Зеленський і його позиціювання як лідера України

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 23, 2024, 07:37А Борис я Джонсон не боїться, ходить вулицями спокійно.

Його на Єрмачці намагаються вбити і Алекс Сорос постить про його вбивство на Х?

Загрози Трампу набагато більші.

Хай Зеля їде - він все одно нікому не потрібний  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 23, 2024, 07:38Бо Байден не піариться, що знає як зупинити війну.

Якби піарився, то і до Байдина би пащекував.

Так він її вже зупинив. Відмовився поставляти зброю і грошей не дає (хоч має).

Ти в курсі про Авдіївку?

А обстріл який по всій Україні?

Чому Байден не зупинить війну, надавши Україні зброю і лендліз? Йому не треба піаритись, він ЗАРАЗ в Білому Домі, це його відповідальність і його рішення.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 23, 2024, 07:36Борис Джонсон і Великобританія також це знають.

І Туск, який зараз приїхав в Україну, це знає.
І президент Польщі Дуда це знає.

Але незважаючи на це всі їздять в Україну, щоб підтримати її.

Вони навіть близько до Трампа не стояли. На Трампові - майбутнє західної цивілізації, а вони гравці набагато нижчого рівня (без образ).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Один вже також обіцяв АТО за години.
Зробив
Підписав Мінські угоди
Віддав території
Капітулював
І в такий спосіб можна було АТО за години.

Як можна зупинити війну?

Є два способи

Повністю перестати допомагати Україні, а зараз хоч яка-неяка допомога іде.

Ну що Трамп може запропонувати Україні, щоб зупинити війну? Відмовитися від захвачених територій і заморозити конфлікт?

Ні ЗЕ, ні народ України ніколи на таке не підуть. Не буде допомоги, будуть з лопатами захищатися. Не буде допомагати Трамп, будуть інші допомагати - Литва, Латвія, Естонія, Польща.
В результаті війну таким способом Трамп не зупинить.

В іншу сторону.
Війна може зупинитися, якщо Росія вийде з захоплених територій.
Вийде?
Ні

Почне надавати Трамп зброю Україні, ескалація буде тільки збільшуватися, Росія у відповідь почне застосовувати що раз сильнішу зброю, так і до ядерки може дійти.
Знову ж таки, війну таким способом Трамп не зупинить, а ще й допровадить до ядерного конфлікту.

Тому усі ці слова АТО за години зупинити війну це одне бла-бла-бла.

Нехай приїде в Україну і розкаже українцям, не ЗЕ, а українцям, які вмирають, як це зробити. Якщо немає поваги до ЗЕ і уряду, то хай хоч має повагу до тих людей, які захищають зараз на фронті демократичні цінності.

білий хорват

Хуйло зараз хоче, щоб Аляску віддали.

От нехай Трамп віддасть Аляску, щоб зупинити війну.

Wednesday

#85
Цитата: білий хорват від Січень 23, 2024, 08:30Один вже також обіцяв АТО за години.
Зробив
Підписав Мінські угоди
Віддав території
Капітулював
І в такий спосіб можна було АТО за години.

Тоді армії не було, а ментура зрадила. Я пам"ятаю фотки, як танки йшли на Донбас, а на них сиділи мобілізовані в гумових шльопках :smilie9:. Це було зроблено, щоб затягнути час і збудувати хоч якусь армію.

ЦитатаЯк можна зупинити війну?

Є два способи

Повністю перестати допомагати Україні, а зараз хоч яка-неяка допомога іде.

Зараз йде така "допомога", щоб не дати Україні виграти відразу (що було можливо, якби зброї дали вчасно і достатньо), а щоб розтягнути агонію і при цьому вбити побільше ЗСУ і мирняка при ілюзії, що Україна ще бореться.

ЦитатаНу що Трамп може запропонувати Україні, щоб зупинити війну? Відмовитися від захвачених територій і заморозити конфлікт?

