків:



І не соромиться навіть сказати, що чекає їх фоток. Ого!



Вона практично єдина, хто відкрив декілька тем і дуже довго добивався, щоб знесли тему про "Хому п**ра", яка була відкрита абсолютно справедливо. Нікому більше це не муляло, але муляло їй. І ми вже писали, чому.

Так само як раніше постійно плазувала, щоб її улюбленого той боя розбанили - ось як тут:



І це лише дуже маленька частинка компіляції цитат їх вульгарного, матюкливого, погано вихованого ковену. Tightly knit little group of 'friends', if you know what I mean. З приватними чатиками, посиланням фоточок один одному за спинами власних чоловіків і жінок і спеціальним форумом, де вони продукували різні брудні інсинуації і виливали болото на своїх "ворогів". Багато з цих цитат про члени, секс і так далі були заскрінені тут, але мені ліньки їх шукати :icon_cool:.

А тепер хай хворий на голову "Сєрджіо" наведе хоч ОДНУ цитату в подібному тоні з моїх постів. Я його не тільки ніколи не лайкала, а постійно підсміювалася над його зовнішністю і то тільки в контексті його образ моєї.

Час пішов :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#937
І ще одне.

Як я вже вказувала раніше, сталось так, що в ШЛ практично відсутній досвід спілкування з жінками, досвід дейтингу, флірту, зваблювання. І він поняття зеленого не має, як це працює у жінок і що відбувається у них в голові.

Тому що жінка ніколи не буде "мріяти" і більше про того, кого вона не вважає за чоловіка і кого зневажає. Навіть якщо це якийсь книжковий герой чи абсолютно уявний персонаж.

В мене все ок в моєму житті і в ньому є все, що мені потрібно. І мені дуже пощастило в багатьох сенсах.

Але якби я була in a position, щоб "мріяти" про когось чи бути з кимось, то я краще буду з 70-річним інвалідом у візку, але чоловіком, а не з таким, як ШЛ :smilie2:.

Ницим булі, слабаком і брехуном  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

До речі, Сергій - подивилась на Єрмачку і згадала.

Твій знайомий дав координати для донату?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#939
Чого тільки не скажеш і не напишеш за $$$! :facepalm1:

Давид дійсно щедрий меценат. Але на своєму Телеграмі пише часто-густо дику навколополітичну фігню. Сприймати його дописи серйозно - себе не поважати.



Але натіві і Мікроба - другово мнєнія  :lol:. Одну він постійно підгодовував, а другій дав велику суму на лікування.

Enough said :facepalm1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.