Ні ЗЕ, ні народ України ніколи на таке не підуть. Не буде допомоги, будуть з лопатами захищатися. Не буде допомагати Трамп, будуть інші допомагати - Литва, Латвія, Естонія, Польща.
В результаті війну таким способом Трамп не зупинить. 

Вони зараз вже захищаються умовними "лопатами". Все є у того ж Байдена просто зараз, але він чомусь не дає. Не замислюєшся, чому?

Але Зеленський не пащекує до Байдена, єрмачківці не беруть штурмом американське посольство, а пересічний "народ" не переймається тим, що робить чи не робить Байден СЬОГОДНІ, а валить на клятого Трампа (якого не буде в Білому Домі ще цілий рік). Це - колективний denial і психоз.

ЦитатаПочне надавати Трамп зброю Україні, ескалація буде тільки збільшуватися, Росія у відповідь почне застосовувати що раз сильнішу зброю, так і до ядерки може дійти.
Знову ж таки, війну таким способом Трамп не зупинить, а ще й допровадить до ядерного конфлікту.

За твоєю логікою, Україні взагалі не треба було оборонятися, адже ескалація лише збільшувалася. Треба було зразу здатися, відкрити кордони і рятуйся, хто може.

Упс! Та це і була "допомога" кращого друга України Байдена, який відмовився надавати будь-яку зброю до початку війни (хоча чудово знав, що кацапи стоять на кордоні) і дав Україні 72 години на існування. І лише коли ЮК втрутилася, він мусив хоч щось робити. Але затягував все спеціально, бо ще до війни домовився здати Україну пуйлу, і у нас це добре задокументовано. Але ж винний у цьому Трамп, а Байден - "кращий друг України"!

Ядерка - то тупий шантаж, і це всі знають.

ЦитатаТому усі ці слова АТО за години зупинити війну це одне бла-бла-бла.

Наведи, будь ласка, цитати, де Трамп конкретно каже, як він це може робити. І конкретно цитати від нього, а не перепєвкі СНН чи упячки (які брехливі та маніпулятивні за суттю), де він каже, що здасть якісь українські території.

Все, що я бачила, це що він дасть Україні стільки зброї, скільки ще ніхто не давав. І у нас це теж добре задокументовано.

Я нагадую, що Трамп ВЖЕ був президентом, і при ньому ЗСУ переходили на стандарти НАТО, при ньому пуйло сиділо тихесенько і при ньому українці жирували в мирній Україні, а втрати на Донбасі постійно знижувалися і в кінці його каденції були найнижчими за всю історію.

А чому? Декілька компонентів, які можна імплементувати ЗНОВУ дуже швидко, було б бажання (але Байден не бажає, тому що працює на пуйла).

1) політично-дипломатичний (мир через силу). США не боялися давати відсіч Росії. Трамп єдиний през в історії, який покрошив кацапські війська в Сирії, чи ти про то вже забув?

2) військовий (дати Україні всю можливу зброю, відкрити лендліз, можливо, допомогти безпосередньо)

3) економічний (увести ембарго на нафту, знизити ціни на нафту, увести реальні санкції). При Трампі вони були наднизькими і пуйло не могло собі дозволити війну. Тут все описано.

ЦитатаНехай приїде в Україну і розкаже українцям, не ЗЕ, а українцям, які вмирають, як це зробити. Якщо немає поваги до ЗЕ і уряду, то хай хоч має повагу до тих людей, які захищають зараз на фронті демократичні цінності.

Більшість так званих "українців" ненавидить Трампа і любить та облизує Байдена, незважаючи на те, що він потопив їх в крові. Це раз.

По-друге, тих українців, що захищають на фронті, небагато. А більшість так званих "українців" так само краде і обманює, як і їх уряд, і це доконаний факт. Я ніколи не прощу "українцям", що канадські берці, оплачені грошима моїх співвітчизників, були вкрадені і продавалися на ОЛХ. Я ніколи не прощу "українцям", що вони лізуть у вибори іншої країни і обливають  лайном людину, яка зробила їм стільки добра. Я взнала, хто такі "українці", коли задонувала їм великі суми, за що вони вже другий рік підряд обливають мене і таких же донорів-емігрантів лайном. Але гроші від клятої трампістки вони взяли без ніяких проблем!

Трамп нічого не винен українцям. Хай перестануть лізти не у свої справи і нарешті навчаться бути вдячними і поважати те, що для них зробив Трамп під час своєї попередньої каденції. Але ніяких уроків вони не вивчили і продовжують пхати носа не у свої справи і поливати його лайном.

Хоча, може, він і приїде, якщо захоче. Але зараз у нього мета - виграти праймаріз і стати президентом. А не to virtue signal перед глибоко корумпованою та морально неадекватною нацією, яка висуває на найвищі рівні влади зеків і некомпетентних клоунів, але при цьому хуцпато повчає наймогутніший народ на планеті, як і кого їм вибирати  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 23, 2024, 08:49Хуйло зараз хоче, щоб Аляску віддали.

От нехай Трамп віддасть Аляску, щоб зупинити війну.

А чого Байден не віддасть Аляску?

Хоча Аляска надто гарна, я проти  :gigi:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

ЦитатаТоді армії не було, а ментура зрадила. Я пам"ятаю фотки, як танки йшли на Донбас, а на них сиділи мобілізовані в гумових шльопках :smilie9:. Це було зроблено, щоб затягнути час і збудувати хоч якусь армію.
А чи можна щось будувати з російською агентурою в тилу?

Перш за все треба було очиститися від п'ятої колони, а робилося навпаки - реанімувалося Медведчука, дозволили йому прикупити нові медіа канали, а значить дозволили лити російську пропаганду, дозволили йому створити ОПЗЖ, а значить дозволили ослабити український парламентаризм.
Всі ці дії кваліфікуються на розвал країни, а не на її зміцнення.

А звідси і результат такий, що український військово-промисловий комплекс замість того, щоб розвиватися і працювати на Україну, саботувався і працював на Росію. Запорізька Мотор Січ продавала компоненти в Росію і всім було по барабану. Медведчук торгував паливно-мастильними матеріалами, вугіллям з ЛДНР і всім було по барабану.

Wednesday

#88
Цитата: білий хорват від Січень 24, 2024, 07:02А чи можна щось будувати з російською агентурою в тилу?

Перш за все треба було очиститися від п'ятої колони, а робилося навпаки - реанімувалося Медведчука, дозволили йому прикупити нові медіа канали, а значить дозволили лити російську пропаганду, дозволили йому створити ОПЗЖ, а значить дозволили ослабити український парламентаризм.
Всі ці дії кваліфікуються на розвал країни, а не на її зміцнення.

А звідси і результат такий, що український військово-промисловий комплекс замість того, щоб розвиватися і працювати на Україну, саботувався і працював на Росію. Запорізька Мотор Січ продавала компоненти в Росію і всім було по барабану. Медведчук торгував паливно-мастильними матеріалами, вугіллям з ЛДНР і всім було по барабану.

Та зараз нові медведчуки заправляють і старі януковичівські кадри теж керують країною. Зараз запощу свіженьке від Бутусова, офігієш.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

ЦитатаЗа твоєю логікою, Україні взагалі не треба було оборонятися, адже ескалація лише збільшувалася. Треба було зразу здатися, відкрити кордони і рятуйся, хто може.

Упс! Та це і була "допомога" кращого друга України Байдена, який відмовився надавати будь-яку зброю до початку війни (хоча чудово знав, що кацапи стоять на кордоні) і дав Україні 72 години на існування. І лише коли ЮК втрутилася, він мусив хоч щось робити. Але затягував все спеціально, бо ще до війни домовився здати Україну пуйлу, і у нас це добре задокументовано. Але ж винний у цьому Трамп, а Байден - "кращий друг України"!
Невірна логіка

Це я до того, що війна відразу не припиниться. Спочатку буде ескалація, а потім розв'язка або в одну, або в іншу сторону.

А отже слова Трампа про припинення війни як тільки він прийде до влади, навіть якщо надасть зброю, це бла-бла-бла.

А так то я за надання Україні зброї і як найбільше. І нехай буде ескалація, і нехай навіть до ядерки дійде, лиш би це помогло знищити Росію.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 24, 2024, 07:12Невірна логіка

Це я до того, що війна відразу не припиниться. Спочатку буде ескалація, а потім розв'язка або в одну, або в іншу сторону.

А отже слова Трампа про припинення війни як тільки він прийде до влади, навіть якщо надасть зброю, це бла-бла-бла.

А так то я за надання Україні зброї і як найбільше. І нехай буде ескалація, і нехай навіть до ядерки дійде, лиш би це помогло знищити Росію.

Якби ти був пуйлом, що б ти зробив, якби почув - ми даємо Україні атакамси в необмежених кількостях і вони можуть дістати до ваших аеродромів та суден в Чорному морі?

Або ти виходиш, або ...

Не дійде ні до якої ядерки.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

ЦитатаНаведи, будь ласка, цитати, де Трамп конкретно каже, як він це може робити.
Так власне про те і мова, що він ніяк не каже.

Тому ЗЕ його постійно питає, як? Як зупинеш війну? Розкажи. Приїдь в Україну і розкажи тим людям, що вмирають, як ти зупиниш війну?

Бо виглядає це все, як передвиборче АТО за години бла-бла-бла.

Wednesday

Хорват, були статті в зарубіжній пресі, що Залужний мав плани звільнити Україну до кінця 2022 року і просив якусь-там досить скромну зброю, але він хотів використати свій план. І йому ні того, ні того не дали зробити АМЕРИКАНСЬКІ гравці.

Це було реально.

Я завжди казала, що в України шанс перемогти, якщо в неї буде 1) достатньо зброї і 2) високотехнологічної зброї.

Це саме написав Залужний у своїй останній статті в Економісті.

Якщо б Трамп дав все це, війну можна було б зупинити виграшем України (може, поки без Криму, але думаю, більшість українців були б щасливі).

Але я боюсь, що до Трампа Україна не дотягне, якщо він взагалі виграє (якщо піде обамба, то будуть знову купа махінацій і чергове лайно, як минулого разу).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

ЦитатаБільшість так званих "українців" ненавидить Трампа і любить та облизує Байдена, незважаючи на те, що він потопив їх в крові. Це раз.

По-друге, тих українців, що захищають на фронті, небагато. А більшість так званих "українців" так само краде і обманює, як і їх уряд, і це доконаний факт. Я ніколи не прощу "українцям", що канадські берці, оплачені грошима моїх співвітчизників, були вкрадені і продавалися на ОЛХ. Я ніколи не прощу "українцям", що вони лізуть у вибори іншої країни і обливають  лайном людину, яка зробила їм стільки добра. Я взнала, хто такі "українці", коли задонувала їм великі суми, за що вони вже другий рік підряд обливають мене і таких же донорів-емігрантів лайном. Але гроші від клятої трампістки вони взяли без ніяких проблем!

Трамп нічого не винен українцям. Хай перестануть лізти не у свої справи і нарешті навчаться бути вдячними і поважати те, що для них зробив Трамп під час своєї попередньої каденції. Але ніяких уроків вони не вивчили і продовжують пхати носа не у свої справи і поливати його лайном.

Хоча, може, він і приїде, якщо захоче. Але зараз у нього мета - виграти праймаріз і стати президентом. А не to virtue signal перед глибоко корумпованою та морально неадекватною нацією, яка висуває на найвищі рівні влади зеків і некомпетентних клоунів, але при цьому хуцпато повчає наймогутніший народ на планеті, як і кого їм вибирати  :smilie9:.

Все це так

Але і надіятись на Трампа, як на останню доску порятунку, також не варто.

А його слова, АТО за години, я розцінюю лише як передвиборчий піар, не більше.

І так, за рахунок цього він намагається виграти вибори.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 24, 2024, 07:16Так власне про те і мова, що він ніяк не каже.

Тому ЗЕ його постійно питає, як? Як зупинеш війну? Розкажи. Приїдь в Україну і розкажи тим людям, що вмирають, як ти зупиниш війну?

Бо виглядає це все, як передвиборче АТО за години бла-бла-бла.

Ну почитай цитати його, які я надала, там написано, як. На загальному рівні.

А конкретно, якщо навіть в нього є такий план, то я сумніваюсь, що зараз всі деталі доцільно викладати.

Він говорить лозунгами, в принципі. Також залежить, хто буде в нього в команді. Якщо такий монстр, як Помпео, то підтримка України забезпечена 100 відсотків.

Я думаю, українцям треба максимально тиснути на Байдена, бо в України справи дуже погані просто зараз, а не переживати, що буде через рік.

Але якщо почитати деякі ресурси, то видно, що Україна знову лізе не у свої справи і ці "пундіти" поширюють брехню і залякують, щоб знову вплинути на вибори, як це було минулого разу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 24, 2024, 07:22Все це так

Але і надіятись на Трампа, як на останню доску порятунку, також не варто.

А його слова, АТО за години, я розцінюю лише як передвиборчий піар, не більше.

І так, за рахунок цього він намагається виграти вибори.

Ну я і кажу, що все це не матиме сенсу, поки Байден буде сидіти ще рік і нічого не робити, а кацапи просуваються, а наших беззбройних вбивають.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

До речі, я трампівські теми на Єрмачці навіть не читаю - там несуть таку маячню, що просто шокує.

Моя інфа, яку я даю, напряму із американських джерел, а не перепєви УП чи ще якась фігня.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 24, 2024, 07:15Якби ти був пуйлом, що б ти зробив, якби почув - ми даємо Україні атакамси в необмежених кількостях і вони можуть дістати до ваших аеродромів та суден в Чорному морі?

Або ти виходиш, або ...

Не дійде ні до якої ядерки.
Хуйло безбашенний, думаю він піде до кінця, йому втрачати нічого.

Ну, хіба що його свої приберуть, яким не охота буде вмирати за нього.

Це єдиний вихід.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 24, 2024, 07:29Хуйло безбашенний, думаю він піде до кінця, йому втрачати нічого.

Ну, хіба що його свої приберуть, яким не охота буде вмирати за нього.

Це єдиний вихід.

Не піде і йому не дадуть. Дітки-то можновладців по Майамах та Нью-Йорках і баблєцо теж там.

Він нічого не зробив, коли турки збили літак і коли їх покрошили в Сирії.

То була лякалка, якою вдало користувалися обамобідонівці, щоб не давати допомогу Україні, бо вони перед війною домовилися віддати Україну пуйлу, якщо він не буде зачіпати країни НАТО.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сьогодні має вийти інтерв"ю ведучого Фокс Брета Баєра із Зеленським.


Головний політичний ведучий FOX News Брет Байєр поспілкувався з президентом України Володимиром Зеленським для інтерв'ю, яке вийде в ефір у четвер, у той час як наближається дворічна річниця війни, повідомляє мережа.

Зеленський дав інтерв'ю для вечірньої програми Baier «Спеціальний репортаж», яка виходить о 18:00 за східним часом, менш ніж за півтори милі від російських позицій. Це перше інтерв'ю президента України на передовій бойових дій з початку війни.

Баєр поговорив із Зеленським про річницю війни, дебати в Конгресі щодо надання додаткового фінансування Україні та останні події у конфлікті. Нещодавно Україна зазнала невдачі, коли минулого тижня війська вивели з ключового місця бойових дій Авдіївки на сході країни, що може прокласти шлях для наступу Росії.

Баєр також супроводжуватиме Зеленського, коли він проведе військовий брифінг, вручить медалі військам і відвідає госпіталізованих солдатів, які отримали поранення в боях. Баєр кілька разів брав інтерв'ю у Зеленського після російського вторгнення, востаннє в грудні минулого року.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.